Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * * - 34 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
21998 odgovorov v temi
MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 618
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Hvala, za zdaj sem ztihtal enega Tourana ampak bom rabil cez cca. 2 tedna, tako da bo orav prislo.

@Leon, eni od njih ki si jih linkal (ne vem vec kateri), so hoteli za mesecni najem Passata (sicer 2018) in moje kilometre 1600€+ :ok2

Urejal MajoR, 13.08.2019, 19:15.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 003

Saljivci :-) mogoce je boljs vzet brez omejitve km, itak noben ne racuna da bos tok naklepal...
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 662
  • Avtomobil: Nemški

a je vozil kdo Macan turbo? Je vreden svoje cene??

Sem. Težko reči, vozil sem tako osnovnega kot tudi Turbo, pa bi raje imel Turbo ali kaj močnejšega od osnove 2.0, ker tisto ne gre nikamor in ne da niti malo športnega občutka pri vožnji. Recimo pri Cayenne pa bi se raje odločil za kak diesel motor kot Turbo, tam je “gajba” tako velika in mehka da je cist vseeno kater motor je notri. Občutka za pospeške in hitrost sploh ne dobiš...
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: BMW department

Sem. Težko reči, vozil sem tako osnovnega kot tudi Turbo, pa bi raje imel Turbo ali kaj močnejšega od osnove 2.0, ker tisto ne gre nikamor in ne da niti malo športnega občutka pri vožnji. Recimo pri Cayenne pa bi se raje odločil za kak diesel motor kot Turbo, tam je “gajba” tako velika in mehka da je cist vseeno kater motor je notri. Občutka za pospeške in hitrost sploh ne dobiš...

cayenne velika in mehka gajba? daj ne nabiji!
ocitno jih samo gledas. vprasi malo klobaso kako avto ne gre pa jaz sem ga tudi mel, malo mlajsega. lahko tud Pando vprasas, samo ne trosi nebuloz. in Macan je en izmed najbolj prodajanih avtov Porscheja, ze mora bit za kaj verjetno.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 662
  • Avtomobil: Nemški

Ti si mel diesel, to bi tudi jaz priporočal bodočemu kupcu. Luka je mel 957 Turbo S. Tega modela nisem nikol pelov, nikol vidu od blizu. Tko da plačat cca 100.000€ več za Turbo se mi pa ob vožnji aktualnega modela iz Vranskega proti LJ ni zdelo prepričljivo. Sej gre, pa zvok pa vse, tudi poraba ni mala ampak who cares za-to. Al pa da boš lažje razumel, raje bi imel X5 4.0d kot pa X5 M. Aja pa teh avtov sploh ne gledam, ne spremljam. Sem pri drugi znamki zelo zadovoljen, zaenkrat :ok2
Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest tudi. Benz v teh avtih je brez veze. 99% casa nisi hitrejsi, tankas pa na dve uri ce gonis. Hitro mine veselje.
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti si mel diesel, to bi tudi jaz priporočal bodočemu kupcu. Luka je mel 957 Turbo S. Tega modela nisem nikol pelov, nikol vidu od blizu. Tko da plačat cca 100.000€ več za Turbo se mi pa ob vožnji aktualnega modela iz Vranskega proti LJ ni zdelo prepričljivo. Sej gre, pa zvok pa vse, tudi poraba ni mala ampak who cares za-to. Al pa da boš lažje razumel, raje bi imel X5 4.0d kot pa X5 M. Aja pa teh avtov sploh ne gledam, ne spremljam. Sem pri drugi znamki zelo zadovoljen, zaenkrat :ok2

sem mel tud X5 4.0d, tako da lahko iz prve roke povem, da noben od obeh ni predvsem mehka gajba. in glede na velika ti verjetno oba pokazeta "sene" cez ovinke. to je point.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 702
  • Avtomobil: /

Ja ce primerja z M3 potem je to mehka gajba, ce primerja s kaksnim Range-om ali XC90 je X5 fajn trd.
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja ce primerja z M3 potem je to mehka gajba, ce primerja s kaksnim Range-om ali XC90 je X5 fajn trd.

pa spet ni cisto tako. mam tud e90 m3 in M4 imel pa prodal. moj x5 je bil trsi od obeh, ampak je bil tako narejen. ni take razlike kot se prikazujen razen na 17, 18 col feltnah, s tabularji pa navadno podvozje.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 963

Ker € niso faktor v tej temi, pa še kakšno o tem kosu

https://www.avto.net...asp?id=14098816

https://m.youtube.co...h?v=P2IX2SkKSCY

https://m.youtube.co...h?v=cz3-gFFskYM
E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, |{}| = 0
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 618
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ker € niso faktor v tej temi, pa še kakšno o tem kosu
https://www.avto.net...asp?id=14098816
https://m.youtube.co...h?v=P2IX2SkKSCY
https://m.youtube.co...h?v=cz3-gFFskYM

Kaj je pa tu tak dragega? :) Gorivo mogoce? Cestnina je ista kot jo placujem zdaj. Ni vraga, da nekdo ki si je to zelel od nekdaj, ne kupi.

Jaz nebi, se zdaj ne. Enkrat ko bo hisa vredna vsaj 3x kot avto ko je stal nov pa mogoce :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 287
  • Avtomobil: 325d F31

Bremze so tud še dobre za 300k. Sam gas pa je.
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 648
  • Avtomobil: skunk :)

:-D

Pripete slike za predogled

• 20190819_191145.jpg
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, BMW Deutschland in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

:-D

Baraba jodlarska, se norca dela iz poštenih Slovencev.. :ok2  :crazy  :metalc

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Mene moti sam da ni lepo parkiral :-)

Za cayenna ki je na drazbi danes je pa 70 vplacanih varscin. Javim za kok je bil prodan....
Prikaži več možnosti
    • LEO37 in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 648
  • Avtomobil: skunk :)

Za cayenna ki je na drazbi danes je pa 70 vplacanih varscin. Javim za kok je bil prodan....

Noro :eek

Leon, ko si pred časom rekel, da boš rental osmico pri Sixtu. Bodi pozoren na znesek popravila platišča.

https://www.youtube....TyT1V9YKD1P-xOU

Urejal Bavaria fan, 19.08.2019, 09:39.

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja ocitno je cena taprava. Jest bi upal do 65 drazit, vec je pa ze kriza. Bomo kmalu zvedeli :-) za 45 jurjev bi pa ocitno 70 cayennov lahko prodal v enem dnevu...

Urejal leonT, 19.08.2019, 09:49.

Prikaži več možnosti

Leshinjo
Leshinjo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 172
  • Avtomobil: 5er

Noro :eek

Leon, ko si pred časom rekel, da boš rental osmico pri Sixtu. Bodi pozoren na znesek popravila platišča.

https://www.youtube....TyT1V9YKD1P-xOU

kje je težava?, pač feltno je poškodoval, popravit se je ne da in mu bojo zaračunal novo 1,400€. Če mu je bilo težko plačat/doplačat za zavarovanje, je to pač tako...ampak treba je pač delat iz muhe slona, vse za to da bi imel oglede na YT...

@leonT  a si novi lastnik Cayenna?

Urejal Leshinjo, 19.08.2019, 12:08.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 496
  • Avtomobil: new age e39

Mislim da.je imel Luka navadnega turbaca, ki pa seveda ni bil cisto navaden. :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

kje je težava?, pač feltno je poškodoval, popravit se je ne da in mu bojo zaračunal novo 1,400€. Če mu je bilo težko plačat/doplačat za zavarovanje, je to pač tako...ampak treba je pač delat iz muhe slona, vse za to da bi imel oglede na YT...

@leonT  a si novi lastnik Cayenna?

Ma po moje to naredil namerno, itak je vedel kaj bo iz tega glede na to da ni imel zavarovanja. Dec si dela reklamo ker ve da so EU turisti njegove potencialne stranke. Itak pa pri takšnih avtomobilih vzameš zavarovanje, razen če si gambler..

BTW, v soboto sem se malo vozil z M4 fl. Mogoče se sliši čudno, sem malo več pričakoval od teh konjev... Ja razvajena rit sem, priznam... :-D  :napaka  

Prikaži več možnosti