Skoči na vsebino

Grožnje in nategi forumašev - prijave v to temo

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
259 odgovorov v temi
iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

pa sej mu je ni prodaju kot brezhibno, zato pa sta šla do vulkanizerja, da bi videla kolk opleta in če je bil potapljač zadovoljen, je s tem zgodba končana, vse nadaljne reklamacije so pomojem neopravičene:ok2

Tako je. Jaz ne upam prodajat nekaj kot brezhibno, če o tem nisem prepričan. To feltno sem imel ob nakupu avta v prtljažniku kot rezervno kolo, kaj se je z njo dogajalo prej, pa nimam pojma, razen tega da je bila najmanj 2x štrihana. In to sem tudi povedal, ter predlagal pregled :ok

@damirkos1 zakaj bi se moral jaz opravičevat? To o razbitem avtu je moja replika na njegovo pametovanje kako jaz vozim. In se nisem čisto nič zlagal. Tebi ne rabim polagat računov, Taucher sam ve kaj je res, sploh glede na to, da naokoli telefonirajo da naj se ne piše detajlev in je bilo meni rečeno, naj pustim to zadevo na miru. Konec koncev je pa tudi racer80 napisal da se je na avtu nekaj popravljalo, tako da bo že držalo, da je nekaj bilo. Kaj je bilo in v kakšnem obsegu, pa ne vem in me tudi ne zanima, point da sem to omenil je v tem, da naj taucher skrbi raje kako sam vozi. Kakšen je pa njegov avto me pa ne zanima in tudi nikomur ne privoščim nič slabega. Kar se tiče menjalnika je pa razvidno od kod je prišla informacija in nikjer ne piše, da je govora o menjalniku na Z4. Če pa kdo iz firbca ne more spat, pa naj se gre sam detektiva. Sploh se pa tudi meni ni nihče opravičil za laži.

Urejal iloveboobs, 20.05.2013, 09:48.

Prikaži več možnosti

Luky
Luky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 358
  • Avtomobil: kolo

no tole sem napisal jaz, to ni nobena skrivnost, niti ne vem zakaj bi bila,...
midva se osebno ne poznava in ne vem kako si lahko tako dober da po vsega dveh kratkih vprašanjih in odgovorih veš več kot jest, ki sem avto res popravljal in mimogrede tudi v živo videl. Od teh navedb, ki si jih navedel ti nisi niti vprašal kaj se je popravljalo pač pa te je zanimalo le to kakšne feltne je imel takrat na avtu.

kot prvo obseg popravila in kakrsna koli informacija o njem je lahko razkrita le s strani lastnika zadevo lahko samo potrdim in podkrepim s fotografijami,..

o kakršnem koli menjalniku pa vam lahko povem da osebno nisem nikoli posegal vanj,..
(toliko o sami kredibilnosti te teme )
pa brez zamere s kakršne koli strani

glede na to da sem že nekaj časa na tem forumu pod enakim nickom in imenom, ki ga tudi veliko forumašev pozna, bi lahko tudi napisal kar nekaj strani podobnih tem ampak se zadeve rešuje na čisto drugačen način kot je tole. zadeva ne bo pripeljala nikamor in na koncu bo vedno vse skupaj ena velika rekla kazala itd,...

@taucherja poznam osebno in sam nisem imel PRAV NIKOLI nikakršnih zapletov ali težav z njim...
TO JE SAMO MOJE MNENJE. da ne bo pomote ali kakšna druga tema o tem in onem v kateri bo prisotem moj nick.

Iboobs kdo bo pa tole komentiral?

Ti dam prov, nimaš kej klicat po 4ih mescih. Ampak zagovedal si se mi pa bolj kot Taucher z vsem tem nakladanjem.
Prikaži več možnosti

Honda killer
Honda killer

DEDI sp.

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 540
  • Avtomobil: E46 328i

Tako je. Jaz ne upam prodajat nekaj kot brezhibno, če o tem nisem prepričan. To feltno sem imel ob nakupu avta v prtljažniku kot rezervno kolo, kaj se je z njo dogajalo prej, pa nimam pojma, razen tega da je bila najmanj 2x štrihana. In to sem tudi povedal, ter predlagal pregled :ok

@damirkos1 zakaj bi se moral jaz opravičevat? To o razbitem avtu je moja replika na njegovo pametovanje kako jaz vozim. In se nisem čisto nič zlagal. Tebi ne rabim polagat računov, Taucher sam ve kaj je res, sploh glede na to, da naokoli telefonirajo da naj se ne piše detajlev in je bilo meni rečeno, naj pustim to zadevo na miru. Konec koncev je pa tudi racer80 napisal da se je na avtu nekaj popravljalo, tako da bo že držalo, da je nekaj bilo. Kaj je bilo in v kakšnem obsegu, pa ne vem in me tudi ne zanima, point da sem to omenil je v tem, da naj taucher skrbi raje kako sam vozi. Kakšen je pa njegov avto me pa ne zanima in tudi nikomur ne privoščim nič slabega. Kar se tiče menjalnika je pa razvidno od kod je prišla informacija in nikjer ne piše, da je govora o menjalniku na Z4. Če pa kdo iz firbca ne more spat, pa naj se gre sam detektiva. Sploh se pa tudi meni ni nihče opravičil za laži.

WTF mislim zato ker si užaljen greš spisat temo kako te je nekdo nategnil, vsaj tako je naslov teme, ok grozil. :laugh
Se strinjam, da te po 4 mescih klicat da je feltna zvita nima kaj, ampak, če bi mene nategnil z zvito feltno bi ti najbrž tudi povedal, da si mi prodal krš robo. Dvakrat štrihana rezerva, jo prodajaš mogoče malo upaš, da se ne pokaže da je res zvita in potem je tip škrtica, ker ti je probal ceno glihat. Mi pa še vedno ni jasno zakaj je sploh šel kupovat sumljivo robo.
Tebe ne poznam, razen po temi ass to mouth, Taucherja pa in vsaj kolikor ga jaz poznam glih škrtica ni in vsaj na turah je Zja dobro peljal, kakšne druge frke okoli njega pa so res že bile ampak to ne paše sem. In kot dokaz, da je feltno zvil sam in te potem klical, da si mu prodal zvito feltno navajaš to, da je nekdo napisal, da se je na avtu nekaj rihtalo.. WTF, ti ne delaš servisev na svojem avtu? Ne vem no, če je res sam zvil feltno in potem zahteval keš nazaj nimam besed, ampak močno dvomim v tako zgodbo.

Sploh mi pa ni jasno, da se zarad tega ker ti je nekdo hotel podarti ovratnico iz feltne tukaj zdaj napucavata preko foruma. Si bil užaljen ker je grozil. :crazy In razen nabiranju zelenih kartončkov ta tema drugega namena ne bo dosegla, ker konec koncev imata vsak svojo "resnico". Poden od teme.
HONDA: Had One, Never Did Another :umruodsmeha
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Niti ne bom bral vsega, ker se mi zdi enostavno škoda časa.
Prosim da se en drugemu opravičita , temo zaklenemo in gre v pozabo ven iz vidnega dela javnosti, ker je sama po sebi sramota da se je sploh zgodila.

Zakaj ni bila zaklenjena ali počiščena (počiščena je kar konkretno, vsega se spet ne da pobrisat da bi še imelo "smisel")? Ker je PRAV da se stvari razčistijo, ker če mi gre kaj na živce je da spoznaš forumaša potem pa debate o nategih za stvari o katerih nima nihče nič pojma a potiho vsi vedo. Temu v izogib sem si želel da bi le razčistila kaj/kdo/zakaj in kako.

Kakorkoli, poraz na celi črti.
Oba akterja hkrati obveščam da bom na njune ZSje odgovoril ko bom imel čas vse prebrati.

Tu pa prosim še enkrat da se opravičite en drugemu in bodite možje, kar se mene tiče v tej temi pa je sledeče:

Videno - preverjeno - kupljeno za 44,99 EUR. Po 4ih mesecih zahtevati karkoli je pesek v oči samemu sebi. Tako da ima tu @iloveboobs prav.

Način insinuiranja iz strani @iloveboobs, metanja dvomov na lastništvo Taucherja ter ostalih "vsevrstnih" opazk ter trditev pa je totalno neprimerno, neokusno in žalostno za nekoga, ki se tako visoko ceni in poudarja svoje šolanje in pridnost. Po mojih informacijah Z4 ni bil razbit, baje so menjani kosi še vedno v originalu in celoti pri Taucherju doma avto pa naj bi bil le predelan, pa to tako ali ni ne problem ne stvar tematike te teme. Tako, da če bi rad kdorkoli še karkoli dokazal ima malo časa, drugače se igrate zelo grde igre in spletke, ki se vam lahko obrnejo še kako hitro nazaj.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 648
  • Avtomobil: --------:)

Avtor se mu naj na forumu opravici,ker je trdil, da je bil avto razbit in menjalnik v kurc....
To je to,al pa naj gre v banovce:ok
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

porsche
porsche

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: BMW E 90

Ti dam prov, nimaš kej klicat po 4ih mescih. Ampak zagovedal si se mi pa bolj kot Taucher z vsem tem nakladanjem.

:ok
PORSCHE - BMW forever
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

problem je v tem, da je bil avtor zgleda zaveden s strani cenjenega moderatorja, torej, kdo je ta velecenjeni moderator, ki širi laži, naj se on opraviči in naj odstopi s svoje funkcije, opraviči naj se javno in to obema akterjema:ok
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 139
  • Avtomobil: new age e39

problem je v tem, da je bil avtor zgleda zaveden s strani cenjenega moderatorja, torej, kdo je ta velecenjeni moderator, ki širi laži, naj se on opraviči in naj odstopi s svoje funkcije, opraviči naj se javno in to obema akterjema:ok

Zaveden ali ne, nimaj kaj trosit laži- Če avta ni razbil on, ali bi v njem ko je bil sesut, potem ne more vedet ali je bil sesut. In ja, končno je nekaj zdrave pameti prišlo na ta forum...
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

porsche
porsche

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: BMW E 90

Avtor se mu naj na forumu opravici,ker je trdil, da je bil avto razbit in menjalnik v kurc.... :blabla :blabla

:ok :)
PORSCHE - BMW forever
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Kaj je pa tukaj za komentirat, razen da je potrjeno, da je nekaj bilo. V kakšnem obsegu in kaj je bilo poškodovano, pa tako ne bomo nikoli vedeli, razen če bodo tisti, od katerih je info prišla do mene, in sedaj molčijo, napisali kaj več.

Jaz mu popolnoma zaupam :ok

Urejal iloveboobs, 20.05.2013, 11:31.

Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Avtor se mu naj na forumu opravici,ker je trdil, da je bil avto razbit in menjalnik v kurc....

Daj ti se raje nauči brat, kje sem jaz trdil da ima z4 menjalnik v kurcu? V kurcu je kvečjemu tvoje bralno razumevanje :napaka

Urejal iloveboobs, 20.05.2013, 11:30.

Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik

Zaveden ali ne, nimaj kaj trosit laži- Če avta ni razbil on, ali bi v njem ko je bil sesut, potem ne more vedet ali je bil sesut. In ja, končno je nekaj zdrave pameti prišlo na ta forum...

ti dam prav, sam tisti ki pa je prilil olja na ogenj(moderator), bi se pa tud moral rzkrinkat, o njem pa nič, mogoče zato ker je velecenjeni mod.:confused :confused
pepsi, kaj ti meniš:confused

Urejal janih, 20.05.2013, 11:32.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 481
  • Avtomobil: R6 topless

Ni bil moj namen se oglašati v temi, sem vse le bral, toda...
Najprej pa naj bo jasno, ne zagovarjam ne enega ne drugega, ne zdi pa se mi prav metat dvome in delat nebuloze o stanju avtomobila.
Sploh, ker se gre tukaj za 45€, feltno in poznimi zahtevki ne pa za analizo česarkoli drugega.

Kakor je Racer80 povedal, avtomobil je bil pri njemu in se je nekaj delalo.
Kaj, zakaj, kako lahko le lastnik pove in bo Racer to le potrdil.

Ker pa sem bil v času, ko se je dotični Z4 rihtal večkrat pri Racer-ju pa lahko mirne vesti povem, da je avto bil cel, v enem kosu, brez kakršnihkoli visečih ali "zmučkanih" delov.
Torej, je lahko bil le na čakalni vrsti za redni servis ali menjavo žarnice.
Da pa se ne bo kdo spotaknil glede časovnega obdobja. V slabih petih dneh sem bil tam trikrat, ker sem imel poti skozi njegov konec.

Sem se javil, ker je poleg menjalnika bil nekje omenjen pleh (ne da se mi iskat kje...predolga klobasa).

Res, da nisem moderator toda tisti, ki me pozna ve, da povem kar vem oz. vidim.
Laži ne trosim okoli.

Urejal Sorgo, 20.05.2013, 11:48.

Prikaži več možnosti
    • bmwziga je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 648
  • Avtomobil: --------:)

iloveboobs, prejel sem prijavo da lažeš, da zajc ni bil razbit in da ne vemo o kakšnih menjalnikih govoriš. Prosim, da se uporabniku opravičiš če to ni res, ker drugače ko bo enkrat prodajal avto bo spet cela megla.

Imaš ZS.

Še glede menjalnika. Da se vidi, da se nisem jaz kar nekaj zmislil. Seveda sem odstranil imena forumašev in dva komentarja, ker ne želim, da bi potem Taucher še komu moril in nabijal feltne na glavo. Ima doma kar nekaj kompletov platišč do 19 col, tako da se za vsako glavo najde primerno.

Objavljena slika

Moj zajc je že od lanskega konca leta kar samo na zimskem kompletu ACS type III in več ali manj tudi parkiran v garaži. Naredim z njim v okolici kak km dva in to je to. Reci temu zanesljivemu forumašu da laže kot pes teče, ti pa mu lepo verjameš. Povej nick če upaš? Barabe lažnjive pokvarjene ne morem drugega reči.

Avto je več ali manj parkiran, lahko potrdi moj soded, ko ga vsak dan lahko vidi direktno v garažo in lahko na prste ene roke preštejete kolikokrat je vozilo letos od januarja pa do dan danes zapustilo svojo garažo.

Celo lansko sezono sem naredil samo dobrih 3500 km in še to na letnih 19" pnevmatikah. Z4 ACS style 44 ni videl že kar nekaj let, oz. nikoli se nisem vozil na tem kompletu sploh, ker tudi vizualno ne paše gor in so samo v začetku bile gor potem pa so šle takoj dol, tega pa je tudi že ho ho ho let...

Na mojem kompletu style 44 so še vedno gor letne gume SC 225/245, bile veš čas in edino le montirane na e46, sedaj pa gre ta paket gum dol iz felg in na barvanje. Od zimskega 15" kpl (marec) dalje, pa je e46 tudi obut v 19", style 44 pa od lanskega začetka zime striktno samevajo-počivajo na suhem.

Zajc gre na cesto ko je suho ali sončno vreme, v vsej zimi in med tem časom in tudi dan danes, se vozim veliko z vlakom, Peugeot 406 in pa črnim e46, tako da ne vem če sem porabil z njim en tank, ker imam trenutno ta avto za užitek in sprehode.

Zato je to velika laž glede neizpravnosti vseh mojih vozil, predvsem tudi o E85, razbitosti pleha, o ne vem kakih menjavah menjalnikov in podobnih okvarah. Potem pa naj povedo še kje se je to vse menjalo, kdo je menjalnik rihtal, kdo se je z plehom igral, ker jaz očitno tega ne vem, ali pa so ponoči to delali v garaži ko sem jaz spal :crazy

Lahko se obrneš tudi na zavarovalnico in ti naj dajo seznam mojih škodnih primerov v vsem tem obodbju in noben forumaš niti kdo drug, ni nikdar in nikoli rihtal pleha od e85 niti ne ročnega menjalnika.

Ti limaj kar češ, kartone in komentarje, temu forumašu-po vrhu pa še moderatorju povej, da je vsemu sodu ta trenutek izbilo/prebilo dno in zahtevam javno opravičilo za vse od tebe in njega, ker širite veliko LAŽI in niste vredni da sploh hodite po tej zemlji.

Še enkrat, upam da se zadnjič ponavljam: mojo Z4 ni nikoli noben forumaš popravljal niti glede menjalnika niti glede pleharije, ker to ni bilo potrebno!

Morda imate večina veliko to željo in mi privoščite, da bi tako celo bilo, da bi imel nesrečo, vendar kdor drugemu jamo koplje, na koncu sam vanjo pade.

Če že pišeš in limaš, daj povej-napiši, razkrij nick, če ste tok vsi dedci. Če je bil razbit, dajte slike gor, samo da bo moj avto, ne da boste kaj čarali po photoshopu, kar ne dvomi da ste sposobni.

no tole sem napisal jaz, to ni nobena skrivnost, niti ne vem zakaj bi bila,...
midva se osebno ne poznava in ne vem kako si lahko tako dober da po vsega dveh kratkih vprašanjih in odgovorih veš več kot jest, ki sem avto res popravljal in mimogrede tudi v živo videl. Od teh navedb, ki si jih navedel ti nisi niti vprašal kaj se je popravljalo pač pa te je zanimalo le to kakšne feltne je imel takrat na avtu.

kot prvo obseg popravila in kakrsna koli informacija o njem je lahko razkrita le s strani lastnika zadevo lahko samo potrdim in podkrepim s fotografijami,..

o kakršnem koli menjalniku pa vam lahko povem da osebno nisem nikoli posegal vanj,..
(toliko o sami kredibilnosti te teme )
pa brez zamere s kakršne koli strani

glede na to da sem že nekaj časa na tem forumu pod enakim nickom in imenom, ki ga tudi veliko forumašev pozna, bi lahko tudi napisal kar nekaj strani podobnih tem ampak se zadeve rešuje na čisto drugačen način kot je tole. zadeva ne bo pripeljala nikamor in na koncu bo vedno vse skupaj ena velika rekla kazala itd,...

@taucherja poznam osebno in sam nisem imel PRAV NIKOLI nikakršnih zapletov ali težav z njim...
TO JE SAMO MOJE MNENJE. da ne bo pomote ali kakšna druga tema o tem in onem v kateri bo prisotem moj nick.

Daj ti se raje nauči brat, kje sem jaz trdil da ima z4 menjalnik v kurcu? V kurcu je kvečjemu tvoje bralno razumevanje :napaka

Omenjati si zacel menjalnik in sem mislil,da je bil v kurc....Se ti opravicujem.
Dalje pa se mi sploh ne da komentirati,samo zgleda,da imas prevec casa in delas samo stalo na forumu tako kot si jo ze pod prejsnim nickom.
Da je po moje bi te dol skenslal za vedno.
Tvoje poste bom probal ne brati,ce pa ne bo slo drugace te bom dal na ignore.

Zacel si z felno in kaj koji kurac te je brigalo stanje avta od potapljaca:-)

Boobs adijo.

Urejal perobmw, 20.05.2013, 11:57.

The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • Ch4ng3 je všeč

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Omenjati si zacel menjalnik in sem mislil,da je bil v kurc....Se ti opravicujem.
Dalje pa se mi sploh ne da komentirati,samo zgleda,da imas prevec casa in delas samo stalo na forumu tako kot si jo ze pod prejsnim nickom.
Da je po moje bi te dol skenslal za vedno.
Tvoje poste bom probal ne brati,ce pa ne bo slo drugace te bom dal na ignore.

Zacel si z felno in kaj koji kurac te je brigalo stanje avta od potapljaca:-)

Boobs adijo.

Tudi to sem povedal. Preberi še enkrat pozorno.

Zanimivo, da nihče ni komentiral tega, zakaj avto ni registriran (edino če ima zdaj druge tablice)?
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 139
  • Avtomobil: new age e39

Zanimivo, da nihče ni komentiral tega, zakaj avto ni registriran (edino če ima zdaj druge tablice)?

Ker nikogar razen tebe očitno to ne briga.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik

še zadnjič te vprašam, ali tvoj velecenjeni moderator še vedno trdi, da je bil zeko razbit:confused :confused
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Da.
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej, ker očitno ni integritete da bi reševali stvari katere ste zastavili kot problem, temo zaklepam.

Malo se zamislite, ... :napaka
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • Kl3mzy je všeč

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

.

oj kaj bi mi naredil uslugo in mi nalepil en post v temo ki si jo malo prej zaklenil,...

tuher in boobs

tauherjev zajc sigurno ni bil razbit in zato bi rad da se v temi to napiše, sej ne zarad druzga samo če se bo kdaj prodajal ali kej podobnega bo zopet štala,...
avto sem popravljal in ga imel nekaj časa tudi doma in zagotavljam da do takrat ni bil razbit (tudi sedaj dvomim da bi bil ker bi verjetno to zvedel ker bi me poklical in bi verjetno pomagal pri iskanju kosov ali nasvetov)

lp beno:ok

.

Urejal Pepsi, 20.05.2013, 14:12.

Prikaži več možnosti
    • racer80 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.