Skoči na vsebino

Trenutna ponudba E39 na avto.netu

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6018 odgovorov v temi
Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 866
  • Avtomobil: E61 525D

https://www.avto.net...asp?id=14350339 evo nekaj takega..za par € še ceno zglihat pa gasa po 3.0 v nemčijo pa še dele lahko prodaš..ali pa samo papirje kje kupit...da se na podlagi 5-6k ne plačuje še 3k DMV-ja

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 415
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Za par mescev veselja, ko se ga navadiš, naveličaš in postane premalo :kava

Meni je M54B30 v E39 idealen motor, v nizkih obratih je celo bolj prožen od M62B44 V8 brez vanosa (da o kakem M60 ne govorim). Za daily driverja ga po mojem mnenju ni čez 530i, za vikende je pa V8.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 662
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Za par mescev veselja, ko se ga navadiš, naveličaš in postane premalo :kava

Mogoce moras zamenjati samo sasijo, ne motor:-)
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 645
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

1000€ je ok če slišim motor laufat v donatorju. Motorji na paletah v kotu delavnice me ne zanimajo.....

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

1000€ je ok če slišim motor laufat v donatorju. Motorji na paletah v kotu delavnice me ne zanimajo.....

Motor za katerega jaz vem je še v avtu.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 257
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Mogoce moras zamenjati samo sasijo, ne motor:-)

Ali pa menjalnik :skrbast

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 182
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Swap dobiš za cca 1.000 eur. Meni se ne zdi drago glede na to, da ti stari motor ostane. Za celega sicer ne dobiš dosti (vsaj za 2.2 ne, 2.5 se še nekako proda), če ga daš v dele pa lahko zanj iztržiš tudi 500 eur ali več. Swap na M54B30 te tako pride vsega 500 eur + delo, kar se mi zdi napol zastonj, če računaš kakšen stroj imaš potem.

Meni je jurja veliko za swap, ker morem za jurja delat, z glavo ali z rokami, ko zanj morem pošteno delat. Da kupim e39 za tak denar potem pa še jurja za motor + en kup malenkosti, ki se pokažejo ob menjavi, ali pa jih je smiselno menjat, če že imaš narazen. Zraven tega so m54 že stari motorji, marsikateri je utrujen in zloglasni so po porabi olja. 

Pa recimo, da nimaš sreče. Daš jurja za motor, pa moraš menjat še teflone in batne obročke ker ti avto pije olje (zelo pogosto). Potem si rečeš ajde, bom menjal še svečke, mikrojermene, obnovil vanos, menjal tesnilo pokrova ventilov, olje, oljni filter, tesnilo karterja, mogoče še tesnilo oljnega hladilnika. In ko si potegneš skupaj si na zelo lepi cifri. Kje je še kaka preventivna obnova kakega štarterja ali alternatorja.

Btw. Ne vem kako bi lahko za m54b22 ali m54b25 iztržil 500eur po delih. V kompletu z nekaj sreče morda za izpraven b25. Periferija kot so kompresor klime, alternator, zaganjač, servo črpalka, ne nanesejo dosti več kot 150eur. Ostane ti glava motorja (če jo sploh kdo rabi, ker paše tudi od m52tub25, ki jih je kot listja in trave), blok lahko imaš za mizico, vztrajnik zelo težko kdo išče, rabljeno sklopko tudi ne. In tu se konča. Mogoče še kdaj prodaš za kakih 10eur kako tuljavo.   Ostalo daš Bakrenim.

Se mi zdi da je zadnjih nekaj objav samo promocija tega touringa. Zame je cena postaljena previsoko, ampak privoščim, če se bo prodal.

Urejal E39-530d, 10.07.2019, 22:37.

Prikaži več možnosti
    • simonchelli je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 507

Ni original M optik, gewinde,ap suspenšn,neelektrično nastavljivi sedeži,ni navi itd itd. 

Meni osebno nič posebnega razen barve ter plus je da je 3.0i. Res ne vem zakaj bi dal 7.000€.

Zaradi velikega povprasevanja resnih kupcev,je cena v obdobju poletnih pocitnic,ko prodaja ni na vrhuncu,skocila na 10000€.
Pis of kejk,kje ste zdaj ljubitelji....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 286
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Zaradi velikega povprasevanja resnih kupcev,je cena v obdobju poletnih pocitnic,ko prodaja ni na vrhuncu,skocila na 10000€.
Pis of kejk,kje ste zdaj ljubitelji....

Wow :ok Zdaj bi moral se nekdo 4.4 it prodajat, bi po vsej verjetnosti telefon pregorel ce bi cena bila ista kot tole :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 553
  • Avtomobil: UFO

Saj en 4.4 je na voljo če koga zanima. Cena pa malenkost nad 10.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • SONiK je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Meni je jurja veliko za swap, ker morem za jurja delat, z glavo ali z rokami, ko zanj morem pošteno delat. Da kupim e39 za tak denar potem pa še jurja za motor + en kup malenkosti, ki se pokažejo ob menjavi, ali pa jih je smiselno menjat, če že imaš narazen. Zraven tega so m54 že stari motorji, marsikateri je utrujen in zloglasni so po porabi olja. 

Pa recimo, da nimaš sreče. Daš jurja za motor, pa moraš menjat še teflone in batne obročke ker ti avto pije olje (zelo pogosto). Potem si rečeš ajde, bom menjal še svečke, mikrojermene, obnovil vanos, menjal tesnilo pokrova ventilov, olje, oljni filter, tesnilo karterja, mogoče še tesnilo oljnega hladilnika. In ko si potegneš skupaj si na zelo lepi cifri. Kje je še kaka preventivna obnova kakega štarterja ali alternatorja.

Btw. Ne vem kako bi lahko za m54b22 ali m54b25 iztržil 500eur po delih. V kompletu z nekaj sreče morda za izpraven b25. Periferija kot so kompresor klime, alternator, zaganjač, servo črpalka, ne nanesejo dosti več kot 150eur. Ostane ti glava motorja (če jo sploh kdo rabi, ker paše tudi od m52tub25, ki jih je kot listja in trave), blok lahko imaš za mizico, vztrajnik zelo težko kdo išče, rabljeno sklopko tudi ne. In tu se konča. Mogoče še kdaj prodaš za kakih 10eur kako tuljavo.   Ostalo daš Bakrenim.

Se mi zdi da je zadnjih nekaj objav samo promocija tega touringa. Zame je cena postaljena previsoko, ampak privoščim, če se bo prodal.

Koliko M54 pa poznaš da so delali generalno, ker je pil olje? Jaz vem samo za en primer, pa sem jih srečal že ogromno. Olje pijejo vsi novejši bencinarji (od leta 2000 do danes), pa vseeno laufajo brez problema. OK, razumem če si po naravi natančen in te to moti, ampak za take ljudi je nov avto. Starejši bencinski motorji pač popijejo malo olja, še vedno je to boljše kot problemi ki jih imaš z dizlom, tam pa res bankrotiraš preden vse zrihtaš da je tako kot je treba. M54 je legendaren motor, nima zastonj tega slovesa, je pa jasno da je tu in tam kako stvar treba poštimat. Če nebi bilo tako, bi bilo dolgčas - avtomobili ki nimajo problemov se štejejo za dolgočasne in jih nihče noče kupit... ma kaj kupit, še zastonj jih nihče noče vzet.

S prodajo kosov je pa tako, na žalost je precej odvisna od lokacije. Na tvojem koncu sigurno težko karkoli prodaš, v LJ teh problemov ni. Če imaš M52B22 dobiš od 50 do 80 eur za pokrov ventilov, od 50 do 80 za glavno loputo dovoda zraka, prav tako od 50 do 80 za DISA loputo, vsaj 50 dobiš za vžigalne tuljave, 50 za alternator, 40 za štarter, od 50 do 100 za vztrajnik, 50 sta vredna senzorja glavne in odmične gredi (oziroma mislim da je še en, tako da so trije - to je potem še dodatnih 25 eur), 50 je LMM (ki paše tudi na M52TU motorje) in če daš še vanos za 60 eur si na vsaj 500 eur izkupička, s tem da ti blok motorja in glava ostaneta! Skratka, po kosih se da na dolgi rok M54B22 prodat tudi za 1.000 eur, ne samo za 500. Seveda pa to terja nekaj truda, stalno moraš obnavljat oglase in čakat na kupca ki to potrebuje, brez truda ne gre. In ja, če nisi na pravi lokaciji je težje, to pa še kako drži, tu žal nimaš kaj.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Promocija gor ali dol, jaz nimam nič od tega. Samo povem da je avto dober, mehansko na njem praktično ni več stvari ki bi bila za zamenjat/porihtat, vse je bilo postorjeno. 

Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 187
  • Avtomobil: e39 530iM

Promocija gor ali dol, jaz nimam nič od tega. Samo povem da je avto dober, mehansko na njem praktično ni več stvari ki bi bila za zamenjat/porihtat, vse je bilo postorjeno. 

Mehansko potrjujem da je avto res OK.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

MikeLowrey898
MikeLowrey898
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4

Saj en 4.4 je na voljo če koga zanima. Cena pa malenkost nad 10.

kje se prodaja 4.4?
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 187
  • Avtomobil: e39 530iM

kje se prodaja 4.4?

M5 s 4.4 motorjem. Bivsi od nikoe39

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net...asp?id=14380469

Tega slučajno kdo pozna?

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 291
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

https://www.avto.net...asp?id=14380469

Tega slučajno kdo pozna?

Jaz ga ne poznam ampak normalna cena bi bila 300€. Sicer ne vem zakaj te zanima ker 2.0 in pa 150KM, si to že kdaj peljal ,ker res nikamor ne gre in je muka za vozit.

Urejal blackberet, 14.07.2019, 21:24.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 880
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

20i?
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz ga ne poznam ampak normalna cena bi bila 300€. Sicer ne vem zakaj te zanima ker 2.0 in pa 150KM, si to že kdaj peljal ,ker res nikamor ne gre in je muka za vozit.

Ma to me prime pa kupim za par mesecev,potem pa prodam.

Imel sem 523i,528i,čas je da probam še 520i. :-D

Vem da ne gre nikamor,ampak to ni poanta,všeč mi je zvok,nikakor da grem dol z teh R6 bencin. :ok2

Sem zdaj vozil 4 mesece 320ci,1999 tako da vem da je pogreb....

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 104
  • Avtomobil: E39

Najbolj pomembnen mi je motor, menjalnik in da ni pregnit, najbolje bo res da grem na ogled.

Si ti šel gledat potem to čudo?

https://www.avto.net...asp?id=14279089

Urejal Cuore Sportivo, 20.07.2019, 12:09.

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti