Skoči na vsebino

MB - Selmar ali Dumida?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
Dule5
Dule5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 587
  • Avtomobil: BMW X3

"Rečte kaj čete, v MB je Dumida bivša lokacija AA na odlični poti napredka, razočaranj še ni bilo, opravila več kot zadovoljiva, pa ne pridem tja v kravati, dejstvo pa je, dobro se z dobrim vrača. Zdaj pa kako je kdo v tem pa naj vsak sam oceni."

Cene primerljive, ustrežljivost odlična, dobava solidna, podpora na mestu, delo opravljeno korektno, pri plačilu pa moraš tudi biti korekten, nikoli nisem prolongiral plačila, večino vpletenim dal napitnino ali vsaj častil kafe, pa je vedno vse na mestu,...

ja , DARE47b , se popolnoma strinjam s tabo , tudi mene so prijetno presenetili in ni mi žal ,da sem dobesedno po naključju pristal tam in tudi ne zadnjič !

lp
dule
Prikaži več možnosti

Stayerc
Stayerc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 581
  • Avtomobil: e39

Z Selmarjem v MB imam bolj slabe izkusnje. Prejsnji teden klicem, ce bi mi lahko nekaj sprogramirali na motorju in ker nimam casa cez eden, sem prosil, ce bi bilo mozno v soboto. Potem gospod a drugi strani (se je predstavil pa sem pozabil ime) rece, da njihovega mehanika za motorje ta teden ni in da pride v torek 30.6. nazaj in mi pove, da me bo poklical, ko se z mehanikom pogovori, ce mi lahko v soboto sprogramira, ker "lahko" traja to vec kot 4 ure.
Seveda kot po pricakovanjih klica ni bilo. To me najbolj jezi, da si slovenski serviserji privoscijo taksne kikse. Kot, da jim denar smrdi. To mi nikoli ne bo jasno.

Lp, S.
Prikaži več možnosti

Stayerc
Stayerc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 581
  • Avtomobil: e39

Z Selmarjem v MB imam bolj slabe izkusnje. Prejsnji teden klicem, ce bi mi lahko nekaj sprogramirali na motorju in ker nimam casa cez eden, sem prosil, ce bi bilo mozno v soboto. Potem gospod a drugi strani (se je predstavil pa sem pozabil ime) rece, da njihovega mehanika za motorje ta teden ni in da pride v torek 30.6. nazaj in mi pove, da me bo poklical, ko se z mehanikom pogovori, ce mi lahko v soboto sprogramira, ker "lahko" traja to vec kot 4 ure.
Seveda kot po pricakovanjih klica ni bilo. To me najbolj jezi, da si slovenski serviserji privoscijo taksne kikse. Kot, da jim denar smrdi. To mi nikoli ne bo jasno.

Lp, S.

No, danes sem dobil klic :-D. Zgleda, da berejo forum.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.