Skoči na vsebino

Sarajevo prek kuponka

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
15 odgovorov v temi
čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Glede na to da je na tem forumu mali miljon prijavljenih me zanima če je kdo bil oz. pozna koga ki je bil prek kuponka v Sarajevu (hotel telal).Sam imam rezervirano konec marca pa da vidim kaj kaj pravijo tisti ki so že bili,lahko pa tud na splošno gobezdate kaj se splača pogledat,kje jest,kaj počet...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

lahko pa tud na splošno gobezdate kaj se splača pogledat,kje jest,kaj počet...

Če je tako, potem kul. Jaz zase vem da bi sigurno jedel čavapčiče, v prostem času bi pa hodil okoli in pazil da mi kaka molotovka ne pade na glavo. Aja pa avto je tam baje dobro parkirat na strehi ker ti ga mimoidoči itak obrnejo, tako je bolj praktično. Pa ročno dobro zategni, da ne bo šel plavat. Zna bit kar zabavno, dolgčas ti sigurno ne bo.
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

Js sm bil lani poleti. Vzeli smo tudi lokalnega vodiča, fanta mojih let, ki je med vojno živel v Sarajevu. Ogled je trajal par ur, vse peš, je pa zelo dobro povedal njegovo mnenje o vsem skupaj, prav tako pa obdelal tudi zgodovino samega mesta. Moram reči, da smo zelo uživali...Če hočeš, ti dam številko na ZS.

Lp
Slovenci nismo leni, smo pa žrtve spomladanske utrujenosti, poletne sopare, jesenske melanholije in zimske romantike. (Žarko Petan)
Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 243
  • Avtomobil: Orientblau Metallic

Jerry takega posta pa nisem pricakoval od tebe :napaka WTF?

Kar se mesta tice, pa za moje pojme "kamorkoli" bos sel, bos nasel kaj zanimivega za pogledat :ok Obvezno pa pojdi na cevape v "devetka" :mljask Vsak te bo znal usmerit do nje :ok

Je pa cas trenutno res malo neprimeren za obisk, sploh Sarajeva, ker se protestira, to pa verjetno sam ves kaj pomeni.
My heart doesn't beat... IT REVS!
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma Đeri je mal preveč gledal poročile 3 tedne nazaj kjer so štrajkajoči občinske škodilake učili plavat v Miljacki...Glede protestov me trenutno niti ne skrbi,ker je vse skupaj precej mirno bomo pa videli kako se bo zadeva razvijala tja do 26-ga.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ma Đeri je mal preveč gledal poročile 3 tedne nazaj kjer so štrajkajoči občinske škodilake učili plavat v Miljacki...

:ok2

Sicer pa nisem mislil nič slabega, nasprotno... mislim da pri nas še kako manjka kakšen tak protest, samo dvomim da se go zgodil, največ kar smo doživeli so bili goreči radarji :laugh
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik

O manjka manjka.Še Bosanci za katere pravijo da jim je precej ravno za vse skupaj so popizdili pred nami.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

O manjka manjka.Še Bosanci za katere pravijo da jim je precej ravno za vse skupaj so popizdili pred nami.

:laugh :laugh :laugh :ok :beer
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 436
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

V sarajevu maš kar veliko stvari za videt, tako, da če si boš lepo zoorganiziral čas ti ne bo dolgčas,....

Kar se tiče avta je treba res mal pazit, da ga parkiraš na varovanih parkiriščih ali da ga imaš pred hotelom in uporabljaš javni prevoz(tramvaj ali taksi),....

so mi že vdrli v avto dol v avtobus pa tudi,.. je pa tega vedno manj dol,... no vsaj po izkušnjah in pogovrih s kolegom, ki je Sarajevčan...

taksisti so face, vedno majo fajn zgodbice, tako, da jaz večinoma uporabljam taksije :ok2

oglej si center mesta, Baščaršijo, Ferhadijo(turški/AO del), Gazi Husrev Begovo đamijo, Staro pravoslavno , novo pravoslavno cerkev, Krščansko,... moričahan, muzej, Sinagogo, Sarajevsko pivovaro, miljon čevapđinic brez veze da naštevam ker imaš vse to itak opisano v teh programih,...

drugače pa se je dobo še zapeljat do Iliđe do izvira reke Bosne in pa tam po parku malo prošetat, pače se boš po Sarajevu vozu se še po stari obvoznici malo zapelji gre nad Sarajevom in je faj nrazgled dol :)... :)

če boš pa s svojim avtom pa se zapelji na izlet na Jahorino ali pa še bolje Beljašnico na en lep izlet :)

Urejal Martin ///M, 02.03.2014, 20:27.

Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

bawaria4ever
bawaria4ever

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 234
  • Avtomobil: Ne vem

V sarajevu maš kar veliko stvari za videt, tako, da če si boš lepo zoorganiziral čas ti ne bo dolgčas,....

Kar se tiče avta je treba res mal pazit, da ga parkiraš na varovanih parkiriščih ali da ga imaš pred hotelom in uporabljaš javni prevoz(tramvaj ali taksi),....

so mi že vdrli v avto dol v avtobus pa tudi,.. je pa tega vedno manj dol,... no vsaj po izkušnjah in pogovrih s kolegom, ki je Sarajevčan...

taksisti so face, vedno majo fajn zgodbice, tako, da jaz večinoma uporabljam taksije :ok2

oglej si center mesta, Baščaršijo, Ferhadijo(turški/AO del), Gazi Husrev Begovo đamijo, Staro pravoslavno , novo pravoslavno cerkev, Krščansko,... moričahan, muzej, Sinagogo, Sarajevsko pivovaro, miljon čevapđinic brez veze da naštevam ker imaš vse to itak opisano v teh programih,...

drugače pa se je dobo še zapeljat do Iliđe do izvira reke Bosne in pa tam po parku malo prošetat, pače se boš po Sarajevu vozu se še po stari obvoznici malo zapelji gre nad Sarajevom in je faj nrazgled dol :)... :)

če boš pa s svojim avtom pa se zapelji na izlet na Jahorino ali pa še bolje Beljašnico na en lep izlet :)

Tale post definitivno, drži vodo.:ok

Kar se pa čevapov tiče.

Okuse imamo različne in prav tako od vsakea brbončice drugače okus prenašajo, bi pa priporočal čevapđinico Hođič ( znano najboljši v Sarajevu ), ki je direkt na baščaršiji in je ni možno faliti.:ok

Tudi sam osebno, bi priporočal za prevoz taxi, ki je blazno poceni, pa še z parkingom se ni treba ubadati ( pač , če je varen, ni varen itd... ).

Urejal bawaria4ever, 02.03.2014, 20:45.

e30 FL:metalc e46 FL:gogo e91 LCI
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik

Glede baščaršije mi ni panike ,ker je čez cesto za parking pred hotelom me nit ine skrbi,ker naj bi imeli tudi garažo,če pa bo sila pa tud študiram na kak javni prevoz.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 753
  • Avtomobil: new age e39

Probal že nekaj čevabđinic, pa mi čez Željota na čaršiji ne pridejo nobeni. :ok

Urejal damirkos1, 04.03.2014, 13:48.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Ločan
Ločan

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 322
  • Avtomobil: K1200 GT, E91

Lahko si greš ogledat tudi slavni tunel, ki je skopan pod letališčem, na izviru Bosne obvezno spit turško kavo iz prave čezvice in fildžana
Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 307
  • Avtomobil: Caravelle

Tole temo vlecem iz arhiva. Konec meseca bi sel na podaljsan vikend trip (3 dni) v Sarajevo, z lastnim avtomobilom. Kaj si splaca pogledat, sem ze nekaj pogooglal, ma vseeno, ce ima ce ima kdo voljo, naj ponovi :) Zanima pa me predvsem, kaksen koristen napotek, kje spati? Ok, ce drugega ne, bom booking zalavfal, a kaksno osebno mnenje bi mi prav prislo. 

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 985
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Tole temo vlecem iz arhiva. Konec meseca bi sel na podaljsan vikend trip (3 dni) v Sarajevo, z lastnim avtomobilom. Kaj si splaca pogledat, sem ze nekaj pogooglal, ma vseeno, ce ima ce ima kdo voljo, naj ponovi :) Zanima pa me predvsem, kaksen koristen napotek, kje spati? Ok, ce drugega ne, bom booking zalavfal, a kaksno osebno mnenje bi mi prav prislo.

Hotel Merona je dober ampak malo iz centra. Drugače čisto na robu Baščaršije je lep hotelček. Vhod z vogala kjer se je začela WW1. Ime sem pozabil. Z druge strani hotela imaš minaret.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 144
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

midva z zeno sva pred 2 letoma bila tukaj (par metrov od Bascarsije):

https://www.booking....room=#hotelTmpl

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti