Skoči na vsebino

Cene nepremičnin v Sloveniji

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4330 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 691
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zal se motis, poznam kar nekaj upravnikov oz. teh firm kako delujejo... na racun tega k se je vidl je nekdo nekje drgje zep nafilu :)

Ne razumem kaj si hotel povedat, lahko tole bolj razumljivo napišeš? Če imaš v mislih provizije OK, ampak te itak jemljejo vsi, oziroma verjetno skoraj vsi. Če mene vprašaš, si jih zaslužijo.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 072

Ne razumem kaj si hotel povedat, lahko tole bolj razumljivo napišeš? Če imaš v mislih provizije OK, ampak te itak jemljejo vsi, oziroma verjetno skoraj vsi. Če mene vprašaš, si jih zaslužijo.

Predpisane so tarife glede zaracunavanja ogrevanja, vode itd. Ta bivsi upravnik je to delal po svoje oz. je svojo provizijo dodal v ceno :) .... v resnici bi bilo treba pa po stevcu zaracunavat ne pa kr ene pavsalne cene kot jih je imel sam...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 691
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Predpisane so tarife glede zaracunavanja ogrevanja, vode itd. Ta bivsi upravnik je to delal po svoje oz. je svojo provizijo dodal v ceno :) .... v resnici bi bilo treba pa po stevcu zaracunavat ne pa kr ene pavsalne cene kot jih je imel sam...

OK, zdaj štekam. Bom rekel samo to, upam da bo njegov naslednik boljši in ne slabši. Bomo videli, me zanima če se bo kaj poznalo na računu.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 284
  • Avtomobil: BMW logicno

Upravnik načeloma izključno razdeli prejet račun med vas stanovalce po ključih, ki ste jih medsebojno sprejeli in nič drugega......

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 895
  • Avtomobil: Bmw

Upravnik načeloma izključno razdeli prejet račun med vas stanovalce po ključih, ki ste jih medsebojno sprejeli in nič drugega......

Vendar , ce se upravljalec zmeni s podjetjem ki izda racun, se da marsikaj ujet...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

@mat ja tako bi morali biti... sam v sloveniji se use dela po domace oz. vsak hoce svoj zep filat...
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Poglej test je enostaven, sam sem ga že 3 x izvedel na SPL-u, samo tam so tako pametni, da jih težko ujameš.   

V glavnem greš do njih zahtevaš za zadnjih 6 mesecev prejete račune in pa, ključe, kako so jih delili........

Ja lopovščine je na tem področju ogromno, pa zakonodaja je zelo slaba, mi imamo primer, da SPL nekaj popravlja brez sklepov lastnikov, pa prijaviš na inšpekcijo pa nič od nič, naši birokrati so zato, da plačo vlečejo, ne da kaj delajo.......

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Verjemi se je parkrat rekel po kaksni metodi se to dela... pa bi ga mogel slisat kaksno aroganco tip izvaja kot da je trump nad svetom... v resnic pa en da ne recm kaj
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem takega samo zamenjate, če ni SPL ni težava, če je pa SPL, pa brez odvetnikov tudi to ne gre ......

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 862
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Vendar , ce se upravljalec zmeni s podjetjem ki izda racun, se da marsikaj ujet...

Kaj pa se rabijo dosti zmenit? Fakture dobavitelj izstavi na polno ceno, konec leta pa obračunajo letni rabat in to je to. Vse čisto in legalno. Računi ki gredo stanovalcem so transparentni, razdelijo se po ključu, za letne rabate pa tako niso dolžni polagat račune stanovalcem. V bloku, kjer sem živel, so se recimo žarnice zaračunavale po ceni višji kot bi jih kupil v prvem supermarketu. Pa je imel upravnik lepo število blokov. Bog ve koliko stikal, žarnic in podobnih malenkosti se je letno porabilo. Moja ocena: srednje velik upravnik, kupi potrošnega materiala v rangu kakšnega s.p. električarja in mora dobiti kakšni 25 - 30% rabata na maloprodajne cene...

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • Tattoo in bancnik uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Potem takega samo zamenjate, če ni SPL ni težava, če je pa SPL, pa brez odvetnikov tudi to ne gre ......

Jaz nimam z njim oz. s tem blokom nic vec, so ga pa itak v pm poslal zanc na sestanku. Bo jerry povedal kateri bo nasledil bivsega upravnika v bloku...
Prikaži več možnosti