Skoči na vsebino

E61 - težave z gretjem kabine

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
49 odgovorov v temi
sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 129
  • Avtomobil: Bmw 525d

Preverim tekom tedna in javim kaj sem ugotovil
Ne jemlji se tako resno, tudi drugi te ne.
Prikaži več možnosti

sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik

Odstranil izmenjevalec in ga zamenjal z novim. Zdej pa piha toplo samo pri nogah in pri šipi vroče iz sredinski rež pa mlačno. A je to normalno. Ampak avto pa je topel zelo. Pred tem ni bilo čisto nič toplo
IMG_20191002_123624.jpg
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 740
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Odstranil izmenjevalec in ga zamenjal z novim. Zdej pa piha toplo samo pri nogah in pri šipi vroče iz sredinski rež pa mlačno. A je to normalno. Ampak avto pa je topel zelo. Pred tem ni bilo čisto nič toplo
attachicon.gifIMG_20191002_123624.jpg

Si nastavil v iDrive meniju, da ti iz sredinskih rež piha vroče - si dal na 4 rdeče črtice?

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik

Vse dal tako kot si reku. In zdej se je zgodilo da na moji voznikovi strani piha vroče tko kot more bit sovoznikova pa mlačno oz skor mrzlo.kaj pa gumb za temperaturo vrtljiv da bi bil kej zanič oz ni v funkciji
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Vse dal tako kot si reku. In zdej se je zgodilo da na moji voznikovi strani piha vroče tko kot more bit sovoznikova pa mlačno oz skor mrzlo.kaj pa gumb za temperaturo vrtljiv da bi bil kej zanič oz ni v funkciji

OK. Možno je vse, lahko je enota hin, ali pa je katera od loput na grelcu zaštekala. Potreben bo priklop na tester, ta bo povedal kaj je narobe. Seveda ga mora vzet v roke izkušen avtoelektričar, sicer ne bo nič.

Prikaži več možnosti

sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik

Katerega električarja priporočaš pa da je dolenjski Konc ali Ljubljana. Sem iz okolice Novega mesta tko da če je ker tukej z veseljem pripelem
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Katerega električarja priporočaš pa da je dolenjski Konc ali Ljubljana. Sem iz okolice Novega mesta tko da če je ker tukej z veseljem pripelem

Na Dolenjskem jaz zaupam izključno Palčiču, v LJ sta pa dva odlična štromarja in sicer schumi in forumaš bmw-expert. Glede na to da sta prva dva kronično prezasedena (no vsaj schumi je sigurno) bi se jaz na slednjega obrnil, on ti bo sigurno rešil problem.

Prikaži več možnosti

sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik

Palčič odpade. Glede na izkušnje ki sem jih Mel se mi zdi da se mu gre samo še za denar. Nazadnje mi je menjal eno zadevo pa mu rečem za račun pa prav da ni potrebe da ma on itak v nalogu not vse in da ne potrebujem računa.tkoda zdej preverjam pr kolegu če mi je sploh zamenjal del s tako znamko kot je rekel ali je kr kitajc kakšen not
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Palčič odpade. Glede na izkušnje ki sem jih Mel se mi zdi da se mu gre samo še za denar. Nazadnje mi je menjal eno zadevo pa mu rečem za račun pa prav da ni potrebe da ma on itak v nalogu not vse in da ne potrebujem računa.tkoda zdej preverjam pr kolegu če mi je sploh zamenjal del s tako znamko kot je rekel ali je kr kitajc kakšen not

Nisi prvi ki mi je to rekel, škoda. No potem pa en od drugih dveh, z njima ne boš razočaran.

Prikaži več možnosti

sensationx22
sensationx22

Novinec

• Uporabnik

Bom poskusil z drugim dvema. Žal je Palčič preteklost očitno. Razen kakšni ki se na nič ne spoznajo in jih lepo obira. Raje vozim 70 km stran na servis. Hvala za pomoč.
Prikaži več možnosti