Skoči na vsebino

RSR, Tunerc, SKN...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
346 odgovorov v temi
Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 494
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Mah, če veš, da je avto OK, se nimaš kaj bat. Drugač se ga pa tam, kar dobr tišči, saj druge ni :ok2 Lahko, da ravno takrat kaj razžene, se pregreje, skuri,... to jep otrebno potem vzeti v zakup, riziko je vedno.

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 871
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Pa ne komplicira zaradi km?

"Komplicira" zaradi slabih izkuüenj s strankami, ker potem njega krivijo, ko na valjih kaj "odnese". Verjetno je tudi pri vse ostalih podobno.

Ko sem se jaz z njim menil za leona (15 let star, ampak samo dobrih 100kkm in prvi lastnik), je najprej precej trdo zavrnil, zaradi starosti. Ker sem s pogovorom vseeno nadaljeval (po telefonu), sva počasi prišla na bolj sproščen nivo komunikacije. Takrat mi je tudi lepo razložil, da se izogiba tako starih vozil, ker mu lastniki vedno zagotavljajo, da je avto v nulo, ko pa potem kaj odpove na valjih, pa seveda njega krivijo za to. Iz tega naslova ga povsem razumem.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 533
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Meni za 94 letnik Volva ni nič kompliciral, cca. septembra sva dogovorjena. 

Verjetno, če z nekim normalnim tonom ogovoriš ali podaš spisek stvari, ki so se menjale ne komplicira. Če pa je avto že v osnovi bolj podrt in ogromno km, pa rajši ne čipira (tudi jaz nebi).

Jaz sem mu poslal mail, opisal stanje in se v odgovoru opravičil, da pred septembrom ne bo šlo. 

Urejal Fleko, 09.07.2019, 14:24.

Prikaži več možnosti

JANI E39
JANI E39
  • Uporabnik
  • Sporočil: 206
  • Avtomobil: E60 535dA ///M & E90 320d

Saj ravno zaradi tega sem vprašal. Zase vem, da je avto poštiman, ampak odleti lahko pa še vedno kej, to ne moreš vedet, je le 13 let star. Njega pa sigurno ne bom krivil, če sem sam rinil v optimizacijo.

BAYERISCHE MOTOREN WERKE   :bmw  :burnout

Freude am fahren!

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Ne dobite pri čipanju kakšne "pogodbe", da če se karkoli zgodi v času meritev, da je odgovornost vaša, ne od tunerja?

Vprašam, nisem še nikoli čipal, niti bil zraven... pa me zanima, če obstaja kaj takšnega, da se tuner zavaruje pred možnimi poškodbami vozila oz. komponent.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 533
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Ti že mogoče, večino ljudi pa je v smislu ponudiš mu prst, vzame pa celo roko. Dokler nimaš s strankami opravka ne veš česa vsega je človek zmožen  :crazy Zato se v izogib bodiči neprijetnosti rajši dodatnemu € odpove, kar je edino pravilno. 

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 871
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Ti že mogoče, večino ljudi pa je v smislu ponudiš mu prst, vzame pa celo roko. Dokler nimaš s strankami opravka ne veš česa vsega je človek zmožen  :crazy Zato se v izogib bodiči neprijetnosti rajši dodatnemu € odpove, kar je edino pravilno. 

Tako je. Najbolje je, da se osebno z avtom zapeljeü do njega in se pogovorita. Tako sigurno ne bo težav  :ok

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti