Skoči na vsebino

Električno in akumulatorsko ročno orodje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
241 odgovorov v temi
andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 304
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Andrej jaz imam tako žago za profile rezat, se mi zdi da je Metabo firma, itak so pa vse enako izdelane. Reže zelo lepo, kote rezanja je malo težko nastaviti ker skapa ni ravno najbolj točna, jaz vedno z ravnilom označim črto na profilu, ga vpnem in poravnam z rezilom (šajbo) in odrežem po črti. Jaz sem kupil zato da imam profil enakomerno odrezan, če grem s fleksarico okoli ponavadi križa za kak mm.. daljše profile je treba podložit na drugi strani, toliko kot je visoka "miza" od žage podložiš še na drugem koncu da je lepo vodoravno vpet profil in šajba pod 90°.

Bavarec pri baterijskem orodju glej da imajo v ponudbi čimveč izdelkov ki so kompatibilne z baterijo, mogoče sedaj rabiš samo vijačnik, čez kako leto se boš spomnil da bi imel še kako žago za drevje, fleksarico.. mogoče električno kosilnico in je super da imaš več baterij da kombiniraš.

Hvala za odgovor. Če bi kupil bi naredil mizo posebej za žago in ob strani oporo. Morda celo tako, ki se lahko nastavlja dolžino in poleg morda še vodilo za nastavitev dolžine. Ravno pred kratkim sem delal zunanjo ograjo in sem rabil 38 enako dolgih kosov. Merjenje, kotnik in označitev reza, rezanje iz dveh strani da je vsaj približno ravno,.... Si takoj ob nekaj ur časa. S tem bi šlo mnogo hitreje.

Nekaj podobnega od primernih znamk je tole. https://www.mimovrst...za-kovino-dw872 Je pa cena skoraj x2. Na oko je zelo podobno. Ne vem če je vredno toliko denarja več. Podobno od Makite je še dražje. Cenejše so tiste z navadnimi brusilkami ki jih je potrebno menjavat in ne pride v poštev.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 907
  • Avtomobil: UFO

Jaz imam tisto poceni z navadno šajbo kot od brusilke in je ok. Drugače pa dražja ni nič bolj natančna, mogoče če bi dobil kje z laserjem ali pa ga sam dodaš, da vidiš kje bo rezalo..
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.