Skoči na vsebino

Nakup štirikolesnika - ATVja

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
673 odgovorov v temi
neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 734
  • Avtomobil: /

Vidim da si se po Golteh potepal, daj malo opiši turo, ker gremo jeseni z ebiki malo raziskovati. Če ti ni odveč seveda, hvala

Neprijazno za bajkerje. Gor imas asfalta 15km kar je dolgcas razen ce si ga gor peljes z avtom, po vrhu veliko pastirjev in ograj. Pred leti je bila se DH proga v dolino, ampak tega ze dolgo ni vec. Dost brezvezn hrib res. Boljsa izbira recimo Travnik (nad Ljubnem), pogosta destinacija, celo nek hud trail za dol.
Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 682
  • Avtomobil: 2Fast4You

Neprijazno za bajkerje. Gor imas asfalta 15km kar je dolgcas razen ce si ga gor peljes z avtom, po vrhu veliko pastirjev in ograj. Pred leti je bila se DH proga v dolino, ampak tega ze dolgo ni vec. Dost brezvezn hrib res. Boljsa izbira recimo Travnik (nad Ljubnem), pogosta destinacija, celo nek hud trail za dol.

Ful hvala ti za info, spoštovanje.

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 266
  • Avtomobil: G31 520d

V soboto v Stični sem ga pa kr žgal :ok2

Pripete slike za predogled

• 1F3160A5-3EFA-4864-9626-19720118ECA7.jpeg
  • 1097B277-7D16-4C2A-9880-99A533B5611B.jpeg
  • D9C94BDB-1900-4229-96BC-C78D1AF363DE.jpeg
:ok
Prikaži več možnosti
    • lozinka, peropapero in Compact-3 uporabnikom je všeč to sporočilo

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 062
  • Avtomobil: Citroen C4 Grand Picasso

Včeraj sem na hitro šel malo na sneg.

Pripete slike za predogled

• 20220403_120015.jpg
  • 20220403_121445.jpg
Prikaži več možnosti
    • Compact-3 je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 048

Jaz pa sem potem za tamala dva vzel od italijana Lem 50 kubov 2 taktni in 110 kubov 4 taktni. Imajo pa še (za moje potrebe verjetno dovolj močnega in hitrega) Lem 125ccm ki ga bom verjetno nabavil enkrat v prihodnosti. Nima odvečne plastike in nametanega gor kiča, je bol "naked" če se tako izrazim, brez kufra, kar mi je bistveno lepši od ostalih štirikolescev, ki jih srečaš in vidiš na vsakem vogalu. Sploh pa nimam namena vozit z njim po cesti in iti na "potovanja" tako da še toliko boljše, da ni za brez potrebe seči globoko v žep. :)

Urejal Taucher, 04.04.2022, 20:08.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber; cars engine: D4, R4, R6, B6, AD and in the end USA V8

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 262
  • Avtomobil: Kombi

Bavarec fan in neicheq, mnenje o Segway Fugleman in Villain?

lp

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 178
  • Avtomobil: B58 & Rade Končar

Sem zadnjič v City centru v živo gledal model Villian. Proti mojem rzr-u je pravi lepotec, rzr je tak traktor.. Tole pa je bolj pomanjšan maverick X3, položaj za volanom je seagwaju svetlobna leta boljši. Kako je pa ostalo pa nimam pojma? Mogoče mi tista barva s strukturo na okvirju ni ravno najbolj všeč. Ostalo pa ne izgleda tako slabo. 

Pri mojem je problem, da nimam časa in da je zaradi tega bolj garage queen..  :crazy

20220527-190420.jpg

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 734
  • Avtomobil: /

Mi imamo v skupini enega Segway ATVja, ki se je zaenkrat kar dobro obnesel. Js osebno ga ne bi vzel, ker je cenovno visje pozicinoiran kot preizkusen RZR, ki je na UTV sceni #1, o Segwayu na dolgi rok ne vemo pa se nic. Hkrati ma pa kar nekaj sibkih tock, suha masa je preko 850 kg, kar je konkretno vec od RZRa, motor je svojhnejsi + za Polaris obstaja se dodatno tune. Segway je tudi daljsi, kar je zame minus, pa tudi fedri so no-name in z manjsim hodom. Pa tudi kesona ni, kar mu daje nicno uporabnost.

Ce bi bil res cenovno privlacen potem ja, sedaj niti pod razno. Pa za Polarisa imas na tone OE in aftermarket delov, upgradov in opreme na voljo, tukaj se nic.

Mal je hit or miss, vsaj zame. Hoce bit podoben X3 po usmerjenosti v sportnost, ampak mu manjka na kljucnih mestih - motor in fedri. Tko pa zgleda ful nabrit, sel pa bo slabo.

Pod crto bi pa res pocakal. RZR je na trgu 15 let, pa se vedno ma kaksen feler, ki se izpolnuje. Naredit hud stroj za te tezke terene..dvomim da rata vse takoj :)

Urejal neicheq, 10.06.2022, 13:58.

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 262
  • Avtomobil: Kombi

Hvala obema. Sedaj bo še težje premišljevati kaj naj nabavim, haha.

Našparat najprej, potem pa akcija.

Hvala!

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 535
  • Avtomobil: UFO

Ima kdo izkušnje z Linhai 4 kolesniki? Malo spremljam te zadeve, vožen z B kategorijo, 4x4, reduktor, zapore diff-ov.. Recimo nekaj takega

https://www.sba.si/i...linhai-500-4x4/

Sicer vsaj še kako leto ne bom imel časa za te zadeve ampak včasih pride kaj res ugodnega na avtonet pa bi ga vzel, namen uporabe bi bil za delo, za vlačenje prikolice po paceli, vlačenje hoste, itd.. Ker bi ga registriral bi še v službo hodil z njim pa na kakšen ledeni čaj s kolegi :)

Kako je z deli, servisi, zanesljivost znamke Linhai..

The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 101
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Tega je že kar nekaj napisanega. Jaz sem si ga lastil eno leto. Pač kitajc. V tem času sicer mi ni crknilo nič, ne upam pa si trdit, da bi bilo tako še naprej. Za foro sem ga dal v oglas in ker sem dobil zanjga tolk kot sem dal, sem ga prodal. Drugače čist ok zadeva, sam za moje pojme hoby varianta. Na daljših turah se mi je zdelo, da že vse nekaj šklopota in ropota.
Prikaži več možnosti

mihado
mihado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 062
  • Avtomobil: Citroen C4 Grand Picasso

Jaz ga nebi vzel. Za tak denar bi raje vzel kakšnega  CF Moto 520. 

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 632
  • Avtomobil: F11 530d

Ima kdo izkušnje z Linhai 4 kolesniki? Malo spremljam te zadeve, vožen z B kategorijo, 4x4, reduktor, zapore diff-ov.. Recimo nekaj takega
https://www.sba.si/i...linhai-500-4x4/
Sicer vsaj še kako leto ne bom imel časa za te zadeve ampak včasih pride kaj res ugodnega na avtonet pa bi ga vzel, namen uporabe bi bil za delo, za vlačenje prikolice po paceli, vlačenje hoste, itd.. Ker bi ga registriral bi še v službo hodil z njim pa na kakšen ledeni čaj s kolegi :)
Kako je z deli, servisi, zanesljivost znamke Linhai..

En od mojih je linhai.
4x4, reduktor, kardanski pogoni z diferencjali… delovni pc sej si ga vidu.
Kaj naj ti recem. Dobr ATV. Neproblematicen. Mamo ga ze skor 10 let…
Ni blo nobenega stroska z njim razen redne stvari olje jermen vsake tolko,… :) z njim smo vlacili drva ovo ono… samo nas je 350ccm se mi zdi in je malo svoh….
Ker smo rabili vec smo potem kawasakija 750 brute force kupili.
Oba sta se doma in linhai kljub temu da ze leta stoji, vedno v prvo kresne, ko ga probas zalaufat ;)
Overall je bolj zanesljiv kot kawasaki :) ce pac primerjam to kar imam pri hisi in kar se uporablja…

Servisa za to sklepam da ne rabis ker nisi mehanicno trčen. No ne predstavljam si atv-je na servis vozit hehe.

Linhai, cfmoto in take znamke so vse isti rang in ista kvaliteta.

Urejal BMW4everafter, 11.12.2022, 08:51.

1964 Ford mustang 289 V8, 2010 F11 530d

Vaša ideja, naš izziv...https://kristeh.si/ :)

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 535
  • Avtomobil: UFO

Ja glede servisa edino motorja nočem podirat, če kako roko ali pa kolo odtrže stran ni panike, če pa naprimer zvije ventil je pa problem ker moram motor stran vzet pa nest nekomu da obnovi glavo pa vse. Če se prelomi okvir je pošvasan nazaj takoj :)
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.