Skoči na vsebino

Trenutna ponudba E39 na avto.netu

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5985 odgovorov v temi
Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 768
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Za vas tote mladce wannabe nastopace v fejkovanih spojlerjih in z oznakami bmw powah,oznakamih 550i,so tudi taki ki cenijo original ib pri tem oatanejo.

Sem ocitno med retkimi kreteni ki na bmwju zamenjajo original reverse ta business..

Si mogoče videl kateri moj avto, da govoriš o meni kot wannabe nastopaču v fejk spojlerih in oznakah ? Malo se umiri prosim preden koga obsojaš kake avte vozi... Tudi jaz cenim originalnost, če pa nekdo neko stvar nadgradi je to nadgradnja in ne more bit slabše kot je bilo prej. Razne čungalunga in rizi bizi predelave so seveda svoj rang. Po katerem kriteriju bi bla gola navadna 530ka lepša od zgoraj okusno predelane ? Pa še to seveda ne pomeni, da je nastopač. 

In če že želiš odgovor na zgoraj napisano trditev... ja ste posebni zelo tisti kateri v 20 let stare avte vgrajujete izključno in samo original dele, katere preplačate 3x ( tukaj so seveda nekateri mehanski deli, ki so znani, da morajo biti original ) samo, da lahko rečete, da imate original. 

Prikaži več možnosti
    • _BuLLet_ in Straxer uporabnikom je všeč to sporočilo

simonchelli
simonchelli

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 121
  • Avtomobil: Vitara4x4, CapriceV8

tale mi je zanimiv...

https://www.avto.net...0i Avt. M sport

tudi iz foruma

A se ni to že prodalo? Če me spomin ne vara, je bila prodajna tema tudi na forumu...zdaj pa spet oglas z istimi slikami...edino cena je malo bolj realna.

:bmw Bayerische Motoren Werke
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 139
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Avto je lepo narejen, zunaj in znotraj. Zdaj a so odbijači fake al niso, ve sam lastnik. Za moje pojme in za moj okus in znanje, je montiranje originalnih M bonbončkov na E39 samo en velik + in nič drugega. Drugo so fake odbijači itd, pa tudi fake niso vsi za v en koš, ker sem že videl fake M odbijače, ki so spasani v nulo in razlike videti ni nobene med fake in original.

jaz na svoji E39 imam gor vse original razen zadnjega difuzorja in prednje mrežice. Da sem original našel in dobil po kulturni ceni, sem imel samo en trenutek sreče, predenj bi odbijači in še nekaj bonbončkov šlo v druge roke.

Pa je avto zato kaj slabši? Ne, ni, razen za ene petičneže, ki sami s sabo ne veste kaj bi radi. 

Jasno je, da M oddelek je zato, da se ga zmontira na avto, bil je narejen za to. Kje je problem? Ni ga.! Edino kaj bi od vsega tega bilo sfaljeno so kaki rižarski dodatki. To pa tudi meni ni všeč. Vsak pač ni imel denarja, da bi si kupil že M technic v original tovarniški izvedbi, nekdo je videl odličen pfl E39, pa je pač kupil M oddelek naknadno. Odlično. Je polepšal in moderniziral izgled avta. tudi sam sem naredil tako. Sam sem celo šel skupaj zlagat podrtijo, ki je bila tik pred tem, da gre v prešo…..

E39 se sedaj tretira že kot klasiko in prav je, da se ga primerno nadgradi, predela ali kakorkoli že, da na koncu izpade vreden pogleda in vožnje.

Urejal dragan klep, 21.10.2019, 13:45.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 083
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ta e39 sploh ni PFL... Jaz sicer ne padam na M opremo, ampak tale mi je pa zelo všeč. Edino mogoče malenkost preveč znižan (spredaj).

Prikaži več možnosti

tovi
tovi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: 318d e91

https://www.avto.net...asp?id=14462629

je že bil kdo slučajno na ogledu? če je res avto brezhiben je malo čudno da se ni že prodal za to ceno  :confused

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 139
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Ta e39 sploh ni PFL... Jaz sicer ne padam na M opremo, ampak tale mi je pa zelo všeč. Edino mogoče malenkost preveč znižan (spredaj).

Kdo pa piše da je pfl? Če misliš moj post, je bilo samo opcijsko mišljeno, ni šlo besedno za dotični avto.

Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

https://www.avto.net...asp?id=14462629

je že bil kdo slučajno na ogledu? če je res avto brezhiben je malo čudno da se ni že prodal za to ceno  :confused

Dvomim, da je brezhiben glede na ceno in glede na to, da se že ni prej prodal. (pa glede na prednji odbijač tudi)

Drugače pa kupce za tole lahko tudi prešteješ na prste ene mizarske roke. Država te kot norca ožame za cestnino, potem te ožame zavarovalnica pri zavarovanju, potem pa še enkrat država pri trošarinah za gorivo (katerega imajo ti motorji radi). Kupit, odjavit in postavit pod kozolec pa se ga tudi ne izplača. Do polnoletnosti mu namreč manjka kaj več kot kakšno leto, zraven tega te država vsako leto "pomolze" za 25% letne cestne takse in tako počne še naslednje desetletje. 

Kje je tukaj še premium vzdrževanje premium vozila.

Vse kar bo več kot 2500eur za tak avto bo super, čeprav je izjemno zanimiv ravno zaradi menjalnika.

Urejal E39-530d, 21.10.2019, 19:21.

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Men se zdi, da ga pa ravno menjalnik tepe. Jaz če bi kupoval e39, bi ga šel sigurno pogledat. Rjav baje da ni, razen na eni točki, kjer se podstavi dvigalko. Barva je res zanimiva, avto tudi znotraj izgleda lep, kar se pač vidi. je pa res, da slike so eno, realnost je lahko pa druga. Za ceno se bo verjetno pa tudi dalo še kaj zmenit, sploh z denarjem v roki. Ne vem no. Meni po dolgem času ena zanimiva e39, čeprav nisem kupec.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 468

Si mogoče videl kateri moj avto, da govoriš o meni kot wannabe nastopaču v fejk spojlerih in oznakah ? Malo se umiri prosim preden koga obsojaš kake avte vozi... Tudi jaz cenim originalnost, če pa nekdo neko stvar nadgradi je to nadgradnja in ne more bit slabše kot je bilo prej. Razne čungalunga in rizi bizi predelave so seveda svoj rang. Po katerem kriteriju bi bla gola navadna 530ka lepša od zgoraj okusno predelane ? Pa še to seveda ne pomeni, da je nastopač. 

In če že želiš odgovor na zgoraj napisano trditev... ja ste posebni zelo tisti kateri v 20 let stare avte vgrajujete izključno in samo original dele, katere preplačate 3x ( tukaj so seveda nekateri mehanski deli, ki so znani, da morajo biti original ) samo, da lahko rečete, da imate original. 

Ne vem ali je tvoj avto dotični,ti pa napišem sledeče...

Ja za mene vsi,čefurji,štajerci,ljubljančani,sobočani,gorenjci ki uničite stock redkega R6 bencinarja,pač pri meni nimate plus 

točke pri špar kartici...

Verjemi da imam več popusta kot ti pri nakupu delov...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 768
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Ne vem ali je tvoj avto dotični,ti pa napišem sledeče...

Ja za mene vsi,čefurji,štajerci,ljubljančani,sobočani,gorenjci ki uničite stock redkega R6 bencinarja,pač pri meni nimate plus 

točke pri špar kartici...

Verjemi da imam več popusta kot ti pri nakupu delov...

Ni moj avto, ne poznam lastnika in to sploh nima veze. Norooo res si pokazal extremno visok nivo komunikacije in vidim, da si razglegan natanko 1m levo in desno od sebe. Ponovno sem bil obsojen, da uničujem stock avte in še zmeraj nisi videl niti enega izmed mojih treh avtov. Ta avto ni uničen pa če se ti postaviš na glavo in je v stanju kakršnem je sedaj vreden več, kot pa je bil original. Nevem sicer kakšne veze ima kdo ima kakšen popust na dele ampak tudi tukaj močno dvomim, da imaš več popusta ;) 

Sem pa vesel, da si me opomnil zakaj tako redko sodelujem na forumu, čeprav sem član že precej časa. 

Prikaži več možnosti
    • bmw-nani in bmwziga uporabnikom je všeč to sporočilo

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 854
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Men gre na živce, ko da večina na neke zgonjene kante odbijače  (Celjski M Optik) not pa avtobusarski volan, klopce iz postaje, plastike visijo na vse strani...
Pač če se že dela je dobro, da je narejeno komplet kar pa ni tako malo dela. (odbijači, letvice, kolotečne, stopalka, strop, volan, zici, spojlerček, mal stršat osnovno lebavo podvozje, pri E46 veliko doda tudi krajša letev). Pa dobro je tudi, da je avto vsaj solidna osnova z pravim motorjem  :)

Tale je tudi meni všeč, ker je narejen dobro. 530i je tudi OK. Ajde kak sprednji lip bi mogoče vrgel dol pa bi bil čist za v garažo  :-D

Urejal bvogri, 21.10.2019, 21:30.

Prikaži več možnosti
    • Colt je všeč

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 101

Celjski m optik je razširjen po celi slo  :-D  :-D

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: bmw 540i e39

V detajle ne bom šel ker se v to nisem poglabljal, lahko samo rečem da je lastnik picajzlar da mu ni para (v pozitivnem smislu) in je za avto vzorno skrbel. Kot je že omenjeno, avto ni original MTech, kar pa je pomojem tudi edini očitek. Verjamem da je avto tehnično brezhiben oziroma da je najboljša E39, ki se trenutno prodaja. Drugo ti bo razložil lastnik, po mojih izkušnjah mu lahko zaupaš.
Ja, mislim da je to ta barva, čeprav sem pozabil uradni naziv oziroma ime. Res je precej redka.

V8 fahrer
Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem bil na ogledu te 530i. O autu sploh ne bom kaj komentiral ampak kar se pa tice cene sva bila dogovorjena za 5.500e kot je bila prvotno na avtonetu. Ko sem po dveh urah voznje prisel na ogled je model dvignil ceno na 6.000e. Pa je vedel da sva bila dogovorjena in da pridem od dalec. Samo toliko o resnosti in koreknosti prodajalca. Zdaj pa vsi drugi vabljeni na ogled.
V8 fahrer
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 571
  • Avtomobil: kombi

za lep primerek je pač treba odkartat več

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja 5500 z platišči al brez? Je možno da sta se narobe razumela, al te je na suho nategnu. Drugače je cena v oglasu za avto brez teh replik.

Prikaži več možnosti

Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 267
  • Avtomobil: E60 530dA

Ne bi bil glih dobre volje, če bi mi nekdo med potjo dvignil ceno  :fight

Prikaži več možnosti
    • bmwziga je všeč

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik

Sva bla dogovorjena z felgnami za 5.500.
Za lep primerek je treba odkrtat res vec ampak se to zmenis po telefonu. Ne pa da na ogledu dvigujes ceno. Drugace pa glih ni naj lepsi primerek kar sem jih videl
V8 fahrer
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik

Fak. Tega res ne razumem. Pa kaj, a ga je kdo klical vmes in mu ponudil več?

Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik

Drugace pa lastniku zelim srecno prodajo in me prav zanima kdo bo odkartal vec denarja kot sem bil pripravljen jaz danes.
V8 fahrer
Prikaži več možnosti