Skoči na vsebino

NOVO NMD SRECANJE 5.11!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
94 odgovorov v temi
Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: VW Käfer

Pazite to!!! Jz nimam srece s tem avtom. Danes se zaustavim pred semaforjem, gori rdeča, in se mi en stari zabije v rit. Sej škode ni velik, se skor nc ne opaz sam se neki maje odbijač.
Kontra BigBoss-ove zgodbe: Tud če se počas peleš in spoštujes CPP se še kr lahko en vate zabije.

AA here I come.

Idelana priložnost za Aerodynamik paket?

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Uf, shit. Pa kaj je tem bednim starcem za volanom. Naj jim poberejo izpite pa naj pešhondo vozjo. Tudi sam imam zadnje cajte smole veliko preveč. Tud sem se zaletel po vsej verjetnosti zaradi enga starca, ki me je spregledal. Lahko je samo srečen, da nisem pripeljal takrat tako kot sem znal po tisti cesti, ker bi drugače zbil pred njim vozečega starca tako, da od njegove xsare nebi več veliko ostalo- tudi od Minija verjetno ne. Za hvala lepa je pa še peljal naprej- če bi takega dobil v roke bi mu polomil vse kar bi blo na njem za polomit. Res me zjezajo take stvari.

Mirek če boš moral menjati odbijač se ti splača vzeti aerodynamik

Lp
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Hehe Mirek, sej sem tudi sam takrat peljal pocasi in se je picka ritensko zabila vame. Kej ces.

Hmm...ja glej...se vedno moras zamenjati pragova cca 80 tisocakov eden...prednji odbijac....100....potem samo obloge meglenk so skoraj 20 tisoc.

Se splaca?

Pomoje da ne, sam presodi. :)

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

A ne moreš zamenjati samo zadnjega odbijača?

Potem pa čakaš da se ti še nekdo spredaj zabije in menjaš še sprednjega :ok

Lp

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Vprasanje se je glasilo za aerodynamic PAKET.

In odgovoril sem na vprasanje.

Lep pozdrav
Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Fisher: Imas prav, res se ne splaca. Sej odbijac ni tolk razbit, je mal prask pa
mogoce levi nosilec treba zamenjat. Jutr grem v AA. Sem pa mislu k sm ze tam da mi kr namontirajo AERO. Bom še mal pocakal, prihaja zima in ledene ceste. Po drugi strani - zakaj pa ne.

BigBoss: Yo. Kako je s tvojim strojom, je rešljiv ali si ga že pokopal?

Predlagam da začenmo vodit evidenco o nasih nesrecah in potem nakoncu leta tista k jih ima najmanj dobi gajbo PIVA od tistega ki jih ima največ. Jaz si bom pa namontiral tisto guma kot jih imajo tisti avtomobilčki v luna parku ki se zaletavaš z njimi. :-D :beer

Sam da se nam ni kej hudega zgodil (KNOCK ON WOOD)!

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Mirek avto sem na žalost pokopal. Je bil preveč zamaknjen.

Sem pa danes gledal prelepega Cooper S s samo 12000km s precej opreme. Edino cena mi je malo previsoka :napaka Pa kar mi ni všeč je to, da je facelift- faceliftani Miniji imajo za moje pojme višjo porabo. Tale npr. je mel porabo 11,7 litra pri povprečni hitrosti 57km/h. Visoka poraba je to za povprečje.

Lp

Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Yo. Si kaj mogoče že pogledal, če bi iz Avstrije ali Nemčije ga pripeljal? Na avstrijski ali nemški bmwvejevi strani imajo velko zalogo MINIjev. www.bmw.de ali www.bmw.at

LP
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

BigBoss zakaj naj bi imeli pa faceliftani visjo porabo?

Ja ti pravim da kupi cooperja.

Ali pa diesla pa tunas na 100 konjev in je. :ok2
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Fisher nekak se mi zdi da ma višjo porabo- ta je mel blizu 12 litrov pri relativno nizki hitrosti, simon ima 14 povprečje- tok visoko povprečje nima noben na starih- to mi da vedeti, da imajo višjo porabo.

Ja saj v Nemčiji je izbira res velika za super nizke cene in z veliko opreme. V Avstriji je izbira 1. zelo slaba 2. so pa tako visoke cene da glava boli.

Ne vem kaj bom naredil- lahko da bom iz Nemčije uvozil S-a ali Cooperja ali pa kupil pri Blanki enga Cooperja. Za S-a v SLO bom imel po vsej verjetnosti premalo financ.

Fisher kako mi lahko priporočiš dizla- saj veš da ne morm slišat tistega ropotanja in da ne morem brez prelepega zvoka bencinskega motorja v povezavi s športnim izpuhom. Sem bil 4 leta edini s športnim zvokom na Miniju v SLO tko da je to lep znak da res ne morm brez prelepega zvoka.

Lp

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Jah sej tud moj jo ma 13,5 ali raje se vec, to je tezko rect.

Je pa res da ima krajsi menjalnik ta nov.

Heh, tudi sam sem vozil avto, ki je mel se lepsi sound od tvoja in se vrtel se je na 8500 + ampak vseeno zdaj vozim dizelcka.:)

PS: Sej dizl tud ropota, sm zgubu en dan avspuh je ostal sam se kolektor. :laugh :laugh :laugh

V ita je lep cooper s 16000 km al nek tazga za 16000 al nek tazga eur.

Vpras simona.

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Tisto je žal samo Cooper s 16000km in za 16000€ . Mi je Simon že vse sporočil. V Nemčiji je tudi malo morje Cooperjev s svašta opreme. Bom moral si vzeti čas in poiskat ven nekaj lepih vozil. Cooper S-i z malo km imajo pa ceno kar lepo.

Ja Ambrož vem da si vozil avto ki je imel boljši sound- hotel sem z mojo izjavo samo povedat, da sem mahnjen na dober zvok avta in da sem bil 4 leta edini v Sloveniji, ki je riskiral pri Miniju denar za dober zvok :ok

Lp

Prikaži več možnosti

Mirek
Mirek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

YO BigBoss:

Danes sem vidu v prodajalni AA rdečega Cooper S, pejd si ga pogledat k je najbrž ugoden, pa najbrž imajo še načina plačila 50%:50%.

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Živjo

Sem že včeraj gledal tistga Cooper S- je pa že prodan pa cena je 6,3 mio sit kar ni malo oz. je zame zaenkrat prevelik zalogaj. Zame je trenutno zelo neugoden trenutek za nakup avta k sem mel še precej drugih izdatkov čakat pa tudi ne morem. :napaka

Lp

Prikaži več možnosti

marcipan1
marcipan1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: Mini Cooper S KMT, Berlin

Tale npr. je mel porabo 11,7 litra pri povprečni hitrosti 57km/h. Visoka poraba je to za povprečje.
Lp

Jaz sem imel že sledeče porabe:
1. 13 pri 35.
2. 13 pri 75.
3. Trenutno 8,8 pri 40.
4. Najmanj do zdaj 7,8 pri 45.
Nima veze gledat računalnika. Važno je kje in kako voziš. Najmanjšo porabo imaš na regionalnih cestah (pod 7 lahko, če peleš 100 pri 2-2,5 k obratih), potem na avtocesti (okol 10 pri 160), potem v mestu (okol 11 pri povprečni 30), največjo pa pri raztiravanju (20+ pri poljubnih hitrostih).

Osebno mislim, da moraš porabo preverit sam pri vožnji, ker je odvisna od stila vsakega posameznika.
Don`t worry, be Mini.
Prikaži več možnosti