Skoči na vsebino

Zamenjave artiklov v garanciji

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi
Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 000
  • Avtomobil: E46 323iA 06/2000

Jaz sem v centru Lj, oni so v Trzinu. Za z avtom ni problem, problem je, ker avta nimam :laugh

Google:
16,4 km, 26 min - Cesta 104
17,0 km, 28 min - Dunajska cesta in Cesta 104
22,3 km, 30 min - Zaloška cesta in Cesta 104

:laugh

Ojej in kaj je blo z avtom ali ga trenutno nimaš?
Največji DC++ Hub v Sloveniji.
dchub://europa-network.net:5000
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 572
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz nimam svojega avta :-D prejšnji teden sem bil sicer z avtom v Lj, ta teden sem pa normalno z vlakom :ok2
Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik

Aha em in že 2 dni ni odgovora hm....

Ampak si se odločil kaj boš vzel, če bo možno drugi disk? :)
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem jim še enkrat pisal. Se mi zdi pa res čudno, zakaj ne odgovarjajo vsak dan. Najbrž bom vzel tistega seagata, ki ste mi ga predlagali :ok
Prikaži več možnosti

klemen161
klemen161

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 776
  • Avtomobil: e39 touring

Jaz sem v centru Lj, oni so v Trzinu. Za z avtom ni problem, problem je, ker avta nimam :laugh

lahko se jim zahvališ da skrbijo za tvojo kondicijo in zdravje, če tja hodiš peš ... :ok2
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

:napaka :laugh
Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem jim še enkrat pisal. Se mi zdi pa res čudno, zakaj ne odgovarjajo vsak dan. Najbrž bom vzel tistega seagata, ki ste mi ga predlagali :ok

In sedaj je 17:37 je kaj novega, ker sedaj bodo kmalu zaprli, če niso že :)
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Staro za novo ne bo šlo, to sem zvedel.
Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik

Em ampak sedaj zadnjega, ki si ga dobil ampak ne dela kaj bodo zamenjali ali si poslal nazaj... Že, če zamenjajo z drugim, ki dela je že ok, če ni možna menjava za novega.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Tega bom nesel na pregled in se bom zmenil.
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

Imam tablični računalnik, ki je še v garanciji 1 leto (skupno ima 2 leti). Ker me je nekaj zafrkaval, sem ga poslal na servis oziroma odnesel v bljižnji Mercator Hipermarket, kjer sem ga kupil in so ga oni poslali v Ljubljano na pooblaščeni servis. Tak je postopek. Danes pa me gospa iz Mercatorja kliče, da so na pošti zlomli ekran in da gre tja po odškodninski zahtevek ali nekaj takega. Rekla je, da se v četrtek dobima v Mercatorju in mi razloži kako in kaj. Ne vem kaj pričakovat? :confused

Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 024
  • Avtomobil: BMW 320d

Smo imeli primer, ko je po pošti prispel TV in je bil ekran počen. Smo na pošti izpolnili neke obrazce, da se je poškodovalo pri transportu in dobili oz. zahtevali nov TV, ter ga tudi dobili. Pošiljke so zavarovane.
Poročaj kak se bo odvijalo....in ne popuščaj.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 621
  • Avtomobil: 2x Chevrolet

vse je zavarovano....mislim da v tem primeru ti bo Mercator dal kar novo tablico :ok
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator

Bom počakal na četrtek in poročam kaj ponujajo. :laugh

Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator

Včeraj so me klicali iz prodajalne Mercator, kjer sem kupil tablico. Vrnili so mi 150€, kolikor je stala nova tablica. Pošteno. :)

Prikaži več možnosti

andriano
andriano

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 799
  • Avtomobil: e90 320d

kot prvo, vem da stvari, ki so potopljene niso upravičene do garancije ampak vseeno;

- potopljen telefon v morju, posledica tega - oksidacija

tisti dan je še deloval, nato pa je drug dan zjutraj začel "zafrkavati", prvo se je ekran prižigal in ugašal potem par minut miru, čez pou ure je crknil in je bil ekran skoraj celoti črn samo na vrhu se je vidla tista vrstica ki kaže signal in baterijo.. nato je po pol ure spet deloval normalno tako kot mora. Po 3h urah pa je ekran v celoti spremenil barvo, ni bila normalna ampak je "porumenel".

Odpru sm ga in sam pogledu vezje če bi se kje vidla oksidacija ali kaj podobnega. Edino kjer sem opazil je bilo tam kjer pride eden od vijakov (zdraven ni bilo vezja).

Potem sm se odloču da ga useeno nesem na popravilo kot v garanciji (samo da sem si izmislil nekaj stvari, in zdraven naštel nekaj stvari ki so me zafrkavala pri telefonu že prej)

Sedaj je na popravilu 17 odkar sem ga odnesel, ne vem ali mi bodo upoštevali garancijo ali ne, prišel pa bi nazaj enkrat ta teden..

Zdej pa me zanimajo vaše izkušnje s tem. Se vam je kdaj podobno zgodilo in so vam ga vseeno popravili? če niso, kaj ste naredili?

Poznam jst en primer ko se je kolegici v enem dnevu 2x opral telefon, potem ga je odnesla pod garanacijo na popravilo in telefon so ji zamenjali, sreča ali pač..

Urejal andriano, 10.09.2013, 14:04.

Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik

kot prvo, vem da stvari, ki so potopljene niso upravičene do garancije ampak vseeno;

- potopljen telefon v morju, posledica tega - oksidacija

tisti dan je še deloval, nato pa je drug dan zjutraj začel "zafrkavati", prvo se je ekran prižigal in ugašal potem par minut miru, čez pou ure je crknil in je bil ekran skoraj celoti črn samo na vrhu se je vidla tista vrstica ki kaže signal in baterijo.. nato je po pol ure spet deloval normalno tako kot mora.

Odpru sm ga in sam pogledu vezje če bi se kje vidla oksidacija ali kaj podobnega. Edino kjer sem opazil je bilo tam kjer pride eden od vijakov (zdraven ni bilo vezja).

Potem sm se odloču da ga useeno nesem na popravilo kot v garanciji (samo da sem si izmislil nekaj stvari, in zdraven naštel nekaj stvari ki so me zafrkavala pri telefonu že prej)

Sedaj je na popravilu, ne vem ali mi bodo upoštevali garancijo ali ne, prišel pa bi nazaj enkrat ta teden..

Zdej pa me zanimajo vaše izkušnje s tem. Se vam je kdaj podobno zgodilo in so vam ga vseeno popravili? če niso, kaj ste naredili?

Poznam jst en primer ko se je kolegici v enem dnevu 2x opral telefon, potem ga je odnesla pod garanacijo na popravilo in telefon so ji zamenjali, sreča ali pač..

Hja to je vse odvisno od...... :) Pokliči in vprašaj.

Meni je Nokia C7 padla na makadam in lih z ekranom na kamen samo je bil v etuju tako, da ni bilo videt, da je kje odrsan ali... in sem poklical rekel, da ko sem vzel telefon iz žepa je bil črn ekran.... in so mi zamenjali ekran brezplačno (garancija).

Dobro bi bilo tudi, ko je padel v morje, da daš takoj baterijo ven, če je možno ga še raztaviš in ga pustiš na soncu xxh. Sedaj zaradi soli ga lahko z čisto vodo opereš in ga pustiš na soncu xxh, ker itak je že "pokvarjen" lahko, da bo vse :ok :)
Prikaži več možnosti

andriano
andriano

BMW fanatik

• Uporabnik

ja za to da bi ga moral takoj sprati s sladko vodo so mi rekli tudi na pooblaščenem samsung servisu ko sem klical.. u vodo je padel okoli 16h, u vodi je bil pa cca 3 sekunde.. potem sem ga takoj raztavil in obrisal - sladka voda za spiranje mi ni niti na pamet prišla ker je NI bilo v bližini.. nato je delal normalno.. drug dan ob cc 9ih zjutraj je pa vse skupaj začelo zaje*****.. telefon je bil pod fenom cca 3ure.. je bil na koncu tako vroč da si se skoraj opekel.. pa še splet nesrečnih okoliščin, da ravno tisti dan ni bilo vročine da bi ga pustil na soncu ampak je bilo cca 18 stopinj :napaka

Urejal andriano, 10.09.2013, 14:18.

Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik

ja za to da bi ga moral takoj sprati s sladko vodo so mi rekli tudi na pooblaščenem samsung servisu ko sem klical.. u vodo je padel okoli 16h, u vodi je bil pa cca 3 sekunde.. potem sem ga takoj raztavil in obrisal - sladka voda za spiranje mi ni niti na pamet prišla ker je NI bilo v bližini.. nato je delal normalno.. drug dan ob cc 9ih zjutraj je pa vse skupaj začelo zaje*****.. telefon je bil pod fenom cca 3ure.. je bil na koncu tako vroč da si se skoraj opekel.. pa še splet nesrečnih okoliščin, da ravno tisti dan ni bilo vročine da bi ga pustil na soncu ampak je bilo cca 18 stopinj :napaka

Aha ja ko je padel v vodo bi moral takoj vzet baterijo ven in jo dat nazaj noter drugi dan in prej bi moral še z navadno vodo in s fenom posušit. Voda, ki ostane v vezju in po vseh kotičkih jo težko obrišeš tako, da tisti dan ne bi smel dat noter baterije.

Ampak ko si poklical na servis so ti povedali kaj bi lahko bilo narobe in kakšna bi bila cena brez garancije? da nebo potem cena popravila višja kot je telefon vreden :-D ker meni ko se je "pokvaril" ekran sem tudi vprašal kakšna je cena popravila, če slučajno garancije ne bi sprejeli rekli so mi 50€ tako, da sem vsaj vedel kakšen znesek lahko pričakujem telefon je bil vreden 200€ tako, da tistih 50€ že daš :)
Prikaži več možnosti

andriano
andriano

BMW fanatik

• Uporabnik

ja to pač nisem ker se mi je to zgodilo prvič..

Ja ko sem poklicou sem pač uprašal kako je s tem popravilom in povedal pač kaj se je zgodilo v resnici.
Potem pa sm jih jst uprašal koliko bi stalo v najslabšem primeru in so mi rekli da 180e. Toliko pa ne mislm dat, ker če bi ga sedaj prodajal nevem če bi dobil 230e (S.G. S3)..

Rekli so mi pa še da vsi slovenski operaterji (mobitel, tušmobil,..) pošiljajo k njim na popravila, tako da sm jst drug dan ko sem ga dobro posušil in vse odnesel na Tušmobil pod garancijo ker je telefon tam kupljen in ima še 13 mesecev garancije.

:crazy :confused

Sedaj pa čakam da me pokličejo da grem po njega ko prispe.

Če mi ne bodo nič popravili pod garancijo razmišljam da bi ga pošiljal toliko časa pod garancijo na servis dokler ne pride v roke nekomu drugemu, ki se mu bo zdelo da je potreben popravila pod garancijo ali pa celo zamenjave. ampak to bolj za šalo kot za res :laugh :napaka

Urejal andriano, 10.09.2013, 15:53.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.