Skoči na vsebino

E60 M5 ali CLS 55 AMG ali še kaj drugačnega in zanimivega?

* * * * - 35 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
24535 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 079

Razmisljam da bi za foro kupil starega a6 2.4 bencinarja z veliko kilometri 350k plus in ga oddajal kot rentacar za 10 eur na dan brez omejitve kilometrov, pa da vidimo kdaj bo zadeva nehala delat. Tko za test...ker je kao srot motor ampak jih je kar nekaj s 300.000 na avtonetu... cudno da sploh se vozijo ane.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 099
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Takega “pocket rocket” kot je TT RS BMW se ni naredil, pa ti lahko tolces cez Audi kolikor hoces.
Zadeva je neverjetno hitra in agilna, za mali denar, in to naliM isce.
Ze brez, da ga cipiras leti, s cipom je pa s pospeski v ligi “supercajev”

Seveda, sedi se pa v njem tako kot v gajbi za krompir, pa še to je žaljitev za gajbo, ker je bolj udobna. Če hočeš pospeške si lahko tudi namontiraš raketni motor na nakupovalni voziček kot smo videli na eni sliki ki jo je par dni nazaj nekdo prilepil na forum, ampak to še ni avto. Avto naredi še marsikaj drugega, za kar pri podloškah še slišali niso. Pri BMW so.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • miho1 in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 207
  • Avtomobil: E46 323Ci

Takega “pocket rocket” kot je TT RS BMW se ni naredil, pa ti lahko tolces cez Audi kolikor hoces.
Zadeva je neverjetno hitra in agilna, za mali denar, in to naliM isce.
Ze brez, da ga cipiras leti, s cipom je pa s pospeski v ligi “supercajev”

Res je petarda. Kot gokard se pelje, mene je avto impresioniral. Za 360 konjev gre brutalno. Zvok je pa itak nekaj posebnega, vsa cas da so zadrzali R5 motor

Samo malce ti je pa nerodno, ko ven stopis iz taksnega frizerskega avta :-P
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Razmisljam da bi za foro kupil starega a6 2.4 bencinarja z veliko kilometri 350k plus in ga oddajal kot rentacar za 10 eur na dan brez omejitve kilometrov, pa da vidimo kdaj bo zadeva nehala delat. Tko za test...ker je kao srot motor ampak jih je kar nekaj s 300.000 na avtonetu... cudno da sploh se vozijo ane.

Po manj kot enem tednu bo avto obstal, kaj boš pa potem? Folk ti ga bo rental za na pisto, za burnoute in podobno. Ma kakšen teden, če bo dva dni delal je dober...

Sicer pa super motor, 15 litrov porabe pa clioti 1.2 te prehitevajo. No ja, 100 eur je vreden, ne rečem.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 413
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Seveda, sedi se pa v njem tako kot v gajbi za krompir, pa še to je žaljitev za gajbo, ker je bolj udobna. .

Nisem se sedel v RS TTju, da bi sodil.

V testih kar sem jih prebral in pogledal na YT hvalijo sedeze, pozicijo za volanom in nizko sedenje. Nikjer pa ne omenjajo nobene gajbe...
Mogoce lahko Leon kaj vec pove, ce je bil kaj umazan od blata, ki je bil na krompirju...

p.s. žalitev se piše brez “j”, verjamem, da je bilo v naglici, ker drugače ti vse veš...

Urejal dylan_dog, 08.11.2019, 23:03.

Prikaži več možnosti
    • peropapero in Egon uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 916
  • Avtomobil: new age e39

:laugh
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 079

tok ma placa kot 991 spredaj. Jest sem komot sedel.

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 256
  • Avtomobil: BMW

V testih kar sem jih prebral in pogledal na YT hvalijo sedeze, pozicijo za volanom in nizko sedenje. Nikjer pa ne omenjajo nobene gajbe...
Mogoce lahko Leon kaj vec pove, ce je bil kaj umazan od blata, ki je bil na krompirju...

p.s. žalitev se piše brez “j”, verjamem, da je bilo v naglici, ker drugače ti vse veš...

TT RS ima enake sedeže kot navaden TT tako da to lahko hitro sprobaš če greš pogledat kakšnega ki se prodaja!

Na žalost pa ima Jerry kar prav kar se udobja tiče! Sedeži so daleč od udobja!

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce ima take kot jih imam sam v svojem, S Line verzija, se za moje pojme sedi vrhunsko pri 192 cm visine.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz sem enkrat splezal v enega TT in nisem mogel verjet da je nekdo sposoben spacat tak ergonomski zmazek od avta, še v jugotu se sedi svetove boljše. 

Glede pravopisa imaš prav, bilo je v nagljici, ja. Vedno me zjebe oblika besede "žaljivo", ki se dejansko piše z "j" in potem tudi "žaljitev" pišem enako, ne morem si zapomnit da je to narobe. Hvala za opozorilo. Zaradi tega sem imel slovenščino v šoli včasih zaključeno 4 namesto 5, razen takrat ko sem tovarišico očaral s svojimi prostimi spisi, kar pa ni bilo prav redko, no saj si lahko misliš.

Ce ima take kot jih imam sam v svojem, S Line verzija, se za moje pojme sedi vrhunsko pri 192 cm visine.

Če si v tvojo S Linasto verzijo splezal naravnost z drevesa, potem se ne čudim, da ti udobje podloškarja povsem zadošča.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa nagl(j)ica te tudi jebe...

Urejal dylan_dog, 09.11.2019, 00:15.

Prikaži več možnosti
    • peropapero, velikomalo, SILVEKK in 4 ostalim je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 937
  • Avtomobil: /

Men ima super pa super polozaj sedenja, pa nasploh ergonomijo. Sedis na tleh, volan si prfektno nastavis, saltlehbl na dosegu roke ravno prav. Pa smesno mehek in natancen menjalnik, tudi sklopka. BMW ima rocne katastrofa, vse trdo da popizdis. Pa kokpit v TTju je top, lepo zarotiran proti vozniku in tako ograjen, da se pocutis res super.

Za ok denar res super avto.

Prva genracija je bolj feler.
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 405
  • Avtomobil: 4 kolesa in volan

Dobro jutro Jerry...še malo pa boš zanetil vojno tukaj gor...vzemi si čas in ne v nagl(j)ici odgovarjat...verjamem, da si danes boljše volje.

Dobro jutro tudi vsem ostalim in po pameti danes z Martinom.

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486
  • Avtomobil: UFO

Kako da BMW ni naredil majhnega, agilnega avta ki je zelo hiter? Točno zaradi tega je postal to kar je, 1602, 2002, 2002tii.. S temi modeli je BMW zaslovel, glede majhnih agilnih petard lahko omenimo 135i, M1 coupe, M2, M240i..
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pa nagl(j)ica te tudi jebe...

Ah daj no, zdaj pa že pretiravaš. Čisto prav sem napisal, pojdi še enkrat prebrat in boš videl da si se ti zmotil, ne jaz... pri slovenščini so vedno vsi plonkali od mene, nihče je bolje ne obvljada, to si zapomni.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Dobro jutro Jerry...še malo pa boš zanetil vojno tukaj gor...vzemi si čas in ne v nagl(j)ici odgovarjat...verjamem, da si danes boljše volje.

Dobro jutro tudi vsem ostalim in po pameti danes z Martinom.

Dobro jutro tudi tebi. Kakšno vojno neki, o vojnah govorimo v drugi temi, tu teče debata o strojih ki so zanimivi za kupit, pa je očitno nekdo nekaj pomešal in zraven vpletel še kripe in konstrukcijske felerje. Pa dobro, v času martinovega je to razumljivo, človek spije kak kozarček preveč, potem se pa usede v podloškarja in se mu zdi, da sedi v bemflu. Ko se boste streznili, bo tudi tema zavila nazaj na pravo pot. Sicer pa hvala bogu za alkohol, brez njega nebi podloškarji prodali niti vijaka, kaj šele avto.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Ah daj no, zdaj pa že pretiravaš. Čisto prav sem napisal, pojdi še enkrat prebrat in boš videl da si se ti zmotil, ne jaz... pri slovenščini so vedno vsi plonkali od mene, nihče je bolje ne obvljada, to si zapomni.

Ah kako si prozoren s tem tvojim ”humorjem”. Vem, da si pri naglici nalasc “j” dodal..., pr žalitvi pač ne.

Kako da BMW ni naredil majhnega, agilnega avta ki je zelo hiter? Točno zaradi tega je postal to kar je, 1602, 2002, 2002tii.. S temi modeli je BMW zaslovel, glede majhnih agilnih petard lahko omenimo 135i, M1 coupe, M2, M240i..

Ja, vem, ampak jaz imam v mislih te novodobne modele, ki imajo res neverjetne performanse, 3,2 sec do 100 in pospeskimod 100 do 200 npr.

Tole poglej, pa ti bo jasno, da ni primerjave. Pa ne, da je M2 slab avto, TT RS posepesuje kot kak Mclaren. Mu ne pravijo zastonj budget R8.
https://youtu.be/4LJpVnEx1lc

Urejal dylan_dog, 09.11.2019, 08:38.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ah kako si prozoren s tem tvojim ”humorjem”. Vem, da si pri naglici nalasc “j” dodal..., pr žalitvi pač ne.

Nisem častna titova. Sem zelo varčen človek in nikakor nebi zanalašč tako razmetaval s črkami, kot mi očitaš. Bilo je po naklučju, prisežem.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti si en mali zabavljaček...
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 916
  • Avtomobil: new age e39

Dobr gre podloskar. Ne bi si mislu, da je bavarc v tretji ligi tle.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • dylan_dog je všeč