Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * - - 33 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
21615 odgovorov v temi
miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 346
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Zadnjič sem na Pagu videl merca 4 door AMG 63s mat sive barve, je bil parkiran, sem si čas vzel pa ga pregledal. Norišnica od avta. 

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 775

Mercedes je pomoje naredil super potezo, da je razvil en moderen hud v8 in da ne tlaci samo mlinckov v avte. Njihov v8 je itak tako razsirjen da se jim dejansko splaca to delat. V8 imajo v skora vseh karoserijah od C klase do G terenca. Vmes pa se vse limuzine, suvi, kabrici, supersportniki. Genialno za ekonomijo obsega. Samo mal se izgubi ekskluzivnost ko ves, da je v S63 za 200 jurjev isti motor kot v C limuzini :-)
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 868
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Mercedes je pomoje naredil super potezo, da je razvil en moderen hud v8 in da ne tlaci samo mlinckov v avte. Njihov v8 je itak tako razsirjen da se jim dejansko splaca to delat. V8 imajo v skora vseh karoserijah od C klase do G terenca. Vmes pa se vse limuzine, suvi, kabrici, supersportniki. Genialno za ekonomijo obsega. Samo mal se izgubi ekskluzivnost ko ves, da je v S63 za 200 jurjev isti motor kot v C limuzini :-)

Dobro, motor... saj to se ne vidi.. :-D  :crazy  :napaka

Tu so še večji pacienti...

https://www.avto.net...asp?id=14384065

Priponka  Volkswagen Polo __ Avtonet __.html   85,47KB   37 Število prenosov

https://www.avto.net...asp?id=13601800

Priponka  Volkswagen Touareg __ Avtonet __.html   84,3KB   11 Število prenosov

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 326
  • Avtomobil: kombi

Mecedes je še vedno top manufacturer, res paleta modelov za vse potrebe in vsak stil.

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 630
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Kdo ima tu vecja jajca? Trgovec ali kupec :-)
https://www.avto.net...d CL 63 AMG Avt.

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20190712-233303.jpg

Urejal jastreb, 12.07.2019, 22:33.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 712
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Mi pa pasejo vecji avtomobili bolj. Mogoce kaksen E320 cabrio bi znal bit zanimiv. Tist se cist stari model.

E320 cabrio sem imel cca 18 let nazaj, fantastičen avto. Dovolj močen motor, toga karoserija, smešna poraba goriva, kar se vzdrževanja tiče pa samo bencin točiš in gume pumpaš, dobesedno. Pri nas so šle cene že konkretno gor, v USA se jih pa še dobi za normalen denar, zaenkrat. Aja pa pozabi na 200 ali 220, 320 je edini sprejemljivi motor za ta avto, ker je podvozje odlično in z njim uživaš tudi pri hitrejši vožnji, ne samo ob cijazenju z odprto streho. Skratka nimam slabe besede za ta avto, je en najboljših kar sem jih vozil, med top 5. Jaz bom počakal še par let da postane oldtimer, potem grem v akcijo, sigurno bo en v moji garaži.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 273
  • Avtomobil: E90 330i

Meni je to en lepsih avtov sploh. Pa se jezen zvok ima. Poezija :)

• 20190713_061738.jpg
  • 20190713_061804.jpg
Prikaži več možnosti

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik

Evo se ljubljanski gts o katerem je govoril Leon :)
Sem pa na dolenjski cesti videl parkrat parkiranega rdecega gts-a. Poleg pa M4.

• 20190713_063458.jpg

Urejal BMW-Marko, 13.07.2019, 05:37.

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 298
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Leon je po mojem govoril o onem s KEH tablico. Sta ocitno torej dva komada
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: Bmw e61

Ta video sem si v začetnih sekundah predvajal že najmanj 100x ...to je to... ob takem zvoku vozila (in vožnji) se res spodobi it 1x na teden v spovednico :masa :masa

Urejal Silvershadow, 13.07.2019, 07:35.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 902
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Zvok je res bolan ampak a je to zvok obogaten z zvočniki?
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 326
  • Avtomobil: kombi

Samo, ob dodanem plinu več ni tako lep zvok. Nateg iz zvočnika? :ok2

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 467
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Vceraj sem imel eno daljo traso. Videl sem 3 novodobne avte ki so mi vsec. 1. je bil nov BMW 5 Gt :) Izgleda dosti boljse kot star model, pa res ni cisto mimo. Potem je bila tu ena sedmica, lepo decentno spuscena, po letniku bi rekel da 2017-2018. Sploh ni izgledala preveliko. Zadnja zadeva, pa je Audi SQ8. Dobro zgleda in odpsredaj in odzadaj. Gre tudi dobro, skoraj kot moja E39 :ok2 :laugh.

Se storija:

Pa sej ne recem, da se tip ni trudil, vsaka mu cast, kaksnih 20km je vozil celo pred menoj. Jaz sem vozil svoj tempo (strokovno imenovan anti-sleep ;)), pa upam da nisem prevec nacel EGO voznika Audija, ko ga je stara XXXX€ vredna E39 pustila odzadaj. Zmotilo ga je to, da sem ga prehitel (to je moralo bit v Audiju :eek), pa me je takoj ob prvi priloznosti prehitel po desni, pa pred mene. Jaz pa...oo so you got a problem mister. ;) sem sel pocasi a vztrajno naprej. In picim jaz dalje svoj tempo nakar me dohiti Ford Focus 1. gen karavan, pa me prehiti, da se mi je auto zamajal. Cez tunele 150-160km/h, ne j*** to njega nic :) Svasta vidis na cestah.

Urejal MajoR, 13.07.2019, 11:44.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 315
  • Avtomobil: E39 525i

Nove 5gt ni, zdaj je 6gt lol :)
Prikaži več možnosti

Matejd7
Matejd7

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 789

Vceraj sem imel eno daljo traso. Videl sem 3 novodobne avte ki so mi vsec. 1. je bil nov BMW 5 Gt :) Izgleda dosti boljse kot star model, pa res ni cisto mimo. Potem je bila tu ena sedmica, lepo decentno spuscena, po letniku bi rekel da 2017-2018. Sploh ni izgledala preveliko. Zadnja zadeva, pa je Audi SQ8. Dobro zgleda in odpsredaj in odzadaj. Gre tudi dobro, skoraj kot moja E39 :ok2 :laugh.

Se storija:

Pa sej ne recem, da se tip ni trudil, vsaka mu cast, kaksnih 20km je vozil celo pred menoj. Jaz sem vozil svoj tempo (strokovno imenovan anti-sleep ;)), pa upam da nisem prevec nacel EGO voznika Audija, ko ga je stara XXXX€ vredna E39 pustila odzadaj. Zmotilo ga je to, da sem ga prehitel (to je moralo bit v Audiju :eek), pa me je takoj ob prvi priloznosti prehitel po desni, pa pred mene. Jaz pa...oo so you got a problem mister. ;) sem sel pocasi a vztrajno naprej. In picim jaz dalje svoj tempo nakar me dohiti Ford Focus 1. gen karavan, pa me prehiti, da se mi je auto zamajal. Cez tunele 150-160km/h, ne j*** to njega nic :) Svasta vidis na cestah.

Nehaj sanjati no... SQ8 gre 0-200 pod 17s. Ti si se verjetno kar lepo z navadno 3.0 TDI dajal. 

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 868
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Nehaj sanjati no... SQ8 gre 0-200 pod 17s. Ti si se verjetno kar lepo z navadno 3.0 TDI dajal. 

Saj jaz se tudi lani peljem po tunelu z GTI-jem, nakar v ogledalu zagledam meni znane žaromete (a6 c7 fl).. Pridema iz tunela in pohodim v podn, tip skoz za ritjo... Nakar švigne mimo mene po desni in zagledam dva ovalna izpuha... Jebiga ni bil 2-3.0 tdi...

Drugače pa Major, ni bil sq8...

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 450
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Najjace so mi rokavice, ki jih res nujno rabi za grip, vozi pa naravnost po avtobanu...
Prikaži več možnosti

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik

Sej e39 je uredu avto, sam ne ga pa kovat med zvezde. Avto je star 20 let, vsak danasnji 2.0 (naj bo bencin ali dizel) je hitrejsi od e39 530d/i

Urejal BMW-Marko, 13.07.2019, 12:35.

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 450
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Dokler mene v 16 let stari bmw gajbici ne prehitevajo cipirani 2.0d sem ok, pol bodo pa kompleksi...
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 315
  • Avtomobil: E39 525i

Najjace so mi rokavice, ki jih res nujno rabi za grip, vozi pa naravnost po avtobanu...

To je za imidž :)
Prikaži več možnosti