Skoči na vsebino

Demontaža šobe - Pomoč NUJNO!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
28 odgovorov v temi
Kusar
Kusar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 886
  • Avtomobil: Karjola

Da ne odpiram nove teme sem si tole sposodil...
Kako je možno, da se po demontaži in montaži istih šob nazaj v motor, v prostorčkih okrog šob nabira nafta. Šobe in vse cevi, cevke okrog niso poškodovane. Ali je možno da ni bilo očiščeno sedišče, kjer nalega podložka šobe in ne tesni ok ter kompresija pritiska nafto navzgor? Sem 1x na servisu že reklamiral zadevo, so rekli, da so uredili, ampak po 3k se je zadeva ponovila. Hvala za pomoč.

Možno, sčasoma bo ratala črna plast.
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 324

Možno, sčasoma bo ratala črna plast.

Misliš rečt, da se bo ščasoma šoba zapekla in bo problem rešen. Malo me skrbi, da se ne bi zaradi nafte+vročine v sedlu šobe deformirala glava.
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 565
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Misliš rečt, da se bo ščasoma šoba zapekla in bo lem rešen. Malo me skrbi, da se ne bi zaradi nafte+vročine v sedlu šobe deformirala glava.

Ne mislil je rečt to kar si omenil v prejšnjem postu. Ni prav in sedišče šobe ni bilo spucano torej spušča med glavo in šobo. Reklamiraj
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik

Bom šel reklamirat-drugič! in upam, da bodo naredili tako kot se zagre, saj so vendar pooblaščeni servis. Hvala vama za info.
Prikaži več možnosti

e30 316i
e30 316i

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 841

, saj so vendar pooblaščeni servis. Hvala vama za info.

To še ne pomeni da tudi fajn delajo....
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik

To še ne pomeni da tudi fajn delajo....

Čeprav bi človek od pooblaščenca to pričakoval.:jok Saj najrajši bi ga odpeljal v Renče k Miholdu na svoje stroške, takrat bi vsaj vedel kako bo stvar narejena.
Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik

Če je tam kihalo je tudi injektor fuč, če ni bo pa kmalu, ker mu je špico pregrevalo.

Za bakreno podložko je spet posebno orodje, ki zadevo precej poenostavi. Lahko pa se potrudiš in jo z izvijačem probaš malo razmigat da odpusti. Ampak ne grobo, glava in ležišče sta aluminijasta. Pa še to, če ne boš poravnal ležišča šobe na glavi kamor se naleže podložka in potem šoba nisi naredil popolnoma nič in bo čez čas začelo spet kihati ven.

glede na to kaj je Mihold napisal clanu foroma, me skrbi, da imam zaradi zadeve pol unicene injektore. Res sem razocaran nad delovanjem pooblascencev.
Prikaži več možnosti

RedRocket
RedRocket

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: bmw

Živjo, tudi jaz bi si sposodil temo. Mehanik mi ni mogel odšraufati ene šobe. A kdo to počne s kakšnim specialnim orodjem? Nekdo ki tui obnavlja šobe mogoče? Gre se za bmw e90 2008

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 238
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Forumaš mihold bo pravi naslov
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.