Skoči na vsebino

BMW M2 (F87) 2015/2016

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
868 odgovorov v temi
tom78
tom78

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 135

1607157116060.png

Urejal tom78, 29.12.2020, 21:58.

:bmw   I :mznak FAN                                                              

BMW :mznak  - WHERE TOO MUCH IS JUST RIGHT

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Vocko uporabnikom je všeč to sporočilo

Rookib
Rookib
  • Uporabnik
  • Sporočil: 56
  • Avtomobil: E34

Zdravo.
Upam da sem na pravem mestu na pravi temi za nasvet o m2. Namreč jeseni imam namen oz si želim v nabavo m2. Si ga kdo tukaj lasti in lahko da kakšen nasvet pri nabavi?
Načeloma nisem zahteven pri nakupi, ni posebnih želj glede opreme, barve. Sem samo v dvomu ročni ali avtomatik. Več veselja da ročni (čeprav konec koncev kak komu), jas osebno bi raje avtomatika da imam manj dela med vožnjo - hehe.
Avto bi bil za daily wagen, cca 25-40km dnevno. Letno 15-20.000km. VZDRŽEVANJE?
Ja sem mel imel že "športni" avtomobil, bolj v rangu gti itd., M če bo bo stopnička višje tako da poraba? Ja vem še ne sprašuje o porabi pri takem avtu ampak samo za info?
In pa ve kdo se da dobit kaj "pametnega" za okrog 30.000€( vem da pod to ceno jih ni), v poštev bi prišel tudi kak lažje karamboliran.
Lp, Rok
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 309
  • Avtomobil: e24 635csi

Zdravo.
Upam da sem na pravem mestu na pravi temi za nasvet o m2. Namreč jeseni imam namen oz si želim v nabavo m2. Si ga kdo tukaj lasti in lahko da kakšen nasvet pri nabavi?
Načeloma nisem zahteven pri nakupi, ni posebnih želj glede opreme, barve. Sem samo v dvomu ročni ali avtomatik. Več veselja da ročni (čeprav konec koncev kak komu), jas osebno bi raje avtomatika da imam manj dela med vožnjo - hehe.
Avto bi bil za daily wagen, cca 25-40km dnevno. Letno 15-20.000km. VZDRŽEVANJE?
Ja sem mel imel že "športni" avtomobil, bolj v rangu gti itd., M če bo bo stopnička višje tako da poraba? Ja vem še ne sprašuje o porabi pri takem avtu ampak samo za info?
In pa ve kdo se da dobit kaj "pametnega" za okrog 30.000€( vem da pod to ceno jih ni), v poštev bi prišel tudi kak lažje karamboliran.
Lp, Rok

Brez zamere ampak pri vprašanju o vzdrževanju in porabi ter budgetu ki ga imaš, si raje ne kupuj M2. GTI vs. M2 je kot noč in dan. Malo si recimo poglej koliko stanejo diski za M2 oz. obrabljivi deli za tak avto in preveri če ti paše v tvoj mesečni budget.

Najcenejši trenutno na avtonetu je 40k, torej nekaj se še da najbrž na tej ceni naredit. Iz DE boš prišel na koncu z dobrim primerkom na približno isto ceno (Gledano na mobile.de)

V povprečju ti bo zadeva pila med 8 in 10l pri lepi vožnji. Po moje lahko računaš 700-1000eur na mesec (Servisi, gume, benz, zavarovanje, presenečenja).

Prikaži več možnosti
    • Leshinjo je všeč

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 574
  • Avtomobil: ///M

Bo treba še mal našparat :) Za 30k pa raje glej kaj drugega :)

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

Rookib
Rookib
  • Uporabnik
  • Sporočil: 56
  • Avtomobil: E34

Brez zamere ampak pri vprašanju o vzdrževanju in porabi ter budgetu ki ga imaš, si raje ne kupuj M2. GTI vs. M2 je kot noč in dan. Malo si recimo poglej koliko stanejo diski za M2 oz. obrabljivi deli za tak avto in preveri če ti paše v tvoj mesečni budget.
Najcenejši trenutno na avtonetu je 40k, torej nekaj se še da najbrž na tej ceni naredit. Iz DE boš prišel na koncu z dobrim primerkom na približno isto ceno (Gledano na mobile.de)

V povprečju ti bo zadeva pila med 8 in 10l pri lepi vožnji. Po moje lahko računaš 700-1000eur na mesec (Servisi, gume, benz, zavarovanje, presenečenja).

Hvala.
Gti-ja nisem hotel primerjat z M2 sem samo hotel si dat neko zaščito ko sem vprašal glede porabe preden me kdo napade zakaj to sprašujem, da vem kako je z tankanjem ne glih avta z porabo 5l/100km-hehe.

Glede cen ja za 40k je dost izbire pri nas ali DE. Samo sprašujem morda pa kdo ve za kakšnega kje.

Bo treba še mal našparat :) Za 30k pa raje glej kaj drugega :)

Ni panike tudi 40k,iščem alternative za 30k ko so če so za po rihtat kaj vizualno, to se mi splača

Hvala.
Gti-ja nisem hotel primerjat z M2 sem samo hotel si dat neko zaščito ko sem vprašal glede porabe preden me kdo napade zakaj to sprašujem, da vem kako je z tankanjem ne glih avta z porabo 5l/100km-hehe.
Glede cen ja za 40k je dost izbire pri nas ali DE. Samo sprašujem morda pa kdo ve za kakšnega kje.

Ni panike tudi 40k,iščem alternative za 30k ko so če so za po rihtat kaj vizualno, to se mi splača

Zanima me tudi glede vzdrževanja, ne koliko kaj stane ampak kake so izkušnje lastnikov, so kakšni večji problemi, kaj je fajn menjat mogoče alternativno.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 684
  • Avtomobil: Alfa 166

https://www.carscoop...th-anniversary/

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

gastrbajtr
gastrbajtr
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64
  • Avtomobil: Taljan

Če morda koga zanima, kolega bi prodal M2C, ročni menjalnik, m performance platišča, zadnji odbijač, spoiler, sprednji lip, remus izpuhi s karbonskimi nastavki, cca 25.000 KM. Baje ugodno. 

Urejal gastrbajtr, 12.05.2021, 11:12.

Prikaži več možnosti

fanatik
fanatik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 57
  • Avtomobil: BMW

Kok je to ugodno? Pa kasne barve je M2c?
Prikaži več možnosti
    • gastrbajtr je všeč

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 490
  • Avtomobil: Nemški

Kakav barva?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.