Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * * - 34 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
22827 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 143
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Se ena cvetka, ce izklopis esp ali kako se rece programu za stsbilnost pri bmwju, ti ne velja kasko ce ga zbijes.

Pa ko vrnes pogledajo gume in zavore. In ce manjka vec kot 1 mm placas nove gume se zraven :-)

Pa si ti prepričan da boš sploh lahko preizkusil avto kot se spodobi?  :confused

Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 478
  • Avtomobil: ni moj:(

Napisal sem svojo iskreno izkušnjo. Ne pritiskam v poden oz., sploh ne pritiskam & nasploh pazim, da ne ogrožam drugih (in seveda sebe).

Sicer pa absolutno ni vredno. Če je frka, se mi nikoli ne mudi in nisem živčen za volanom. Pač pridem, ko pridem.
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 242

Fantje pozna se ce si poslovno veliko na cesti. In za nekoga 1-2uri ni nic zame je pa to ful v tem casu odgovorim na maile in ostale reci. Ali je bolse da vozim 100 pa komp v roke pa pisem maile??
Prikaži več možnosti
    • Eagle46 in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 838
  • Avtomobil: Bmw 330d

Fantje pozna se ce si poslovno veliko na cesti. In za nekoga 1-2uri ni nic zame je pa to ful v tem casu odgovorim na maile in ostale reci. Ali je bolse da vozim 100 pa komp v roke pa pisem maile??

Pazi da ne napises zadnjega v življenju, samo to hočem povedat.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 136
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Nisi razumel, kaj je napisal... niti ne razumeš, kako vozimo.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Eagle46 je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 428
  • Avtomobil: E39 525i

Pač selektivno branje...
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 838
  • Avtomobil: Bmw 330d

Nisi razumel, kaj je napisal... niti ne razumeš, kako vozimo.

Razumem vse. Vem da vozite hitro in varno.

Problem je ker vsak od nas misli: To se meni ne more zgoditi, to se dogaja samo drugim! Dokler ne doživi, eni majo več sreče eni manj, jbg.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 617
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mislim da nihče od njih tega ne misli, samo sprejmejo tveganje.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 493
  • Avtomobil: E46 320Ci

Tu je pa zdaj moralno vprašanje, če imaš ti pravico sprejet višje tveganje na račun nekoga drugega.

Mislim saj je celo življenje itak samo statistika preživetja :laugh

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa saj ne tiščiš v poden za vsako ceno... voziš hitreje, kolikor promet dopušča... nihče od nas, ki se vozimo od sestanka, do sestanka, ne nori brezglavo.

Pri svoji vožnji hipotetično tvegam samo kazen za hitrost, pa še to minimalno (avtocesta, zmerna prekoračitev)... bolj, kot na sebe, moram paziti na to, kaj delajo ostali, ki so nevarni zaradi egoizma ali nesposobnosti, čeprav vozijo pod omejitvami.

Tveganje, da bom zaradi višje hitrosti poškodoval sebe ali drugega je, v primerjavi z vožnjo po omejitvah, zanemarljivo večje, ker ne delam neumnosti.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, ily in mstipic uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 493
  • Avtomobil: E46 320Ci

Jaz tvoj vidik razumem, ker tudi sam nisem angelček.

Vprašanje ostaja isto, pa nima veze ali je 50% več možnosti ali 0,05%.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Ostanimo vsi doma... to je najbolj varno... in to pride ven v temi M5 vs. AMG :skrbast

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 762
  • Avtomobil: /

Ostanimo vsi doma... to je najbolj varno... in to pride ven v temi M5 vs. AMG :skrbast

Napaka, statisticno gledano se najvec nesrec zgodi prav doma.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 274

Lej lahko testiras kolikor hoces, sam se ogulis gume jih moras pac nove kupit. In ce vozis kot bedak te tud zavarovalnica be castila z novim avtom.

Sicer si pa ne predstavljam da na tem avtu lahko skuris gume, to se drzi ceste kot klop. Da bi podriftal bi morala bit ogromna hitrost, skratka ubil bi se prej kot bi gume poradiral. Razen na dirkaliscu, tja pa tud ne smes. To je avto za uzivasko kruzanje ne za dirkat.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Vem, tvegam vsak dan ko sem na slo cestah. Ampak 150-160 ni neka hitrost, varnostno razdaljo imam vedno veliko zaradi preventive ce se nekdo za mano nebo zaustavil. Pa kdo je pisal da brezglavo tiscanje. Vozim tako kot je leo rekel varno in da je kazen minimalna ce slucajno spregledam. Kjer je delo na cesti pa vozim po omejitvah in tudi cez predore vozim po omejitvah...

Drugace pa katero cesto predlagate iz CELJA v MEZICO?
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 762
  • Avtomobil: /

Do Mežice se men najbolj dopade na Šoštanj in dalje na Črno, tam je lepa cesta, polna ovinkov in malo prometa. Drugače pa Mislinja in Slovenj Gradec.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Do Mežice se men najbolj dopade na Šoštanj in dalje na Črno, tam je lepa cesta, polna ovinkov in malo prometa. Drugače pa Mislinja in Slovenj Gradec.

Okej, hvala.
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 33
  • Avtomobil: 330 xi

Če ima kdo slab dan naj prisluhne Beethovnovi simfoniji 10ih cilindrov.
Namonterali so se Eisenmannovi izpuhi  :mljask  :mljask  :mljask 

Urejal Nixxon, 12.09.2019, 04:46.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 274

še par stvari o M850i če se komu da brat :)

Kaj mi je všeč:

zavore sem že omenil? res hude, svaka čast kaj so naredili, za cestno uporabo so še premočne bi rekel.

Keyless go deluje super, ko se avtu približaš na 1 meter se že odklene, ko greš stran se sam zaklene, ni treba stiskat kljuke

laser luči, top

udobni sedeži, super učinkovito gretje in hlajenje, gretje vratu

menjalnik, ultra hiter, brez cukanja

nor 4x4 pogon, trakcije je neomejeno, ni šans da se vklopi esp, na mokrem še nisem mel prilike probat, na suhem pa grabi bolano

kaj mi ni všeč

mreža za zaščito proti vetru je v prtljažniku v eni vrečki in jo moraš ročno sestavit in vgradit za zadnje sedeže. wtf? S klasa ma elektrčno ki se dvigne sama za zadnmimi sedeži

M značka, ker zavaja, da je M avto pa ni, v resnici je ful bolj kruzer, dirkanje mu sploh ne paše, motor je pretih, to je motor za sedmico ne za M850. Za kruzanje, leti pa kot en našponan dizel, čist se mu zmeša že pri 2500 obratih in nimaš občutka da kaj pridobiš če ga teraš v obrate nad 5000, čeprav ma blokado na 6500...

premalo prostora za potnike zadaj, če maš 4 sed pol lahko pričakuješ, da bo kdo hotel kdaj se peljat tudi zadaj, pa da ima noge recimo.

mal je brez karakterja, nisi posran ko greš proti avtu, pač vse dela super sam ni nobene emocije. Ne vem al sam men ne potegne bmw, ampak tale je res ultra hladen.

Danes sem se vozil samo po mestu, na izi pa parkrat malo pospeševanja, samo vse v okviru omejitev in je poraba 19... tok kot porh hehe.

Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan, sash, soulfly in 3 ostalim je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 377
  • Avtomobil: Nič več BMW

še par stvari o M850i če se komu da brat :)

Kaj mi je všeč:

zavore sem že omenil? res hude, svaka čast kaj so naredili, za cestno uporabo so še premočne bi rekel.

Keyless go deluje super, ko se avtu približaš na 1 meter se že odklene, ko greš stran se sam zaklene, ni treba stiskat kljuke

laser luči, top

udobni sedeži, super učinkovito gretje in hlajenje, gretje vratu

menjalnik, ultra hiter, brez cukanja

nor 4x4 pogon, trakcije je neomejeno, ni šans da se vklopi esp, na mokrem še nisem mel prilike probat, na suhem pa grabi bolano

kaj mi ni všeč

mreža za zaščito proti vetru je v prtljažniku v eni vrečki in jo moraš ročno sestavit in vgradit za zadnje sedeže. wtf? S klasa ma elektrčno ki se dvigne sama za zadnmimi sedeži

M značka, ker zavaja, da je M avto pa ni, v resnici je ful bolj kruzer, dirkanje mu sploh ne paše, motor je pretih, to je motor za sedmico ne za M850. Za kruzanje, leti pa kot en našponan dizel, čist se mu zmeša že pri 2500 obratih in nimaš občutka da kaj pridobiš če ga teraš v obrate nad 5000, čeprav ma blokado na 6500...

premalo prostora za potnike zadaj, če maš 4 sed pol lahko pričakuješ, da bo kdo hotel kdaj se peljat tudi zadaj, pa da ima noge recimo.

mal je brez karakterja, nisi posran ko greš proti avtu, pač vse dela super sam ni nobene emocije. Ne vem al sam men ne potegne bmw, ampak tale je res ultra hladen.

Danes sem se vozil samo po mestu, na izi pa parkrat malo pospeševanja, samo vse v okviru omejitev in je poraba 19... tok kot porh hehe.

Modra tabletka baje dela čudeže...

Prikaži več možnosti