Skoči na vsebino

Nov E46 ključ

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Je na obali kak stručko ki bi skodiral ključ? Nov ključ je zrezan, daljinec dela rabi samo kodiranje.

dBola, si pol dobil nekoga, da ti sprogramira ključ?

Imam namreč problem, da sem na mojemu, žal edinemu, ključu za E46 sicer uspešno zamenjal baterijo, a zdaj ne odklepa več avta in DIY programiranje z dajanjem ključa v ključavnico in pritiskanje gumbov ne deluje.  :jok

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 431
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...sicer ti težko pomagam, ker meni je v isti situaciji kot tebi, ključ potem normalno delal, me pa veseli, da si še med nami...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 068
  • Avtomobil: bmw

dBola, si pol dobil nekoga, da ti sprogramira ključ?

Imam namreč problem, da sem na mojemu, žal edinemu, ključu za E46 sicer uspešno zamenjal baterijo, a zdaj ne odklepa več avta in DIY programiranje z dajanjem ključa v ključavnico in pritiskanje gumbov ne deluje.  :jok

More delat sam pravo zaporedje mora bit.. Jaz sem tud nov kjuc dal delat in baterijo menjal in sem ga sam skodiral da odklepa in zaklepa.. Par poskusov je blo treba pa je slo
E46__wagon
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Hay!

...sicer ti težko pomagam, ker meni je v isti situaciji kot tebi, ključ potem normalno delal, me pa veseli, da si še med nami...

lp

joda

Si nisem mislil, da se me bo kdo sploh še spomnil.  :-D Sem bil ziher, da bo komplet nova garnitura uporabnikov.

More delat sam pravo zaporedje mora bit.. Jaz sem tud nov kjuc dal delat in baterijo menjal in sem ga sam skodiral da odklepa in zaklepa.. Par poskusov je blo treba pa je slo

Ej sem poskusil že vse živo in ne jebe.  :jok

Dejmo ponovit:

1. ključ noter in obrnit do prve pozicije (za kolk sekund?) in ga dat nazaj ven. Vse to brez držat nobene tipke, ne?

2. pritisnit in držat tipko za odklepanje (tista najbližje sablji), hhkrati 3x pritisnit sredinski gumb

3. avto naj bi se zaklenil in odklenil

To sem poskusil že na tisoč in en način in ne jebe. Je kateri čip slučajno zelo občutljiv na vezju? Da nisem kaj skuril?  :blackeye

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 068
  • Avtomobil: bmw

Ce si sam menjal baterijo mozno da si tud kj skuru:)
E46__wagon
Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: bmw e46 320d FL touring

Pozdravljeni imam nov kljuc na daljinsko, je zrezan in sinhroniziran namrec vrata odpira ,rabim seveda se programerja da ga sprogramira z ews enoto upam da sem pravilno napisal -ce ne se opravicujem.. sicer koga mi priporocate na obmocju Ljubljane in okolice recimo Domzal ,da seveda ni predrag da mi to zrihta za pameten denar...?
Kajti v Trzinu hocejo cez 200€ .. hvala za odgovore v naprej ...!
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Z4

Na Zbiljah, takoj ko prideš čez most preko Save. Tam to naredijo za 80 do 100 cekinov.

Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: bmw e46 320d FL touring

A je to cena z njijovim kljucem in delom ali samo z njihovim delom in mojim kljucem .. kak kontakt mogoce ..?
Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 113
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Poišči uporabnika BMWmojster na forumu, pa ga kontaktiraj.

Prikaži več možnosti