Skoči na vsebino

Nategi na bolhi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
147 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 720
  • Avtomobil: new age e39

Ja pustil se sigurn ne bom enmu cigotu izisljevat. Zato pa je tko, ker je prevec ljudi brez jajc, a se ne znate zase postavt? :crazyNi cudn da celo drzavo prepogibajo doloceni, vecini ocitno sede.

Ah daj no za 40 eur boš šel razmišlajt a te bojo čakali enkrat z noži, ko boš ti otroka domov pripeljal. Že če sta dva večimo nimaš šans če si sam. Razen če preveč gledaš filme kot so Raid ipd. S cigani ne moreš zmagat če se zapleteš. Ti grejo do konca. Si ti pripravljen it do konca? Zaradi ega?

Ne rečem da ga enkrat z bejzbolko počakaš nekje pa ga tko zlomiš da se bo porival na vozičku ampak to spet ni fajn za karmo. Tega spet ne greš za 40 eur delat...

Sem že mel situacije v lajfu in do sedaj sem se vedno prav odločil...
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 574
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Ah daj no za 40 eur boš šel razmišlajt a te bojo čakali enkrat z noži, ko boš ti otroka domov pripeljal. Že če sta dva večimo nimaš šans če si sam. Razen če preveč gledaš filme kot so Raid ipd. S cigani ne moreš zmagat če se zapleteš. Ti grejo do konca. Si ti pripravljen it do konca? Zaradi ega?

Ne rečem da ga enkrat z bejzbolko počakaš nekje pa ga tko zlomiš da se bo porival na vozičku ampak to JE fajn za karmo. Tega spet ne greš za 40 eur delat...

Sem že mel situacije v lajfu in do sedaj sem se vedno prav odločil...

....zase nisem siguren, ampak jih poznam kar ene par, ki bi to naredili zastonj:laugh

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 720
  • Avtomobil: new age e39

Hay!

....zase nisem siguren, ampak jih poznam kar ene par, ki bi to naredili zastonj:laugh

lp

joda

Če je razlog dovolj dober bi bil vsak za. Zaradi 40ih eur pa samo uni k so mal preveč testorona na fitnesu pojedli :mljask
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 307
  • Avtomobil: Caravelle

Saj ne moreš vedno vedeti kdo je tisti drugi lahko govori čisto slovensko po telefonu, še s slovenskim imenom, ko pa prideš na kraj prodaje pa so cigani, tako se je meni zgodilo lani ob prodaji bmw.3.
Po tem ko ga je kupil, pa na poti do doma 'avto je crknil stojim na avtocesti'
po klicu na policijo pa so rekli da je to njihova klasična fora...
Po tem je sledilo še par klicev in groženj, to je bilo pa vse.

Klasicna fora? Se pravi, kaj? Ti prides na avtoban, kjer jim je avto crknil, te premlatijo in poberejo vse?
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 668
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Klasicna fora? Se pravi, kaj? Ti prides na avtoban, kjer jim je avto crknil, te premlatijo in poberejo vse?

Podobno foro je en moj znanec dozivel...sam so imeli smolo da so naletel "na pretepača"...so mu z nozem grozili..pa se je nasmehnil....na sreco so pobegnili preko bankine na drugo stran avtoceste:)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Bolj verjetna fora je to, da bodo probali izsililit delno vračilo denarja, ker je avto kao zanič.

Urejal Rottie, 12.11.2014, 13:22.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 431
  • Avtomobil: 240

Mene niso nič izsiljevali ko sem jim prodal 3-ko, je pa res da sem jim že na ogledu povedal, da ne bi kaj srali, ker poznam njihove finte. Tako kot pri drugih ljudeh imaš take i onakve. Važno da se ga ne ustrašiš, ker potem te zavoha in proba kaj izsilit. Je pa tudi res da moraš biti človek za to.
“Everything we want is on the other side of fear”
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 523
  • Avtomobil: Božje vozilo

Bolj verjetna fora je to, da bodo probali izsililit delno vračilo denarja, ker je avto kao zanič.

To je klasika je eden že pisal v temi dilerji Keko ,da delajo takšne fore in potem denar nazaj izsiljujejo :frown
Prikaži več možnosti