Skoči na vsebino

Naprodaj zarubljen Z4 Jureta Jankovića

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
141 odgovorov v temi
Maxxi
Maxxi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 224
  • Avtomobil: OOOO

Prišel bom na licitacijo, kaj se bo pa potem dogajal pa ne vem..Jasno je, da zna cena skočiti proti 20k.bomo videli..
Kako pa to, da na prvo nisi prišel?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 417
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Prišel bom na licitacijo, kaj se bo pa potem dogajal pa ne vem..Jasno je, da zna cena skočiti proti 20k.bomo videli..
Kako pa to, da na prvo nisi prišel?

OK, pocukaj me za rokav ko boš tam :laugh Na prvo pa nisem šek prvič ker nisem vedel zanjo in drugič ker se na prvih ponavadi ne splača kupovat robe :-D Si ti bil tam, veš za koliko se je avto takrat prodajal? :)
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Jaz vem samo to da je bil dvakrat razbit in petkrat zariban, torej je zanič... back off :laugh :laugh :laugh :blah

Resno: če ga boš hotel kupit se bova pomerila v licitiranju, ker ga imam resen namen ne samo licitirat, ampak tudi izlicitirat :ok

ko ga boš prodajal pa boš napisal cel roman...:laugh

Bel ,rdeče usnje in felge, ki mu najbolj pašejo ne glede na barvo... tudi meni je zanimiv... do neke mere. Škoda le da je automatik... roadster mora biti šaltgetribe... ti ga prepustim:ok
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

Maxxi
Maxxi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 224
  • Avtomobil: OOOO

Nisem bil, ker tako kot ti niti nisem vedel..predvidevam, da se je prodajal za ocenjeno vrednost..ugibam..
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

ko ga boš prodajal pa boš napisal cel roman...:laugh

Bel ,rdeče usnje in felge, ki mu najbolj pašejo ne glede na barvo... tudi meni je zanimiv... do neke mere. Škoda le da je automatik... roadster mora biti šaltgetribe... ti ga prepustim:ok

Ne bo potrebe po tem, itak je že vse znano :laugh :laugh Kar se avtomata tiče se abslutno NE strinjam, edino M3 bi imel z ročnim, kar je pod tem pa obvezno avtomat, saj ni lepšega kot križarjenje s topless avtom in avtomatiko :mljask :love ...no ampak vsak ima pač svoj okus :ok2
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nisem bil, ker tako kot ti niti nisem vedel..predvidevam, da se je prodajal za ocenjeno vrednost..ugibam..

Tudi jaz mislim, drugače bi bil že prodan :)
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Ne bo potrebe po tem, itak je že vse znano :laugh :laugh Kar se avtomata tiče se abslutno NE strinjam, edino M3 bi imel z ročnim, kar je pod tem pa obvezno avtomat, saj ni lepšega kot križarjenje s topless avtom in avtomatiko :mljask :love ...no ampak vsak ima pač svoj okus :ok2

Kakorkoli... eni imajo rajši čevapčiče, drugi pa pleskavice.

Zame mora roadster biti ročni. Križari se po AC in z drugačnim avtom. Roadster je za ovinkaste gorske prelaze. Handšaltung zame obvezen.
Po moje je zate cabrio prava stvar in ne roadster... ameriški in V8:ok
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 824
  • Avtomobil: black

Jerry že prodaja, pa še kupil/izlicitiral ni. :ok2 :skrbast
I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kakorkoli... eni imajo rajši čevapčiče, drugi pa pleskavice.

Zame mora roadster biti ročni. Križari se po AC in z drugačnim avtom. Roadster je za ovinkaste gorske prelaze. Handšaltung zame obvezen.
Po moje je zate cabrio prava stvar in ne roadster... ameriški in V8:ok

Roadsterja mučit po prelazih... ne vem, no :blackeye Za ovinkasto cesto je coupe z ročnim, najboljše M3. Razen če tega ne prakticiraš pogosto, drugače je cabrioleta/roadsterja za moje pojme za ta namen škoda. Res pa je da folk počne svašta s temi avti, tako da je to še najmanj :) Kar se zvoka motorja tiče pa definitivno preferiram USA, ampak žal v Corvetti ne sedim udobno, tako da to zame odpade... pa še znebiš se je težko v primerjavi z bavarcem, ko se je naveličaš :-D

Jerry že prodaja, pa še kupil/izlicitiral ni. :ok2 :skrbast

:rofl
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator

Roadsterja mučit po prelazih... ne vem, no :blackeye Za ovinkasto cesto je coupe z ročnim, najboljše M3. Razen če tega ne prakticiraš pogosto, drugače je cabrioleta/roadsterja za moje pojme za ta namen škoda. Res pa je da folk počne svašta s temi avti, tako da je to še najmanj :) Kar se zvoka motorja tiče pa definitivno preferiram USA, ampak žal v Corvetti ne sedim udobno, tako da to zame odpade... pa še znebiš se je težko v primerjavi z bavarcem, ko se je naveličaš :-D

:rofl

Jerry, jaz sem roadsterja veliko let vozil po prelazih... in to že v prejšnjem tisočletju, tako, da imam s tem dolgoletne izkušnje...

Kot sem rekel eni imajo rajši tako drugi drugače in s tem ni nič narobe.:ok

Urejal Levči, 25.02.2014, 20:44.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry, jaz sem roadsterja veliko let vozil po prelazih... in to že v prejšnjem tisočletju, tako, da imam s tem dolgoletne izkušnje...

Kot sem rekel eni imajo rajši tako drugi drugače in s tem ni nič narobe.:ok

:ok
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 848
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Jaz vem samo to da je bil dvakrat razbit in petkrat zariban, torej je zanič... back off :laugh :laugh :laugh :blah

Resno: če ga boš hotel kupit se bova pomerila v licitiranju, ker ga imam resen namen ne samo licitirat, ampak tudi izlicitirat :ok

Pa nas bo več prišlo :P poberam po 500€ da se umaknem iz licitiranja-> nima vsak v žepu 20-30k€ :ok :ok
Prikaži več možnosti

BOCKY
BOCKY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: E93,0000,F500,..

se vidimo :)
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 119
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Hehe, tole bo nakonc kar uradno BMWslo srečanje :ok2 Aidija ne bo pa noben kupu ?? :-D

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Če vas bo veliko hodilo v zelje, zna potem to preiti na osebno raven in ne raven licitacije, da se bo po forumu govorilo, ejga..un kva nas je pa un forumaš nabrisu ... in zna preseč vrednost avta za eno skropocalo, ki je bilo najmanj 3x zbito - za toliko krat vem jaz, da ga je Urshula razbila...več pa ne :ok2
Res pa je, da ne boste sami...Janković ga pa ne bo odkupil nazaj...bo šel raje po novega :laugh

Pa izvolte...:crazy
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

se vidimo tam :)
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

mojster
mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 469
  • Avtomobil: BMW 525D E60

Izgleda da bo res pravo srečanje :ok2
Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Če vas bo veliko hodilo v zelje, zna potem to preiti na osebno raven in ne raven licitacije, da se bo po forumu govorilo, ejga..un kva nas je pa un forumaš nabrisu ... in zna preseč vrednost avta za eno skropocalo, ki je bilo najmanj 3x zbito - za toliko krat vem jaz, da ga je Urshula razbila...več pa ne :ok2
Res pa je, da ne boste sami...Janković ga pa ne bo odkupil nazaj...bo šel raje po novega :laugh

Pa izvolte...:crazy

Ta avto je najprej vozila Maxime Picula, potem njena sošolka Ursula Gawish in na koncu Jurček. V glavnem, avto se je več vozil v alkoholno-kokainskem kot v treznem stanju.

Včeraj so se še videle reg. tablice v prispevku v Svet na kanalu A, danes v spletni verziji na portalu 24ur pa so že zamegljene zaradi varstva osebnih podatkov. Če sem prav videl je imel avto okvirčke tablic od AVTO BERGANT Vrhovci, to je ličarska delavnica.
Prikaži več možnosti
    • Beemer je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ta avto je najprej vozila Maxime Picula, potem njena sošolka Ursula Gawish in na koncu Jurček. V glavnem, avto se je več vozil v alkoholno-kokainskem kot v treznem stanju.

Včeraj so se še videle reg. tablice v prispevku v Svet na kanalu A, danes v spletni verziji na portalu 24ur pa so že zamegljene zaradi varstva osebnih podatkov. Če sem prav videl je imel avto okvirčke tablic od AVTO BERGANT Vrhovci, to je ličarska delavnica.

:laugh Kolk ste eni smešni ... me prav zanima kakšne ode bi peli, če se bi prodajal kakšen avto od desničarskih veljakov in njihovih sorodnikov. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 848
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Na koncu pride pa eden tretji, skešira 50k€, se vsi poleg čudimo.... čez 2 leti se pa ugotovi da so bile še v glovebox-u 3 zlate palice :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.