Skoči na vsebino

Nov E46 ključ

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
S-Technik
S-Technik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: 330 d e46

živjo,

sem prebiral mau stare forume pa nism nikjer zaslediu da bi kje pisalo da ima kdo kakšno vezo na kšnem servisu za nov diamant ključ ob bmw e46,ker 160 € je mal huda ,a kdo ve kje bi se dalo to ceneje dobiti,vsaj okol 100 €.hvala za info
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

To pa zato nisi zasledil, ker takih vez ni. Lahko ga edino daš sprogramirat nekomu, ki to zna, imaš ZS. :ok
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Grva
Grva

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: 330dt e46 FL

To pa zato nisi zasledil, ker takih vez ni. Lahko ga edino daš sprogramirat nekomu, ki to zna, imaš ZS. :ok

Pozdravljen,

A lahko tudi mene napotiš k mojstru, ki zna - ki ima - ki lahko to sprogramira. Imam tudi jaz namreč samo en ključ, pa se mi zdi tudi meni 150€ (danes preverjeno na Avto Select) za nov ključ res malo preveč. Bi pa rabil še enega rezervnega. Tako da iščem opcijo. Na ebay-u se dobi nove ključe za ugodno ceno, samo je treba transponder sprogramirati. Sinhronizacija daljinskega pa itak ni problem.

hvala
Prikaži več možnosti

S-Technik
S-Technik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: 330 d e46

napisi sporočilo bmw mojstru on ti to lahko zrihta prav da za 100 €.

lp
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 167
  • Avtomobil: e39 530iM

http://www.bolha.com...clct=1369480762

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 430
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...ker smo dobili samo en ključ pri avtu, me zanima, če je kdo že dal delati rezervnega mojstru iz linka, ki ga je prilepil SONiK?

...klical sem ene par "priznanih" ali pa recimo reklamiranih izdelovalcev ključev, pa vsi pravijo, da ni mogoče preprogramirati ključa za e46:frown (imam en original ključ in en ključ od druge e46 iz katerega bi uporabil samo elektroniko, ki bi jo prestavil v nov ključ, ki bi ga bilo potem potrebno sprogramirati)

...na kakšen način ste to rešili ostali, če ste imeli takšen problem?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mark89
Mark89

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 620
  • Avtomobil: E39 '01 530iT, MG ZR 115

Greš do nekoga, ki ima programtor za EWS, ter ti vpiše in proda nov ključ (tle na bwmslo je vsaj en tak). Pa rabljene elektronike ne moreš preprogramirat na drug EWS, ker programira se jo lahko samo 1x. Seveda moraš ločit med delom dalinca za EWS in dalinsko zaklepanja, ki sta v starih dalincih ločena sistema, v novih pa še vedno ločena sistema v ločenih čipih.
Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 255
  • Avtomobil: BMW 318i E46 98'

Se bi dal še men ZS od koga ki to lahko zrihta? Je star ključ že fajn znucan.
Prikaži več možnosti

natalie
natalie

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 55

Če imaš letnik 1998 in stari tip ključa, potem imaš najbrž uničene samo gumijaste gumbe? Te enostavno zamenjaš, vse skupaj 5min dela. Zlatarji jih na bolhi prodajajo po 7eur, na ebayu jih dobiš precej ceneje. Imam ravno naročena 2 komada za 1,90eur (poštnina všteta v ceno).
Prikaži več možnosti
    • Mark89 je všeč

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik

Se bi dal še men ZS od koga ki to lahko zrihta? Je star ključ že fajn znucan.

Sem ti poslal ZS.

Če imaš letnik 1998 in stari tip ključa, potem imaš najbrž uničene samo gumijaste gumbe? Te enostavno zamenjaš, vse skupaj 5min dela. Zlatarji jih na bolhi prodajajo po 7eur, na ebayu jih dobiš precej ceneje. Imam ravno naročena 2 komada za 1,90eur (poštnina všteta v ceno).

Poglej si sliko z zadnje strani tega za 1,90 €. Malo €, malo muzike. Dobri so prej cca 5 USD pa temu prišteješ provizijo banke in Paypala vsakič ko kaj kupiš in pa 30+ dni čakanja da pošta sploh pride. Res ugodno napram zlatarski 7€, NOT :).

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

natalie
natalie

Novinec

• Uporabnik

Imamo že doma en "obnovljen" ključ z enakimi tipkami (naročeno pri istem prodajalcu) in je kvaliteta super. Strošek, da naredijo takšno gumico, dvomim da sploh dosega 1 cent. Gumica je gumica, znanosti tu ni nobene. Provizije na banki in Paypalu pa jaz z VISO ne plačam. Pride pa v 14 dneh. Saj po eni strani tudi 7eur ni ravno premoženje, samo se mi zdi neumno plačevati požrešnim prodajalcem tako provizijo, če lahko vsak sam naroči na ebayu.
Prikaži več možnosti

natalie
natalie

Novinec

• Uporabnik

TELE imam naročene. 1,78eur dostavljeno do mojih vrat.

Če primerjam s tem za 8eur na bolhi KLIK, je sicer na tem z bolhe malce bolj gladka tekstura gume, pa tista lučka je vlita posebej iz roza plastike. Glede na to, da je na tem mestu na ohišju ključa rdeča lučka, se ta del v vsakem primeru odreže proč. Za gladkejšo teksturo gume pa mi ni vredno plačat še 7eur + stroške pošiljanja (poštnina, kuverta, dodatek na opcijo odkupnine + provizija pošte). Za dva ključa pride potem 16-17eur, napram 1,78eur. Meni se ne zdi vredno.
Prikaži več možnosti

2shae
2shae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 692
  • Avtomobil: Bmw E46

živjo,

sem prebiral mau stare forume pa nism nikjer zaslediu da bi kje pisalo da ima kdo kakšno vezo na kšnem servisu za nov diamant ključ ob bmw e46,ker 160 € je mal huda ,a kdo ve kje bi se dalo to ceneje dobiti,vsaj okol 100 €.hvala za info

Jao..100e? za 100€ si pokrijem EWS programer za ključe delat nov ključ diamantni in nov transponder 315mhz. 50€ je programer za ključe, 3€ je ohišje ključa in 19€ je nov oddajnik k ga daš v ohišje in sprogramiraš. in maš za okol 80e nov ključ. Sam d bom zj kupoval to pa rabu enkrat je pa brezveze.
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik

Jao..100e? za 100€ si pokrijem EWS programer za ključe delat nov ključ diamantni in nov transponder 315mhz. 50€ je programer za ključe, 3€ je ohišje ključa in 19€ je nov oddajnik k ga daš v ohišje in sprogramiraš. in maš za okol 80e nov ključ. Sam d bom zj kupoval to pa rabu enkrat je pa brezveze.

Ja ja ti kar to nabavi, samo da ne boš potem razočaran ko bo treba to uporabit. :cool

Če bi bilo vse res tako kot se na internetu oglašuje pa da poleg tega zraven še ne bi rabil nič predznanja bi imel jaz danes vsaj 50 različnih poklicev v mezincu... :laugh

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

2shae
2shae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 692
  • Avtomobil: Bmw E46

Ja ja ti kar to nabavi, samo da ne boš potem razočaran ko bo treba to uporabit. :cool

Če bi bilo vse res tako kot se na internetu oglašuje pa da poleg tega zraven še ne bi rabil nič predznanja bi imel jaz danes vsaj 50 različnih poklicev v mezincu... :laugh

Je vse lepo jasno opisano kako uporabit ;) Pa navodila maš zdraven pa vse. Če pa ne dela pa lepo dobiš denar nazaj in je.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...po navadi je tako, da če izgleda prelepo potem tudi je...samo prelepo in nič drugega....ampak vseeno vpraša, če ima kdo izjušnje z tem iz oglasa, ker se mi zdi poceni in v glavnem skoraj vsi pravijo, da se ne da....

http://www.bolha.com...clct=1456732238

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 155
  • Avtomobil: E46, E34

Kitajska kopija ključa skodirana z AK90 programatorjem za ključe. Ključ bo deloval in vse, vendar običajno se tipke hitreje obrabijo in barva kovine štrclja običajno ni enaka. 40eur je realna cena za tak izdelek.

Teh prodajalcev novih kitajskih ključev se je tak razpaslo, da sem kr opustil nakup programatorja ključev in EWS-a :)

Urejal ALFAinBMW, 24.03.2016, 08:29.

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 025
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Torej se da dobit ceneje drug ključ. Imam samo servisnega in daljinc
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Kitajska kopija ključa skodirana z AK90 programatorjem za ključe. Ključ bo deloval in vse, vendar običajno se tipke hitreje obrabijo in barva kovine štrclja običajno ni enaka. 40eur je realna cena za tak izdelek.

Teh prodajalcev novih kitajskih ključev se je tak razpaslo, da sem kr opustil nakup programatorja ključev in EWS-a :)

...to, da je ključ kopija mi je jasno in takšen kjuč sploh ni slab...ga imam za e30 že par let in je :ok

...bolj me zanima to, da so vsi ključavničarji ki delajo ključe in jih programirajo rekli, da mi za mojega original e46 ne morejo narediti duplikata...imam samo en ključ in bi rabil rezervnega....BMW Mojster ga po prebranem dela za 100€, pa rabi imeti avto pri sebi cel dopoldne....ta na bolhi pa za 40€ naredi nov ključ...zato vprašam, če je to res in če je že kdo dal delati njemu?

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

To se reši v roku pol ure in zadeva preverjeno deluje. Izdelava je možna tudi, če so izgubljeni vsi ključi.  :ok

Prikaži več možnosti