Skoči na vsebino

Nezadovoljstvo z AA

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Zdej sem sel po avto in so vse postimal... so mi pa nazaj priklopil tiste motorcke za nivo snopa in mam zdej spet lekcije nemscine od racunalnika: keinzeinlicht, kein bremslicht,... :-D
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Saj lahko enkrat ven vzameš LKM in ga daš nekomu, ki obvlada lotanje, da ti še enkrat prelota vse spoje :ok2

Tle imaš vse razloženo na primeru zenf releja (na kasnejših letnikih je le-ta integriran v LKM):
http://bmwe32.studen...ustardRelay.htm

Sicer pa ti moram priznati, da imaš jajca, da si peljal e34 na AA :-D Jaz ga raje zakurim pred bajto, kot pa dam mulčkom tam v roke :crazy No, samo da je vse po starem :-D
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Saj lahko enkrat ven vzameš LKM in ga daš nekomu, ki obvlada lotanje, da ti še enkrat prelota vse spoje :ok2

Nisi resen :laugh

Ceprav mam srednjo elektro narejeno, bom resil "problem" na veliko bolj enostaven nacin: potegnil bom kontakte dol z motorckov :-D
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik

it's not like you're hurting it's re-sell value :tisina

saj je cist enostaven fix, no :ok2
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik

AA, I'm back :crazy

Težava se je pojavila s šobami za pranje - voda je s cevk vedno stekla nazaj v posodo, saj je trajalo sto let, preden je po pritisku ročke začelo špricati ven iz šob. Težava je bila torej v povratnem ventilu.

V Trzinu so ventil res imeli na zalogi in zadovoljen odidem domov, :metalc kjer pa ugotovim, da moje cevke za pranje pred šobo tega ventila nimajo nataknjenega. :eek

Po nekaj raziskaovanja na www.gunnar525.de ugotovim, da imajo moje šobe ta ventil že vgrajen v sami šobi, in ga posebej ne rabim. Po ETK pa naročeni del paše, saj se ga na cevko seveda da čisto lepo natakniti. Potem imaš pač dva povratna ventila na eni šobi :skrbast.

Fante bi bilo treba naučiti, da slika v ETK vedno ne kaže dejanskega stanja, pač pa TISTE DELE, KI JIH JE NA VOZILO USTREZNEGA LETNIKA MOŽNO VGRADITI.

Vse lepo in prav, nato naročim še šobe (ker so žičke gretja prerjavele). Ne morem pa razumeti, zakaj se moram vedno skoraj skregati za ušiv dobropis?! :confused

Na koncu doma ugotovim, da kljub mojim podatkom s članske kartice AK BMW SLO na računu, popust ni upoštevan. Krasno, jebiga... :shithappens
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

DonAndrino
DonAndrino

Detroit power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 703
  • Avtomobil: Detroit Power

Upam da me ne boste raztrgali.. :)

Lani februarja se je v moji sedmici prvič na check controlu napisalo kuhlwasserstand,preverim nivo in manjka mi liter vode..Dolijem do črte,čez 1000km,spet isto..Gledam pod avtom,nikjer sledu o iztekajočem antifrizu.Peljem na AA-takrat je izginil že liter na 700,naredijo tesnost sistema,nikjer ne pušča nič!A je šlo tesnilo na glavi,glava?Ne,sigurno ne!Ker mi to žretje hladilne ne da miru,grem spet na AA,ugotovijo,da pušča vodna pumpa-a jo naročimo?Logično!Čez en teden jo zamenjajo,uspešno menjavo pospremijo z besedami,samo pumpa je šla,tesnilo,glava OK!
Zamenjajo,naslednji dan grem v Maribor in nazaj,torej naredim točno 300km.Naslednje jutro dam kontakt-kuhlwasserstand! :damn Nemogoče!
Dolijem,grem ob prvi priliki spet na AA,kaj je to?Nihče ne ve!Zakaj pa ste potem tam!!!!!! :damn Vozim se,z avtom vse ok,le voda zginja!Ponorim,grem spet na AA,opozorim jih na belo smetano na šipki od olja-ja lahko je le kondenz,ali pa mogoče glava..Mogoče!!!!!!!!Sprejemnik mi reče vozite se še naprej,če bo preveč pritiska,bo šel hladilnik,bomo vsaj vedeli pri čem smo!!!!!!!A jaz pobiram denar po tleh?!!!! :damn :damn Zapeljem se do Jermana v Repnje-on z iskušenim očesom v petih minutah reče-80% je možno,da je šla glava.Fak!Grem na AA,zahtevam šefa mehanikov,ki se je,roko na srce,edini izkazal za korektnega,zmeniva se za menjavo tesnila,oz.glave,če je šla le ta!Naročimo tesnilo,ga vgradijo,me pokličejo:"Tesnilo je bilo čisto na koncu,šesti cilinder je zalivalo,glava pa je ok!"
Juhuhu,pa se je srečno izteklo...Prevzamem avto,skočim do Portoroža in domov,naslednje jutro Kuhlwasserstand! :damn :damn :damn :damn :damn
Grem nazaj na AA-komaj me vzamejo preko vrste (!),še bolj komaj zadržujem svoj bes,naročimo novo glavo in sklopko ventilatorja,pride čez teden,za vgradnjo rabijo dva dneva!Sreča mila,dobim glavo "v akciji" z vsemi novimi ventili,odmičnimi gredmi,tefloni.... :ok Pridem po avto,pričakujem popolnoma miren motor,pa mi rečejo,ko je hladen ga res malo potrese in pocuka,sicer je pa dober,mogoče je loputa,mogoče.... :damn Hej,za servis sem dal pol milijona, pa me za******te v glavo!!!!Za nemirnost motorja pa mi Racer80 alias Beno reče po 2,sekundah,loputa je umazana,mi jo očisti,motor prede svileno!Na AA pa je vse mogoče..!!!! :damn
Od takrat jim ga še nisem prepustil,čeprav moram kljub vsemu pohvaliti šefa mehanikov in mehanika Markota (ima oz. imel e34)!
Navajeni težkih kapitalistov pa nas,ki imamo stare mrcine jemljejo nekoliko z rezervo-hej,jaz imam e32 ker mi je všeč in ima dušo,ne pa da bi frajaril z njim..!

Na rezervnih delih pa so svetovni :clown !Model mi trdi,da tovarna ni v e34 vgrajevala belih (prednjih) smernikov-moj pa je imel originalne,ampak ne,on "ve" kaj in kako!
In to je uradni servis,uvoznik!Jao meni! :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Pa se res ne da narediti nic okoli tega? Da bi jim vzeli zastopnistvo :confused :damn
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

racer80
racer80

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 014
  • Avtomobil: 3xe32,e34,e30 3??e36cab.

sem se kar malo zamislil ko sem prebiral vaše pripetljaje :eek
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Jaz čakam telefonski klic ze en mesec. Seveda avto imma ze 4 mesce in ni se do konca popravljen. Vmes smo imeli spet incident, ko ni bilo nic tako kot smo se zmenili.

Zanimivo je to, da tudi ne vedo kaj je originalna oprema in kaj ne.

Eh....
Objavljena slikaKnjigo ni dovolj samo prebrati, potrebno jo je tudi razumeti. A.K.
I asked my friend: "What are your three favorite pleasures in life?" And she replied: "A martini before and a cigarette after."
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik

Spet o AA...

Vsekakor je pohvalno, da se grejo prestiž in delajo do 20. ure zvečer... :ok2 Tako se prejšnji teden en dan proti večeru odpravim tja in naročim par delov (vse skupaj 4 kataloške številke). Po dveh dneh me pokličejo, da je naročeno prispelo. Vajen vsega hudega posebej vprašam, če so res prišli vsi naročeni deli, ker sicer lahko še kak dan počakam... Odgovor: "Vse je tu."

Naslednji dan grem zadeve iskat in, ne boste verjeli! :laugh, jebenega pokrovčka ekspanzijske posode NI. Dbest :crazy
Prikaži več možnosti

Matej86
Matej86

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 93
  • Avtomobil: e36 compact

No pa da še jest povem nekaj o mojih iskušnjah sarvisa AA Trzin:
To sa eni taki antitalenti da človk kr brez besed ostane in se sprašuje al je to sploh servis al hiša kjer na "legalen" način kradejo dnar ljudem!

Obrazložitev:
BMW 316i compact l.94 je imel sledeči problem: se pelje po cesti in naenkrat crkne! Obratomer in brzinomer padeta na nulo kot bi izklopil kontakt! Čez nekaj časa avto spet vžge in se odpelje proti Trzinu na AA!
Tam avta še pogledali niso dobr pa so že menal pumpo za bencin!
Cena 60k SIT! (stare pumpe niso dal nazaj) Avto se odpelje in čez nekaj časa ponovno crkne :damn
Zopet v Trzin kjer avto pregledajo in ko pridem po avto in se vanj vsedem avto sploh ni vžav!!!!! MISLM HALO PRIDEŠ PO AVTO PA SPLOH NI POPRAVLEN! :damn Ok, ga zapelejo u delavnco neki tm po kablih podrkajo in avto vžge.... "ja tmle smo mal kable prepihal zdej se lohk udpelete..." avto se spet nekaj časa vozi in SPET CRKNE!!!!!!! pride na AA in tm majst reče: "Ja zdej pa vemo kva je narobe!!!" no očitno so potem zrihtal in avto ni več crkvov!

2. primer:
isti avto začne cukat! Pelem na AA tm neki pogledajo prklopjo na računalnik valda jim ne pokaže nobene napake....
Majstr: "ja al je nadzornik pretoka zraka al pa lambda sonda, sam mi ne bomo kupval novga zrakomera ker je predrag..." ok grem jest po enga rablenga nekam in jim ga prnesem! Sam sramota za tak velk servis da nima enga klinčovga zrakomera da bi probu al je problem v tem al ne.
ok zamenajo zrakomer in avto je spet super odlično delu in sm lahko pršu ponjega.... ok blo je bistveno bolš sam ni blo pa tko k bi BMW mogu delat.
cena 8k, rabu je pa 10 minut da je un zamenu!
Pa še to:
Ne vem kako te lahko sprejme en človk u eni čisti halji z mal mn k polakiranimi nohti in te pol on sprašuje kva je narobe z avtom!!!!!! Vsaka stranka bi mogla kontaktirat z dotičnim mehanikom kateri popravlja dotični avto!
Uglavnm NIKOL več ne stopm na dvorišče AA Trzin, ker je razlog jasno opisan!!!!!!!!!!!!! :damn

P.S Lahko jih je sram da se grejo takle servis!
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 332
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Precej oseb na AA Trzin je prej delalo na Tehnounion Avtomotor na Celovški. Enake težave kot so bile tam, se pojavljajo tudi tukaj! :damn
Prikaži več možnosti