Skoči na vsebino

Policija: plačilni nalog

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
282 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 895
  • Avtomobil: Bmw

Jaz sem se nehal obremenjevat za tiste €, ki sem jih moral placat drzavi, edino pike so jebene.
Sem pa že ob priloznosti pokvarjenemu policaju direkt povedal, da mi ne more tako velike kazni napisat, ki jo jaz nebi zmogel plačat.
Pa drugic ko sem priletel na radar, je mislil policaj , da se bom kaj probal izgovorit da se izognem kazni , sem mu rekel, da naj ze napise tist pildek, da bom ze drzavo nategnil in ta denar z lahkoto not dobil.
V vsakem primeru je bil izraz na obrazu policaja priceless.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • rokxy je všeč

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 712
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

16 dni. 8 dni imaš časa za pritožbo, po tem pa še 8 dni za plačilo.

​citiram iz enega drugega foruma:

Policist ti da plačilni nalog danes, ta nalog bo pravnomočen šele čez 8 dni če se nanj ne boš pritožil, rok pa je 8 dni po pravnomočnosti plačilnega naloga oz. kazni. To skupaj znese genau 16 dni.

(3) Kršitelj lahko v osmih dneh od prejema plačilnega naloga vloži zahtevo za sodno varstvo.
(4) Kršitelj, ki ne vloži zahteve za sodno varstvo v roku iz prejšnjega odstavka, lahko v osmih dneh po pravnomočnosti plačilnega naloga plača polovico izrečene globe, sicer se izrečena globa prisilno izterja v celoti. Pouk o tej pravici je del pouka o pravici do pravnega sredstva na plačilnem nalogu.

Urejal DJ Falco, 12.07.2019, 06:18.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 865
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

16 dni. 8 dni imaš časa za pritožbo, po tem pa še 8 dni za plačilo.

​citiram iz enega drugega foruma:

(3) Kršitelj lahko v osmih dneh od prejema plačilnega naloga vloži zahtevo za sodno varstvo.
(4) Kršitelj, ki ne vloži zahteve za sodno varstvo v roku iz prejšnjega odstavka, lahko v osmih dneh po pravnomočnosti plačilnega naloga plača polovico izrečene globe, sicer se izrečena globa prisilno izterja v celoti. Pouk o tej pravici je del pouka o pravici do pravnega sredstva na plačilnem nalogu

hvala za info, sem jim dal 7 dni od storjenega prekrška :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti