Skoči na vsebino

1ST - Ugodna avtomobilska zavarovanja

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
718 odgovorov v temi
M5
M5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 619

Nikjer ni možnosti, da je vozilo last pravne osebe, kako je s tem?
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci
  • Sporočil: 268

Nikjer ni možnosti, da je vozilo last pravne osebe, kako je s tem?

Hvala za opozorilo, je že urejeno :)

LP
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 238
  • Avtomobil: avtomatik

Sem poslal povpraševanje, konec leta me čaka zavarovanje na novo...
Par stvari me je zmotilo pri kontaktnem obrazcu, in sicer (vzemi prosim kot dobronamerno kritiko):
1. Zakaj je pod opombe pri vrednosti vozila, da je treba vnesti ceno avtomobila samo, če se zanima človek za kasko, obrazca pa ne moreš poslati, če niso izpolnjena vsa polja. Se pravi: za moj okus bi moral biti v ozadju npr. if stavek: če spodaj pokljukaš, da se zanimaš za kasko zavarovanje, mora biti polje izpolnjeno (oz. postane aktivno), drugače ne :-).
2. Pri premijskih razredih: jaz bi PRx zamenjal s procenti :). Ali pa še zraven PR dopisati procente, to bi bilo tudi kul. Meni (in najbrž večini) se niti pod razno ne sanja, kaj za eno številko imam napisano pod PR.
3. Opcije na desni strani: nekatere zav. (ali pa AMZS) nudijo že v asistenci x dni brezplačne izposoje avtomobila. Nisem ravno vedel, kaj vse naj pokljukam, ampak najbrž se bo dalo drugače težko zrihtat.

Hvala lepa za poslano ponudbo :ok. Ste še 35€ dražji, kot imam trenutno na polici.

LP A.

Urejal Andy04, 08.10.2013, 13:18.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Sem poslal povpraševanje, konec leta me čaka zavarovanje na novo...
Par stvari me je zmotilo pri kontaktnem obrazcu, in sicer (vzemi prosim kot dobronamerno kritiko):
1. Zakaj je pod opombe pri vrednosti vozila, da je treba vnesti ceno avtomobila samo, če se zanima človek za kasko, obrazca pa ne moreš poslati, če niso izpolnjena vsa polja. Se pravi: za moj okus bi moral biti v ozadju npr. if stavek: če spodaj pokljukaš, da se zanimaš za kasko zavarovanje, mora biti polje izpolnjeno (oz. postane aktivno), drugače ne :-).
2. Pri premijskih razredih: jaz bi PRx zamenjal s procenti :). Ali pa še zraven PR dopisati procente, to bi bilo tudi kul. Meni (in najbrž večini) se niti pod razno ne sanja, kaj za eno številko imam napisano pod PR.
3. Opcije na desni strani: nekatere zav. (ali pa AMZS) nudijo že v asistenci x dni brezplačne izposoje avtomobila. Nisem ravno vedel, kaj vse naj pokljukam, ampak najbrž se bo dalo drugače težko zrihtat.

Hvala lepa za poslano ponudbo :ok. Ste še 35€ dražji, kot imam trenutno na polici.

LP A.

Pozdravljeni,

hvala za napisane predloge.

1. Se popolnoma strinjam, bomo popravili :)
2. Tukaj je malo vprašljivo, ker imajo različne zavarovalnice te procente malo drugače, najbolj odstopa grawe, ampak mislim da bi se dalo v procentih to zadevo prikazati, brez PR, zato ker recimo PR0 je pri grawe 60% medtem ko je pri kaksni drugi PR0 50%, bomo malo pogledali to zadevo in jo prilagodili da bo bolj razumljiva.
3. Asistenca kot taka ze vsebuje nadomestno vozilo, kadar je to po splosnih pogojih zavarovalnic seveda potrebno, tako da tega ni potrebno dodatno kljukati. Nadomestno vozilo katero je navedeno na spletni strani, pa je v smislu kaska, ker nekatere ponujajo nadomestno vozilo ze v paketu, nekatere pa posebaj, zato nekdo, ki ga ne potrebuje tudi nima smisla da placuje to kritje, zato smo to malo razdelili.

Kar se tice naše ponudbe in 35e drazje cene, je pa tako kot sem navedel v mailu, okvirna cena bi bila 570e, zadnja cena pa je 460e z tistimi dodatnimi popusti katere sem vam omenil v mailu.

LP
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala lepa :).

LP A.

Član KOS
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik

Še en predlog / ideja k spletni strani, pol pa neham :D: veliko strani pošlje avtomatsko (ali možno označiti npr. Pošlji kopijo povpraševanja / sporočila na moj mail) povpraševanje na mail.
Če se ti zdi ideja OK, pol v redu. Če ne, enostavno jump over.

LP A.

Član KOS
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Še en predlog / ideja k spletni strani, pol pa neham :D: veliko strani pošlje avtomatsko (ali možno označiti npr. Pošlji kopijo povpraševanja / sporočila na moj mail) povpraševanje na mail.
Če se ti zdi ideja OK, pol v redu. Če ne, enostavno jump over.

LP A.

Pozdravljen,

predlogov smo vedno veseli, tako da kar veselo s predlogi :)

Iskreno povedano je verjetno to nekomu všeč, nekomu pa ne, ampak ni pa to teško dodati, tako da bomo dodali - "od viška glava ne boli" :)

LP
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Pozdravljeni,

kot je predlagal uporabnik "Andy04", smo obrazec za izracun brez osebnih podatkov nadgradili, tako da so sedaj nekatera polja aktivirana šele takrat, ko je to dejansko potrebno. Naprimer ko kliknemo "splošni kasko" se odprejo nekatera dodatna polja katera so potrebna samo v primeru ko je avto zavarovan tudi kasko.

Zahvaljujemo se vsem uporabnikom za predloge, veseli bomo tudi novih predlogov in jih poskušali realizirati.

Lep dan še naprej vsem skupaj :)
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 880
  • Avtomobil: BMW V8; Kappa SW, Rexton

Pozdravljeni!

Moram reči da sem bil skeptičen okoli 1 st. Vendar po mojem vstrajnem vrtanju pri njih, sem prišel do zaključka da so prav fajn mojstri.
Čez kak dan pride po pošti polica za ženino Tacumo. Naslednji teden pa bo na vrsti še moj Volvo za naslednjo "zimsko avanturo".
Skratka kapo dol, fantje so mi zrihtal zavarovanje po res konkurenčni ceni. :ok
Bom kar ostal pri njih v prihodnosti.:ok2

LP D.
Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 849
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Pozdravljeni!

Moram reči da sem bil skeptičen okoli 1 st. Vendar po mojem vstrajnem vrtanju pri njih, sem prišel do zaključka da so prav fajn mojstri.
Čez kak dan pride po pošti polica za ženino Tacumo. Naslednji teden pa bo na vrsti še moj Volvo za naslednjo "zimsko avanturo".

LP D.

Pri kateri zavarovalnici pa? Vse je lahko poceni dokler ne pride do kakšne večje škode, potem so pa problemi...:frown
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik

@thaking

Glede izplačevanja škod, so pri vsaki zavarovalnici problemi. Jaz imam avto predvsem zavarovan zaradi poškodb stekel, luči, divjadi. Okoli tega pa še nisem našel komplikatorjev, ker gre vedno samo za par 100 EUR, če pade kak kamen v šipo/luč.:ok2
Glede ostalega pa itak, če se mi kdo v avto zaleti bo totalka, ker tržne vrednosti mojih avtov so vse pod 3500 EUR. Torej ne dobim od nobene zavarovalnice nič.:damn
Čakam da dobim polico in če še takrat vse štima, potem samo :ok za 1st.

LP D.
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 849
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Ja odvisno kak avto imas, xenonk zarometi z LED ne stanejo vec samo 100€ ;)
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Pozdravljeni!

LP D.

Zahvaljujemo se za vaše pozitivno mnenje :)

Pri kateri zavarovalnici pa? Vse je lahko poceni dokler ne pride do kakšne večje škode, potem so pa problemi...:frown

Kar se tiče problemov pri škodah, vam lahko iz primerov pokažem, da pri vseh zavarovalnicah prihaja do zapletov, saj to ni odvisno od zavarovalnice same, ampak od cenilca, če je cenilcu kaj sumljivo je čisto nepomembno katera zavarovalnica je, delamo z vsemi, tako da imam konkretne primere pri vseh zavarovalnicah, ampak z malo pomoči in komunikacijo se ponavadi vse reši. :) Drugace pa če ima kdo željo samo po eni zavarovalnici, mu z lahkoto ustrezemo.

Lp:)
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Ja odvisno kak avto imas, xenonk zarometi z LED ne stanejo vec samo 100€ ;)

Kar se takih primerov tiče, je odvisno kdo je kriv. Če se xenon led uveljavljajo iz AO potem ne sme biti nobenega problema, če pa se zavarovanje uveljavlja iz polnega kaska, potem pa je odvisno kakšna dodatna oprema je zavarovana, če xenon led niso navedeni pod dodatno opremo potem z lahkoto pride do problemov.

LP
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo, polica dobljena. VSE štima.:ok

1st kapo dol! :ok2
Se slišimo za Volvota naslednji teden!:metalc

LP D.

p.s.: ...@thaking, če bi jaz mel dovolj dnarja, da skeširam avto ki ima LED xsenonske žaromete, potem ne vem če bi lih kompliciral in iskal 200 EUR/leto cenejše zavarovanje...:laugh
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

wizz
wizz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 760
  • Avtomobil: /

Če prav razumem, delujete podobno, če ne enako kakor Vizium in podobne "zavarovalnice"?

Ne delujemo niti približno podobno kot vizium in podobni. :)
lp

Lahko morda kaka beseda o tem kako deluje Vizium in kako 1st?
Namreč ne poznam tega nič, pa me zanima.. :)
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Evo, polica dobljena. VSE štima.:ok

1st kapo dol! :ok2
Se slišimo za Volvota naslednji teden!:metalc

LP D.

p.s.: ...@thaking, če bi jaz mel dovolj dnarja, da skeširam avto ki ima LED xsenonske žaromete, potem ne vem če bi lih kompliciral in iskal 200 EUR/leto cenejše zavarovanje...:laugh

Me veseli da ste zadovoljni z naso storitvijo :ok
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

Lahko morda kaka beseda o tem kako deluje Vizium in kako 1st?
Namreč ne poznam tega nič, pa me zanima.. :)

Vizium podjetje ne poznam tako dobro, da bi lahko rekel kaj slabega, tako da kar se mene tice jim zelim veliko uspeha. Glavne razlike s katerimi se razlikujemo od večine ( vsaj kolikor je nam znana konkurenca )
- ne delamo po terenu, ampak v pisarni, zato ne hodimo od vrat do vrat, ampak stranka pride k nam v pisarno ce kaj potrebuje
- pristop do strank imamo definitivno popolnoma drugacen kot vecina
- imamo vsa potrebna dovoljenja in licence za opravljanje tega posla, medtem ko vecina dela brez licenc, potem pa ena oseba podpisuje za 50 sodelavcev
- dajemo velik znacaj na poprodajne storitve ( recimo ko ima stranka prometno nesreco, nezgodo, poplave, lom stekla, ipd )
- strank ne pridobivamo preko telefonskega imenika nakljucno
- pokrivamo in dobro poznamo vse zavarovalnice in banke, prav tako tudi njihove splosne pogoje, vecina pa ima vec logotipov na spletnih straneh, delajo pa samo za eno zavarovalnico
- na enem mestu lahko poskrbimo za stranko od glave do pete ( dobesedno vsak produkt, ki v Sloveniji sploh obstaja )
itd itd

Kar ne pomeni, da smo najboljsi na svetu, mislimo da so drugi slabi in da imamo slabo mnenje o njih, ampak je to pac nas nacin poslovanja, drugim pa prav tako zelimo uspesno poslovanje.

LP, 1st

Urejal 1st, 17.10.2013, 09:16.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 284
  • Avtomobil: F10

1st, dej si v podpis spletno stran, da se ne išče ko pr nortzih... ;)
lp
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

1st
1st

Licence To Sell

• Oglaševalci

1st, dej si v podpis spletno stran, da se ne išče ko pr nortzih... ;)
lp

Dober predlog, urejeno:ok

LP
1ST - Najprej poskrbimo za vas.
www.1st.si | 040 150 200 | info@1st.si

Brezplačna pomoč in svetovanje na področju zavarovalništva, bančništva, prava in nepremičninskega trga.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.