Skoči na vsebino

E36 M3 coupeji na avtonetu - info

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
408 odgovorov v temi
crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 510
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

ima kdo kaj vec informacij o m coupe-jih ki se trenutno prodajajo na avtonetu?
razmisljam o nabavi,kot tretjem avto,cisto ljubiteljsko za lepo vreme cez vikende...

http://www.avto.net/...=7460272&show=1

http://www.avto.net/...=7437924&show=1

http://www.avto.net/...=7293930&show=1
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 292
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Za rumenega nisem siguren, ostala dva pa mislim da sta forumaška, pobrskaj malo po temah, mogoče je kaj uporabnega.:ok
Prikaži več možnosti

robyrunn
robyrunn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 696
  • Avtomobil: 3x e36

Rumeni mislim da je od uporabnika @mori in ti bo on kaj več povedal o njem. Jzt sem bil na obisku enkrat pri njemu in ga ima v garazi skoz... tak da jzt bi kr tega vzel od nastetih :)
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 691
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Upam, da si opazil, da pri modrih dveh primerkih letnik vozila ni pravilen. Leta 1997 je bil na voljo le model z novejšim motorjem S50B32 in 321KM... Tole pa sta oba modela s starejšim motorjem S50B30.

LP Tristan01
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 951
  • Avtomobil: bmw m3

črn je letnik 93 ali 94, sem že pozabil, prva registracija 97. Avto je bil včasih moj. Jaz sem mu zamenjal sinhron prve brzine in novo sklopko in tarox zavorne diske. Avto je dober in po mojih informacijah ima realne kilometre in redno servisiran na servisu.

leo pozdrav Erik
Prikaži več možnosti

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 510
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

sem videl ja ker imajo vsi 286 konjev,novejsi ima 321.havala za opozorilo.ce ve kdo kaj vec naj mi javi prosim.bom probal malo pobrskat po forumu glede uporabnikov zgoraj navedenih.
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

Rokybt
Rokybt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 836
  • Avtomobil: Bmw e36 320 i

Od zgoraj naštetih bi jz uzel rumenega ker je videt zelo lepo ohranjen cena je tudi temu primerna kako ali kaj je z avtom je treba it pa pogledat . Če bi jz kupoval bi zase uzel različico 3.2 , drugače pa e36 m3 super avto :ok
Objavljena slikaNo nitro , no turbo
simple
Bmw power :ok2
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

črn je letnik 93 ali 94, sem že pozabil, prva registracija 97. Avto je bil včasih moj. Jaz sem mu zamenjal sinhron prve brzine in novo sklopko in tarox zavorne diske. Avto je dober in po mojih informacijah ima realne kilometre in redno servisiran na servisu.

leo pozdrav Erik

Lahko poveš kaj več o tem avtomobilu? Pred kakšne pol leta se je oglas pojavil prvič (nisem prepričan ali za točno tega), sem pa lastnika poklical in povprašal o avtomobilu. Rekel je da je bil prvi lastnik dirkač s Primorske in da je vozilo prvič registirano leta 2007, čeprav je letnik 2004 ali 2003 (do tu je zgodba neverjetno podobna tvoji). Se je pa lastnik takrat osredotočil predvsem na to da je bil prvi lastnik dirkač, dobil pa sem občutek, da skuša ostanek zgodovine avtomobila prikriti ali pa o preteklosti vozila nima pojma - kaj se je dogajalo pred letom 2007 in v kakšnih rokah je bil pri ostalih lastnikih kasneje. Zato sem se zahvalil in zaključil pogovor in nisem šel nikdar na ogled. Avto naj bi bil takrat v Divači ali Sežani če se prav spomnim (zopet ujemanje z oglasom)...

LP Tristan01

Urejal tristan01, 29.08.2013, 13:20.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 539
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Na zadnjih sraneh je več ali manj govora o rumenem so pa mislim, da omenjeni kar vsi. AVtomobile je potrebno iti pogledat v živo saj same slike ne pomenijo nič.

http://forum.bmwslo....ead.php?t=94490

Lp
Prikaži več možnosti

penny3
penny3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 016
  • Avtomobil: Air Jordans

Lahko poveš kaj več o tem avtomobilu? Pred kakšne pol leta se je oglas pojavil prvič (nisem prepričan ali za točno tega), sem pa lastnika poklical in povprašal o avtomobilu. Rekel je da je bil prvi lastnik dirkač s Primorske in da je vozilo prvič registirano leta 2007, čeprav je letnik 2004 ali 2003 (do tu je zgodba neverjetno podobna tvoji). Se je pa lastnik takrat osredotočil predvsem na to da je bil prvi lastnik dirkač, dobil pa sem občutek, da skuša ostanek zgodovine avtomobila prikriti ali pa o preteklosti vozila nima pojma - kaj se je dogajalo pred letom 2007 in v kakšnih rokah je bil pri ostalih lastnikih kasneje. Zato sem se zahvalil in zaključil pogovor in nisem šel nikdar na ogled. Avto naj bi bil takrat v Divači ali Sežani če se prav spomnim (zopet ujemanje z oglasom)...

LP Tristan01

Misliš 1997, 1994 in 1993? :laugh
Live free or die tryin.
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Misliš 1997, 1994 in 1993? :laugh

Ups... Mislil sem 1997, 1993 in 1994... Kot kaže mi prejšnje tisočletje ne leži več :fight :fight

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 951
  • Avtomobil: bmw m3

jaz sem ga imel kako leto in pol do dve nazaj, ko sem ga kupil, je bil ta najbolši na internetu, tizga katerga avto zanima, naj ga gre pogledat:ok
Prikaži več možnosti

dolenc46
dolenc46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: DC2 K20

Za črnega se pozanimaj pri @etore-tu, ga ima njegov kolega in baje je avto vreden nakupa.
Jaz sem se zanimal za nakup e36 m3 3.0 pa sem se po vožnji z njim premislil.
Čeprav sem se peljal z @etore-tovim ki ima narejeno generalno, on pa pelje tako da samo kapo dol:ok sem bil razočaran nad samim motorjem. Saj avto gre, ampak sem od 290hp in 3.0 pričakoval več:ok2
Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: e92 330cd alpina white

Sicer ni M3 je pa avto vsaj po slikah za obliznit (razen smerokaze in bi zamenjal), pa tudi cena je kar " lepa."

http://www.avto.net/...=7554179&show=1
Prikaži več možnosti

bmw_soul
bmw_soul

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 477

Sicer ni M3 je pa avto vsaj po slikah za obliznit (razen smerokaze in bi zamenjal), pa tudi cena je kar " lepa."

Večkrat ga vidim v Ljubljani in v živo zgleda ravno tako fantastičen kot po slikah...tudi ko se odpelje, avto ne kaže nekih napak...To iz moje strani :D
BMW - več pa ni :ok2
Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik

Tudi oprema in motor sta super. Zaradi nostalgije po mojem prvem BMWju si ga bom enkrat kupil, samo slabe 4000k€ dat samo za gušt??? Vsekakor če bi kupoval bi vzel ljubiteljski avto v dobrem stanju.

Urejal aleksa, 31.08.2013, 11:21.

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Ta je od forumaša @ICI #53.

Prikaži več možnosti

aleksa
aleksa

BMW fanatik

• Uporabnik

Se mi je kar zdelo da je lastnik taksnega avta ziher na forumu

Urejal aleksa, 31.08.2013, 11:40.

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 313
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

http://www.avto.net/...=7293930&show=1

Ta je od mojega sodelavca. Če je v "buđetu", ga pojdi pogledati. O stanju avta pa sem tudi že pred časom pisal, ko je nekdo drug spraševal po njemu. Je res lepo ohranjen.

Urejal kn3z007, 31.08.2013, 18:36.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 942
  • Avtomobil: star

Ta je od mojega sodelavca. Če je v "buđetu", ga pojdi pogledati. O stanju avta pa sem tudi že pred časom pisal, ko je nekdo drug spraševal po njemu. Je res lepo ohranjen.

ne dvomim da je avto super samo M3 e36 je drugi svet v vsem edino v porabi sta enaka;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti