Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * * - 35 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
24444 odgovorov v temi
m-power81
m-power81

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 376
  • Avtomobil: BMW e30, e46, e70

Aston Martin ze leta vgrajuje obratomer na ta nacin
B26F3330-FA7D-4274-A2BC-4D624DD49751.jpeg
Prikaži več možnosti

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 419
  • Avtomobil: BMW F11 520d LCI

Zato ga pa noben na forumu noče..
Prikaži več možnosti
    • andy, Mat xxl, Martini Racing in 3 ostalim je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 578
  • Avtomobil: kombi

Samo tole res debilno zgleda

Prikaži več možnosti

Lexus
Lexus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 779

Na avto mladi gledamo drugace kot stara generacija, ko je bil to najvecji projekt v zivljenju.

Kater "največji projekt" bo pa od novih in mladih generacij? Dretje po televiziji kako co2 onasnažuje planet medtem ko se pripeljejo na press conference z avtom na fosilno gorivo? Pametovanje kako nevarna je jedrska energija in se zavzemajo za prepoved le te, medtem ko za 95% časa njihove aktivnosti potrebujejo elektriko? Dokazovanje širom sveta via instagram kako je njihovo življenje na ravni bogate kim kardashian? Ugotavljanje in modrosti če geji lahko posvojijo otroka? Biti aktivist na 101 način?

Ne pa sej je res brezveze, bojo že mi pa tudi :laugh Dinozavri so živel miljone let pa jih v enem dnevu ni blo več, pa zašto,da se ja sekiram :-D :crazy Jaz se bom držal dobre salame, velik seksa, hladnega piva in avtomobila z max euro 3 normo, mladi nej pa sebe zrihtajo kukr jim paše :-D 

Prikaži več možnosti
    • Jerry, OffsummeR, Lugs in 2 ostalim je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 489
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

No ko smo spet pri Greti, meni je največja fora ko ima kao podporo od Švarcija. Dec se očitno dela norca iz nje, sploh glede na svoj vozni park. Zdaj če je enega G-ja dal predelat na Končarja, še ne pomeni da ne vozi 10 drugih fosilcev kateri 10-20X bolj onesnažujejo okolje, kot pa en fucking 2.0 tdi...

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 192
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Zato pa pravimo eni sebi oktanoglavci, ki rad analiziramo vozilo, voznjo, tehniko do skrajnosti. Ostali so pac ljudje, ki si lahko privoscijo avte ampak ne razumejo inzineringa za dolocenim avtom. Vedo da je hiter ali pocasen, glasen ali tih, varen ali nevaren, da te odpici v ograjo hitro ali pa ne.

In v to smer gre tudi avtoindustrija, ker so taksni ljudje mainstream, nam, pa zadajajo vedno tezjo nalogo, da moras met al polno keso denarja ali pa bit sam svoj mojster, da vozis se naprej zanimiva in kolko tolko analogna vozila.

Porschehi M-i, AMG-ji. Poglejte cene, tudi rabljenih, vse vam je jasno. Zato ne dam 4.4 od bajte, bo pa enkrat mogoce kak kompresor/turbo projekt nastal, samo da smrdljivca prvo spedenam :)

Urejal MajoR, 09.10.2019, 10:00.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 208
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Zato pa pravimo eni sebi oktanoglavci, ki rad analiziramo vozilo, voznjo, tehniko do skrajnosti. Ostali so pac ljudje, ki si lahko privoscijo avte ampak ne razumejo inzineringa za dolocenim avtom. Vedo da je hiter ali pocasen, glasen ali tih, varen ali nevaren, da te odpici v ograjo hitro ali pa ne.

In v to smer gre tudi avtoindustrija, ker so taksni ljudje mainstream, nam, pa zadajajo vedno tezjo nalogo, da moras met al polno keso denarja ali pa bit sam svoj mojster, da vozis se naprej zanimiva in kolko tolko analogna vozila.

Porschehi M-i, AMG-ji. Poglejte cene, tudi rabljenih, vse vam je jasno. Zato ne dam 4.4 od bajte, bo pa enkrat mogoce kak kompresor/turbo projekt nastal, samo da smrdljivca prvo spedenam :)

Zato pa kupit 991-S/4S, GTS in z šalt-heblnom,.. ;) pa fertik maša za naslednjih 20 let, saj je 400(+)hp "več kot dovolj" če je pravi šofer za volanom :ok

če pa želite turbo projekte, pa generacijo 991 II in hopla po menjavi turbin.

Urejal Taucher, 09.10.2019, 10:29.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 489
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

No jaz sem e92 z N52 tudi nabavil s tem namenom da ostane pri bajti, sicer ga ne mislim nič predelovat... Če se ga bom naveličal ga bom pa odjavil in vrgel v garažo, tistih 37.5 € bom pa že plačal na leto tej glupi državi. Ampak ni lepšega ko ti zapoje atmosferski šestak, naj bo pri bajti. Itak takih dinozavrov ne delajo več. Meni bi bilo tudi zanimivo če mi bi foter v garaži šparal e21 ali pa trivratno e30 320i..  :ok

Prikaži več možnosti
    • Jerry, soulfly, zigi in 3 ostalim je všeč

Foggy
Foggy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 87

No jaz sem e92 z N52 tudi nabavil s tem namenom da ostane pri bajti, sicer ga ne mislim nič predelovat... Če se ga bom naveličal ga bom pa odjavil in vrgel v garažo, tistih 37.5 € bom pa že plačal na leto tej glupi državi. Ampak ni lepšega ko ti zapoje atmosferski šestak, naj bo pri bajti. Itak takih dinozavrov ne delajo več. Meni bi bilo tudi zanimivo če mi bi foter v garaži šparal e21 ali pa trivratno e30 320i..  :ok

Lepo povedano :ok

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Meni je bilo to že zdavnaj jasno, da je treba bavarce kupit pa obdržat pr bajt do zadnjega (sploh močne in redke primere izvedbe) ;)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 302
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Kaj pa stroj na mariborskih ulicah :) neverjeten zvok in izgled..

Pripete slike za predogled

• B492808D-0019-4E50-87E6-72AB32005251.jpeg
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Kaj pa stroj na mariborskih ulicah :) neverjeten zvok in izgled..

ja maseratti ima zvok kot se šika, ga lahko slišiš na več m/km daleč ;)

Prikaži več možnosti
    • Popo30 je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

ja maseratti ima zvok kot se šika, ga lahko slišiš na več m/km daleč ;)

Sem se peljal se nekaj casa za njim in videl, da ga vozi nas davcni svetovalec Rok Snezic :)
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 601
  • Avtomobil: --------:)

Snezko ga ma..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 924
  • Avtomobil: prdalica

Točno to je un možakar, ko je diplomiral kako zgoljufati državo :-D  :-D  :-D

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Sem se peljal se nekaj casa za njim in videl, da ga vozi nas davcni svetovalec Rok Snezic :)

a tole? http://www.snezic.si/

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 102
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz tega mojemu staremu sploh ne morem dopovedat. Zanj je to stara šara in navija za to, da se avta znebim.

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

a tole? http://www.snezic.si/

Ja tocno tole :)

Pred leti je zacel z delovanjem pri nas, se zdaj ima par poslovalnic za odskodnine, vsem dobro znane PORAVNAVA. Po par sporih pri nas z drzavo in mafijo (zazgali so mu dva hudaaa avta) je svoje poslovne prostore preselil v BIH. Mislim, da je celo dobil njihovo drzavljanstvo. Sicer pa BIH je podobno kot Ciper, davcna oaza.
Prikaži več možnosti

tismi
tismi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 572
  • Avtomobil: KEH

Maserati je kralj zvoka, škoda, da v FCA očitno ne vejo čisto dobro, kaj narediti z znamko. GranTurismo je že res star, bi bil čas za nov model (čeprav še vedno dobro zgleda), Quattroporte mi je bil bolj všeč prejšnja verzija, ki je še deloval luksuzno, ta novi oblikovalski jezik mi ne potegne, Ghibli je wannabe luksuzna limuzina srednjega razreda, Levante je pa dobra alternativa v SUV razredu, samo predrag se mi zdi. 

Je pa sigurno dobra izbira, če hočeš biti drugačen in imeti nekaj drugega kot izdelek iz Nemčije :)

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 715
  • Avtomobil: BMW

Pa tudi cene niso pretirane.

https://suchen.mobil...ce-ccd4dfa28340

Prikaži več možnosti