Skoči na vsebino

Prisotnost pri servisu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
14 odgovorov v temi
satelit123
satelit123

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 52
  • Avtomobil: 530i

Na servis izredni (napake po prvem rednem) sem odpeljal avtomobil. Ker z drugim izrednim servisom nisem bil zadovoljen sem se pozanimal na inšpektoriatu kaj in kako naprej.

V odgovoru je dejal, da je pravica potrošnika (lastnika avtomobila) , da je prisoten pri servisu ter pregleda vsak del ki ga vgradijo in pobere vsak del ki ga odstranijo!!! Prav tako more biti seznanjen z časom, ki ga bodo porabili za servis.

Šel v tujino in so zrihtali... pa kavice tri sem dobil, gledal kaj delajo pa na koncu koncev nič plačal... samo liter olja, ki so mi ga dali kot rezervo v prtljažnik. Olje je 40% ceneje kot pri nas! Ja pa avto so temeljito umili, notri posesali...v glavnem tip top. Vse skupaj je trajalo 4 ure pri nas pa 9ur

Ne bom nikogar grajal niti prosil samo mene v tem servisu več ne bo!
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

V katerem servisu te več ne bo in kam si ga peljal čez mejo?
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

V katerem servisu te več ne bo in kam si ga peljal čez mejo?
LP
Austin

To pa tudi mene zanima, predvsem drugo vpračanje Austina. Kam si ga odpeljal in kaj so ti popravljali, česar ti pri nas niso dobro naredili.

LP
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 947
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Mene tudi zanima, ker ko recimo foter pelje vozilo na servis je lohka poleg (AVtoval), k pa jaz peljem svojega me pa ven naženejo še predno avto noter zapeljejo in mi pravijo da par metrov naprej je bife pa si naj grem kaj spit :crazy ?! Zakaj? Ker sem mlad po videzu ali čemu razlike? Ali ni vsaka stranka stranka, ki na koncu plača? Tako da, bom videl ponovno ko bom imel servis kaj se bo zgodil, če mi ne bodo dovolili, da sem poleg avta, bom se usedel noter in ga odpeljal. Pa naj si mislijo kar hočejo, je moj avto in hočem videt kaj se z njim dogaja! Tako da te prosim, če lohka poveš kje v tujini si ga servisiral in kaj so ti popravljali?
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 596
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mogoče jim zgledaš žejen. :laugh
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

zdej sem bil pri selmarju zaradi nekih malenkosti (airbag lucka in daljinsko, kot sem ze omenil enkrat) in me niso nagnali vn. Sem elektricarju delal druzbo, tko da sem se ze samemu sebi zdel neumen :-D
Racun pa je bil za tisto, kar je naredil, kr...kako bi reku...zasoljen (pooblascenci pac) :crazy
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

satelit123
satelit123

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 52
  • Avtomobil: 530i

Nisem mislil povedati.....

No bil sem v TRZINU AA , kaj so mi popravljali pa bom zamolčal; naj povem samo sledeče... na sprejemni list je napisal tri napake (sprejemnik), od katerih je odpravljena samo ena novih napak je pa bilo več kot DESET!!!! Pol pa pokličem.pa pravijo da moram dva tedna počakat, ker je vrsta To me je pa po domače povedano čisto razpizdilo!!!

Pol sem šel pa v Italijo- TRST v industrijski coni oziroma po stari cesti iz centra proti škofijam nimam pojma kako se kličejo

Ni mi do kavice, ampak ko tako pomislim nazaj (daleč nazaj), se večina ljudi spomni pri nekomu samo slabih lasnosti, ne glede koliko je bilo boljših. In čez čas ko nekdo omeni osebo ali povezavo se vsak spomni samo slabih lasnosti...

No saj sem rekel, da nočem šinfat....pa sem vseeno malo --> jih kar nekaj poznam na AA-ju ki so čisto uredu, se trudijo in vedo, da se dogajajo čudne stvari...

samo moje mnenje

Ne me narobe razumeti.... ampak AA ni več moj serviser.
Prikaži več možnosti

dejo1
dejo1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

Sam kdor misl da bo bolš narjen,če bo gledu mehaniku pod prste se zelo moti.čist drgač je delat če ni stranke zravn.sej mal že pogledaš ne pa skoz.enkrat poleti je pa bratrancu zakuhal 523i v nemčiji pa je mislu da bo kr zravn,sam se je zmotu-delavnce tud vidu ni.urna postavka je bla okrog 90eurov,priklop na tester pa tud neki tazga.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Sej ti ne bi bilo potrebno povedati kje si v prvo servisiral.

:laugh

Se da hitro ugotoviti.

Ko gres tja, lahko napises knjigo ko prides nazaj, z naslovom: Novim dogodivsicnam naproti.

Ko sem zadnjic prevzel avto sm vidu dve napaki, zdaj po 3 tednih voznje je ze popisan a4 list.

Veliko malomarnosti, prevec....se za bivso zastavo ne BMW ja.

Spet se bomo kregali.

Mislem da bom kr znamko ne le servis prav v kratkem menjal. :ok2
Prikaži več možnosti

Dejancek
Dejancek

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 260
  • Avtomobil: BMW 316 Compact ///M

Po zakonu, si ti lahko prisoten na servisu poleg avta brezpogojno, ampak le z eno omejitvijo. Ne smeš motit mehanika pri delu.

Po zakonu, ne smeš bit poleg avta, če je delavnici primeren zaprt prostor iz katerega imaš kompleten nadzor nad dogajanjem ko se avto servisira.

To je to.

Jaz sem poleg avta vsako sekundo, ko je na servisu, pa ne j*bem, če mi kaki pametnjakovič reče, da se morem spokat ven, ker na tablici piše "nepooblaščenim osebam v delavnici prepovedano". Sam posmejem se, pa lepo ga gledam naprej :-D
..:: :bmw Powered by XENON:bmw ::..
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

lepo bi bilo dobit ispisek iz kakonodaje glede tega in ko ti zateži da podi ven mu pokažeš, če se še vedno buni se pač spokaš drugam..........seveda ne pokažeš mehaniku ampak nekomu bolj pristojnemu če je pametem in nima kaj skrivat te bo pustil čene pa ne..........meni so enkrat rekli, pridi čez ene 4 ure, čez 2 ure sem bil tam videl avto ko se je zapeljal ven in do daske po cesti :fight sprobat če dela in potem nazaj na prakirni......čez eno uro sem pa šel iskat avto, in kao 3 ure dela so hotli napisat oz. zračunat............a ne tako pa ne........na koncu so bile vseeno 2 ure ampak so me vsi gledali zelo grdo......jebt ga.........prokleti cigani :damn to pa zato k sm bil mulo v stari krepuli e30

LP
Prikaži več možnosti

Dejancek
Dejancek

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 260
  • Avtomobil: BMW 316 Compact ///M

Za to kar sem napisal mi je osebno povedal glavni tržni inšpektor v GO, kateri smo zelo dobri družinski kolegi.
Tako da, kar verjemi, če bo čaš in ko ga nazaj vidim, ti pa lahko še člene podam, ampak ko bo....
..:: :bmw Powered by XENON:bmw ::..
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Za to kar sem napisal mi je osebno povedal glavni tržni inšpektor v GO, kateri smo zelo dobri družinski kolegi.
Tako da, kar verjemi, če bo čaš in ko ga nazaj vidim, ti pa lahko še člene podam, ampak ko bo....

ja ja jst ti verjamem ker so mi že povedali da je tako samo člene bi pa bilo vseeeno lepo imet da v slučajo da morem na pooblaščen servis mu pokažen kako je da neha blodit:ok

LP
Prikaži več možnosti

luka87
luka87

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 408

Pa se je kdo zamislil kako je neprijetno delavcu ko ga eden skos gleda pod prste no vsaj men je blo. Glede prisotnosti v delavnici pa mislim da ste lahko not samo pomislite da se vam nekaj zgodi (nekaj pade na nogo) in gdo bi bil kriv ja vrjetno serviser ker ... J vrjetno bi bil jst tut ob avtu čr bi delali kej čudnega oziroma kej pacali ob običnem servisu bi jih pustu nej delajo svoj del
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 751
  • Avtomobil: Karjola

Jebiga, men je tud zoprno ko mi skoz pod prste gledajo, pa kaj češ. Sej lohk zamena šiht če ga to moti. Men noben po avtu ne bo praskal, ne da bi jaz vedu kaj se z njim dogaja. Zaenkrat sem vedno bil poleg.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti