Skoči na vsebino

2004 E60 520i

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
31 odgovorov v temi
noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 350
  • Avtomobil: BMW E60 520i

V kolikor bi si kdo zazelel "golega" BMW E60 520i predelanega na LPG sem odprt za ponudbe. 

Na avtu ni prakticno nic opreme, posledicno (skoraj) nic ne more it narobe :)

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Update:

Opravljen redni servis na 370.000km (olje, oljni filter, zracni in kabina filter), menjave letnih za zimske pnevmatike.

Opravljen tudi redni LPG servis.

Brez drugih posebnosti. V kolikor E60 nima nobene opreme je zanesljiv kot Golf II  :ok

Napadam pocasi 400k km  :ok2

Prikaži več možnosti
    • LEO37 in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 473

Samo ko pa imaš enkrat dobro opremljeno petico,pa verjemi da saj osebno oglodanih od opreme tudi povoham ne....

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Samo ko pa imaš enkrat dobro opremljeno petico,pa verjemi da saj osebno oglodanih od opreme tudi povoham ne....

Sicer se nisem imel drazjega avta od 5k€, sem pa vseeno preizkusil M-Optic opremo v BMW 523 E39 in Elegance v Mercedes-Benz-u E320 S210.

Najbolj se mi kolca za "fleischwagnom"  :ok Neverjetna oprema za leto 2002, kot npr. xenon, parksenzorji, memory, samozatemnitvena ogledala, softclose zapiranje prtljaznika, mp3, prostorocno telefoniranje, navigacija, hlajenje in gretje sedezev, napihljivi sedezi. Skratka ni da ni  :ok2 Prodal zaradi nadpovprecne ponudbe s tujine in nevarnosti rje...

Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Le redkokdaj se oglasim, ce je potrebno koga "kritizirat", ampak pridejo izjeme... 

AHPA d.o.o, Ormoska cesta 23, 2250 Ptuj

Na kratko: Poklicem na servis, da se dogovorimo za termin. Potrdijo mi soboto (kar sem si tudi zelel) Gospod me se vprasa, ce avto potrebuje dodatne nastavitve? Recem, da je zaenkrat vse OK, da bodo pa oni povedali v kolikor kaj ni v "normalnih" vrednostih. Kasneje sem ugotovil, zakaj me je to vprasal...

Dejstvo je, da mehanik ni LPG serviser ceprav se za to izdaja. Ni poznal delovanje uparjalnik oziroma je vsaj mene odje*al na nacin "ti samo vozi kad ovi radi", ki mi ni dal zal nobenega zaupanja. Vprasal sem sicer o smiselnosti preventivne zamenjave, saj ima uparjalnik za sabo cca 180k km in ne bi rad obstal na cesti. No za zakljucek pa ni znal resetirati servisnega intervala (zadeva pricne piskat in utihne dokler se ne resetira). Po "priporocilu" gospoda s salterja sem poklical v ponedeljek, takrat so me sicer odslovili do cetrtka, ko se "pravi" LPG serviser vrne. V cetrtek poklicem jaz (oni so pozabili), povprasam po mehaniku in me lepo odslovijo, ces da je na bolniski do nadaljnjega. Lepo se poslovim in odlozim slusalko, vidli me ne bodo vec. 

Sedaj dvomim v menjavo filtrov itd. Dobil sem kontakt gospoda s Celja in verjetno se bom "prestavil" tja, v kolikor ima kdo dobre izkusnje s kom v blizini Celja / Maribora se priporocam. Hvala  :ok

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 480
  • Avtomobil: UFO

Preberi si temo o LPG sistemih v tvoje dobro.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Preberi si temo o LPG sistemih v tvoje dobro.

Vem, da obstaja iskalnik, ampak imam obcutek da poznas "odgovor", ki ga iscem. Mi lahko namignes, da ne izgubim 1-2h brskanja po nepotrebnem?

Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 560
  • Avtomobil: E60 525dA, Chevy Orlando

Tukaj se naroci na servis, ne bo ti zal  :ok  :metalc

https://www.bmwslo.c...in-potpićan-hr/

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 480
  • Avtomobil: UFO

Istrijan hvala. Si mi prišparal 1-2h brskanja :)
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • Istrijan je všeč

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Hvala, za njega sem ze slisal, da je med boljsimi na Balkanu, ampak... trenutno nimam tezav s plinom (beri: vse deluje OK, avto normalno preklopi, ne cuka, poraba normalna, itd.).

Na preventivni pregled se pa ne bi rad peljal cca. 600km. V kolikor bi imel tezave, in je znanje lokalnih "mojstrov" premajhno, potem seveda 600km ni tezava. Zaenkrat pa iscem mehanika, ki bi znal narediti osnovni servis in mi svetoval npr. menjaj uparjalnik, ker se verjetno poslavlja oziroma njegova delovna doba je 100.000km in se ze 80.000km vozis na "sposojenem" casu delovanja  :-D

@Istrijan hvala, da si @sash-u prisparal 1-2h brskanja  :ok

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 097
  • Avtomobil: 316ti Compact

in mi svetoval npr. menjaj uparjalnik, ker se verjetno poslavlja oziroma njegova delovna doba je 100.000km in se ze 80.000km vozis na "sposojenem" casu delovanja  :-D

Lih za to gres dobremu mojstru, ker samo dober mojster zna nardit dober checkup.

Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Lih za to gres dobremu mojstru, ker samo dober mojster zna nardit dober checkup.

...vem ja, ta logika drzi vodo  :ok Ocitno se bom res moral ob naslednjem servisu odpraviti na enodnevni izlet na HR.

Kakorkoli... v kolikor kdo pozna kaksnega lokalnega mojstra (Celje / Maribor), bom vesel kontakta  :ok

Prikaži več možnosti