Skoči na vsebino

1ST - Ugodna avtomobilska zavarovanja

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
730 odgovorov v temi
uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 785
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Pohvale tudi z moje strani. Moti me samo to, da odzivnost malo slaba, ampak pravi da se bo to uredilo.  :ok

Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci
  • Sporočil: 273

Pohvale tudi z moje strani. Moti me samo to, da odzivnost malo slaba, ampak pravi da se bo to uredilo.  :ok

Ta problem je sedaj resen :)

1ST - Najprej poskrbimo za vas.
www.1st.si | 040 150 200 | info@1st.si

Brezplačna pomoč in svetovanje na področju zavarovalništva, bančništva, prava in nepremičninskega trga.
Prikaži več možnosti
    • uursi je všeč

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

V parih dneh smo dobili z vaše strani veliko število povpraševanj, kar je super, ampak,... prosil bi da zahtevek za informativne ponudbe izpolnite max 30dni pred potekom vase police, saj v primerih ko dobimo povprasevanje ze 3-4 mesece preden polica sploh potece ne moremo narediti tocnega izracuna niti zaprositi za konkretne popuste itd. zato je cisto nesmiselno obljubljati neke cene oz jih niti ne moremo.

Hvala za razumevanje  :beer

Brezplačna pomoč in svetovanje na področju zavarovalništva, bančništva, prava in nepremičninskega trga.
Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: E61 525D

Guilty as charged
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 108
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Plus to, da kar zavaruje dejansko drzi in je krito, ne kot nekateri, ki ti opciji sam prodajo dejansko so pa v primeru skode problemi :ok
Prikaži več možnosti
    • 1st je všeč

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Na facebooku smo objavili novo nagradno igro za vinjeto 2020, tako da tisti, ki bi radi sodelovali prilagamo povezavo:

1ST Facebook

https://www.facebook...0J6Yg&__tn__=-R

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 785
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Super samo tisti ki imamo že všekano stran je ne moremo še enkrat všečkat, ali to pomeni da smo izpadli iz igre?? :ok  :ok

Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Super samo tisti ki imamo že všekano stran je ne moremo še enkrat všečkat, ali to pomeni da smo izpadli iz igre?? :ok  :ok

To pomeni da imate enega od pogojev ze izpolnjenega :D tako da seveda ostajate v igri :)

Urejal 1st, 09.12.2019, 09:44.

Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 059
  • Avtomobil: Passat CC

imam eno vprašanje, kaka je pot če želim po cca pol  leta prekiniti zavarovanje (zaradi ujemanja z datumom tehničnega) in skleniti zav na novo za celo leto od tega datuma naprej? Ali samo doplačilo ali prekinitev in na novo, ali dobim v tem primeru povrnjeno 1/2 zavarovanja?

hvala

Urejal Zmago1, 09.12.2019, 10:44.

Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

imam eno vprašanje, kaka je pot če želim po cca pol  leta prekiniti zavarovanje (zaradi ujemanja z datumom tehničnega) in skleniti zav na novo za celo leto od tega datuma naprej? Ali samo doplačilo ali prekinitev in na novo, ali dobim v tem primeru povrnjeno 1/2 zavarovanja?

hvala

Po stari polici dobite sorazmerno vracilo, potem pa se od istega datuma naprej  naredi nova polica za celo leto, tako da nic ne izgubite po stari polici kar se tice premije v tem primeru.

Urejal 1st, 09.12.2019, 10:48.

Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 059
  • Avtomobil: Passat CC

ok hvala,    bom kake 14 dni pred datumom poslal vse vam na mail, da mi pripravite novo polico in uredite vračilo iz stare.

hvala zaenkrat

lp Z

Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

ok hvala,    bom kake 14 dni pred datumom poslal vse vam na mail, da mi pripravite novo polico in uredite vračilo iz stare.

hvala zaenkrat

lp Z

dogovorjeno :) lp

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 559
  • Avtomobil: R6 topless

IN je tudi 3. avto zavarovan preko 1st.
Kljub bonusu nula (2. avto name pisan) je bila cena še vedno več kakor ugodna (sploh proti prvi, ker sem mogel vrat na nos tisto minuto, ker nisem imel časa se drugi dan zezat s tem) :ok

Prikaži več možnosti

teodor
teodor

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 598
  • Avtomobil: CLSZ4AD

Še pohvala z moje strani. Začeli smo z kasko in ao zavarovanjem avtodoma, kjer je bila polica cca 400€ cenejša kot prej ob malenkostni spremembi franšize. Nadaljevali smo z obveznim in kasko zavarovanjem barke, in tukaj so se najbolj izkazali. Police drugje sploh nisem mogel dobiti, pa tudi cena je bila na koncu zelo ugodna. Seveda sem pri Mladenu zavaroval še CLS-ja, tudi tu so bili ob enakih pogojih par deset € cenejši. Hitri (razen pr barki je, razumljivo trajalo nekoliko dlje), odzivni, ugodni.  Priporočam!!!

Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

IN je tudi 3. avto zavarovan preko 1st.
Kljub bonusu nula (2. avto name pisan) je bila cena še vedno več kakor ugodna (sploh proti prvi, ker sem mogel vrat na nos tisto minuto, ker nisem imel časa se drugi dan zezat s tem) :ok

hvala  :beer  tebi lahko damo ze naziv redna stranka  :laugh

Še pohvala z moje strani. Začeli smo z kasko in ao zavarovanjem avtodoma, kjer je bila polica cca 400€ cenejša kot prej ob malenkostni spremembi franšize. Nadaljevali smo z obveznim in kasko zavarovanjem barke, in tukaj so se najbolj izkazali. Police drugje sploh nisem mogel dobiti, pa tudi cena je bila na koncu zelo ugodna. Seveda sem pri Mladenu zavaroval še CLS-ja, tudi tu so bili ob enakih pogojih par deset € cenejši. Hitri (razen pr barki je, razumljivo trajalo nekoliko dlje), odzivni, ugodni.  Priporočam!!!

hvala :beer  barka je bila res malo bolj trd oreh, ker je malo bolj zahtevna procedura pri zavarovalnicah za tako vrednost barke, ampak smo na koncu uspeli, to je najbolj vazno  :ok 

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 932
  • Avtomobil: skunk :)

no pa smo spet nazaj  :)

novost je ta da je 1ST ekipa vecja, tako da boste informativne ponudbe dobivali hitreje kot v preteklosti, kar je bil kar velik problem v preteklosti, saj enostavno nismo mogli sproti odgovarjati na povprasevanja, zato tudi cca 2leti nismo bili prisotni na bmw forumu.

:beer  :beer  :beer

Koliko hitreje?

30.01. ob 15.37 sem poslal povpraševanje

31.01. ob 14.44 vaš odgovor (nepodpisan) 

"Zivjo,

Javimo tekom dneva

lp"

Zgodba se ponavlja, kot se je že pred leti, ko sem se z dvema voziloma prestavil h konkurenci, ker ponudbe enostavno ni od vas. Sedaj pa ne vem ali sem na black listi, čeprav je bilo pri vas sklenjenih kar nekaj zavarovanj, ali :zmeden

P.S. Te ponudbe ne potrebujem, ker je avto zavarovan drugje. Lahko drugo leto pošljem povpraševanje za avto?

Mimogrede kakšne podatke potrebujete za ponudbo za zavarovanje nepremičnine?

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti
    • 1st je všeč

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Koliko hitreje?

30.01. ob 15.37 sem poslal povpraševanje

31.01. ob 14.44 vaš odgovor (nepodpisan) 

"Zivjo,

Javimo tekom dneva

lp"

Zgodba se ponavlja, kot se je že pred leti, ko sem se z dvema voziloma prestavil h konkurenci, ker ponudbe enostavno ni od vas. Sedaj pa ne vem ali sem na black listi, čeprav je bilo pri vas sklenjenih kar nekaj zavarovanj, ali :zmeden

P.S. Te ponudbe ne potrebujem, ker je avto zavarovan drugje. Lahko drugo leto pošljem povpraševanje za avto?

Mimogrede kakšne podatke potrebujete za ponudbo za zavarovanje nepremičnine?

Zivjo,

zaupajte mi s katerega maila/imena ste poslali ta mail, da lahko preverimo zadevo?

Na black listi zaenkrat nimamo se nikogar tako da to zagotovo ni razlog  :laugh

Kar se tice nepremicnine je dovolj naslov, kvadratura + leto gradnje.

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 932
  • Avtomobil: skunk :)

Napišem na ZS :)

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 108
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Kot ze 100x napisano, Mladen je TOP, ce ga opomnis malo prej. Se res potrudi in naredi ter predstavi realno ponudbo. :ok
Velika prednost je tudi, da je na voljo prakticno 24 ur na dan :ok2
Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 081
  • Avtomobil: Klijo

Majstri dajte eno st. ko ste dosegljivi, mobilna nedosegljiva, stacionarna se javi fax :)

Urejal MonkeyHead, 26.08.2020, 09:03.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.