Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * * - 35 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
23783 odgovorov v temi
Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 259
  • Avtomobil: OOOO

Ja tocno tole :)
Pred leti je zacel z delovanjem pri nas, se zdaj ima par poslovalnic za odskodnine, vsem dobro znane PORAVNAVA. Po par sporih pri nas z drzavo in mafijo (zazgali so mu dva hudaaa avta) je svoje poslovne prostore preselil v BIH. Mislim, da je celo dobil njihovo drzavljanstvo. Sicer pa BIH je podobno kot Ciper, davcna oaza.

Nic kaj nizji davki na dobicek niso kot v kantonu Zug v Svici. S tem da tam vsaj ves, kako lahko normalno poslujes brez dodatnih kuvertic...
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 691
  • Avtomobil: BMW

Jaz tega mojemu staremu sploh ne morem dopovedat. Zanj je to stara šara in navija za to, da se avta znebim.

Jaz ga prav razumem. Pač sin bi si lahko kupil kakšen stroj ( za delo mislim ) ali pa že pol hiše zgradil. Malo v hecu malo pa tudi zares. :)

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 325
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Levante je pa dobra alternativa v SUV razredu, samo predrag se mi zdi. 

Men je pa Levante krneki, kr en "no name" SUV je brez prezence, zgleda mi kot nek Japonski SUV ala Infinity, Lexus..., Mi je Stelvio lepši in bolj "močno" na cesti deluje.

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 143
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Nic kaj nizji davki na dobicek niso kot v kantonu Zug v Svici. S tem da tam vsaj ves, kako lahko normalno poslujes brez dodatnih kuvertic...

Ampak v BIH vseeno ni tako strogo, tudi zakoni so zato, ker pac morajo bit. Uposteva pa se jih vemo kako. V Svici pa ni heca. Dela se po crki zakona, drugace hitro izpades iz igre. V Bosni pa, ce imas denar lahko kupis skoraj vse. Dobesedno..
Prikaži več možnosti
    • Silvershadow je všeč

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 490
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Wifey looks doable  :laugh

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • jocker, voodoo child in Lexus uporabnikom je všeč to sporočilo

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 985
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

A doktoriral je tudi v bosni?
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 143
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Mislim da ja. Je bilo nekaj govora pred casom na to temo. Nevem, kako je s priznanjem doktorata, ki narejen v EU. Pa tud vprasanje, ce je dejansko kaj delal oz pisal doktorat. Mogoce kaj malega ostalo pa € v kuverto..
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 172
  • Avtomobil: e91

mislim, da jo je kr v slo naredil...

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 571
  • Avtomobil: -

Men je pa Levante krneki, kr en "no name" SUV je brez prezence, zgleda mi kot nek Japonski SUV ala Infinity, Lexus..., Mi je Stelvio lepši in bolj "močno" na cesti deluje.

Tocno tako... Hotl so narest macana, naredil so pa qashqaija :) Mocno upam, da to ne pomeni, da bodo tudi ostali modeli sli v to smer. Bi bilo res skoda, ker tolk karakterja kot ga premorejo doloceni modeli maseratija nima nobeden od konkurence...

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 019
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz ga prav razumem. Pač sin bi si lahko kupil kakšen stroj ( za delo mislim ) ali pa že pol hiše zgradil. Malo v hecu malo pa tudi zares. :)

To ne, samo novejši avto, da bi si vzel :ok2 po njegovem je novejše = boljše, najraje novo, kar je staro, je šara. V resnici pa ni neka avtomobilska duša, oz. je nekaj na pol. 

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 674

Edina resna stvar ki jo ponuajo novejsi je aktivna varnost. Jest sem prebledel kako so to nastudiral. Avto se na tempomatu v primeru naleta/megle/whatever sam zbremza na nulo in se ustavi. V mestu do 50 kmh pa ce zazna oviro zbremza sam na nulo tud ce gas tiscis. Men je to dejanski napredek. Ostalo je samo poliranje fines in marketing.
Prikaži več možnosti
    • bvogri in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 676
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Jeba bo samo, ko bodo ti sistemi zaradi starosti začeli odpovedovat....

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 854
  • Avtomobil: /

Sej ne bojo, sej to so zanesljive zadeve, Radarski tempomat je na trgu že vsaj 20 let, pa ne slišiš veliko, da bi prve generacije odpovedovale. PDC senzorji tudi redko odletijo, senzor za mrtvi kot pa praktično ni nič drugega. Te skrbi so bolj ali manj odveč. Ko bo ža avto res star, bo pa tudi že razbitih toliko, da boš vse dobil za ok ceno, če bi kdo sploh želel to popravljat.

Urejal neicheq, 09.10.2019, 17:20.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce bos zarad tega enega otroka resil invalidskega vozicka al pa da ne bom nabasal kolone na avtocesti v megli bom sprejel tveganje da cez 10 let crkne. Ko bodo to postekale zavarovalnice bos hitro not prinesel tako popravilo ker bo premija za zavarovanje tok nizja :-)
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 746
  • Avtomobil: new age e39

Mene je zadnjic resil radar v Italiji. Cudn filing ko avto zazlajfa na polno ti gledas pa v radio... Vse je letel z zicov. Abs tulu. Komplet.
Prasparu 10k...
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • bvogri in BMW Deutschland uporabnikom je všeč to sporočilo

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 408
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Ja a nimaš kasko, valda ni odbitna 10k.
Razen če bi napihu...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 772
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Opa, kaj sem jaz ravnokar prebral. Fantje, ne se zajebavat. Saj ne rečem, je luštno ko te radar reši pred karambolom. In potem te reši še enkrat, dvakrat. In potem pride tako da imaš eno pomembno življenjsko investicijo in moraš zamenjat avto, ali pa si ga samo sposodiš, ni važno. Kaj se zgodi? Navajen da te rešuje radar, se ob brezbrižni vožnji v nepredvidljivi situaciji raztreščiš na koščke.

Boste rekli, da ni res? Jaz sem enkrat pred leti že razbil avto, ker sem se navadil na PDC in ga en avto ni imel, pa sem z zadnjim delom nekam zadel, ker sem čakal kdaj bo zapiskalo. Človek se na vse dobre stvari navadi. Ampak PDC je ena stvar, zaradi tega ne boš umrl, zaradi tega ker se zanašaš na radar, pa brez problema.

Jaz bi vam priporočal da namesto teh neumnosti raje malo potrenirate drsenje vozila in obvladovanje le-tega v nevarnih razmerah na cesti. V nasprotnem primeru se zna zgodit da bo kak forumaš nenadoma zmanjkal in to ne bom jaz, čeprav se vozim v starem avtu in na 15 let starih gumah. Že to da vas je nekatere moral reševat radar je znak za alarm, to pomeni da je z vašo vožnjo nekaj hudo narobe. Ne se hecat s tem, fantje.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • soulfly, OffsummeR, DJ Falco in 4 ostalim je všeč

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 762
  • Avtomobil: Mesanec

Mater strinjam se z Jerryem.

Grem k zdravniku raje
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole je pa redka stvar, 25 turbo baccara...

Zna to kdo posraufat? Delov verjetno vec ni za dobit...

https://www.avto.net...asp?id=14597763
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 772
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tole je pa redka stvar, 25 turbo baccara...

Zna to kdo posraufat? Delov verjetno vec ni za dobit...

https://www.avto.net...asp?id=14597763

Poznam enega ki zna, ampak obvlada menjavo dihtunge samo na levi strani, na desni ne. Z malo sreče je ravno tista potrebna menjave.

Joke. O tem avtu je govora že v eni drugi temi, v tisti o kriznih avtomobilih. Malo pobrskaj. Za poservisirat tole najt mehanika ni problema, ti motorji so enostavni, mehanikov za renoje je pa pri nas malo morje. Treba bi bilo samo pogledat v kakšnem stanju je dejansko motor, dvomim da je samo tesnilo za zamenjat, verjetno so počene glave ali še kaj hujšega, lahko da je celo skrivljen blok. Čeprav je pri teh starih motorjih gusast, kar je plus točka. Motor za tak avto bo zelo enostavno dobit (če znaš čarat, drugače ne), tako da v primeru da je agregat fuč, si ga najebal. No za eno vijolico ga potem kljub vsemu še lahko prodaš, tako da na neki hudi izgubi nebi bil. Nabavi, izgubit nimaš kaj dosti, če drugega ne bi v tujini hitro našel kupca zanj, če ga daš na mobile.de, kar že itak obvladaš.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti