Skoči na vsebino

Prehitra vožnja

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
313 odgovorov v temi
Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 203
  • Avtomobil: Bangle box

Žena bo mogla napisat izjavo s katero bo priznala, da je ona storila prekršek. Ti pa boš priložil to izjavo k pritožbi, kjer boš napisal, da dokazuješ, da v trenutnku prekrška nisi vozil avtomobila. Nato bo ona dobila plačilni nalog s katerim lahko v roku osmih dneh plača polovico kazni in prejme 3 pike.

Mimogrede - če lahko kakorkoli dokažeš, da v času prekrška nisi bil v vozilu (ga nisi vozil) napiši pritožbo in priloži ta dokaz, žene pa ti ni treba izdat.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

Matevz156
Matevz156
  • Uporabnik
  • Sporočil: 138
  • Avtomobil: V V60&Giulietta,Z4 2.5

Pozdravljen,

zal nimam kaksnega dolocenega dokaza, da nisem bil v avtu , ampak dejansko je res takrat vozila zena, prevzela avto in sla po otroke.

Bom tako postopal.

Lg, Matevz

Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 050
  • Avtomobil: 2x OOOO | \X/ | ⚡

Napiši zahtevo za sodno varstvo, katero sopodpiše žena. Nekaj v tem stilu:

Zadeva: Zahteva za sodno varstvo Pn xxxxx

Spoštovani,

Dne xxxxxxx sem kot lastnik vozila xxxxx, reg. oznake xxxxxxx, prejel plačilni nalog v zvezi s prekoračitvijo hitrosti v naselju xxxxxxxx.

Sporočam vam, da v času opravljene meritve hitrosti vozila nisem upravljal jaz, ampak moja žena, xxxxx, roj.xxxxxx, stanujoča xxxxxxxxxxxxxx, kar potrjuje s sopodpisom tega dopisa.

(oba podpisa)

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 608
  • Avtomobil: BMW logicno

Ne rabiš žene namočiti..... ti dokaži, kje si takrat bil, ne rabiš bližnjega ovajati, to naj oni pol dalje raziskujejo.....

Prikaži več možnosti

Skip
Skip
  • Uporabnik
  • Sporočil: 191
  • Avtomobil: E34&E39

Kolega je imel podobno situacijo, kjer je navedel, da avtomobila ni vozil on, obstaja pa člen boš moral pobrskati kateri, po katerem nisi dolžan navesti kdo je vozil. Sem mislil, da mu bodo komplicirali, ampak niso. Kazen so preklicali, zdaj je od tega že vsaj 3 mesece.

Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 873
  • Avtomobil: Klijo

Kolko vem ni tako lahko, sicer bi to delal vsak Miran iz Dupleka.

Moraš nekako dokazat, da ti nisi vozil. Si bil npr. v tujini in zato daš kot dokazilo letalsko karto.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 585
  • Avtomobil: Božje vozilo

Imam vprašanje glede kolega.
Omejitev je 50, on se je peljal 81km/h.
Dobil je 5 pik in 500€ kazni, v 14 dneh polovička.

Zdaj pa imam vprašanje:
kako je s tem, če te ustavi na avtobusni postaji?????

Bi pritožba kaj pomagala ali bi še poslabšala zadevo???

Hvala za odg.
Lp

Ne ga srat oni te lahko ustVIJO KJER TE HOČEJO.

Jazsem zamudil rok za pritožbo, pa mi sodelavec reče ti bi se pa lahko pritožil ker te je merila direktno v ovinekn in na 30m hitrost 76 kmh in pra... blontna mi še ni upoštevala niti tolerance. Samo ko si v šoku in nepripravljen naslednjič bom slikal tisti njihovo meritev da bom imel vsaj dokaz.

Itak da mi je ruknila kar 5 pik in 500eur, samo hinavsko se je smejala policaj je pa pisal kazen.

Urejal magic man, 02.06.2018, 11:25.

Prikaži več možnosti

Thomson
Thomson
  • Uporabnik
  • Sporočil: 48
  • Avtomobil: šajtrga

Jazsem zamudil rok za pritožbo, pa mi sodelavec reče ti bi se pa lahko pritožil ker te je merila direktno v ovinekn in na 30m hitrost 76 kmh in pra... blontna mi še ni upoštevala niti tolerance. Samo ko si v šoku in nepripravljen naslednjič bom slikal tisti njihovo meritev da bom imel vsaj dokaz.

Itak da mi je ruknila kar 5 pik in 500eur, samo hinavsko se je smejala policaj je pa pisal kazen.

Pri hitrosti 76 km/h je upoštevana toleranca (po navadi +/- 5 km/h), kar pri tebi pomeni očitano hitrost 71 km/h - za prekoračitev v naselju nad 20 do 30 pa je vijolica pa 5 pik. Če je bil ovinek bi mogla bit toleranca večja, to je res. Samo da te je uspela zmerit na 30 m in še ustavit, si verjetno bremzal ko nor. Bi blo verjetno bolj varno da bi te pustila, si mel srečo, da se ti ni kdo še v rit zabil. 

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej če bi peljal 75 bi dobil 3 pike in 250 eur torej, ja bremzal sem močneje nič pretresljivega. Je pa na tem odseku skozi ovinek in meritev sploh ni točna.

J saj ni še radar je mela v roki kar pomahala mi je na brzino jaz budala pa desni smerokaz in ustavil.

Prikaži več možnosti

Skip
Skip
  • Uporabnik

Obstaja kakšna aplikacija na telefonu kjer ti prikazuje omejitev hitrosti tam kjer se voziš? Že 4x v dvanajstih mesecih 70 na 50...

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 871
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Obstaja kakšna aplikacija na telefonu kjer ti prikazuje omejitev hitrosti tam kjer se voziš? Že 4x v dvanajstih mesecih 70 na 50...

Ni sicer namenska aplikacija za to, ampak recimo navigacijski aplikaciji "HERE WeGo" in "Sygic" imata to funkcijo ter zapiskata, ko prekoračiš omejitev.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Skip
Skip
  • Uporabnik

Ni sicer namenska aplikacija za to, ampak recimo navigacijski aplikaciji "HERE WeGo" in "Sygic" imata to funkcijo ter zapiskata, ko prekoračiš omejitev.

Bom preizkusil obe navigaciji, da vidim kako se obnesejo :ok

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kako je z odšodnino pri poškodbi?

Sicer šlo  je za zlom treh stopalnic na nogi pri osebi, sedaj me pa sprašuje ker je dobila informacijo da se to tretira enako kot da bi imela zlomljeno samo eno?

Ali je to res in bo dobila odškodnino kot da je bila zlomljena samo ena kost ali tri?

Prosim za odgovor.

Hvala

Prikaži več možnosti

Skip
Skip
  • Uporabnik

https://www.policija...rehitre-voznike

Počasi :ok

Prikaži več možnosti
    • Rottie in DJ Falco uporabnikom je všeč to sporočilo