Skoči na vsebino

Nategi na bolhi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Hay!

..ni treba, on že ve kdo je...

.....naj se najprej Danielu opraviči na privat:ok.....če ne

....ga bomo pa linčal na forumu še bolj kot jerry-ja:ok2

lp

joda

Mislim, da to ni ok, ker kaj stane nekoga, da napiše PS in v njem "Sorry", potem pa spet nategne nekoga naslednjega. Naj se napiše kdo je, da vedo ostali koga se izogibat pri prodajah in nakupih.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

ziga2004
ziga2004

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 267

^^ kar je on napisal ime nateguna javno na forum napisat
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 381
  • Avtomobil: E90

A kdo ve koliko časa ima kupec čas za prevzem pošiljke na pošti ?
Gre se za to da sem preko pošte z odkupnino poslal eno zadevo. To je bilo 16.7., se pravi je mi nilo že kar nekaj časa, jaz pa nisem nazaj dobil niti denarja niti poslanega predmeta ?!
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 161
  • Avtomobil: OPC

15dni. V tem tednu boš videl denar ali pošiljko;)
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok, cool. Tnx za info:ok
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 088
  • Avtomobil: Bmw

Najverjetneje pošiljko, pa plačat boš moral poštnino tja in nazaj :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je, bom preživel teh 2,5 eur poštnine v obe smeri. Mihi Joštu iz Teharj pa želim da mu "zmija kurac popuši" bi rekel moj kolega.:fight
Prikaži več možnosti

robyrunn
robyrunn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 699
  • Avtomobil: 3x e36

to mu lahko tudi sam poveš :D

https://www.facebook....jost.1?fref=ts
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

Odličen pravni nasvet, vreden trimesečnega čakanja.
Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 060
  • Avtomobil: F11 530da

Kaj si ti resil z iphonom?:-D
:ok
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: BMW x5

Res je, bom preživel teh 2,5 eur poštnine v obe smeri. Mihi Joštu iz Teharj pa želim da mu "zmija kurac popuši" bi rekel moj kolega.:fight

To je celjska barabica znana mozem v modrem,tudi meni.
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 982
  • Avtomobil: Passat CC

Imel sem primer da sem prodajal neke elektronske malenkosti za 40. kupka se zanima po mailu, pokliče se vse zmeniva, pokliče še enkrat če je del pravi če deluje, pokliče še ene 2x ,..sem že imel en čuden feeling, ali je nekaj narobe ali pa ne ve kaj kupuje,.....vglavnem ji pošljem,dvigne plača.
Čez en teden me pokliče da stvar ne deluje in da bo prišla po denar. Hop, počakaj kaj boš prišla, kak denar, zakaj??? Stvar ne deluje ona se bo kar danes oglasila po denar. In res en tip ki pravi da je kao njen mož se oglasi na vrata in pravi da je prišel po denar. Ni imel s sabo kao nedelujočega dela, jaz pa ne denarja in pravi da bo prišel drug dan. Kr na dom ej, kaj če bodo otroci sami doma drugič!?! Nisem vedu ali nej kličem policijo ali kaj, tip me kliče vsak dan po 5x,... mi pravi da bio prišel zvečer do mene (kr tika me) . Nedelujočega dela ni prinesel s sabo,... sem mu pa dal denar ker se ga po pravici povedano ustrašil. Verjetno je prodal zadevo naprej in zelo verjetno da je naredil tole še kdaj ali pa da redno delata tole....
Prikaži več možnosti

DonAndrino
DonAndrino

Detroit power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 703
  • Avtomobil: Detroit Power

Prijavi ga gnoja!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Hebel
Hebel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 118
  • Avtomobil: BMW & KTM

Glede na to, da si vedel, kdaj se bo oglasil, zakaj nisi organiziral vsaj poker vecera s kolegi?

Pa bi mu vsi na enkrat odprli vrata in zaželeli dober večer.

:confused
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
Charles Bukowski
Prikaži več možnosti
    • -DIN- je všeč

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Jaz mu sigurno ne bi dal, sploh se ne bi menil z njim, temveč s kupcem in obvezno zahteval stvar nazaj, da vidim, v čem je težava.
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 161
  • Avtomobil: OPC

Na celotno stvar se drugače gleda, če si star 25let ali če imaš doma otroke... Tudi sam bi seveda poskusil na več načinov, da bi se ga rešil.. Ampak, če bi me doma čakali otroci, bi pa 2x premislil, glede na to, da je dejansko prišel na dom. Tudi če se njega samega rešiš (beri Hebelov predlog), bogve da ne bi naslednjič prišlo deset bratov in bratrancev, nomadov, ki bi se sparkirali pred dom.

Zaradi tistih 40€ se pa tudi ne bi sekiral - jaz ne bom bankrotiral, on pa ne obogatel... Bo že karma naredila svoje ;)
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Ah daj no, kdo bi se pa spravil na otroke zaradi prodane domnevno pokvarjene reči? Še dobro, da jih pustite same v šolo, ko pa okoli tava toliko pedofilov, a tega se pa ne bojite? Pa jim tudi lahko sledi domov in ve, kje jih najde, ali pa jih nadlegujej že med potjo. Tip je prišel po denar, ni prišel maltretirat otrok.

Urejal iloveboobs, 09.11.2014, 16:45.

Prikaži več možnosti

Hebel
Hebel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 118
  • Avtomobil: BMW & KTM

Samo še malo, pa bo nasljednič prišel samo po denar, brez da bi prej kaj od tebe kupil... kaj pa potem?

Sam se vedno držim 'fer play-a', kakor ti meni, jaz tebi. Če bi jaz prodal tole brezhibno zadevo, pa da me po nekaj dneh kličejo, da bi vrnili, da ne dela... wtf, kaj jaz vem kaj ste počeli s tem, da ne dela, žal ne bo šlo.

Vkolikor me kasneje kliče pa mož/žena, prijatelj/prijateljica od kupca, mi je takoj jasno, da nekaj ne štima.

In če je pristop normalen in upravičen, potem kot je predlagal @boobs, vkoliko pa nekaj vsiljeno, se grem pa pesjanso sam ali poker s kolegi.

Ne se pustit.
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
Charles Bukowski
Prikaži več možnosti
    • BMW RALLY je všeč

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Samo še malo, pa bo nasljednič prišel samo po denar, brez da bi prej kaj od tebe kupil... kaj pa potem?

Sam se vedno držim 'fer play-a', kakor ti meni, jaz tebi. Če bi jaz prodal tole brezhibno zadevo, pa da me po nekaj dneh kličejo, da bi vrnili, da ne dela... wtf, kaj jaz vem kaj ste počeli s tem, da ne dela, žal ne bo šlo.

Vkolikor me kasneje kliče pa mož/žena, prijatelj/prijateljica od kupca, mi je takoj jasno, da nekaj ne štima.

In če je pristop normalen in upravičen, potem kot je predlagal @boobs, vkoliko pa nekaj vsiljeno, se grem pa pesjanso sam ali poker s kolegi.

Ne se pustit.

...če bi mu ti odprl vrata, bi gospod po moje izusti samo še: "oprostite, napačna vrata" in bi šel domov suhega ku** :laugh
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 386
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Tudi jaz imam otroka doma, pa kaj če bi prišel na moja vrata, izsiljeval me ne bo...

Na mojih vratih izsiljujem lahko jaz samo njega z več rekviziti ki si jih lahko zamisli..

Ne se pustit zajebavat....

Imaš idiote ki prvo probajo te izsiljevat, ko popustiš in jim daš kar hočejo lahko pridejo še po več...

LP

D.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.