Skoči na vsebino

Mobi krog 13.11.2005

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
182 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 062

Tle je neki slikic, ampak tiste dobre slikce, ki so bile na aparatu jih enostavno ni več :( Ne vem kaj sem delal po računalniku in fotkiču k sm dol pobiral, so enostavno zginile nekam :( Pa tko lepe so ble, ferari, lotus, M3, subaru, ibiza, porsche,.... :jok

neki malega kar sem uspel (ne zbrisat) je pa na tem linku http://taucher.moj-album.com/

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 525
  • Avtomobil: E30 325i, ///M3 E36, ST

kako je šel kaj od eagla projekt? e30 črna? :)
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

A to je oni k ima na pokrovu motorja ven viden zračni filter? Če je to ta, mislim da ima tist avto 2much moči :ok in zame osebno je naredil vedno najboljše dimne zavese:) na cilnji ravnini (saj ena slika je videt se malce vozila ven iz oblakov dima)

Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 525
  • Avtomobil: E30 325i, ///M3 E36, ST

A to je oni k ima na pokrovu motorja ven viden zračni filter? Če je to ta, mislim da ima tist avto 2much moči :ok in zame osebno je naredil vedno najboljše dimne zavese:) na cilnji ravnini (saj ena slika je videt se malce vozila ven iz oblakov dima)

ja mislim da je to ta avto ja :laugh pol mu je ratal, ker je mel zadnjič probleme z motorjem pa je pol kompletnega menjal, no če ma "preveč" moči je to sam dobr :-D :ok2
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

ja mislim da je to ta avto ja :laugh pol mu je ratal, ker je mel zadnjič probleme z motorjem pa je pol kompletnega menjal, no če ma "preveč" moči je to sam dobr :-D :ok2

Ja potem mu je šlo dober čeprav po mojih opažanjih ni bil toliko na progi, kadar pa je bil pa sej pravim fula moči, na hitr pogled in lepo je delal dime za moj okus danes najboljše :ok :metalc

Prikaži več možnosti

cybermatrix
cybermatrix

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 536
  • Avtomobil: X5

@Taucher: Lotusa jaz nisem videl. Ce mislis tistega srebrnega se mi zdi da je to nekaksen "kit car" (na havbi je pisal K1 Attack), pri katerem se naroči vse sestavne dele, za motor se pa izbere in vgradi po izbiri. Tako mi je vsaj folk razlagal.

Avto je bil vsekakor zanimivost.

Evo, sem ze nasel povezavo do vec informacij o avtu:

http://www.k1-styling.sk
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

@Taucher: Lotusa jaz nisem videl. Ce mislis tistega srebrnega se mi zdi da je to nekaksen "kit car" (na havbi je pisal K1 Attack), pri katerem se naroči vse sestavne dele, za motor se pa izbere in vgradi po izbiri. Tako mi je vsaj folk razlagal.

No saj pravim, men je bil tudi sumljiv, ampak tako sem slišal od drugih kaj je bila tista zadevica in sem potem le prenašal naprej. poleg dejansko pa nisem šel ker me ni zanimalo, tako da se opravičujem za napačno izjavo. Sem pa mnenja, da je avto lep atraktiven, sam če mene vprašaš nikamor ne gre oz. se je meni zdelo da nima nobenih pospeškov, ravn tko k ferrari z 380 PS ko ga je z imprezo lovil za keks oz. ko ga je m3 prehitel. Kaj je bil vzrok ve le voznik sam.

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Evo, sem ze nasel povezavo do vec informacij o avtu:

http://www.k1-styling.sk

Ravno poceni pa tale igračka ni...
Rang Z4Ma... :napaka...in gor... :napaka
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

cybermatrix
cybermatrix

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 536
  • Avtomobil: X5

Ocitno slovaški kit car. Cene so po mojem zlo prilagodljive pac odvisno za kaj se odlocis. No ce bi dal noter kaksen M motor bi zadeva bla verjetna nepremagljiva glede na tezo.... Si kdo upa?? :-D
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Ocitno slovaški kit car. Cene so po mojem zlo prilagodljive pac odvisno za kaj se odlocis. No ce bi dal noter kaksen M motor bi zadeva bla verjetna nepremagljiva glede na tezo.... Si kdo upa?? :-D

Glede na težo se ti kot alternativa izplača Lotus Elise + komplet nadgradnja... :laugh
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 607
  • Avtomobil: 3er

Tale je dobra: http://oracle.moj-al...an=3&os=1466234 :ok
Čigav je pa ta avto? :)
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 023

Ga je Virko že malo obdelal.
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 383
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Jaz pa mislim, da je od "driftklinca" :ok

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

beli angel
beli angel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: BMW 320 ci 46 cabrio

blo je res lepo in super, sam smo pa prehitro gume strošili tako da se je naše veselje kmalu končalo, sam je pa blo tisti čas super :metalc
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Event je po mojem mnenju super uspel, sam sem se vozil skoraj cel dan, nekaj časa z yellow bird-om :-D , nekaj pa z modrim e36 digital dreams studio( bivši od kdobravca), tako da sem popolnoma izmučen. Na rumenjaku bo pa potrebno špero vgradit, ker drugače je avto nevozen. Nad e36 sem bil pa prijetno presenečen, da se da tako lepo driftat(je treba tut mal podriftat, da ne bom čist zarustu :metalc ). Pohvale pa vsem udeležencem, ker je tudi njihova zasluga, da je event lepo uspel :ok2

Lp

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 383
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Event je po mojem mnenju super uspel, sam sem se vozil skoraj cel dan, nekaj časa z yellow bird-om :-D , nekaj pa z modrim e36 digital dreams studio( bivši od kdobravca), tako da sem popolnoma izmučen. Na rumenjaku bo pa potrebno špero vgradit, ker drugače je avto nevozen. Nad e36 sem bil pa prijetno presenečen, da se da tako lepo driftat(je treba tut mal podriftat, da ne bom čist zarustu :metalc ). Pohvale pa vsem udeležencem, ker je tudi njihova zasluga, da je event lepo uspel :ok2

Lp

Aaa, jaz pa kuj letel pregledovat slike in edini rumeni ptic je seat ibiza... jaz sem mislil, da imas Porsche RUF CTR "yellow bird" :crazy :laugh :metalc

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

K-1 attack se sestavlja v mb, pri lastniku rumenega m3, jih on tudi prodaja za slovenijo. :ok
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 831
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

[quote name='ROBERTH'][quote name='BMW RALLY']Tale je dobra: http://oracle.moj-al...an=3&os=1466234 :ok
Čigav je pa ta avto? :)[/quote]

Ga je Virko že malo obdelal.[/quote]
No, saj virko je svojega res malo obdelal, toda ta na sliki je od driftklinca in je bil že temeljito obdelan :ok2

Pa še en citat od tukaj
[quote name='driftklinc']
Kar se pa tiče tistega ki mi očita glede 325 tke kako je kmečko zrihtana nej pa malo bere da bo vidu da je ta avto pri 200km/h letu iz ceste in sem ga lastoročno tudi z pomočjo johnyR-a zrihtu v to stanje kot ste ga vidli!
Tako da prosim v bodoče ne komentira več!!!!!! :damn Ker bi rad vidu tistega ki z malo denarja zrihta sam avto v tako stanje!!!!

[/quote]

Samo tam na slikah še malo boljše izgleda - je imela danes na Mobikrogu kakšno bližnje srečanje z ograjo na levi strani? :confused [/quote]
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Lp

Aaa, jaz pa kuj letel pregledovat slike in edini rumeni ptic je seat ibiza... jaz sem mislil, da imas Porsche RUF CTR "yellow bird" :crazy :laugh :metalc

Moj yellow bird je mal drugačen kot pa ruf ctr, ampak zna kot se za ptiča spodobi lepo zažvrgoleti :laugh

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Itak driftklinc Krško, vendar tudi njegov soprijatelj zelo dobro drifta za moje pojme kot sem se prepričal sam danes...Hvala obema in se kaj kmalu vidimo na vajinem poligonu v KK.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.