Skoči na vsebino

Selmar MB izkušnje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 463
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

bmwziga in kaj je bil epilog zgodbe, avto so zrihtali ali ne? Ne mores verjet kake izkusnje slisis za pooblascen servis niti me ne cudi da jih ljudje povezujejo z kekoti. Pol se pa se najdejo junaki ki zagovarjajo. Svasta.

He, he Žiga ima debele živce pa mu je vseeno pokrov dvignil ta odnos na Selmarju Mb. Ni napisal da so avto prodajal kot top izdelek, ohinsploh oprema in servisiranje na najvišjem nivoju. Celo tle na forumu so ga nekaj hvalili. Na koncu je bilo čisto kontra, ispadlo je da je avto v tem momentu podn. Od celote avtomobila najboljša je bila zunanjost!
Epilog bo Žiga napisal!!!!

Tak kot 80% slovencem. Vsi bi bili samo bogati pa vse imeli... Kaj češ... Nekdo je gor zapisal pač plače so slabe (iz prve roke) delavcev, ni mehaniki raje doma delajo ker se splača pa je... Ko se nekaj kupuje so vsi prijazni ko pride do problemov pa pizdarija...

....zato je treba uslugo gledat kot celoto. Če kupim pri tebi, kako boš servisiral, garancija. Če nekaj zavaruješ kako bodo reševali škodni primer, enako je z tvjem, pralnim strojem, stanovanjem....! Tako da najcenejše ni vedno najcenejše!!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in bmwziga uporabnikom je všeč to sporočilo

kupid
kupid

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55
  • Avtomobil: F20 118d

Pozdravljeni,

no pa da še jaz delim eno slabo izkušnjo.

V petek sem šel gledati F31 Serijo , sicer avto skoraj nov letnik 2016, kateri pa se ne prodaja pri Selmarju MB, ampak v eni drugi AH.

Avto se mi je zdel super in vse in tako se zmenim tam, da mi dajo VIN številko, ker sem hotel preveriti zgodovino avta (67 K KM).

Dobim številko in so mi tam rekli, da lahko vse lepo preverim pri Selmarju, kakšno garancijo ima in seveda zgodovino avta.

Sem se  odpravil naslednji dan k Selmarju, seveda tam najprej čakam 10 min ,da sem sploh lahko prišel do tega gospoda (cca 30 let)

mu razložim zadevo, da bi rad kaj več izvedel o omenjenem avtomobilu mu povem da je bil pa ta avto kupljen lani pri njih.

Tam mi rečejo, da potrebujem dovoljenje od lastnika, razložim da se avto prodaja v AH no potem mi reče, da potrebujem potrdilo potem od njih.

Si rečem OK, jih pokličem jim dam tega gospoda na tel , mu preko telefona povedo, da se oni strinjajo, da lahko dobim vpogled. Seveda on zahteva še preko maila.

Mu rečem, kaj sedaj lahko pogledava saj ste dobili že potrjeno preko tel , mi reče da ne ker čaka še mail. To traja zdaj vse skupaj že dobre pol ure , še malo počakam mu rečem kaj ste že pogledali na mail, on nekaj dela tam in se ne zmeni za mene, ker ima druge telefone.

Naj še omenim, da je vmes prišel se 1 gospod in vprašal če mu lahko odvijačijo 4 vijake na pnevmatikah, ker je on te nastavke nekje založil, pa mu ta gospod odgovori da lahko, samo da je strošek 80 EUR.  Gospoda vpraša zakaj in odgovor je bil, da ta set stane 380 EUR in če ga uničijo potem oni blabla....

Epilog, na koncu sem potem šel, ker ga seveda nisem več čakal.

Ker kupujem avto praktično leto ali 2 starega, seveda moram delati servise pri pooblaščenem serviserjem, se bom pozanimal kako je v AT glede cen, seraje peljem kam drugam kot pa Selmarju.

Lg,Matevz

Ha ha ha....ta gospod sem bil jaz.....ja na Selmarju so pač zlatarji.

Naj povem še to,da nastavkov za varnostne vijake nisem mogel kupit,ker jih nimajo,niti jih ne morejo naročit iz Nemčije...avto pa letnik 2012!

Prikaži več možnosti

kupid
kupid

Začetnik

• Uporabnik

Za odnos našega sprejemnika ne vem, ker me ni bilo takrat zraven. Vem le da je delal po navodilih BMW in ni izdajal podatkov brez v tem primeru pisnega dovoljenja lastnika.

Kar se tiče varnostnih vijakov, pa ti lahko razjasnim, da je to šolski primer, ko vulkanizerji s pnevmatsko pištolo preveč pritegnejo vijake in, da ta oseba ni izgubila varnostnega nastavka, ampak ga je odlomila pri poizkusu odvijacenja vijakov. In ja, nov servisni set res stane 380/+ddv, posamezni nastavki pa se vec ne dobijo kot nekoc, ko si lahko narocil le po komadih.
Temu gospodu so potem na servisu izvrtali vse 4 varnostne vijake, za kar so porabili vec kot eno uro dela (1h-je 80eur) in brez obrabnine orodja... Se pravi je bil servis v negativnem poslovanju!

temu gospodu...meni....niso nič izvrtali teh varnostnih vijakov,ker ima Zaverski(servis Vulco) na Titovi v Mb vse bmw nastavke. In komplet orodje ne stane 380€ ampak so ga oni kupili za 100€... No na koncu so te vijake čisto lepo odvili, mi namestili 4 navadne in me je vse skupaj stalo le borih 40€! :laugh 

Prikaži več možnosti
    • bmwziga in klemen161 uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 958
  • Avtomobil: skunk :)

Zakaj pa potem zavarovalnica ne kontaktira njih, ampak mene z mojim imenom in priimkom, in me poziva naj jim jaz osebno posredujem vse to? Sem popravljal avte še kje drugje kot na Selmarju preko zavarovalnice, pa še nikoli nisem prejel takšnega pisma razen tukaj?

Sicer se mi jebe kaj si kdo misli, zapisal sem izkušnjo, če si jo ti kot mojster zavarovalništva kako drugače tolmačiš pa je tvoj problem. Normalen človek ki dobi poziv da more v roku 8 dni nekaj nardit to nardi. Ni fajn ko si državi dolžen, probaj kdaj pozabit prispevke plačat pravočasno - ma kaj bi ti govoril, verjetno si rit ki sedi v topli državni službi in dela za le svojo korist.

LP

Ti lahko potrdim, da je servis zaj*bal. Enako so naredili pri meni, vendar so me s servisa kontaktirali in se mi opraviči za napako - aja, ne ni bil Selmar.

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

kupid
kupid

Začetnik

• Uporabnik

Prvo se morejo pri Selmarju naučiti osnov obnašanja do kupcev!

Kupec je kralj...ko pridem k njim pa se počutim kot da beračim, čeprav je moj standard višji od vseh prodajalcev tam.

Take vzvišenosti še nisem videl na nobenem pooblaščenem servisu, pa vsaj  tri redno obiskujem(Honda,Nissan,Renault).

Prikaži več možnosti

Matevz156
Matevz156
  • Uporabnik
  • Sporočil: 185
  • Avtomobil: V V60&e-Golf,Z4 2.5

Za odnos našega sprejemnika ne vem, ker me ni bilo takrat zraven. Vem le da je delal po navodilih BMW in ni izdajal podatkov brez v tem primeru pisnega dovoljenja lastnika.

Kar se tiče varnostnih vijakov, pa ti lahko razjasnim, da je to šolski primer, ko vulkanizerji s pnevmatsko pištolo preveč pritegnejo vijake in, da ta oseba ni izgubila varnostnega nastavka, ampak ga je odlomila pri poizkusu odvijacenja vijakov. In ja, nov servisni set res stane 380/+ddv, posamezni nastavki pa se vec ne dobijo kot nekoc, ko si lahko narocil le po komadih.
Temu gospodu so potem na servisu izvrtali vse 4 varnostne vijake, za kar so porabili vec kot eno uro dela (1h-je 80eur) in brez obrabnine orodja... Se pravi je bil servis v negativnem poslovanju!

Toliko o tem in kaj je resnica...

Slabo slabo za taksno premium znamko......

Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 323
  • Avtomobil: 320dA

Jaz sem se naveličal z njimi ukvarjat, zadevo sem poleti dal odvetnici in v Nemčijo poslal v info kako se obnašajo do strank.

BMW.....ko razvada,postane navada

Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 167
  • Avtomobil: Klijo

Napisi kak bo odg. Če sploh.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 323
  • Avtomobil: 320dA

jaz sem zadevo rešil in zaključil. Če bo pa iz Nemčije kaj prišlo do njih pa ne vem, niti me ne zanima. Jaz sem svoje naredil.

BMW.....ko razvada,postane navada

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 184
  • Avtomobil: new age e39

Prvo se morejo pri Selmarju naučiti osnov obnašanja do kupcev!

Kupec je kralj...ko pridem k njim pa se počutim kot da beračim, čeprav je moj standard višji od vseh prodajalcev tam.

Take vzvišenosti še nisem videl na nobenem pooblaščenem servisu, pa vsaj  tri redno obiskujem(Honda,Nissan,Renault).

Nič ni kupec kralj. Tak odnos kot ga ima stranka do mene ga bom imel jaz do nje. Strank je dovolj, jebat se ni treba pustiti nikomur. Tale mentaliteta je pase.

Jaz  sem dobil vedno koretno obravnavo na BMWju. Je pa res da sem bil vedno prijazen in potrpežljiv. Nisem edini na svetu da bo cel servis okoli mene plesal.

Se je že zgodilo, da smo stranko zavrnili. Moral bi videti nenadno prijaznost in ih in sploh...

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 189
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Nič ni kupec kralj. Tak odnos kot ga ima stranka do mene ga bom imel jaz do nje. Strank je dovolj, jebat se ni treba pustiti nikomur. Tale mentaliteta je pase.

Jaz  sem dobil vedno koretno obravnavo na BMWju. Je pa res da sem bil vedno prijazen in potrpežljiv. Nisem edini na svetu da bo cel servis okoli mene plesal.

Se je že zgodilo, da smo stranko zavrnili. Moral bi videti nenadno prijaznost in ih in sploh...

Sam je pa ena težava. Ker kar nekaj t.i. velikih avtohiš se ne zmeni za kupca, četudi je ta normalen, civiliziran in ima visok prag bontona. Egoizem, ki ga določeni osebki gojijo na t.i. šalterjih....je tako visoko nad oblaki, da ga tudi nuklerna S Korejska raketa ne more sklatiti. Problem današnje družbe je, ker vsak gleda na svojo rit in sem jim po domače jebe za ostale. Sej v zdravstvu je tudi tako........ni pogojev da kam prideš z normalnim komunuciranjem. Če si agreseiven, še manj, če si pohlepen..pa sploh ne. Narobe svet....

Urejal Borut30, 31.01.2018, 13:30.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 744
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Če se ti greš neki hec (storitvena dejavnost) da si odvisen od strank, boš še verjetno lepo obnašal do strank in šel lepo okrog njih. V primeru če se obnašaš vzvišeno do strank, vulgarno in jim daješ vtis da so oni tam zaradi tebe, si idiot ki pljuva v lastno skledo. Drugače pa tudi sam živim z precej višjim standardom in mesečnim dohodkom, kot pa zaposleni pri Selmar MB, vendar ko sem prišel tja sem vedno dobil občutek kot da sem za njih revež. Drugače pa gospod Danilo C. je legenda in zelo dober trgovec, fanta na rezervnih delih sta zakon, pa gospodična na blagajni je tudi izredno prijazna. Za sprejemnike na servis ne bom izgubljal besed, no ne vem kako je zdaj, ker bil nazadnje na servisu pri njih leta 2014 z f11. Sem pa bil takrat iz strani Malalana obranavam kot sem za njega največji bizgec na svetu. Mislil sem si svoje in živel naprej svoje življenje.
Prikaži več možnosti
    • Borut30 in Colt uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.