Skoči na vsebino

Grožnje in nategi forumašev - prijave v to temo

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
259 odgovorov v temi
Tuner87
Tuner87

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 262
  • Avtomobil: YETI 4x4

Puste že prmer ta East side..West side... večina folka na forumu bi mogla to že zdavnej prerast:fight
Prikaži več možnosti

BMWfanatic
BMWfanatic

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2.0 TDI 140PS CR Engine

Pri nakupu in prodaji rabljenih stvari obstaja vedno rizik, tako za kupca kot za prodajalca. Zato jaz vedno ob prodaji rad razcistim takoj, kakor da se kasneje ubadam z raznoraznimi reklamacijami.
Sem se ze opekel a sem tudi ze veckrat super kupil tako da ....shit happens .ebi ga
'The world is so beautiful, so colourful'
Prikaži več možnosti

J_I_N
J_I_N

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 576
  • Avtomobil: frči

Saj veš, na štajerskem smo vsi nateguni, kakor se pripelješ na drugi konec pa ste vsi pošteni angeli, ki prodajajo tipi topi robo. Zato pa sem se par krat pripeljal še malo k vam, da sem se nategnil v enem letu večkrat kot v celem življenju "doma".

:laugh Kralj :-D

Urejal J_I_N, 16.05.2013, 18:34.

Spruhfolie - Film Spray
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 050
  • Avtomobil: modra rja

Bog ne daj, da parlament preselijo na štajersko, potem bo šele kriza.. :laugh
Prikaži več možnosti

Bmw karbon
Bmw karbon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: e30 IS

Tudi sam imam takšne izkušnje z forumaši, sem poslal FL luči zelo lepe in cele, nakar mi jih forumaš pravzame in me pokliče, da so luči notranji nosilci plomljeni, sem rekel da vrnem nazaj in bom plačal nazaj, nakar šok nazaj dobim PFL luči z oranžnimi smerokazi in res cele polomlene, js mu pa poslal FL z belimi smerniki, vendar se mi tip ne oglasi več na telefon.
Ko bom šel v Bohinj, se bom oglasil v Škofji Loki in se mal sestanem z njim in da vidim njegovo e39 :blackeye
Prikaži več možnosti

en3rgie123
en3rgie123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 940
  • Avtomobil: 580Nm

Kar se tiče pa tega da me boš poiskal in mi feltno nabil na glavo, ti pa svetujem da najprej poješ kakšen sendvič, ali pa prideš s kolegom, sicer te bomo predelali v klobase. Ne moreš vrjet kakšen nizek nivo :napaka

:laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

Tudi sam imam takšne izkušnje z forumaši, sem poslal FL luči zelo lepe in cele, nakar mi jih forumaš pravzame in me pokliče, da so luči notranji nosilci plomljeni, sem rekel da vrnem nazaj in bom plačal nazaj, nakar šok nazaj dobim PFL luči z oranžnimi smerokazi in res cele polomlene, js mu pa poslal FL z belimi smerniki, vendar se mi tip ne oglasi več na telefon.
Ko bom šel v Bohinj, se bom oglasil v Škofji Loki in se mal sestanem z njim in da vidim njegovo e39 :blackeye

V takem primeru je treba TAKOJ nazaj na pošto in razložit situacijo, da vrnejo pošiljko.

Sem imel tak primer, ko mi je forumaš poslal vse pokrivljene in popokane lesene okrasne letvice. Nazaj bi jih vzel samo pod pogojem, da jaz plačam poštnino v obe smeri, kar itak da ne bom, če je zatrjeval da so kot nove, dobil sem pa zjebane. Sem nesel te smeti nazaj na pošto, povedal da me je nategnil in da hočem, da se mu tole vrne. Izpolnili smo zapisnik in svoje smeti je dobil nazaj, meni pa so vrnili denar. Je pa nujno, da zadevo vrneš takoj, jaz sem bil nazaj v roku 5min, ker sem odprl takoj v avtu in pa teža mora ustrezat do grama natančno. Zato je pomembno, da lepo odpreš, da ne strgaš embalaže na 3412412 kosov :)
Prikaži več možnosti
    • Rottie, Bavarian Murder Weapon in dado20 uporabnikom je všeč to sporočilo

BMWfanatic
BMWfanatic

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2.0 TDI 140PS CR Engine

V takem primeru je treba TAKOJ nazaj na pošto in razložit situacijo, da vrnejo pošiljko.

Sem imel tak primer, ko mi je forumaš poslal vse pokrivljene in popokane lesene okrasne letvice. Nazaj bi jih vzel samo pod pogojem, da jaz plačam poštnino v obe smeri, kar itak da ne bom, če je zatrjeval da so kot nove, dobil sem pa zjebane. Sem nesel te smeti nazaj na pošto, povedal da me je nategnil in da hočem, da se mu tole vrne. Izpolnili smo zapisnik in svoje smeti je dobil nazaj, meni pa so vrnili denar. Je pa nujno, da zadevo vrneš takoj, jaz sem bil nazaj v roku 5min, ker sem odprl takoj v avtu in pa teža mora ustrezat do grama natančno. Zato je pomembno, da lepo odpreš, da ne strgaš embalaže na 3412412 kosov :)

Tole je dobro vedeti...:metalc
'The world is so beautiful, so colourful'
Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

Zanimiva tema:ok
fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 626
  • Avtomobil: 2x Chevrolet

Zanimiva tema:ok

ne samo zanimiva, ampak ZAKON TEMA!!! vse forumske nategune tle gor prijavit!!! :ok

Urejal Istrijan, 16.05.2013, 19:19.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 948
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Bog ne daj, da parlament preselijo na štajersko, potem bo šele kriza.. :laugh

Kriza bo samo vam ki niste od tu, mi smo z krizo ze nekaj casa na ti :ok

Drugace pa uporabna tema! iloveboobs...NC, no mogoce se pa tudi druga stran oglasi :)

Urejal MajoR, 16.05.2013, 19:35.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 533
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

No bom sm na hitro napisal, da grem najprej prebrati kar je napisal avtor in ostali na teh traneh, potem pa če se mi bo dalo proti vetru, bom komentiral. Sicer pa no comment, k se mi ne da z da ne rečem kakimi ljudmi pregovarjati in "napucavati".

No grem od začetka, tukaj jaz nisem nikogar nategnil in ne mi s takimi ven hodit, ker eni in isti samo lakate da me napadate!

Bom pa kot rečeno šel od začetka in komentiral vsakega posamično.

Urejal Taucher, 16.05.2013, 19:44.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207
  • Avtomobil: Volvo V70

A dej dej, lepo je razlozil kako pa kaj, teb se pa ne da razlagat.....:laugh Ce nebi blo res, bi se zelo branil.;)
Prikaži več možnosti
    • Cotax je všeč

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 050
  • Avtomobil: modra rja

Takšni bi morali imeti naziv : nateguni :)
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207
  • Avtomobil: Volvo V70

Pol se bo pa spet ugotavlal, kdo laze....fun fun fun!:laugh
Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 000
  • Avtomobil: zacasni avto...

Samo kera bolana fora z kartico...ti bom tankal k mi kasnej trgajo????
Jaoooooo, dobro, da ti ni še kake provizije odštel :laugh
Prikaži več možnosti

bmw_soul
bmw_soul

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 590

Prvo pohvala iloveboobs-u da si je ''upal'' javno opisat situacijo z toucherju, drugo pa pohvala na bolj ali manj vse tvoje poste na forumu, ki jih vedno z veseljem preberem, saj so res strokovni in natančni.
So pa takšni problemi vedno bolj pogosti, saj mamo vedno manj denarja, ponos in izkazovanje sosedom pa je vedno bolj v porastu in zato da je to možno je potrebno goljufat. Takšne situacije bodo oziroma so že del našega vsakdana....
Za konec še to:
Se pogovarjata nemc pa slovenc...pa slo upraša nemca kok zasluži in kok ma mesečnih stroškov? Un reče 1500, stroškov mam pa 1000. Pa ga slovenc upraša: kam daš pa ostalih 500 , pa mu reče nemc: to se pa pr nas v nemčiji ne sprašuje... Pol pa nemc upraša slo kok zasluži pa kok ma mesečnih stroškov. Pa reče slo: zaslužim 500 stroškov mam pa 1000...Pa ga nemc upraša, ja od kod pa dobiš ostalih 500? Pa mu slo odgovori: pr nas v sloveniji se pa tega ne sprašuje....
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 533
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Mislim da je skrajni čas tudi to, da povemo, da eni svojih napak ali krivic zaradi foruma in drugih posameznikov, en bodo nikoli utrpeli, nekateri ap takoj dobimo po prstih. Če je kdo izkuljučeni, čaka le v grmovju in preko svojih tem prihajati nazaj ter spuščajo ali izlivajo svoja mlada čustva, besede in komentarje.

Ne vem kako in kaj si ti prodajal v preteklosti, ko se je meni skrivilo platišče, sem preko prebiranja foruma-iskanja prišel do tega, da imaš na voljo 5 platišč in v kolikor je še vedno na voljo, da mi enega prodaš-si se strinjal.

Glede cene pošteno ali ne, si podal ceno, sem vprašal ali je to zadnja, ne vem kaj je s tem narobe? Sem pa tudi rekel da prvotno imam namen svoje poškodovano platišče popraviti, če pa je možno dobiti samo eno pa bi tudi morda ga kupil v kolikor je uredu in brez potrebnega popravila. Namreč popravila enega platišča so različna od posameznika in se vrti od 20-25€ in naprej (dvisno). Glede popravila sem kontaktiral in se posvetoval tudi pri ostalih in prišel potem do zaključka da za malce višjo ceno naj bi dobil tudi izpravno platišče.

No gremo dalje: čakam malo, ne ti meni gospoda. Prvo sem te vprašal ali pridem do Kranja, ali s kje si sploh, ali je možno kje drugje, recimo v Lj? In ti si dejal ni problema, itak si večkrat v Lj za lastne potrebe, študij, knjižnica in ostalo in da boš itak ko boš v Lj mi javil. Sem rekel velja. Sva se dogovorila z nek termin, ki pa potem nisva prišla časovno skupaj, saj tebe ni bilo v Lj si zbolel. Pred vsem tem, si dejal da je platišče iz rezerve, po tvojem izpravno, ni zvito in da je z pnevmatiko, katera pa je že stara in dejansko oba vedela da je kljub profilu neuporabna.

Ko sva se dogovorila kaj in kako, si ti rekel, da ti pnevmatike ne boš dajal dol, da greva lahko do kakega vulkanizerja v Lj-da boš ti plačal, da pogledamo kako je stanje felge z pnevmatiko ali je ravno ali je zvito. Sem se strinjal, potem pa rekel, da ne bi bilo stroškov zate preverjanja na centrirki in dajanja pnevmatike dol, da te ne oškodujem za 5-10€, v kolikor se bi dalo to kako urediti, bom jaz poiskusil v eni izmed delavnic, da bi se to uredilo brezplačno. Lokacija te delavnice je bila če se ne motim v isti bližini centra Lj (za Jurmanom Moste), tako kot njegov predlog vulkanizerja kamor bi se sicer zapeljala. Tako da tukaj ugovarjam oz. je moj komentar kot sem ga napisal.

Dalje: ni res, ni rekel da je brezhibno izpravno, rekel je da ni popolnoma ravno, da rahlo opleta in da je z pnevmatiko težko ugotoviti kako ravna ali morda zvita je felga, oz. na kateremu delu točno je poškodovana, ker pnevmatika žal prekriva rob, sploh ker je stara trda pnevmatika gor in bi bilo dobro oceniti brezhibnost le če se demontira.

Ko sem te vprašal kaj bova sedaj, si bil itak bolj k ne tiho in neki cincal cmokljal. Meni ni bilo vseeno da sva bila že pri testu, da bi se za prazen nič porabil čas in ti dejal: ti prodajaš ti povej, kaj narediva? Sem pa dejal da se mi ne zdi pošteno da jaz plačujem nekaj na račun neizpravnosti (demontaže in potem še kontra nazaj, da bi imel ti na voljo felgo kot rezervo z pnevmatiko kot v prvotnem smislu).

Ker sem videl da ne bo s tega nič, sem te vprašal glede na to da se stirnjaš da ni popolnoma ravna ali bi zaradi tega ceno znižal za kakšen €? Samo potrdiš lahko z DA, ker drugega itak nisi izjavil-izustil, z kapico pokrit študent. In ja dodam k temu kar si ti pozabil napisati, si potem spustil če me spomin ne vara, ceno zaradi nezanesljivosti ravne felge za 5€. Aja, pa da ne govorim kako si roke lepo držal v žepih ko si se bal, da bi si roke umazal, med temo ko bi dal zadevo iz prtljažnika ven, sem presodil da si #en bom rekel kaj" in potem sam zavihal rokave, zadevo dal ven, se umazal roke in ostalo, zadevo nesel na centrirko in potem tebi nazaj v avto, da si nisi dotikal in preveč naredil, krono premaknil, ne vem to boš ti povedal k imaš na vse nizke komentarje (zebli prsti-to ti veš).

In ja, ne hvalim se nikjer kar imam in kaj nimam, če ti to tko bereš in razumeš, tvoj-vaš problem in ne moj. Niti ne rabim računov polagati-sploh pa ne osebam kot si ti na BMW forumu in posamezni, ki mislijo da so edini za kAterokoli področje na forumu in kljub temu da jih že nekaj let pustim na miru, še vedno trn v peti. Povem pa, DA OČITNO SO VSE TVOJI STVARI KI SI JIH ALI BOŠ PRODAJAL, OČITNO TIPI TOPI, V KOLIKOR NE, ALI KAJ ODSTOPA, SE TI UPREŠ Z SVOJO VOJSKO NAZAJ NA POLNO.

Poleg tega me osebno ne poznaš, sva se videla samo enkrat in to v ta namen, bi jaz lahko zate komentiral marsikaj, pa se ne bom spuščal na tak tvoj primitivni in nizek nivo. Sploh pa se ti z komentraji racmani, babicami, itd itd napisanem, kažeš koliko soli ali česar morda nimaš v glavi.

Ne pustim in ne dovolim pa, da se bo ena oseba kot si ti, takole besedno bi izražala in spravljala nad mene ali druge forumaše, češ kako si ti vedno in povsod ogrožen, zaradi katerega si že imel posledice in da lahko žalitev drago stane. Sicer pa čemu si prišel nazaj z novim nickom? Bi lahko obdržal prejšnjega, oz. povem še to, da si dejal v avtu da je forum itak oh in sploh, da bla bla bla, ne vem ali si rekel kako dobro v forum, da te itak več ne bo nikoli več nazaj, pa si vseeno očitno brez karakterja pojedel besedo in prišel nazaj z tvojimi željami po zizikah. :-D

Če smo se detajlni: od delavnice pa do kamor sva potem zapeljala zadevo, pa je tudi oddaljeno cca. 150 m (kjer sem spet jaz vse raztovoril, ti si samo sedel na riti za volanom)

Če si že šel vse govoriti, pa povej še to: ja je res da sem te vprašal ali bi to ali ono, ni pa bilo tako da ti ne bi dal gotovine, itak pa si dejal da imaš namen tankati in sme rekel, povej ti izberi, sedaj si tako napisal, da si spet ti kralj na betajnovi. Meni so tako ali drugače takoj trgali ali bi dvignil gotovino z MC na bankomatu ali sem plačal gorivo. EN pretiravat, prvo si zapeljal ltam ko ej bila zastavica pa jo sploh nisi videl da terminal ne dela. In ja glede na to, da si ze pri felgi se obiral, sem ti pač tankal oz. ponudil pomoč, s tem pa spet pretiravaš, da sem toliko gledal na številčnico, ker nisem stal tik ob tebi tko da sedaj pa je že višel tvojega pretiravanja in premisli, ja?

Ja, ma glej ne da se mi več s tabo in tvoj popust, zakaj si to rekel pa zakaj si ono rekel, pa zakaj si to naredil pa zakaj si ono naredil, ti si itak bog i batina očitno, nič nisi naredil, kar si me, si me nasral tako da upšma da si dobro pokurilbenz, da si saj bil ansmejan, kako si me "ivii iviviii"........

Dalje: pri meni je nekaj časa ta komplet ležal, ker sem imel druge stvari bolj pomembne in po določenem času dal felgo narazen od pnevmatike in jo tudi zavrteli. Takrat je mehanik dejal da ni ravno blesteča felga in te takoj nazaj kontaktiral kaj sedaj, ker se je potrdil moj sum. Ti si dejal, da boš ostali komplet prodal in da če želim lahko kako drugo felgo izberem, samo da tebe nič ne zanima kaj in kako glede testov an centrirki in dajanja pnevmatik iz platišč dol. Še več v tem času celo nekaj dni ni bilo odgovorastem da na koncu itak tko kot prvič nisi bil pri volji, saj tako se mi je zdelo, da nisi pripravljen zvito platišče zamenjati za katerega od ostalih 4 ki so ti ostali na voljo.

Še več, ko sva se peljala v avtu, si sam lepo izjavil da ti vse felge in zimske gume abnormalno tresejo, da niso dobre, da jih boš prodal v kompletu v kratkem in da kolikor centirraš vedno čutiš tresljaje. Iz tega sem tudi razbral, da morda je tudi kako drugo platišče morda (ne vem?) rahlo zvito in da bi šel pa vsa ostala platuišča razkopavati in še po vrhu vse plačati in potem ugotoviti da ni nobeno primerno v piko ravno, pa hvala lepa. Zato potem ko sem dobil njegov odgovor, da si lahko pridem zamenjat in izbirat, pošteno povedano minilo, ker ostalih komentarjem in blatenja tebe kot osebe ne mislim spuščati na tak nivo in sploh ne provokacijo. Skratka od vsega sem potem odstopil in te tudi ne več kontaktiral.

Danes sem peljal platišče dodatno pregledati predno bi namontiral pnevmatiko drugo gor, da se res prepričam pri enem drugem mehaniku in centrirki, če je morda kriva naprava, ali je res zvito platišče ali je zanesljivo brez ravnanja. In žal se je izkazalo, da je moj sum po zvitosti od prvega videnja pa do danes ostal upravičen. Skratka platišče je zvito in je potrebno popravila-ravnanja pa če to hočeš slišati ali ne.

In tako sem te danes ponovno poklical, si vrnil klic, sem ti povedal situacijo, da je žal platišče resno potrebno ravnanja in ali imaš na voljo še preostali komplet. Ti si dejal da ne, da si prodal, da je nekdo vzel, ne veš pa ali je na forumu ali ne. to me je zanimalo zato, ker bi rad informacijo novega lastnika, ali so ostale felge ravne ali so ravno tako krive. Rekel sem ti, da je pri nas ravnanje popravilo felge med 30-35€ in da kaj bi naredila, ali poznaš kakega ki popravlja cenejše, pa si ti dejal da jih Kuret v Kmaniku tebi k si care popravi za 22€ in ti dejal, da ok potem pa dajva pol pol za popravilo? Si rekel da ne, nisem pa rekel da hočem vračilo denarja.

Sem pa res rekel, ker sem te imel poln kufer v minuti pogovora, se mi ni dalo več ti dokazovati, da ej bila napaka narejena že v začetku, da te bom poiskal, pa ti jo nabil na glavo, ter potem takem rekel adijo in prekinil.

Pa ne zaradi denarja, pač pa zato, da boš vedel, da sem ti verjel, ti nasedel in da sem kljub prvem slabem vtisu od tebe vseeno vzel zvito felgo in staro trdo pnevmatiko, katero smo morali celo z "rezilko" prerezati da smo jo dobili dol, ker je bila tako trda in da se jo z ročnim orodjem ("pajsar") ni dalo toliko napeti da bi šla preko felge dol:eek

In ja, ne boš ti obogatel na ta račun, niti jaz propadel ali pa obratno, vendar denarja ne pobiram po cesti, zato se bom tako kot se za to spodobi, potegoval in boril za vsak €, ga z svojimi rokami zaslužim, ne bom razmetaval če ni treba, pa teb to kao "škrtica ali kak komentar želiš" izusti, piši po forumu, kliči ljudi, bla bla bla...

Morda pa zato imam to kar ti praviš da imam in se hvalim oz. ven mečem oz. ti nimaš pa morda nikoli ne boš imel-konec koncev pa sploh ni to pomembno in se ob to ne spotikam. Ti kar imej, še več, ti privoščim, četudi ne verajameš. Si še "mlad" in gledaš morda na fleh, materialne dobrine, z leti boš morda drugače razmišljal, kar pa mene ne moti ne ovira, ker sva si itak daleč, preveč različna tudi v razmišljanju.

Skratka kakorkoli že, vsaka medalja ima dveplati, vsaka palica dvakonca, me pa nič več tle gor ne prizadane :ok2

No lahko tudi rečeš da sem imel felgo na avtu, lahko pa sam povem in tudi očividci potridjo da ni tako, kere felge imam na avtih, ter da je style 44 moj in tvoja dodatna felga ves ta čas bila in je hranjena v prostoru, ker čaka vse skupaj na novo barvanje in so moje felge brez pnevmatik (tako da niso bile ta čas namontirane na nobenem vozilu).

Ne tvoje felge nisem vozil, ne bi ti jo podturil nazaj, sem se pobrigal že takrat, vendar ne bom se ponavljal.

Danes sem dal felgo po vsem tem tudi že popraviti, plačal z €, nobenimi MC in kasnejšimi odtegljaji, da se ne boš again spotaknil in v kolikor jo bom kdaj prodal kot višek, ali jo ob kaki priložnosti nabil kam, bo zagotovo ravna, nepoškodovana, čista, ....

Ja zbiram modele, pa če se ne motim sem jih tudi od tebe že kupil kakega, pa nisem to obešal na zvon, pa tudi še marsiakj zbiram, sam ti recimo orodja (če ni za avto), itak ne maraš praviš, ker ne znaš z njim delat in rajši na usnjenem kavču sediš/ležiš.

Na kere konce Lj si me vozil? Od centra do Zaloške je kok km? A nisi ti celo omenjal da imaš enega vulkanizerja ki je še dlje, kamor bi prvotno šla? Če bi v tej razdalji skoz žulil v prvi in ne šaltal pod 1500obrati, bi ti morda res verjel da si imel za to razdaljo tok stropkov in toliko malo zaslužka.

No sem napisal svoj komentar, da ne boste tiste ki me krivite za primer, dejali da se ne branim oz. skrijem. Vem pa da proti vetru itak nima smisla .... in da bo vsakdo zagovarjal svoje, vsakdo pa bo tudi verjel tisto kar sam hoče in želi.

Meni je to pač rahlo grenka izkušnja, mislite pa kar hočete in želite. Namreč ne vem kje sem/kot nekateri pišejo tebe "nategnil"? Tudi sam si ponudil da imaš itak poti v Lj in da ti je to brez problema dati v avto.

Če bi te potem takem "nategnil", ne bi plačal-tankal? ne bi se pogovarjal s teboj, povedal tebi in tukaj svoje mnenje,...

In ja moja napaka je bila ta, popraviti se je ne da za nazaj, da po prvem pregledu in tvoji potrditvi, da felga res ni popolnoma ravna-izpravna, kljub vsemu izvedel nakup. Tako da, bi pa dodal to, da pometajte tudi pred svojim pragom, ne le forumaškim BMW.

Urejal Taucher, 16.05.2013, 21:38.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti
    • Domzalcan, Di4b1o^ in Ch4ng3 uporabnikom je všeč to sporočilo

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Nič kaj posebna feltna sam jebemu mater 50€ pa je vredna.tok so plehnate in se gre potem človek jebat za 5€ pa ne vem kaj še.Ma dobro da sem se že zdavnaj odločil da robe ki jo prodajam ne vozim nikomur nikamor (sicer zelo redko kaj prodajam) in ne gre od mene dokler ne dobim kolikor sem si zamislil in seveda brez urejenih papirjev če je le to potrebno...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 370
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...midva bi težko poslovala:blabla :-D

1. Ko nekaj prodam/prodajam se obvezno dobiva z kupcem osebno.
2. Kupec robo pregleda, in se strinja z stanjem le te.
3. Absolutno nobenih reklamacij se ne sprejema pozneje od mene ali kupca.
4. Pred poslom si lahko moj prijatelj, med ne, in po koncu si lahko spet.
5. Plačilo možno izključno z gotovino kakršne koli valute, ob predaji blaga.
6. Za morebitne spore je pristojna višja sila.

pri meni je pa tako

1. Ko nekaj prodam/prodajam se obvezno dobiva z kupcem osebno.
2. Kupec robo pregleda, in se strinja z stanjem le te.
3. Absolutno vedno rečem,da je možna reklamacija......če ti roba ni všeč ali je nočeš jo prinesi nazaj in ti vrnem denar,ampak ne mi hodit nazaj po enem mesecu...po navadi rečem cca 14 dni...
4. Pred poslom,med in po koncu si lahko vedno moj prijatelj.
5. Plačilo možno izključno z gotovino ob predaji blaga.
6. Ni sporov in vedno vprašam koliko sem sedaj dolžan in če je kaj popusta:)

...do sedaj mi je samo eden prinesel nazaj robo in sicer zadnji MT2 spoiler,ker mu je njegov ličar rekel,da ni original...sem mu rekel,da ni problema in mu vrnil denar,ter rekel,da še dobro,ker ga je vrnil,ker ponj ravno prihaja nekdo drug,zato ker je original,pa še po višji ceni sem ga lahko prodal kot njemu,pa me tip samo :eek gleda:cool

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Cotax in Odin uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.