Skoči na vsebino

Praga, Brno, Bratislava, Budimpešta - trip

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
93 odgovorov v temi
outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 329

Verjetno bo kar prava tema za moje vprašanje. In sicer, konec avgusta, datum je okvirno postavljen 20.-25.8, se 3-4 prijatelji odpravljamo na praznovanje rojstnega dne, 30ka. Še vedno se nismo odločili kam, so pa v igri države vzhodno od nas, torej iščemo cenovno bolj ugodne destinacije. Kaj pričakujemo? Ne preveč turistične destinacije, pristno, lokalno, toda živahno, torej bo verjetno v igri malo večje mesto. Glede transferja nimamo preferenc, ali bo to avto ali letalo, vlak in avtobus je manj verjetna izbira, vsaj kar sem pregledal do sedaj.

Kaj ne pride v poštev: Zagreb, Banja Luka, Beograd, Novi Sad, Sarajevo, Budva, Istanbul, Praga, Brno, Bratislava, Budimpešta, Sofija-v skrajnem primeru je tudi to možnost.
Iščem mnenje nekoga, ki je mogoče že obiskal katero od naslednjih mest ali ima kakšen pameten predlog za drugo destinacijo.

V igri so tako na hitro: Lvov, Bukarešta, Kišinjev, Varšava (tudi ostala Poljska), Riga, o drugih se ne spomnim zdaj če smo se kaj več pogovarjali. 

Kot je razvidno, nas obmorske destinacije ne zanimajo preveč. Mogoče bi bila pogojno zanimiva Varna, če ima kdo izkušnje s tistim delom obale, bi prosil za mnenje.

Glede transferja sem že kar veliko prebrskal, ampak nočem da bi to odločalo kam gremo. Možnost je tudi več mest hkrati, ampak ker smo omejeni na nekje 5-6 dni, se ne bi radi več vozili kot praznovali :-)  

Prikaži več možnosti

bmw_soul
bmw_soul

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 562

Beograd je top. Pijaca poceni, hrana vrhunska, babe pa izjemne :D
BMW - več pa ni :ok2
Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

Kongo
Kongo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 315

Babe lah 3 domov odpelješ  :-D

:mznak

Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Beograd poznamo, večkrat obiskan, in ja, se strinjam :cool 
Iščemo nekaj novega, ampak vemo iz preteklih izkušenj, da novo ni vedno najboljše oz. sploh dobro. Ker je priložnost malo bolj posebna, bi se radi prej malo informirali. Na koncu je seveda najbolj pomembno od družbe, ampak glede na vse kar smo prepotovali, je destinacija tudi zelo pomembna!

Urejal outsider, 26.06.2019, 20:11.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 025
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Verjetno bo kar prava tema za moje vprašanje. In sicer, konec avgusta, datum je okvirno postavljen 20.-25.8, se 3-4 prijatelji odpravljamo na praznovanje rojstnega dne, 30ka. Še vedno se nismo odločili kam, so pa v igri države vzhodno od nas, torej iščemo cenovno bolj ugodne destinacije. Kaj pričakujemo? Ne preveč turistične destinacije, pristno, lokalno, toda živahno, torej bo verjetno v igri malo večje mesto. Glede transferja nimamo preferenc, ali bo to avto ali letalo, vlak in avtobus je manj verjetna izbira, vsaj kar sem pregledal do sedaj.
Kaj ne pride v poštev: Zagreb, Banja Luka, Beograd, Novi Sad, Sarajevo, Budva, Istanbul, Praga, Brno, Bratislava, Budimpešta, Sofija-v skrajnem primeru je tudi to možnost.
Iščem mnenje nekoga, ki je mogoče že obiskal katero od naslednjih mest ali ima kakšen pameten predlog za drugo destinacijo.
V igri so tako na hitro: Lvov, Bukarešta, Kišinjev, Varšava (tudi ostala Poljska), Riga, o drugih se ne spomnim zdaj če smo se kaj več pogovarjali.
Kot je razvidno, nas obmorske destinacije ne zanimajo preveč. Mogoče bi bila pogojno zanimiva Varna, če ima kdo izkušnje s tistim delom obale, bi prosil za mnenje.
Glede transferja sem že kar veliko prebrskal, ampak nočem da bi to odločalo kam gremo. Možnost je tudi več mest hkrati, ampak ker smo omejeni na nekje 5-6 dni, se ne bi radi več vozili kot praznovali :-)

Glede na napisano bi se na tvojem mestu odločil za Bukarešto. Iz Trsta imaš ugodno povezavo. V mestu je dovolj za doživet in videt, pa tudi v okolici se najde kakšna poceni in nadstandardna namestitev.

Od no go lokacij bi za alternativo izbral Sofijo. Let isto iz Trsta, jezik je bližji, ljudje malce boj sproščeni od Romunov, cene so tam tam.

Lp Tristan01

Urejal tristan01, 26.06.2019, 21:19.

Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Glede na napisano bi se na tvojem mestu odločil za Bukarešto. Iz Trsta imaš ugodno povezavo. V mestu je dovolj za doživet in videt, pa tudi v okolici se najde kakšna poceni in nadstandardna namestitev.
Od no go lokacij bi za alternativo izbral Sofijo. Let isto iz Trsta, jezik je bližji, ljudje malce boj sproščeni od Romunov, cene so tam tam.
Lp Tristan01

Sofijo smo obiskali ze lani v istem terminu in je bila super, v vseh pogledih, razen da je dogajanje malo okrnjeno, ker se vse preseli na obalo v poletnih mesecih. Direkten let iz Trevisa za okoli 50€. No go lokacije sem napisal, ker smo tam ze vse bili, vecina vec kot samo enkrat. Zaenkrat se nam slisi najbolj zanimiv Kisinjev, ampak nimamo nobenih informacij od nekoga, ki je tam ze bil in izkusil utrip mesta iz prve roke. Prebral sem nekaj forumiv glede mesta, ampak se vidi da ni prav priljubljena turisticna destinacija, kar po drugi strani iscemo.
Prikaži več možnosti

Invader
Invader
  • Uporabnik
  • Sporočil: 180
  • Avtomobil: E46

Krakow zna bit zanimiv.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Hmmm ... jst sem dobil pa ravno obraten info okoli žuranja v Beogradu od folka, ki je bil letos tam. Drago k pes, v večino klubov vstop samo s povabilom, v tiste, kamor pa prideš, pa obvezen zakup mize (do 4 osebe), ki stane 250€ (zraven dobiš en boat). Primerno cenam je tudi vozni park pred klubi... ženske so pa res bile izjemne v klubih.  :ok2

Urejal Rottie, 27.06.2019, 09:51.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 538

Sej tut v Lj lahko zuras v Intercontinental pa bo cena kaktsna bo al pa gres v top-a, shooters itd. Pa bo “poceni”. V Beogradu mas strogi kjer so cene navite potem pa 2min stran imas pa klube kjer so cene smesne :)
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 807
  • Avtomobil: Mesanec

Vse vse, sam plasticne sponzoruse niso ravno izjemne zenske, al pa mam js cuden okus oz alergijo na plastiko in luft v glavi.

Krakow zna bit super lokacija, ali pa Bratislava, Brno...
Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 053
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

S kolegi gremo v Brno in Prago tako da če ima kdo kakšne predloge za klube naj pove :-D 

Pa še to me zanima, Češko vinjeto se da kupit že kje v Avstriji ali šele pri njih? 

Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 850
  • Avtomobil: FR-V + RT

S kolegi gremo v Brno in Prago tako da če ima kdo kakšne predloge za klube naj pove :-D

Pa še to me zanima, Češko vinjeto se da kupit že kje v Avstriji ali šele pri njih? 

češko vinjeto kupiš v Avstriji, z malo sreče pa tudi pri nas na AMZS

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti
    • Sport Driver je všeč

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 053
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Kul hvala. Ima kdo kakšen predlog če se je še v AT ali kje na Češkem za ustavit na poti iz Slovenije do Brna? Da je kaj zanimivega za pogledat in ne predlaeč od avtoceste npr. kakšen grad ali manjše mesto itd.

Urejal Sport Driver, 15.09.2019, 16:48.

Prikaži več možnosti

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 362
  • Avtomobil: E39 R6i

Če bo kdo od vas v Budimpešti, se lahko javi za kaki drink, delam na BMW Customer care tukaj. Lp

Ko BMW-jev R6 in V10 zarohni, se vse naenkrat lepše zdi! (bencinski, se razume!)

Prikaži več možnosti