Skoči na vsebino

Črna lista (pre)prodajalcev vozil

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
318 odgovorov v temi
hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

Da se prodajalec vpiše v to temo, bi morali obstajati dokazi v tisti drugi temi...baba čula - baba rekla ni za to (dokaj resno) temo.
Prikaži več možnosti

RorschacH
RorschacH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 702

Kje pa je KEKO? :ok2
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Da se prodajalec vpiše v to temo, bi morali obstajati dokazi v tisti drugi temi...baba čula - baba rekla ni za to (dokaj resno) temo.

Saj zato bi bilo dobro, da se od omembi imena napiše v parih besedah preverjeno negativno izkušnjo.
OK, vrtenje km, lahko pripišemo vsem.....

Urejal Damjan-doc, 14.10.2013, 20:05.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Saj zato bi bilo dobro, da se od omembi imena napiše v parih besedah preverjeno negativno izkušnjo.
OK, vrtenje km, lahko pripišemo vsem.....

In vsi ti spadajo med prodajalce goljufe, ki se jih je potrebno izogniti. Ker s tem, ko lažejo okoli km, te že v štartu oguljofajo za par tisoč €, četudi nič drugega ni narobe ob nakupu.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 003
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

a nebi bli prej konec če bi napisal kdo ni na black listi?
Prikaži več možnosti
    • monster 530D je všeč

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

Ne, ker je treba "obtožbe" podpreti z dokazi.
Prikaži več možnosti

Katty
Katty

E30 fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 368
  • Avtomobil: E30, MX-5, E46

Kakšne slabe izkušnje ste imeli z EKO AVTO-m?
Novodoben pleh ne bo nikoli nadomestil stare rje :)
--- old school ---
Prikaži več možnosti

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 612
  • Avtomobil: Veter po pleši........

• GOLOB TC d.o.o., POLICA 2, NAKLO
  • ERIN M.R. d.o.o., STEGNE 35, LJUBLJANA
  • EKO-AVTO, prodaja rabljenih vozil, Ermin Ćehajić s.p., DOLENJSKA CESTA 117, LJUBLJANA - RUDNIK
  • G&K AVTO, SERVIS IN PRODAJA VOZIL, D.O.O., CESTA KOZJANSKEGA ODREDA 18, ŠENTJUR
  • ST MOTO d.o.o., Trzaska cesta 340, LJUBLJANA
  • AVTO BRUGI M&D, Damir Vrbanić s.p., PE Rimska cesta 42, Šempeter v Savinjski dolini
  • DOMINKO D.O.O., Zadružni trg 08, Ptuj
  • PRODAJA RABLJENIH VOZIL AVTO HANKS NERMIN HANKIĆ S.P., PE-PARTIZANSKA C.7, VELENJE
  • DE-MOBIL D.O.O., P.E. AŠKERČEVA 14, CELJE
  • AVTOPRODAJA IN ODKUP VOZIL JURE REBSELJ S.P., Resslova 4, NOVO MESTO
  • Avto center A&F Celje - pa še razlaga:Danes sem bil službeno v CE in sem si na željo prijatelja ustavil in si ogledal omenjeni avto. Sicer je deževalo, zato se v avto nisem toliko poglabljal, pa vendarle:
    Avto je na oko lep in privlačen, notranjost tudi,vžgal je BP, motor je tekel zelo tiho in mirno, pri speljevanju ni potresal vztrajnik, nagaja pa gumb za i-drive, zato nisem mogel preveriti ene napake, ki je bila prisotna....... kar me je celo vzpodbudilo, da bi ga pa morda kupil zase........, pa si zapišem VIN in grem popoldan do Molka, kjer ugotoviva, da avto pozna, bil je vožen na daljše relacije, lastnik nič kaj prida ( ne bom citiral njegovih besed), večkrat preverten NAZAJ, da ne bo pomote, iz 188.000 na 129.000, nato iz 249.000 na 170.000.....,to dokazujejo zapisi, ki so zabeleženi ob vsakem obisku oz servisiranju avta na pooblaščenem servisu. Nazadnje ko ga je videl Molk je imel blizu 300.000 sedaj pa le cca 200.000, bil je porinjen v račun kot super duper avto na Avtoval-u, ti pa so se ga na hitro znebili....., sedaj pa ušminkan čaka na novega kupca. Zanimivo, kako kljub tolikšnim km, še vedno zgleda dobro in privlačno, za nekoga celo best bay.
    Naprej nisem raziskoval, ker ..........:ok2

Bmw je zakon, vse ostalo je kompromis!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Johnny S je všeč

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Vsi, ki za sabo nimajo nobene koncesije za prodajo novih vozil oz. servisiranje so zame na črni listi. To seveda še ne pomeni, da so koncesionarji kar avtomatsko pošteni.
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Zdj je tako, na forumu mrgoli cel kup enih tem o preprodajalcih črnih listah, noben si noče prstov mazat s prijavami... OK, lahko se naredi črna lista, toda potrebuje trdne dokaze s printscreeni in ne baba čula baba rekla, da nekdo vrti števce. Kot drugo, kako boste lahko dokazovali da diler ni z nekimi čudnimi kilometri avta vzel že v račun? Kako mu boste dokazali, tu se greste resne obtožbe ki jih ni tako enostavno dokazati, toži pa vas lahko kdo da ste mu odškrknili posel..

Zgolj v premislek... Povejte še vaše plane, kako bi se ta tema lahko razvijala naprej?
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Falco
Falco

Der Kommissar

• Moderator
  • Sporočil: 13 827
  • Avtomobil: BMW

Jaz ne zaupam nobeni avto hiši, res nobeni. :ok2

Prikaži več možnosti
    • Proart je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 919
  • Avtomobil: new age e39

kdaj je pa še kdo preprodajalca reveža nategnil. Prosim vas lepo, ne bodimo bolj papeški od papeža. Jasno je kdo živi od striženja ovc, in če lastnik potrdi, da je imal avto x km in potem vidimo pri frizerju, da jih ima y, potem ni potrebe po Sherlock Holmesu, ampak samo prijava. Naj se potem drugi ukvarjajo z detajli.

Nebi pa šel v medije ali kaj če nismo res 1000% da je tako. Torej da imamo izjavo lastnika in dokaz da mu ga je prodalz x km-ji.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Zdj je tako, na forumu mrgoli cel kup enih tem o preprodajalcih črnih listah, noben si noče prstov mazat s prijavami... OK, lahko se naredi črna lista, toda potrebuje trdne dokaze s printscreeni in ne baba čula baba rekla, da nekdo vrti števce. Kot drugo, kako boste lahko dokazovali da diler ni z nekimi čudnimi kilometri avta vzel že v račun? Kako mu boste dokazali, tu se greste resne obtožbe ki jih ni tako enostavno dokazati, toži pa vas lahko kdo da ste mu odškrknili posel..

Zgolj v premislek... Povejte še vaše plane, kako bi se ta tema lahko razvijala naprej?

Ravno zaradi tega, ker mrgoli tem o prodajalcih, je zdaj ena tema, kjer se zbirajo. Za vse prodajalce, ki so na listi, so dokazi z printscreeni na forumu.

Drugo, ne bomo. Ampak če prodajalec sam ni sposoben preveriti kakšen avto jemlje v svojo AH, potem je čisto upravičeno v tej temi.

Za naprej, kot že x-krat omenjeno, naj se uporabi TA TEMA, kjer se hranijo printscreeni vozil.

Admini in modi pa se odločite, ali se bo na forumu pisalo o teh prodajalcih, ali pa ne. Sam sem avo prodal in kar nekaj časa iskal nov avto. Ker pristojni ne mignejo s prstom nad temi dilerji, sem se pač odločil da odprem temo in mogoče komu pomagamo. Problem žal ne bo rešilo.

Kakšne slabe izkušnje ste imeli z EKO AVTO-m?

Ta tema.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 479

Tukaj se v glavnem pogovarjamo o tistih,ki imajo prodajo samo rabljenih vozil.
Pri novih in rabljenih oz. tisti ki imajo oboje, je v večini situacija drugačna,saj so v drugačnem položaju kot v prvem primeru.
Definitivno velja za večje avtohiše,se pa tudi najde kakšna ki zavrti vozila nazaj.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

baufix1969
baufix1969

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 608
  • Avtomobil: Porsche

Fantje (in dekleta), še vedno razmišljate negativno.
Pustite nategune, naj se sami ukvarjajo s seboj.

Resnično predlagam, da sestavite spisek "uglednih" prodajalcev.
BTW, tudi Michelin nima spiska slabih restavracij, ampak spisek najboljših.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 134
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Fantje (in dekleta), še vedno razmišljate negativno.
Pustite nategune, naj se sami ukvarjajo s seboj.

Resnično predlagam, da sestavite spisek "uglednih" prodajalcev.
BTW, tudi Michelin nima spiska slabih restavracij, ampak spisek najboljših.

Problem je, ker je pri nas očitno več nategunov, kot poštenjakov. In lažje je napisat, kje se je zgodil nateg, kot kje se ni, pa se lahko šele ugotovi, da se je, ipd. Je že v redu, da se napiše, kateri niso zaupanja vredni.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mogoče bi bilo smiselno sestavit listo vseh prodajalcev avtomobilov v SLO (firm), pa potem samo kljukice delat kateri nateguje ... uni, k bi bili čez nekaj časa še vedno brez, bi bili lahko smatrani kot pošteni :ok2 (al pa najbolj uspešni pri prekrivanju :hihi)
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 582
  • Avtomobil: Blue Unicorn

V redu tema.

Jaz od preprodajalca ne kupim rabljenega avtomobila nikoli več.
Večkrat se je pokazalo, da avti niso takšni, kot jih opisujejo...

Rabljen avto še samo direktno od lastnika, oziroma samo nov avto od prodajalca.

In čisto sami so si krivi, ker so pohlepni in nategunski...

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

V redu tema.

Jaz od preprodajalca ne kupim rabljenega avtomobila nikoli več.

Rabljen avto še samo direktno od lastnika, oziroma samo nov avto od prodajalca.

In čisto sami so si krivi, ker so pohlepni in nategunski...

Tudi sam stežka kupim avto od avtohiše. Morajo biti že res dobri pogoji (garancijski) in vsa ustrezna dokumentacija, ter avto obvezno slovenskega porekla (pa čeprav to ni merilo da je boljši/slabši, ampak se da lažje realno preverit zgodovino če ni vse na uradnem rihtano) da mi je zadovoljiv.

Pa še to ti kaj zamolčijo..

Ko tako pomislim, edina avtohiša ki se mi je zdela res odlična in sem pri njej tudi brez zadržkov kupil avto, ter se v naslednjih 4 letih ni nič takega pokazalo da ne bi bilo res je bila Porsche Koper pri nakupu rabljenega Audija A4 pri prej omenjenih pogojih iz moje strani.

Načeloma sem zadovoljen tudi z Vizion-M v Celju, kjer je vozilo tudi ustrezalo zgornjim pogojem, ena stvar mi je bila sicer zamolčana / ali pa niso vedeli, ampak ni vplivalo na samo vožnjo, varnost ali karkoli drugega in se je porihtalo.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Tex
Tex

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 361

• Avto center A&F Celje - pa še razlaga:Danes sem bil službeno v CE in sem si na željo prijatelja ustavil in si ogledal omenjeni avto. Sicer je deževalo, zato se v avto nisem toliko poglabljal, pa vendarle:
    Avto je na oko lep in privlačen, notranjost tudi,vžgal je BP, motor je tekel zelo tiho in mirno, pri speljevanju ni potresal vztrajnik, nagaja pa gumb za i-drive, zato nisem mogel preveriti ene napake, ki je bila prisotna....... kar me je celo vzpodbudilo, da bi ga pa morda kupil zase........, pa si zapišem VIN in grem popoldan do Molka, kjer ugotoviva, da avto pozna, bil je vožen na daljše relacije, lastnik nič kaj prida ( ne bom citiral njegovih besed), večkrat preverten NAZAJ, da ne bo pomote, iz 188.000 na 129.000, nato iz 249.000 na 170.000.....,to dokazujejo zapisi, ki so zabeleženi ob vsakem obisku oz servisiranju avta na pooblaščenem servisu. Nazadnje ko ga je videl Molk je imel blizu 300.000 sedaj pa le cca 200.000, bil je porinjen v račun kot super duper avto na Avtoval-u, ti pa so se ga na hitro znebili....., sedaj pa ušminkan čaka na novega kupca. Zanimivo, kako kljub tolikšnim km, še vedno zgleda dobro in privlačno, za nekoga celo best bay.
    Naprej nisem raziskoval, ker ..........:ok2

je pa plus, da je imel vsaj redne servise ;) :laugh
Drive American, Drive Ford !
Prikaži več možnosti