Skoči na vsebino

BMW E46 angel eyes- kdo mi naredi?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
239 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 211
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Morda je res cena samih Angelsov na e abyu poceni (pri nas prodajajo po 50€) vendar z samo montažo pa je precej dela, verjemite :)
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

denzl
denzl

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 89
  • Avtomobil: x5 3.0d e53

cena je res nizka sam ose vprasanje neaj ali bote sli samo zaradi 10-ih eurov v nemcijo?????se mi zdi da je nesmiselno.ce jih pa tam naročite pa da vam po posti pripeljeno pa prides skoraj na isto ceno tako da premislite samo.
pri meni je tako da se dobi komplet angel eyes in montaza.

če vas zanima za nakup bi najraje videl da bi se vas nabralo kdor bi rad kupil potem pa jaz naročim in dobim potem pa ce bote hotli vsi montazo bote dobili se dodatni popust.vec ko vas bo boljsa bo cena :metalc :metalc

lp
Prikaži več možnosti

Wheeler
Wheeler

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 180
  • Avtomobil: BMW 318d E46, VW Passat

Tak kot je tale na e-bayu: ta desna varianta (modra) je zelo dobra!
več slik je tukaj:
http://cgi.ebay.de/U...1QQcmdZViewItem
Če jih bo kdo naročil me štejte zraven!

lp
MadDog
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

Taksne mam jz notr, so pa od Denzla oz Butterflya.
Objavljena slika :ok
Prikaži več možnosti

denzl
denzl

Novinec

• Uporabnik

mozno je kere koli ledice dati notri samo moras se izpovedati svojih zelja :cool

najbolje da se nardi en datum da se do nekega datuma zbirajo kandidati potem pa se določi popust in vse to ker potem lahko eno leto nabiramo folk.najraje bi pa videl da so samo e46 da so lahko enotne cene razen ce je xenon ali ne to je samo razlika v ceni montaze.potem bi se pa vsi avti pripeljali na isti dan in bi vse nardil kot nek angel eyes day :metalc.to bi zelo dobro zgledalo da bi se nardilo fotko vseh bmw-jev ki imajo dodatno zmontirane angel eyes :mljask
prosim povejte svoje mnenje kako se vam zdi moje mislenje. :)

lp
Prikaži več možnosti

denzl
denzl

Novinec

• Uporabnik

tako je to je moja sem jaz zmontiral.

slp:a mas od urh-a kako sliko k ma xenon pa se njegovo sliko gor prlimi da se vidi kako izgleda če imas xenon.

lp
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 355
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Zdaj ne vem kako je na novejših modelih ampak na e30 in e36 gredo te napravce zelo hitro notri. Najbolj preprosto (in da nimaš poškodb na zunanjosti) odpreš pokrov motorja in vzameš ven celo luč in potem manjo montiraš eyes in komplet daš nazaj notri.

Ta je pa optimistična. Problem je ravno v tem "montiraš eyes". A sploh veš kako se zadeva montira? Luč moraš razstavit! Na e36 so klipsne, medtem ko je pri E30 luč lepljena in moraš dobit steklo vstran, kar pa je vse prej kot enostavno...

Ko dobimo te krom obročke, bom verjetno probal izpeljat še en group buy za angel eyes. Ali pa če ga bo kdo drug :beer
Prikaži več možnosti

denzl
denzl

Novinec

• Uporabnik

sej pravim da jih bom jaz zrihtal vi samo povejte kdo bi rad imel.
najbolje da jaz kar napisem keri ste kandidati pa vas samo dodajam notri.
za dodatne informacije mi posljite PS.

KANDIDATI:
1-Wheeler
2-Scarface
3-MiranK
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

Naredno spisek interesentov do začetek maja, denzl pove ceno in se nato odločimo za naročilo.

Glede denzlovega mnenja: Poštnina za slovenijo pride okoli 10euro in to za 5kg. se naroči preko ebaya več kosov in nam jih pošljejo mi pa si jih razdelimo.
Sem pa dosti bolj siguren če mi nekdo domač dobi kose in montira, sem bolj siguren kot da se sam matran in si naredim možno še kakšno škodo, pa tudi če plačam več.

Glede barve in svetilnosti se lahko vsak posebej odloči saj se lahko LEDice ki so na lučovodu eyesa zamenja z močnejšimi ali druge barve. lahko se montira tudi hiper rdeče barve ali infra :crazy .

Lp, Nejc
Mene lahko štejeto kot interesenta, ko se zve ceno moj gsm031857011
Prikaži več možnosti

denzl
denzl

Novinec

• Uporabnik

za ceno je pa tako, za posameznika je cena za E46 brez xenon 30k z xenon pa 40k(to vsebuje kit komplet in montaza).sem pa povedal da bom dal popust glede na stevilo kandidatov.vec ko je kandidatov vec popusta.

vlakci sej se nisem napisal do kdaj zbirano interesente.to bomo se določili.

lp
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

A so za E30, E36 in E46 enaki obročki? Ta na ebayu že ima tako napisano, kot da bi bili... čeprav obročki od E36 preverjeno nikakor NE pašejo na compacta! Denzl, a to ste montirali konkretno te, na katere je link zgora?

Na compactu sem imel luči že tolikokrat narazen (popravilo home made AE), da bi jih imel verjetno zmontirane v nekaj minutah, medtem ko na E30 ne grem delat tega sam (preveliko tveganje, da razbijem luč). Če mi jih bo prodajalec zagotovil tudi za compacta, jih bom verjetno za oba naročil sam, pa lahko še za koga drugega, medtem ko se za montažo menite z denzlom.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Aja, pa da ne bo koga preveč zavedla cena na ebayu. To je cena za par. Za BMWje pa rabimo 4 obročke, kar pomeni, da je treba kupit 2 kompleta!
Prikaži več možnosti

Zvone
Zvone

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 54
  • Avtomobil: E36 318i 1997

Jaz sem na svoj e36 montiral angel eyes iz ebaya (bele). Svetijo rahlo modro. Sedaj pa razmišljam, da bi zamenjal ledice z rumenimi in močnejšimi, ker tista rahlo modra svetloba tako moti mojstre na tehničnem pregledu. Nazadnje se je eden precej dolgo čohal po glavi preden me je spustil. Zraven je še omenjal da kaj takega na BMW-ju še ni videl in da zna biti kazen 10.000 SIT. Seveda imam tudi original parkirne žarnice v lučeh. Zato so me zanimale vaše izkušnje in morebitni problemi.
Prikaži več možnosti

mali
mali

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 469
  • Avtomobil: E91 320d 120kW, E30 316

Jaz sem na svoj e36 montiral angel eyes iz ebaya (bele). Svetijo rahlo modro. Sedaj pa razmišljam, da bi zamenjal ledice z rumenimi in močnejšimi, ker tista rahlo modra svetloba tako moti mojstre na tehničnem pregledu. Nazadnje se je eden precej dolgo čohal po glavi preden me je spustil. Zraven je še omenjal da kaj takega na BMW-ju še ni videl in da zna biti kazen 10.000 SIT. Seveda imam tudi original parkirne žarnice v lučeh. Zato so me zanimale vaše izkušnje in morebitni problemi.

Ne vem zaki mam enake probleme. Jst bi tud dal rumene diode. Če bo kak dil možen, se priporočam. Saj drugač si jih bom sam zrihtu.

LP
:confused...:besen...:zmeden... :goodidea...:serviser...:gogo...:avto

Vse se da, če človek hoče!!
Prikaži več možnosti

Scarface
Scarface

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: E90 LCI

/me tud interesent za angel eyes ;)
Prikaži več možnosti

Bojler
Bojler

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 346
  • Avtomobil: iz bmw na fiat

glede cene, ni to buterfly zrihtal komplet za 15k sit, če me spomin ne vara? :confused
Prikaži več možnosti

GROŠ
GROŠ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 478

jst sm interesent za te angel eyes že dolg gledam, ampak tole bo veliko bol ugodno, tako da če lahko tukaj malo več informacij o ceni,... ali pa na PM
Prikaži več možnosti

bmw_d_power
bmw_d_power

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 010
  • Avtomobil: 530dA@300hp & 325d@300hp

glede cene, ni to buterfly zrihtal komplet za 15k sit, če me spomin ne vara? :confused

to je cena samo kit kompleta brez montaze si pozabil napisat :)

lp
Prikaži več možnosti

Bojler
Bojler

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 346
  • Avtomobil: iz bmw na fiat

jaz sigurno nisem pozabil napisat, je pa nekdo pozabu to meni omenit :confused
Prikaži več možnosti

nitro
nitro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 348

še manj. jaz sem dal za angel + tacho manj kot 20 če me spomin ne vara :-D

Prikaži več možnosti