Skoči na vsebino

K: Nepremičnino v okolici Ljubljane

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
102 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 022
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

:laugh

Naj nekdo odpre temo z anketo, me prav zanima koliko bi vas šlo stavit da se bom letos oženil (seveda na Filipinih, s Filipinko) in koliko bi vas stavilo, da se ne bom... če že zares ne moremo stavit, ker mislim da je to nelegalno :ok2

...saj ni treba staviti....napiše se pogodba:ok2, z bistvenimi elementi

• če se jerry (ime in priimek, stanujoč, rojen...) leta gospodovega 2014 ne poroči na Filipinih z domorodko, soglaša, da vsakega od spodaj podpisanih časti z veliko porcijo čevapov v lepinji z prilogo po želji ter dvojnim pomfijem itd....
  • če se po čudežu v 29. ulici poroči, pa mu spodaj podpisani čestitajo:ok2 in častijo z 10kg čevapov, ki bodo spečeni na pikniku, ki ga bo organiziral BMW klub v čast jerryjeve poroke, ohcet po domače in katere glavni in edini sponzor je že prej omenjeni forumaš :-D
....itd, penali, podpisi, notar:blabla :-D :-D :-Dv glavnem v vsakem primeru si najebal
:-D

lp

joda

Urejal joda, 12.03.2014, 21:24.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 022
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...kaj novega?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67 074
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hay!

...kaj novega?

lp

joda

Nič, razen tega da sem se odločil da če že bom kaj kupil, bo to v Lokarjah. Tista lokacija mi najbolj ustreza in tudi cene parcel so tam relativno ugodne. Zaenkrat je zadeva na stand by.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.