Skoči na vsebino

Nategi na bolhi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
Matejz90
Matejz90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 658
  • Avtomobil: Volvo S80 2.4

Živjo, včeraj me je eden nategnil na bolhi s telefonom. Itaq sem preveč zaupljiv ker se mi še to ni zgodilo ampak ok. Dobil sem telefon, vse lepo in prav, odprem, kul, vse not zapakirano, prižgem telefon vse dela. No potem sem ga malo pustil ker nisem imel časa pa me vprašal prodajalec če dela prek sms. Jaz pa da dela odlično. No potem pa večer ko sem imel malo več časa sem začel dregati telefon. Pa vidim da digitizer ne dela na 2h koncih v kvadratih približno 1x1 cm. Itaq nov digitizer stane 70 eur z zaslonom vred, telefon ima garancijo ampak ker ga imam samo 1 dan zahtevam da ga vzame nazaj, stroške poštnine plačam jaz, samo da se mi vrne kupnina. Prodajalec ni v to pripravljen iti. Kaj mi preostane v tem primeru??

//Aja pa te napake so znane kot phantom touch in to traja nekaj časa da se pojavi, potem pa stalno bolj začne zajebavati

Urejal Matejz90, 13.06.2013, 21:10.

Prikaži več možnosti

GGREGA
GGREGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 606
  • Avtomobil: francoz

če ti ne vrne kupnine boš težko kaj dosegel,ker se na bolhi kupuje videno kupljeno,razen če si po pošti naročil,
tam je pa čisto drugače ampak ni razlike če te je z namenom nabrisala fizična oseba
vse se da samo denar moraš imeti :laugh
Prikaži več možnosti

Matejz90
Matejz90

BMW fanatik

• Uporabnik

Omg sedaj mi pa še grozi da bo podal prijavo ker sem rekel da se slišiva po drugačnih poteh. Razumel bi če bi mu rekel da se vidiva ne pa da se slišiva :O Saj se mu pa ne bom drl v uho da bi mu bobnič počil prek pokvarjenega telefona :O
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 524
  • Avtomobil: Passat CC

kaj pa je to digitizer a zaslon ali kaj??
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Ne sekiraj se. Jutri pojdi na policijo in prijavi, da ti je prodal pokvarjen telefon. Ne grozit za brezveze, naj se policija ukvarja s tem....saj zato tudi so v službi in naj opravijo svoje delo. Vedno imaš pravico uveljavljati stvarno napako - skrita napaka. Škoda le, da nisi takoj šel na pošto, če je prispelo po pošti oz. na policijo, da se takoj naredi zapisnik.

Če pa na koncu ne bo nič, pa še vedno imaš njegov naslov, potem bi se pa tudi jaz drugače menil. :ok2
Prikaži več možnosti

Matejz90
Matejz90

BMW fanatik

• Uporabnik

Digitizer je vrhnje steklo katero je odgovorno za touch, pod digitizerjem se pa nahaja ekran. Digitizer kot digitizer ni drag (cca 10 eur na ebay.com) ampak če je zalepljen na zaslon potem je pa problem to dol dobiti brez da bi zlomil lcd.

Mah če bi ga takoj uporabljal bi videl da se ne da klikniti na tistih mestih, občutek je isti kot če bi imel palec debel kot telefonsko štrango, prstov pa nimam glih največjih. Ampak nisem ga niti veliko uporabljal, ko sem ga pa začel večer sem pa itaq mislil da je softwarska napaka, ga bom priklopil na suite pa se bo posodobil in bo ok. Se je posodobil pa kur***

Urejal Matejz90, 13.06.2013, 21:44.

Prikaži več možnosti

tadejMB
tadejMB

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 223
  • Avtomobil: SDI

Vsi ste ful močni kak bi nekomu da dom šli.. pa je dejansko že kdo od vas šel? Se zavedate kake tožbe padajo za poškodbe? Ne nekaj v prazno.. predlagam da se probaš nekak z njim zmenit da ti vrne vsaj kupnino za popravilo, s policijo dvomim da boš kaj dosegel, ker boš moral dokazovat vsega in svašta
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Vsi ste ful močni kak bi nekomu da dom šli.. pa je dejansko že kdo od vas šel? Se zavedate kake tožbe padajo za poškodbe? Ne nekaj v prazno.. predlagam da se probaš nekak z njim zmenit da ti vrne vsaj kupnino za popravilo, s policijo dvomim da boš kaj dosegel, ker boš moral dokazovat vsega in svašta

Lej, jaz svoj denar zaslužim in ga nimam toliko, da bi ga razmetaval okoli, oz. da bi se pustil nekomu, da bi me nategnil.

Definitivno bi prvo naredil prijavo na policijo, inšpektorat itn...prvo vse po pravnih poteh, tožba tudi, če bo potrebna. Kot sem rekel, stvarna napaka se da uveljavljat, če pa ne veš kaj je to, si pa malo preberi obligacijski zakon. Da bi pa to on pokvaril v enem dnevu, je pa tolikšna možnost, kot da bi ti padel meteor na glavo.

In ja...če bi bilo potrebno, bi šel na dom, kaj je tu narobe. Si takoj pomislil na batine....saj je dovolj, da mu pozvnoim in mu rečem kdo sem. Chill....sej nismo Čak Norisi.
Prikaži več možnosti

Marty0707
Marty0707

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 249
  • Avtomobil: E36 325Ci M50TÜB25

Lej, jaz svoj denar zaslužim in ga nimam toliko, da bi ga razmetaval okoli, oz. da bi se pustil nekomu, da bi me nategnil.

Definitivno bi prvo naredil prijavo na policijo, inšpektorat itn...prvo vse po pravnih poteh, tožba tudi, če bo potrebna. Kot sem rekel, stvarna napaka se da uveljavljat, če pa ne veš kaj je to, si pa malo preberi obligacijski zakon. Da bi pa to on pokvaril v enem dnevu, je pa tolikšna možnost, kot da bi ti padel meteor na glavo.

In ja...če bi bilo potrebno, bi šel na dom, kaj je tu narobe. Si takoj pomislil na batine....saj je dovolj, da mu pozvnoim in mu rečem kdo sem. Chill....sej nismo Čak Norisi.

Saj da zbijes nekoga danes ne moras biti Chuck Norris, sam ga zasleduj dan ali dva zapomni si rute kod se krece pa ga kar pogazis in reces da ga nisi opazil.. mu polomis kar noge in roke in problem resen.. Kdo pa ga je unesrecil bo vedel in sam tudi pa si bo ze misli kje je zgresil, ampak sumim da bo sel polictistom govorit zakaj si ga udaril z avtom.. haha
Objavljena slika
"Ich bin gar nicht so, wie man mich dargestellt hat"
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Matejz90
Matejz90

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz ne upam iti tja ker ko bi ga videl in se spomnil da sem cel internet prebral, milijavžent živcov dal za to, tuhtal, iskal in potem še njegov odnos kao, boli me kur** itaq imam že tvoj keš, kaj mi pa lahko narediš in tisto da komaj čaka da kaj takega napišeš da te lahko še ja bolj zajebe in če bi mi pred hišo začel kaj srati bi ga zlomil tako da bi ga na kirurgiji 2 dni skup flikali ne samo nos šivali. Potem bi se vedno spomnil na pokvarjeno robo, jaz bi plačal tistih 10 jurjev pa bi bilo MOJI pravici zadoščeno. Take wanna be fightere kateri izigrajo zaupanje, spoštovanje in te na koncu še zajebejo samo da bi dobili par evrov bi trebalo dati na električni stol pa ga malo kuhati potem pa domov spustiti da bi si zapomnili za vse večne čase
Prikaži več možnosti

Matejz90
Matejz90

BMW fanatik

• Uporabnik

Vah, moral sem ven dati, ne da bi delali polemike s tega, sedaj se malo bolje počutim :P
Prikaži več možnosti

hlodek
hlodek

Novinec

• V potrjevanju
  • Sporočil: 56

Itaq nov digitizer stane 70 eur z zaslonom vred, telefon ima garancijo ampak ker ga imam samo 1 dan zahtevam da ga vzame nazaj, stroške poštnine plačam jaz, samo da se mi vrne kupnina. Prodajalec ni v to pripravljen iti. Kaj mi preostane v tem primeru??

Najlažje je uveljavit garancijo in njega dat na svojo shit listo. Vse ostalo je izguba časa.
Nauči se iz izkušnje in pojdi naprej.

In verjemi, govorim iz izkušenj. Bil sem že ogromnokrat nategnjen in iskreno povedano sem bil povečini sam kriv zaradi naivnosti ali malomarnosti. Veliko je luzerjev, ki te nategnjejo tudi za 10 evrov. Kar imajo vsi ti luzerji skupnega je pa to, da niso vredni tvoje pozornosti in tvojih živcev.

Urejal hlodek, 14.06.2013, 01:26.

Prikaži več možnosti
    • Kirn in Cotax uporabnikom je všeč to sporočilo

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 524
  • Avtomobil: Passat CC

In verjemi, govorim iz izkušenj. Bil sem že ogromnokrat nategnjen in iskreno povedano sem bil povečini sam kriv zaradi naivnosti ali malomarnosti. Veliko je luzerjev, ki te nategnjejo tudi za 10 evrov. Kar imajo vsi ti luzerji skupnega je pa to, da niso vredni tvoje pozornosti in tvojih živcev.

Se strinjam .

sicer pa imajo vsi telefoni 2 leti garancije zakaj ne bi tega uveljavljal pri proizvajalcu? Če pa je starejši pol pa ne vem zakaj si kupoval, in če nima papirjev si si pać malo tudi sam kriv ker si hotel prišparat nekaj evrčkov,... šola za drugič.
Prikaži več možnosti

compadre
compadre

Lokalni MacGyver

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 242
  • Avtomobil: Discovery tdi

Smem vprašati za kakšen telefon je to šlo in koliko si ga plačal?
And on the 8th day God created Land Rover :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: marprom

Najlažje je uveljavit garancijo in njega dat na svojo shit listo. Vse ostalo je izguba časa.
Nauči se iz izkušnje in pojdi naprej.

:ok :ok
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 913
  • Avtomobil: traktor

prijavi ga na policijo, bolho in inšpekcijo...dokler je brezplačno in ne preveč zahtevno. potem pa se res nima smisla več ubadat, če ni telefon vreden 1000 EUR.
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

za vse tiste, ki ste kao najmočnejši, je šel moj znanc kao prefu.at prodajalca in kakšen je bil rezultat:confused :confused ,ko je domov prišel, ga tud mama ni spoznala:laugh :laugh, tko da dejte raje prej preverit kdo je prodajalc, pol pa bodte močni:ok2
je pa res rizkantno kupovat razne mobije, brez da jih prej vidiš,

Urejal janih, 14.06.2013, 08:22.

vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 540
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Ne sekiraj se. Jutri pojdi na policijo in prijavi, da ti je prodal pokvarjen telefon. Ne grozit za brezveze, naj se policija ukvarja s tem....saj zato tudi so v službi in naj opravijo svoje delo. Vedno imaš pravico uveljavljati stvarno napako - skrita napaka.

+1.

Policaji bodo to rešil bp, sicer bo trajal pol leta ampak tko pač je.

Urejal voith, 14.06.2013, 10:44.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

To je še dobro, enkrat sem bral, da je tip namesto telefonov pošiljal sladkor.

Nikoli pa ne bom zastopil, kako lahko kupujete telefone preko pošte, takorekoč na lepe oči. Ajd, ne rečem če je nov, pa da ga prodaja pravna oseba, katere dejavnost je prodaja telefonov.. Pol že naročiš. Od "kr nekoga" je pa dober recept za sranje.

Pa še ena pripomba glede dejstva, da je telefon v garanciji. Ti nič ne pomaga, če je že on sam kaj šaril po telefonu, ker ne velja več, kljub temu, da imaš ti v rokah papir.

Urejal iloveboobs, 14.06.2013, 12:32.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 433
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

To je še dobro, enkrat sem bral, da je tip namesto telefonov pošiljal sladkor.

...namesto iPhona je pošiljal bomboniero..

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti