Skoči na vsebino

E60 525d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
120 odgovorov v temi
Spene
Spene

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 65
  • Avtomobil: BMW

Pozdravljeni,

prijatelj kupuje petico, slučajno komu znana?

Lastnik pravi, da so kilometri realni, po usnju je videti, malce ga bega volan oblečen v novo usnje (beri: zgoraj spodaj siva barva)? Ima pa vso možno opremo..

http://www.avto.net/...=7558584&show=1

Hvala za vaš čas!
LP
S :ok
BMW
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 62 077
  • Avtomobil: SHARK

Usnje je pri E60 zelo varljivo, po njem ne moreš sklepat nič. Plus tega oglasa je v tem da izgleda da prodajalec ni tipičen avtonet diler ker ne nabija nekaj v tri krasne in pove kaj je v zadnjem času na avtu zamenjal, drugi plus je to da je človek vsaj približno pismen. Minusa sta pa huda cena in dejstvo, da je avto sestavljenka. M optic na tem avtu ni originalen in glede na to je cena pomojem konkretno preoptimistična, saj se cene podobnih minus M look začnejo tam nekje pri 7 jurjih, kar pomeni da bi šel tale zelo težko čez 9 realno. Vprašanje kakšne (ne)kvalitete so feltne, za športen volan je tudi očitno zmanjkalo denarja, res pa je da ima Comfort sedeže, ampak to je spet skregano s sport paketom in dvomim da je lastnik to izbral oziroma sestavil namerno. Avto bi bil pomojem za pogledat ker se mi zdi da je lastnik ljubitelj, le s ceno bi bilo treba še nekaj naredit ker 13 za tak avto so sanje... toliko z moje strani.
Prikaži več možnosti

Blue30
Blue30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 561

Cene istih letnikov, avtomatikov in brez M, se začnejo pri 10 k eur... glede na M odbijače, sedeže in če je vsaj približno res, kar piše v oglasu, bo kakih 12 k eur čisto primerna cena.
Prikaži več možnosti

bmw333
bmw333

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: S4 & 320d

Usnje je pri E60 zelo varljivo, po njem ne moreš sklepat nič. Plus tega oglasa je v tem da izgleda da prodajalec ni tipičen avtonet diler ker ne nabija nekaj v tri krasne in pove kaj je v zadnjem času na avtu zamenjal, drugi plus je to da je človek vsaj približno pismen. Minusa sta pa huda cena in dejstvo, da je avto sestavljenka. M optic na tem avtu ni originalen in glede na to je cena pomojem konkretno preoptimistična, saj se cene podobnih minus M look začnejo tam nekje pri 7 jurjih, kar pomeni da bi šel tale zelo težko čez 9 realno. Vprašanje kakšne (ne)kvalitete so feltne, za športen volan je tudi očitno zmanjkalo denarja, res pa je da ima Comfort sedeže, ampak to je spet skregano s sport paketom in dvomim da je lastnik to izbral oziroma sestavil namerno. Avto bi bil pomojem za pogledat ker se mi zdi da je lastnik ljubitelj, le s ceno bi bilo treba še nekaj naredit ker 13 za tak avto so sanje... toliko z moje strani.

Lastnik je tipičen avto.net dealer oz šverko :)
Ne vem kakšna je ta petica, ponavadi pa nima ravno vrhunskih avtov, se je o tej petici pisalo že v drugi temi...
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 484
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

...mislim....da je avto sestavljanka ker je dal gor m odbijače je pa res lovska.... Jaz sem dal na mojega original m odbijače, pa zaradi tega avto ni sestavljanka! Kje pa piše, da moraš imeti še ostale m dodatke. Če so meni všeč krom letvice in ne shadow line jih ne bom menjal... itd....:)
Prikaži več možnosti

neunelfer
neunelfer

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 179
  • Avtomobil: e..,..,..,..,..,..,

Original je pač original....
Prikaži več možnosti

geekwow
geekwow

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: E60 525dA

Prodajalec pravi, da se da zmenit za 12.000eur ...bmw333, kje se je pisalo o tem prodajalcu, sicer je star 23let in je njegov tretji bmw že, doma imajo tudi x5 starega. Moj prijatelj ga tudi pozna pa pravi da je v redu?

Ima pa vso možno opremo, tudi tega sem gledal...mogoče je pa nakup vredu? LP

Ima kdo od Schumija iz vodic kontakt?

Urejal geekwow, 14.08.2013, 11:01.

Prikaži več možnosti

cc22
cc22

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 372

a ni lastnik forumas narra?
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Prodajalec pravi, da se da zmenit za 12.000eur ...
Ima pa vso možno opremo, tudi tega sem gledal...mogoče je pa nakup vredu? LP

?

Opreme ima malo več od povprečja...

Od SKORAJ vse opreme pa je oddaljen vsaj toliko kot Maribor od Ljubljane
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 62 077
  • Avtomobil: SHARK

Cene istih letnikov, avtomatikov in brez M, se začnejo pri 10 k eur... glede na M odbijače, sedeže in če je vsaj približno res, kar piše v oglasu, bo kakih 12 k eur čisto primerna cena.

Prav imaš, naredil sem napako ker sem gledal model in ne letnik.

...mislim....da je avto sestavljanka ker je dal gor m odbijače je pa res lovska.... Jaz sem dal na mojega original m odbijače, pa zaradi tega avto ni sestavljanka! Kje pa piše, da moraš imeti še ostale m dodatke. Če so meni všeč krom letvice in ne shadow line jih ne bom menjal... itd....:)

Tvoj okus je tvoja stvar, meni je všeč ali original ali pa natančna predelava. Če na avto navesiš ponaredke platišč in odbijačev je to zame grdo in bi tak avto kupil kvečjemu za pol cene, hvala bogu pa da obstajajo še ljudje ki bi zaradi tega za avto odšteli 3-4.000 eur več. Jaz žal nisem med njimi, za tak avto bi dal kvečjemu pol cene, ali pa bi za polno ceno kupil E60 z original M paketom.
Prikaži več možnosti

Blue30
Blue30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 561

Kako vemo, da so ponaredki? Mislim se da to kako videt na zunaj?
Če je slabo narejeno, zgleda grše kot brez.
Prikaži več možnosti

geekwow
geekwow

Banned

• Izključen

Evo ravno iz ogleda http://www.avto.net/...=7558584&show=1 nazaj.

Koliko se kaj spoznam bom napisal:

Avto uvožen 3leta nazaj iz Nemčije. Iz tam servisiran in potrjena servisna knjiga do 171000km. Po tem lastnik pravi, da je sam naredil 2 servisa redna (190 in 208) pri nas pri prijatelju (nepooblaščeni). Račune in potrdila ima. Pravi da je 2. lastnik, sam ne znam kaj več preveriti. M optik so pragovi, odbijači in podvozje je trše. M5 19col gume letnik 2011 43teden...kar solidno. Desno spredaj manjša praskica iz parkinga nič kaj takega, ima fullkasko in pravi da bo porihtal pred nakupom seveda. Spredaj levo pod lučjo me je malce zaskrbelo ker je plastika čisto malo izstopala slabe pol centimetra od luči. Pravi, da je zaradi tiste praske desno spredaj? Bo popravil pred nakupom pravi. Drugih prask ni. Notranjost, voznikov sedež kar ohranjen. Usnje ni zelo rabljeno, vendar malce ob ledvicah pri vratih umazano. Na vratih tam ko je držalo malce popraskano kot da bi bili ključi ali prstan, nič kaj večjega. Drugače noter super. Malce me je zmotila barva volana zgoraj/spodaj ker je siva kot usnje. Pravi, da je to serijsko ko ga je sam kupil. Avto je bil kupljen 3leta nazaj od tega lastnika v avtohiši v Gorici, pravi da je sam iskal dolgo dobro petico in jo našel, avto je tipitopi pravi. Pravi tudi, da ga lahko peljem kamorkoli na pregled naj pregledajo celoten avto in da vse štima, da je ispraven. Menjana je bila volanska letev, ker je imel volan luft pravi, pokazal račun 800eur, s kulijem sicer napisan na listu od servisa. Pravi da so bila štrihana leva vrata sprednja in zadnja ampak ne da bi bil zaleten to že od Nemčije..moram se še pozanimati kaj je bilo točno

Moti me edino malce, ker ni bilo nič drugega menjanega (kolektorji, lopute, roke, stabi, šobe, dpf, jermenica, vzstrajnik sklopka, ...)

Te stvari pač lahko toliko zdržijo ali bo pregled kaj več povedal? :)

turbine ne slišim oziroma se ne spoznam.

Na kaj naj bom še pozoren, kaj bi moral še preverit, peljal ga bom na pregled tako ali drugače...hvala za napotke in pomoč, slike pridejo ko bo avto doma! :)
Prikaži več možnosti

stonesour
stonesour

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 059
  • Avtomobil: avto

preden kupiš pelji avto na ornk pregled, serviserjem kateri so omenjeni tukaj. n aforumu

Pri meni je tko da, ko se vsedem v avto vidim odnos lastnika do avta, kr začutš da je to to.
Čim je pa pretiravano namazan z nekimi žavbami sem že skeptičen.
Skratka vidiš...
Kaj od naštetega je že ziher menjal pri teh km- jih.
ČE pa ni te pa čaka, vse ti bo povedal serviser (dober)
Prikaži več možnosti

geekwow
geekwow

Banned

• Izključen

Evo fantje, naročil sem CarFax poročilo. Lastnik pravi, da ga je avtohiša uvozila v SLO in potem on kupil od avtohiše. Ampak jaz tukaj vidim spodaj piše 7 lastnikov v SLO v carfax poročilu ???

Objavljena slika

Objavljena slika

Ne spoznam se na ta poročila, je možno da je avtohiša 6x prepisala med seboj ali kaj?
Prikaži več možnosti

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 332
  • Avtomobil: V8

Evo fantje, naročil sem CarFax poročilo. Lastnik pravi, da ga je avtohiša uvozila v SLO in potem on kupil od avtohiše. Ampak jaz tukaj vidim spodaj piše 7 lastnikov v SLO v carfax poročilu ???

Objavljena slika

Objavljena slika

Ne spoznam se na ta poročila, je možno da je avtohiša 6x prepisala med seboj ali kaj?

Išči drugega.:ok
Prikaži več možnosti

wazzap
wazzap

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 263
  • Avtomobil: BMW E60 525D

Objavljena slika

Objavljena slika

Zanimivo, na zelo kratka casovna obdobja so se menjali lastniki :blackeye Mora da so bile ene mučke, nevem jst bi tud še kakšnega drugega pogledu da sm na tvojm mestu :)

Urejal wazzap, 14.08.2013, 22:23.

Prikaži več možnosti

geekwow
geekwow

Banned

• Izključen

So ta poročila realna? Ker da prijatelj mojega prijatelja takole laže ... ?? Hm..
Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 933
  • Avtomobil: Bmw

Tega sem jst klical kakšne 2 ali 3 mesece nazaj ko je imel ceno še 14 700e (nekaj takega).

Vse lepo in prav dokler nisva prišla do št. šasije, prometnega dovoljenja. Starši so bili na dopustu nekje in ni imel prometne pri sebi. Naj bi mi jih takrat čez 3 dni poslal. Pa ni. Tako se je zgodba zaključila.

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

neunelfer
neunelfer

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 179
  • Avtomobil: e..,..,..,..,..,..,

Preveri st. lastnikov na emvrl, tam podatki zagotovo stimajo, ce je pa imel ze 7 lastnikov bi jaz raje naprej gledal.
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 353
  • Avtomobil: ni vec BMW

Preveri st. lastnikov na emvrl, tam podatki zagotovo stimajo, ce je pa imel ze 7 lastnikov bi jaz raje naprej gledal.

https://e-uprava.gov...a/emrvl.euprava

Tukaj poglej.. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti