Skoči na vsebino

E30 316

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
69 odgovorov v temi
e30 diamantschwarz
e30 diamantschwarz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 735
  • Avtomobil: '96 felicia 1.9, '86 320i

Po dolgotrajnem premisleku sem se odločil za krom odbijače,katere bomo poravnali :).Ker imamo proste roke,bi si rad avto spustil in me zanima kake vzmeti paše jo na e30,ampak govorimo o avtu s katerim se bom vozil čez vikende in ne bom pretiraval. Kje to zadevo naročit,pa če cenovno kdo kaj ve glede tega?
Hvala.

Pametna poteza, ker teh starejših krom izvedb je res vedno manj za videti na cesti. Sicer pa Eibach ali Bilstein kar se tiče športnih vzmeti, pobrskaj malo v e30 temi (oz. tuning) ali pa kontaktiraj @jodo, ki je prodajal ene če se ne motim...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 128
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...saj to veš. da se krom odbijačev v osnovi ne da ravnati, a ne....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 095
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

A je treba kvarit veselje ?:fight :) Pohvalno, da se kdorkoli loti takega projekta. Sem dal enega čez, mislil da vse vem in tekom dela zvedu da nimam pojma :ok2 Vseeno se je lepo vse poštimalo in zdaj spet mislim da znam vse pa verjetno še zmeraj nimam pojma :-D

Ko bo prilika pridem tole pogledat v živo pa z veseljem pomagam s kakšnim nasvetom :ok Tudi pokličeš me lahko kadarkoli te kaj zanima. Z veseljem pomagam ker vem da tudi sam svojega nebi poštimal tako kot sem ga brez veliko pomoči :metalc

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

BMWE30
BMWE30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 393
  • Avtomobil: BMWE30,34,32,mbW124...

Hay!

...saj to veš. da se krom odbijačev v osnovi ne da ravnati, a ne....

lp

joda

dajo se poklepat samo se to na kromu pozna :-D, lahko jih pa možakar razstavi in zamenja poskodovane dele in sestavi nazaj, pol si je pa treba vzet čas z nastavljanjem razmakov med njimi in karoserijo, ko jih montiras nazaj gor:svic :svic to morata vedno obvezno počet dva človeka in ne en
Prikaži več možnosti

Denke
Denke

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 77
  • Avtomobil: E30 & E92

Sredinski del kroma bi bilo treba poravnati,na novo pokromirati,sam nevem kdo bi mi to naredil.Drugace bi pa najraje kupil sredinski del rabljen ali pa kr celega.Ce ga kdo ima naj mi javi.
Hvala vnaprej.
Prikaži več možnosti

BMWE30
BMWE30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 393
  • Avtomobil: BMWE30,34,32,mbW124...

Sredinski del kroma bi bilo treba poravnati,na novo pokromirati,sam nevem kdo bi mi to naredil.Drugace bi pa najraje kupil sredinski del rabljen ali pa kr celega.Ce ga kdo ima naj mi javi.
Hvala vnaprej.

zdravo, jaz mam krom sredinski del v solidnem stanju, ti ga podarim, edin kljuka je bla vcasih na tem avtu in je to se vedno gor, tako da ga bo treba razdret in seveda z spodnje strani zascitit. je pa cel, nič prgnit, stranska kraka sta pregnita, ampak to das svoje gor, javi mi če boš vzel, jaz ti pa do vecera prilimam na to temo se kako fotko.
Prikaži več možnosti

Denke
Denke

Novinec

• Uporabnik

Pozdravljen,seveda ga vzamem,bi te pa res prosil ce mi kako fotko prlimas da ga vidim.
Hvala vnaprej,pa pijaca al pa dve ne uidejo :)
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Hvala vnaprej.

Ravnanje in ponovno kromanje se ne "splača" iz večih vidikov:

- strošek ni zanemarljiv (predvsem kromiranje)
- rezultat je vprašljiv (ali bo sanacija učinkovita)
- rabljeni odbijači v solidnem stanju so poceni
- ,...
Prikaži več možnosti

Denke
Denke

Novinec

• Uporabnik

Pozdravljeni forumasi,se vedno iscem sredinski del kromiranega odbijaca,volan MT1 in radio bavaria za e30.Lepo prosim ce ima kdo za prodat ali podarit ;) naj javi,ker bi avto pocasa rad na cesto spravil..
Najlepsa hvala!
Lp,Denis
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

- ,...

....kje?....jaz ga še nisem našel:confused

Pozdravljeni forumasi,se vedno iscem sredinski del kromiranega odbijaca,volan MT1 in radio bavaria za e30.Lepo prosim ce ima kdo za prodat ali podarit ;) naj javi,ker bi avto pocasa rad na cesto spravil..
Najlepsa hvala!
Lp,Denis

....:-D...če bi napisal za kakšne druge dele bi še šlo, ampak za te, je pa res:-D

...odbijač lahko kupiš kopijo za dobrih 40€:).....za radio moraš pa povedati katero bavato...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

metatron
metatron

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 247

- ,...

Če maš kakšen set odbijačev, se priporočam!
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Če maš kakšen set odbijačev, se priporočam!

Kolikor vem si jih tudi ti imel...

Sicer imam en dober set, vendar ostaja na rezervi (ekrat se je že zgodilo da sem jih potreboval, a jih nisem imel pri sebi).
Prikaži več možnosti

nr1
nr1

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 244

Imam jaz lep sprednji krom odbijač in MT1 volan, potrebuje novo usnje...
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

....kje?....jaz ga še nisem našel:confused

Azael je npr. nazadnje za (bolj ali manj drobiž) prodal prednjega (kompletnega in v solidnem stanju), pred tem jih je za normalen denar in v zelo dobrem stanju prodal Pirc, za nekih 50 € sem kupil vrhunskega zadnjega pri Tomu (takrat ko nisem imel svojega nadomestnega),... Tako na hitro,...
Prikaži več možnosti

Denke
Denke

Novinec

• Uporabnik

Jetam in drugi lepo lepo vas prosim če ima kdo zadnji sredinski del kromiran,bi mi ga prodal ker me mehanik sam še s tem čaka,drugo mam pa poštimano.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Jetam in drugi lepo lepo vas prosim če ima kdo zadnji sredinski del kromiran,bi mi ga prodal ker me mehanik sam še s tem čaka,drugo mam pa poštimano.

Azael zadnjega mislim da še ima. Cena je ugodna, lokacija (vsaj za nas "Podgurce) pa malce manj...
Prikaži več možnosti

nr1
nr1

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 244

Bom jaz pogledal in ti sporočim v kakšnem stanju je moj..
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Azael je npr. nazadnje za (bolj ali manj drobiž) prodal prednjega (kompletnega in v solidnem stanju), pred tem jih je za normalen denar in v zelo dobrem stanju prodal Pirc, za nekih 50 € sem kupil vrhunskega zadnjega pri Tomu (takrat ko nisem imel svojega nadomestnega),... Tako na hitro,...

...tisti od azaela je bil zame preč zarjavel-zgoraj na cromu in zvit (po slikah sodeč) je bila pa zato armaturka:ok tako, da ni prišel v poštev, od Pirca jih nisem zasledil, za tistega od Toma mislim, da sem ti celo jaz povedal....no v glavnem iščem sprednjega, ki je lepši od mojega in zadnjega, ki mora biti takšen kot tisti od Toma:ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...tisti od azaela je bil zame preč zarjavel-zgoraj na cromu in zvit (po slikah sodeč) je bila pa zato armaturka:ok tako, da ni prišel v poštev, od Pirca jih nisem zasledil, za tistega od Toma mislim, da sem ti celo jaz povedal....no v glavnem iščem sprednjega, ki je lepši od mojega in zadnjega, ki mora biti takšen kot tisti od Toma:ok2

lp

joda

A ni bil zadnji zvit? Pa saj nima veze, prednji se je tako ali tako prodal, tako kot ostali omenjeni. Nauk zgodbe je, da se še vedno najdejo lepi E30 karoserijski deli (prednji blatniki, oba pokrova, vrata, etc.), po zmernih cenah, zaradi česar se obnova (kromiranje, peskanje,... ipd.) in popravilo (ravnanje, klepanje,...) ne izplača...
Prikaži več možnosti

agmotors
agmotors

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 33
  • Avtomobil: BMW E30 316

A ni bil zadnji zvit? Pa saj nima veze, prednji se je tako ali tako prodal, tako kot ostali omenjeni. Nauk zgodbe je, da se še vedno najdejo lepi E30 karoserijski deli (prednji blatniki, oba pokrova, vrata, etc.), po zmernih cenah, zaradi česar se obnova (kromiranje, peskanje,... ipd.) in popravilo (ravnanje, klepanje,...) ne izplača...

Prednji odbijač od Azaela sem ga kupil jaz, in je kar soliden....ja stroški dostave so pa bili skoraj večji od nabave odbijača :)

ima pa še sprednje stranske krivine če koga zanima :ok2

LP:ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.