Skoči na vsebino

Povračilo potnih stroškov

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
67 odgovorov v temi
klobasa
klobasa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 040

Pri denarju se prijateljstvo neha, ja.

Ne se ne...samo prijatelj mora bit taprav!:ok

Lp
“If you want to lead you must know how to follow.” :ok
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Jaz sem v zadnjem letu dobil nekaj "verbalnih" prošenj kolegov v smislu, "lahko bi me zaposlil, saj ti zavod povrne polovico plačila prispevkov" in podobno. Ne rečem, če bi imel toliko dela da bi si lahko privoščil KONKRETNO pomoč (kamor pa njih ne štejem, ker jih precej dobro poznam), ok.

Hehe :laugh, tu sem se pa nasmejal. Je pa tole zelo pogosta zadeva, jaz sem dvema zrihtal šiht, potem mi je bilo zaradi njih nerodno..(en se je zajebaval na mrtvo in bil cel dan na youtube, drugi pa tudi ko ni znal, je baje kar po svoje naredil namesto da bi vprašal..) :crazy. Nikoli več.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 023
  • Avtomobil: Polo GTI; '98 OOOO

ja, tudi Pahor je rekel da s tremi jurji on ne more preživet. mene bi blo z to izjavo pošteno sram, ko se polovica slovencev komaj otepa revščine. Pa še nobene dodane vrednosti ne ustvarja. Me prav zanima kako bi nek proizvodni delavec s svojo plačo preživel, če bi mu pobrali še vse dodatke ki jih trenutno dobiva. Moja plača npr. bi se z jurčka zmanjšala na minimalca ..... dobesedno in kaj naj potem z minimalcem. Kruh pa voda ....
Lohk je nekomu s polnimi žepi moralizirat in kaj je prav in kaj ne. Pa še vedno bi najbolj pameten najprej vse pobral tistemu, ki že tako nima nič.

No v glavnem, bi prosu, da se tema lepo zaklene in zbriše, je nekam zašla, odgovora ni.
Moralizirat znamo pa vsi ......
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

Dobil si odgovor na tvoje izvirno vprašanje; delodajalec ti ni dolžan plačevat potnih stroškov, drugačnih od onih, dogovorjenih v pogodbi - vse ostalo je njegova "dobra volja".

Ni tu nobenega moraliziranja; ko bodo zakonsko dvignili minimalno plačo in ukinili izplačila potnih stroškov, boš na boljšem, ne na slabšem. Pod pogojem, da se zgodi oboje, seveda. Zakaj, si pa preberi v tej temi.
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Me prav zanima kako bi nek proizvodni delavec s svojo plačo preživel, če bi mu pobrali še vse dodatke ki jih trenutno dobiva. Moja plača npr. bi se z jurčka zmanjšala na minimalca ..... dobesedno in kaj naj potem z minimalcem. Kruh pa voda ....

Narobe razumeš. Nismo mi zato da se pobere dodatke in se nič ne dvigne. Če bi dobival 1000 eur plače in nič potnih (ker to je menda res samo pri nas, k da je delodajalec odgovoren kje je kdo doma..) bi bilo tudi zate bolje kot pa 650 eur + 350 eur potnih. ;)
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Mogoče bi bilo pametno debato kaj je fajn za državo/delodajalce/delojemalce in ostalo jamranje/pritoževanje izbrisati in prestaviti v drugo temo. V tej temi pa naj ostanejo pravna vprašanja in nasveti.:ok
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 073
  • Avtomobil: Two wheel freedom machine

Potni stroski...kva je ze to?:laugh Aja, to je tist del, k je na mojih plecih, ne na firmi.:crazy
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Tema zaključena, ta debata, sicer zanimiva, pa bi se lahko nadaljevala v drugih temah.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti