Skoči na vsebino

BMW M4 cabrio (F83)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
52 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ne zgleda slabo :)

http://f80.bimmerpos...ad.php?t=943852

Objavljena slika

Objavljena slika

Urejal Rottie, 07.02.2014, 18:57.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

M5
M5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 608

Zgleda je to neka nova modna muha pri BMWju, namreč če pogledaš E serijo so se številke vlekle, najbolj recimo od E23 do E39 je recimo 12 različnih modelov. F serija je bila vpeljana leta 2008 pa so 6 let kasneje že pri F83. Že res, da malo na račun tega, da ima vsaka karoserijska izvedenka svojo oznako, ampak vseeno se mi zdi, da so hitro okoli.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 255
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ko si bom jaz lahko privoščil nov BMW, si bom kupil M05 M5 :laugh
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 680
  • Avtomobil: e90 M3

ne zgleda slabo :)
<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 405
  • Avtomobil: F31 330xd dizl jetra

Zgleda je to neka nova modna muha pri BMWju, namreč če pogledaš E serijo so se številke vlekle, najbolj recimo od E23 do E39 je recimo 12 različnih modelov. F serija je bila vpeljana leta 2008 pa so 6 let kasneje že pri F83. Že res, da malo na račun tega, da ima vsaka karoserijska izvedenka svojo oznako, ampak vseeno se mi zdi, da so hitro okoli.

A ni blo nekje omenjeno, da bodo od F01 naprej crke oznacevale generacijo modela ?
Naslednji 7er naj bi bil tako Gxx (G11 ?)

Urejal Andrius, 21.03.2014, 15:50.

Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 593
  • Avtomobil: Black E90

noro
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Urejal rocoloco, 03.04.2014, 23:29.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Zadaj ga E93 mastno poščije. Spredaj pa je hud.

Urejal Beemer, 03.04.2014, 23:52.

Not only must justice be done; it must also be seen to be done.:ok V Slo -> :thumbsdown
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 939
  • Avtomobil: bel traktore

Nora barva.
Prikaži več možnosti

Tilen
Tilen

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 394
  • Avtomobil: ... in production!

Objavljena slika

Hudo! Tale barvna kombinacija je pa tudi meni trenutno top! :ok
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 777
  • Avtomobil: skunk :)

Fak:eek2 :slin
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

miran80
miran80

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 428

Spredaj in od strani zelo lep. Zadek tudi ni slab, ko je streha spuščena. Z dvignjeno streho pa je zadek čuden. Pogosta hiba kabrioletov, vsaj za moje oči. Osebno mi je bolj všeč M5.
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

E93, ostaja prvi in zadnji lep cabrio serije 3. :)

Od vseh BMW-jev pa E89 Z4. :mljask
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Beemer je všeč

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 612
  • Avtomobil: Veter po pleši........

noro

Objavljena slika

Huda petarda:ok, moti me le, da popolnoma neuporaben za familijo, kot tudi E93, ker, ko je streha spuščena v prtljažniku ni nobenega prostora:blackeye, ko pa se s froci nekam odpraviš pa rabiš s seboj, rolerje, čelade, žoge, skiroje......, v E46 se spravi celo mini moto, otroško kolo....., da ne govorim, ko smo na morju:ok2
Bmw je zakon, vse ostalo je kompromis!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gade
gade

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 786
  • Avtomobil: Toyota

Fak:eek2 :slin

2x
Prikaži več možnosti

echt-bmw
echt-bmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 896
  • Avtomobil: MINI COOPER F56

Huda petarda:ok, moti me le, da popolnoma neuporaben za familijo, kot tudi E93, ker, ko je streha spuščena v prtljažniku ni nobenega prostora:blackeye, ko pa se s froci nekam odpraviš pa rabiš s seboj, rolerje, čelade, žoge, skiroje......, v E46 se spravi celo mini moto, otroško kolo....., da ne govorim, ko smo na morju:ok2

Popolnoma se strinjam! e46 je tovornjak (kar se prostora tiče) v primerjavi z e93, in isto moja e88! ko sem videl kolko prostora ostane v e93 z spuščeno streho sem samo :eek
Res da tile avti niso family wagen ampak tudi pol kovčka ne stlačiš v e93 če imaš open top, medtem ko v e46 (imel) in e88(imam) dva velika kovčka in še ostane za marsikatero drobnarijo, streho dol in :burnout

kakorkoli ta :mznak je hud k poper, ni kaj, branu se ga glih nebi :-D
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 618
  • Avtomobil: 218d AT, M2

noro
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Popolnoma se strinjam! e46 je tovornjak (kar se prostora tiče) v primerjavi z e93, in isto moja e88! ko sem videl kolko prostora ostane v e93 z spuščeno streho sem samo :eek
Res da tile avti niso family wagen ampak tudi pol kovčka ne stlačiš v e93 če imaš open top, medtem ko v e46 (imel) in e88(imam) dva velika kovčka in še ostane za marsikatero drobnarijo, streho dol in :burnout

:ok

E88 ima še več prostora in je po mojem mnenju tudi spiritualni naslednik e46 cabrio. Meni je ravno to všeč, da je avto cabrio, da se lahko peljejo normalno 4 odrasli, da ima mehko streho (wtf, cabrio s trdo??:crazy), da dobiš kar nekaj stvari v prtljažnik (recimo komplet smučarsko opremo za dva, če imaš smučarsko vrečo, pa potem cabrio tura do smučišča:)), 4 lahko gredo za par dni na morje, ..... In ko zapakiraš vse skupaj...zadnji pogon, 200 konjev, kar nekaj moderne tehnologije, cabrio, uporabnost, enostavnost vzdrževanja, vozne lastnosti in na koncu cena.....ne najdem kaj boljšega...:mljask
Prikaži več možnosti

Shebo
Shebo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 413

A nimajo M-i svoj podforum?:laugh
I cannot see, I cannot pee, I cannot chew, I cannot screw, My memory shrinks, my hearing stinks, No sense of smell, I look like hell! My body's drooping, got trouble pooping. The golden years have come at last... THE GOLDEN YEARS CAN KISS MY ASS!
Prikaži več možnosti

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 612
  • Avtomobil: Veter po pleši........

:ok

E88 ima še več prostora in je po mojem mnenju tudi spiritualni naslednik e46 cabrio. Meni je ravno to všeč, da je avto cabrio, da se lahko peljejo normalno 4 odrasli, da ima mehko streho (wtf, cabrio s trdo??:crazy), da dobiš kar nekaj stvari v prtljažnik (recimo komplet smučarsko opremo za dva, če imaš smučarsko vrečo, pa potem cabrio tura do smučišča:)), 4 lahko gredo za par dni na morje, ..... In ko zapakiraš vse skupaj...zadnji pogon, 200 konjev, kar nekaj moderne tehnologije, cabrio, uporabnost, enostavnost vzdrževanja, vozne lastnosti in na koncu cena.....ne najdem kaj boljšega...:mljask

Perfettamente spiegato:ok2 :ok
Bmw je zakon, vse ostalo je kompromis!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmwcs
bmwcs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 598
  • Avtomobil: Modra sulica

Od kdaj pa je merilo pri cabriu njegov prtljažnik ? Dajte no nehat z takimi forami, samo da lahko poveličujete starine. e 46 je počasnejši, večji požeruh in predvsem zastarel.Tako pač je, kar ne pomeni da je slab avto, nasprotno.
No guts, No glory !
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 618
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Od kdaj pa je merilo pri cabriu njegov prtljažnik ? Dajte no nehat z takimi forami, samo da lahko poveličujete starine. e 46 je počasnejši, večji požeruh in predvsem zastarel.Tako pač je, kar ne pomeni da je slab avto, nasprotno.

Absolutno! Ampak zame je e88 edini prvi naslednik, zaradi mehke strehe in je v vseh pogledih boljši. Prav tako je nova akcijska 114d za vsakodnevni avto okno v svet za e46....omenili smo samo to, kaj dobiš za kakšen denar...tukaj pa je e46 cabrio zelo dober miks vsega za sub 10k avto....cabrio, ki ga lahko imaš kot edini avto.

lp,m
Prikaži več možnosti