Skoči na vsebino

Kje kupiti BMW 1M?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
110 odgovorov v temi
soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317
  • Avtomobil: M

Obratomer poglej :ok

Oko sokolovo:blabla :cool
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 344
  • Avtomobil: /

http://suchen.mobile...s=EXPORT&noec=1
Prikaži več možnosti

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 787

Glavo bi jim odžagal, ne morejo hruške za jabuka prodajat, nateguni.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 600
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Nemci so že lepo napisali v opombah ;)

Bmw 1M Coupe Umbau

F7P 704+M270DE16AL+665921+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 37 cyl = 1209 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 775

Da obudim malce temo, a se ga res ne more nihče usmiliti? Saj avto skoraj da samo "stoji" parkiran glede na prevožene km... kok je recimo realna cena avta 40-50? čeprav se mi zdi da vsi hočejo novejše Mcomp in samo gledajo (pa drk**o) kok ma M konjičev in kok hitro gre naravnost "po mestu"  :)

BMW M1 :: Avtonet ::

Urejal Taucher, 19.03.2021, 07:43.

cars engine: D4, R4, R6, B6, AD, C3 V8 and 911air... time is money, so I spent it on a watch

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 670
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

To bo kak zbiratelj cez kake 10 let kupu.
Meni je sicer 1M res prehud in bi ga imel raje od vseh ostalih, ampak tega iz linka spodaj :ok

https://www.bmwblog....ine-and-600-hp/
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

To bo kak zbiratelj cez kake 10 let kupu.
Meni je sicer 1M res prehud in bi ga imel raje od vseh ostalih, ampak tega iz linka spodaj :ok

https://www.bmwblog....ine-and-600-hp/

ah to je že drug avto (predelava Gpower) :) :ok

prijetno branje:

BMW 1M vs. M2 CS - Which Car To Keep In My Garage? (bmwblog.com)

Urejal Taucher, 19.03.2021, 08:39.

cars engine: D4, R4, R6, B6, AD, C3 V8 and 911air... time is money, so I spent it on a watch

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 714
  • Avtomobil: e61 525dT

Da obudim malce temo, a se ga res ne more nihče usmiliti? Saj avto skoraj da samo "stoji" parkiran glede na prevožene km... kok je recimo realna cena avta 40-50? čeprav se mi zdi da vsi hočejo novejše Mcomp in samo gledajo (pa drk**o) kok ma M konjičev in kok hitro gre naravnost "po mestu"  :)

BMW M1 :: Avtonet ::

feferonček ?

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 012
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

feferonček ?

Feferonček je rdeča M3 coupe E92 (oznako pišem na pamet), ki je bila "malce" poškodovana po desnem boku. Ima nekje tudi temo. 

Tale pa je če se dobro spomnim bila v lasti forumaša Simi. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 517
  • Avtomobil: ///M2 Competition

Feferonček je bil E92 M3 tako je, je pa tale bil isto od SIMI-ja  :ok  mislim, da celo ena izmed prvih 1M v slo takrat?

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Feferonček je bil E92 M3 tako je, je pa tale bil isto od SIMI-ja  :ok  mislim, da celo ena izmed prvih 1M v slo takrat?

pravim da sedaj ko se že nekaj časa prodaja pride na oglas in spet gre, da nobenega ne pritegne ali je cena zasoljena? saj kot vemo ni vse v konjih in sekundah :)

simi je imel tega oranžnega 1M, potem je imel rjavega, srebrnega/modrega M2-comp, pa feferončka e92, pa mislim da je imel pred vsemi temi takrat rumenega M e36...  sva se pa takrat menila ko ga je še imel, jaz pa v zbirki pa makete avtov v 1:18 in 1:43, da bi jih postavili v vrsto in slikali. 

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

ah to je že drug avto (predelava Gpower) :) :ok

prijetno branje:

BMW 1M vs. M2 CS - Which Car To Keep In My Garage? (bmwblog.com)

Mahh, jst se ne oziram na te stvari kaj je bolj smotrno, boljse itd. 1M je enostavno avto, ki mi je bolano vsec. Seveda je M2 boljsi itd, samo M2 meni nekako ne potegne.
Sej tudi kar se mojga Golfa Mk4 tice, kolko sem ga placal in se dal nanj, bi dodal se vijolico ali dve in kupu mk6 GTI, ki je objektivno gledano boljsi avto v vsem. Samo meni osebno je Mk4 eden lepsih Golfov, plus ima 6 ognjev in se 4 motion, pa me prav malo briga ce me ze kak solidno cipan 2.0d pusti na kriziscu :ok
Avto kupim zase in ne za druge, preprodajo ipd. Kupim kar je meni vsec in kar denarnica omogoca, vse ostalo je nepomembno.
Prikaži več možnosti
    • Taucher in jocker uporabnikom je všeč to sporočilo

Guleb
Guleb

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 437

V Sloveniji so bili novi prodani samo trije 1M, vsi kupljeni praktično istočasno. 2x oranžen in 1x bel, s tem da je bel odšel na Hrvaško (Reka, pa najbrž potem tudi že naprej, saj ga je par let nazaj že prodajal). Najmanj km je imel od Simija (najbrž tale v oglasu?), drugi oranžen pa je bil na štajerskem (tudi forumaš); kam je pa ta šel pa ne vem. 

Vse ostalo je uvoz, karkoli pač to pomeni...

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 845

Zakaj bi kdo dal 70 jurjev za tole 1M? Sej je hud avto, ampak za polovico te cene mogoče. Al je to res iskana roba, kjer bo šla cena v nebo.

Urejal neicheq, 19.03.2021, 11:16.

Prikaži več možnosti

demo8
demo8

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 402
  • Avtomobil: Deutsch Oktett

Tam okoli leta 2013/14 je bil eden v Portorožu oranžen. Vem, da ga je imel sosed kolegovega študentskega stanovanja. Mislim pa, da se je tudi tisti nekam prodal.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

V Sloveniji so bili novi prodani samo trije 1M, vsi kupljeni praktično istočasno. 2x oranžen in 1x bel, s tem da je bel odšel na Hrvaško (Reka, pa najbrž potem tudi že naprej, saj ga je par let nazaj že prodajal). Najmanj km je imel od Simija (najbrž tale v oglasu?), drugi oranžen pa je bil na štajerskem (tudi forumaš); kam je pa ta šel pa ne vem. 

Vse ostalo je uvoz, karkoli pač to pomeni...

saj tale bel 1M je bil takrat tvoj ali ne? :)  zna biti, da je tale oranžni edini v slo? Da bi ga možakar dal za 35? ga grem takoj iskat z avto vleko :) močno dvomim.

Čez deset let če bo nadaljeval tak trend, bo imel ta avto recimo 30kkm, vrednost pa 70? Upam da bom našel to temo da bomo lahko videli dejansko sliko. :ok

če preberete komentarje so bili leta 14 okoli 40, dan danes po mobile tudi podobno, se pravi da so ohranil vrednost, če ne upoštevamo "vrednost" evra takrat in danes, ko je vse razvrednoteno.... 

meni je tudi 1M bolj všeč kot M2 in se ne oziram na cifre in kaj je drugim lepše boljše novejše... :ok

Imam tak občutek da dokler bom lahko vozil, da bom še vedno hodil na "tank štele" vlivat bencin in si lastit atmosferce+kako turbo vetrnico, ne pa rinit v razne vtičnice el. kable. :)

Urejal Taucher, 19.03.2021, 11:32.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj bi kdo dal 70 jurjev za tole 1M? Sej je hud avto, ampak za polovico te cene mogoče. Al je to res iskana roba, kjer bo šla cena v nebo.

Ker ni dosti narjenih, no, v startu naj bi jih samo 2700 izdelali a so jih kasneje zaradi povprasevanja izdelali 6300.
Pac 70k ne bo dobu se zdaj. Cez 10 let pa mozno, ce bo ostal s takimi km in v takem stanju.
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 501
  • Avtomobil: B58 MPPSK

Jaz bom pa mal drgač vprašal..

A ni žalostno, da taki avti stojijo namesto, da bi nekdo užival v njih?

Na mobile.de so te avti od 28k€  naprej.

https://suchen.mobil...Order=ASCENDING

Sej vsakemu svoje, ampak meni bi škoda prostora met doma to na dvorišču/garaži in vsak dan gledat pa ne uporabljat. Ker realno gledano to ni nobena eksotika. Drugo bi bilo, če bi mel nevem kakšnega eksota doma in ga šparal.

Po želji

Jaz zase vem, da za 70k€, bi gledal kaj drugega... F360, Galardo, MP4-12C, 911,... če bi hotel garage queen....

Urejal BMW4everafter, 19.03.2021, 12:40.

1964 Ford mustang 289 V8, F36 440i MPPSK 

Prikaži več možnosti
    • tristan01 in Compact-3 uporabnikom je všeč to sporočilo

demo8
demo8

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 402
  • Avtomobil: Deutsch Oktett

Tudi če bi imel P918 doma je prav da ga voziš ker šparanje res nima smisla.

Ok res da sam držim že 2 leti v garaži famozni e39 540i, ampak to zato, ker sem si kupil 740i in mi je nekako bolj pri srcu. Obogatel pa ne bom če ga prodam.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 501
  • Avtomobil: B58 MPPSK

Ma ja itak da se voziš. Sej zato....Pa razumel bi da P918 šparaš ne pa BMW serijo 1... M gor al dol...

Urejal BMW4everafter, 19.03.2021, 13:13.

1964 Ford mustang 289 V8, F36 440i MPPSK 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.