Skoči na vsebino

Mobi krog 13.11.2005

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
182 odgovorov v temi
DamoE30
DamoE30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 734
  • Avtomobil: Volvo V70-D5, `10

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

eraserr
eraserr

Diff doctor

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 239
  • Avtomobil: E30

Spet en dober event, žal po eni plati preveč podoben ostalim, spet smo imeli takoj težave, ko je v drugem ogrevalnem krogu odtrgalo jermen za alternator in vodno pumpo. Tukaj en velik hvala mojim spremljevalnim kolegom da so preko vez dobili iz okolice krškega en rabljen jermen ki je pasal, tako da smo okoli pol enih lahko začeli vozit. Kar se je dogajalo kasneje je bilo jasno super.
Hvala tistemu ki je posodil en jermen za poskus. (žal ne vem kdo je to bil ker je dal zadevo kolegu, verjetno kdobravc ali pa ikst).
En velik hvala Eddy-ju da je pripeljal en jermen še s seboj, čeprav smo ga ksreči dobili že prej drugje. (in ajeyu da je pustil da ga odmontira iz njegovega motorja)
V avtu smo preizkusili par novosti, ki so se zaenkrat obnesle. Zašvasan diferencial, svoje delo odlično opravlja. Trdo vpet menjalnik in trdo vpet sredinski ležaj na kardanu pa dasta taksen zvok v kabini, skoraj kot bi imel ravne zobnike :laugh Upam predvsem da bo novi povsem na novo skonštruirani sredinski ležaj zdržal tudi v prihodnje, dosedaj sta se namreč dva serijska podrla.
Prikaži več možnosti

Eagle_zzZ
Eagle_zzZ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 121
  • Avtomobil: 7ka

Oracle:ja tak je, spet ista pesem kot prejšnjič. Motor smo zmontirali teden pred MK in ni bilo nekih možnih testiranj.Še dan pred MK mi je počil hladilnik in sem iskal mojstra da bi ga popravil, kar mi je tudi uspelo.Zato smo vsi skakli okol avta samo da nebi spet zakuhal, kakor je prejšnji motor, zakuhal pa je potem zaradi pretrgnega jermena, nato pa sem se SAFE pripeljal domov(sem imel v Brežich neko letane s plavimi pa jih nisem mogel, ker nisem poznal ceste, sem se pol ustavil, ampak po minutnem časovnem kreganju dobil samo 30k, ker nisem imel rezervnih žarnic), in avto še laufa BP.

Kaj se mi pa najbol noro zdi: da sem ob odhodu iz Mb-ja tankal polnega, nato pa sem moral spet v Slo. Bistrici tankati, torej sem naredil nekje 200 km vse skupaj in skuril 60l bencina.NORO :crazy :crazy :eek Kak to žre!!! :laugh
Objavljena slikaI trust in BMW!E30 316 swap 2.5 24V l. 86 driftcar EX, E36 318i l. 92 swap 3.5i V8 driftcar EX, E34 M5 2x l.90, E31 850i l.90, E36 318i l.92 driftcar v izdelavi, E39 535i V8 l.96, trenutno reg.---i?
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 831
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Kaj se je pa s tisto Astro zgodilo? Naj mi kdo reče, da je že na MK prišla takšna :ok2

Eagle, samo si pa pogumen, da s takim avtom sploh upaš na cesto :ok
Prikaži več možnosti

JohnyR
JohnyR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 722
  • Avtomobil: BMW M5 (E39), 320i (E36)

Kaj se je pa s tisto Astro zgodilo? Naj mi kdo reče, da je že na MK prišla takšna :ok2

Je prišla takšna. To so naši prijatli iz KK. Klepar je, pa je prpelu avto iz nemčije, pa je še na MK šou probat predn ga bo zrihtu.
A Supra will emerge and take the throne !!!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Bolš da ga zdej sesuje kot pa pol k bo spet cel. :ok2
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 291
  • Avtomobil: 225xe

Objavljena slika

:beer :beer :beer Tnx vsem, ki so sodelovali kot ajnlaser :)

Rad bi rekel, da je bil event dober, ampak je bilo žal toliko težav, da me je vse skup kar malo zamorilo. Začelo se je že s policijsko kontrolo na poti do MK. Morm pohvalit policaje, ki so me spustili naprej brez kazni, čeprav bi me lahko pošteno obrali zaradi "manjših" predelav in nepravilnosti
:crazy Nadaljevalo se je s pregrevanjem motorja pa konji so mi nekam pobegnili... Pol na poti nazaj grede je bilo pa tudi zelo pestro.

Uglavnem, vseeno komaj čakam pomlad in naslednjo sezono mobikrogov.

Pa pohvale Virkotu za organizacijo in vsem drifterjem. Se mi zdi da je v zadnjem letu slo. drift scena prav explodirala.
wLJVSAz.jpg

Prikaži več možnosti

Butterfly
Butterfly

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 533
  • Avtomobil: Audi RS6

Moram se tudi jaz zahvaliti Virkotu pri organizaciji!

Full je bilo dobro sicer malo mraz ampak vseeno odlicno!!!
Avtek je delal odlicno razen manjsih napakic. Ze takoj zjutraj je pocil vijak stabilizatorja ampak smo hitro resili ta problemcek potem pa se levo kolo k je vijake ven potegnilo saj sem pricakoval to so bili ze slabi navoji in zal se nisem dobil stojnih vijakov!! Naslednjic bo bolje sedaj gre tako v predelavo za naslednje srecanje drugo leto!!!!!

LP
Prikaži več možnosti

mloncar
mloncar

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10

v nedeljo sem bil na mobikrogu, vse od enih popoldne, pa do cca 5ih. če odmislim mraz in temačno vreme, je event odlično uspel. žal mi je, da sem tako pozno prišel na dirkališče, saj sem zamudil lepe vožnje srebrne impreze in pa K1.

pa še nekaj mojih slik:
http://mloncar1.moj-.../album/1477689/

Objavljena slika¨
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

mloncar dobrodošel na bmwslo! :ok

Pa hvala za slikice. Nisem pa vedel, da ima moj avto tako terensko podvozje :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Objavljena slika

BB - Branko, si ti tudi dirkal?
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 295
  • Avtomobil: 525tds Touring

Objavljena slika

BB - Branko, si ti tudi dirkal?

Ne, na žalost sprehajal berglo :damn

Ampak sem vsaj prišel enkrat končno na MK :) - simpatično, edino na kurjavi morajo še kaj narediti :-D

Jaz sem dirkal na relaciji MS - Mobikrog kolko se je pač dalo je bila v glavnem cesta skoraj celo pot mokra - megla se je odločila da obišče zemljo :frown

335i se je prebil do tja pa nazaj, tak da mislim da ima potencial za vsakodnevno Fun vozilo :-D

LP, BB

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

eraserr
eraserr

Diff doctor

• Uporabnik

Hehe, tale slikca mi je všeč, je tok isker kot da bi s fleksarco žagal, ne pa driftal :laugh
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Lepo bi bilo ce bi se navajali samo naslovi do slik in ne slike direktno v temo. Ze meni ki imam ADSL mi potem ko sem nizje v temi se vedno mece visje zaradi odpiranja oz. nalaganja slik :crazy +stran se raztegne u 3 pi*** ...Huala :ok2 Posnetki mogoce?
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 795
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Saj sem vedel, da ne bi smel te teme pogledat... zdaj me je pa spet zagrabilo :laugh
Prikaži več možnosti

Eagle_zzZ
Eagle_zzZ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 121
  • Avtomobil: 7ka

Ja kje pa so tisti posnetki, ko na koncu eventa stajerci kurimo gume? :crazy :laugh :laugh :laugh :laugh
Objavljena slikaI trust in BMW!E30 316 swap 2.5 24V l. 86 driftcar EX, E36 318i l. 92 swap 3.5i V8 driftcar EX, E34 M5 2x l.90, E31 850i l.90, E36 318i l.92 driftcar v izdelavi, E39 535i V8 l.96, trenutno reg.---i?
Prikaži več možnosti

eraserr
eraserr

Diff doctor

• Uporabnik

Lepo bi bilo ce bi se navajali samo naslovi do slik in ne slike direktno v temo. Ze meni ki imam ADSL mi potem ko sem nizje v temi se vedno mece visje zaradi odpiranja oz. nalaganja slik :crazy +stran se raztegne u 3 pi*** ...Huala :ok2 Posnetki mogoce?

Sem popravil, imaš prav, precej vpliva na hitrost nalaganja...
Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 865
  • Avtomobil: E36 2x

Ja kje pa so tisti posnetki, ko na koncu eventa stajerci kurimo gume? :crazy :laugh :laugh :laugh :laugh

Ali ni kurjenje gum prepovedano na območju dirkališča?
Prikaži več možnosti

Drifter
Drifter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 357
  • Avtomobil: tri superce pa sixpack :)

Vidim da ste imeli tudi 4kolesno gnane hudobije na MK-ju...Kako pa se je kej obnesla? A je to tista ki ima precej hud zvok? Sem ga enkrat slišal k Leclerc-u v avto, pa je bil šele pri Rutarju :ok2
Objavljena slika

1157432.png Understeer is when the driver is scared! Oversteer is when the passengers are scared!

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Grmelo je ko tank, videt pa ni bilo nič impresivnega. Mogoče bi štoparca kaj več pokazala...
Impreza (57) je tako ali tako šla na progo samo za 2-3 kroge, potem pa spet na daljši postanek...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.