Skoči na vsebino

Serviser Milan Hladin s.p.

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 044
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Ali kdo pozna omenjeni servis?
kako so kaj kvalitetni?
Prikaži več možnosti

drejec00
drejec00

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 308
  • Avtomobil: BMW 530i,328i,jeep,golf 4

K tem sem jaz peljal narediti optiko na vozilu.
Deda je mislim, da vredu naredil:ok.
Drugače pa je pošten in odkrit, pa tudi kar poceni je:ok
Objavljena slika BMW e36 320i, BMW e36 318is, BMW e39 530i, BMW e36 318i, BMW e36 318i, BMW E39 528i, BMW e36 325i BMW e36 32? BMW e39 520i BMW e39 523i :avto
Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 177
  • Avtomobil: 2xJDM, E60 525iA all LPG

Raje najdi koga drugega...
Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 681
  • Avtomobil: E39 530iA

A ste lahko malo bolj konkretni v vprašanjih in odgovorih? :blackeye

Hmm, pa je vredu... ni vredu... rajš ne... probi pa boš vidu

... niso glih v pomoč ostalim 500+ forumašem, ki preberejo
tako temo in jim je potem lahko žal, da so zapravljali čas.

Če bodo konkretne ocene pa prestavimo to temo nazaj v "Neooblaščeni BMW servisi".
Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik

Ok....

Jaz ga nikoli nisem peljal k njemu na servis (mi niti na kraj pameti ne pride), mojo hondico rihta zame eden in edini in bo tako tudi ostalo, če drugo leto pride še BMW bo pa tudi nekdo ki to obvlada, ampak.....

Sodelavec je vseskozi vozil avto k njemu na servis, dokler...........ni na karterju zategnil vijaka tako, da je slednji počil, ampak ok, vsi smo krvavi pod kožo, ne?
Sreča je bila, da je sodelavec dejansko pred avtom kadil v času servisa in je slišal, kako je počilo, ker je na začetku zanikal, da je to on naredil, ok....

Mu je rekel, glej Milan, to je tvoja napaka, čez teden dni grem na morje in rabim nov karter!! Ok, pokliče mene, mu dam št. od mojega mehanika in sreča, je mel en karter od enega razbitega za njegov avto (koliko je nov ne rabim razlagat)...

Hladin mu da denar za ta karter, mu ga pripelje in mu naredi servis, ampak mu po servisu pove da je pogonska veriga na avtu slaba in bo treba čimprej menjat.... ker je sodelavec bil skeptičen, je avto odpeljal k mojemu serviserju kateri ni mogel verjet svojim ušesom....vprašal, ga je samo, kako je on lahko videl kako je veriga slaba "od daleč", če morš pol avta podret da prideš do verige, pa še neslišno prede!!! WTF???

Poanta vsega???
Zaradi šalabajzerstva mu je pač zajebal karter in ker je mogu strošek škode sam krit, ga je hotu po domače "nategnit" da je treba menjat verigo in ostalo kar paše zraven (strošek 1k EUR), da bi si prišu noter pa še mal zraven kar je mogu plačat, menjal mu pa itak nebi, ne........ avto po prevoženih dodatnih 80k km še vedno nima menjane verige (vsega skupaj skor 300k km) in še vedno "prede", zanimivo, a?

Odkar je po tisti zgodbi menjal serviserja je vse drugače....:laugh

A je zdaj bolje obrazloženo zakaj NE?? :ok

Urejal Hman, 10.12.2013, 07:18.

Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 681
  • Avtomobil: E39 530iA

:ok :ok :ok
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 828
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Pa saj marsikateri dela na ta način, da na drugi strani nategne na suho od osnovnih stvari kot so OLJE in potrošniški material ala filtri, če imaš pa material s seboj pa ceno dvigne tako da pride cena menjave olje tko 3-5x dražja kot samo delo na pooblaščencu. Potem so še seveda v igri vse brez računa...itd...bog ne daj da ga kdo prijavi sploh sedaj ko se bodo kazni gromozansko povečale ! Govorim na splošno in seveda so redke izjeme, kateri so res majstri !
Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik

ovorim na splošno in seveda so redke izjeme, kateri so res majstri !

:ok
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 044
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

hvala za konkreten odgovor. kupujem bmw ki ga je on imel v lasti, pa sedaj ne vem kako je avto rihtal. baje je vse na avtu poštimano. gre za e61 ki ga prodaja Ac Arvi
Prikaži več možnosti

urosr
urosr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 382
  • Avtomobil: E70 X5 3.5d

hvala za konkreten odgovor. kupujem bmw ki ga je on imel v lasti, pa sedaj ne vem kako je avto rihtal. baje je vse na avtu poštimano. gre za e61 ki ga prodaja Ac Arvi

Potem se nimaš kaj bat, ker je zelo dober mehanik, tudi iz zgornjih postov lahko sklepamo samo to, da mu ni vseeno za stranke...
Prikaži več možnosti

Hman
Hman

Novinec

• Uporabnik

hvala za konkreten odgovor. kupujem bmw ki ga je on imel v lasti, pa sedaj ne vem kako je avto rihtal.

Zgoraj napisano pa ni merilo; da je njegov avto slab; še zdaleč od tega
Prikaži več možnosti