Skoči na vsebino

Trenutna ponudba E39 na avto.netu

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6511 odgovorov v temi
Kokaner1
Kokaner1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 179
  • Avtomobil: E36 318i individual

Kolegova Gre zelo dobro 530dt straight pipe in cip. Sem bil kar presenecen. Se pozna da se bencinar suce visje, ceprav po obcutku v avtu bi rekel da ma 530d najmanj 100 konjev vec realna slika pa je drugacna. To govorim od 0-170km/h v letecem nima sans 523i ker le ima 530 vec navora. Pa mam jaz tudi 530dt ker mi v ta avto najbol pase za daily z nizko porabo proti bencinarju pa se vedno si hitrejsi od vecino mlinckov na cesti.
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 414
  • Avtomobil: E39-525i & VAG

Tega kdo pozna?

Je lep,lastnik pa malo v oblakih glede cene...

https://www.avto.net... serija 5: 523i

Boš pač gledal primerke do 999 eur. Problem rešen. :ok
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 in SONiK uporabnikom je všeč to sporočilo

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 571
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Kokaner1, tale trditev pa tudi v najslajših sanjah ne bo držala  :laugh 
530d samo zmapirana gre že precej bolje od 530i, kaj šele od 523i in to celo enojni vanos, M50 sesalni gor ali dol. Itak nobenega efekta nima ta sesalni če ni remap narejen.

Prikaži več možnosti
    • bvogri in Davidf1 uporabnikom je všeč to sporočilo

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 703

Boš pač gledal primerke do 999 eur. Problem rešen. :ok

Če nimaš pametnega odgovora, ni potrebno pisati neumnosti.

Ko si pa že tako pameten,pa me razsvetli kaj je toliko vredno, na tej oskubljeni petici.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37 674
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

Kdo je to sestavil?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 430
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Recimo, da je zelo lepo ohranjena, verjetno od dolgoletnega lastnika.
Kogar moti cena, lahko vzame cenejsega, res je.
Prikaži več možnosti
    • dragan klep je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Če nimaš pametnega odgovora, ni potrebno pisati neumnosti.

Ko si pa že tako pameten,pa me razsvetli kaj je toliko vredno, na tej oskubljeni petici.

Če je brez praske, brez pike rje... original tako ohranjena kot opisuje in kot zgleda po slikah je to glavna vrednost na tem avtu. Saj ravno iz tega razloga ga verjetno tudi gledaš :) 
Tisti za 1500€ verjetno imajo praske, buške, rjo... 

Prikaži več možnosti
    • dragan klep je všeč

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 307
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

523i limo enojni vanos z m50 sesalcem leti kot 530d touring cipan. Sprobano

Hahahaha, ne se hecat no, 528i z m50 sesalcem, ews off 7200rpm ne leti tako kot čipan 530d, sploh če ma čipan straight pipe in še kak malo večji turbo od E60.... Dream on dude...

Moreš vedet eno stvar, da 528i z temi dodatki pride komaj na realnih 220 konjev in 300nm navora.. Medtem ko je 3.0D že z navorom v osnovi preko za 110nm navora, kje je še potem dodatek ko ga čipneš. Poje te z 523i kot za šalo. :)

Jaz sem z svojo E39 528iA pojedel stari X5 3.0d, brez večjih težav. Ampak X5 je težka krava 2 toni. razlika je 500kg. To ni malo. Tako, da tu ni primerjave kaj dela potem porihtan E39 530d., ker gre noro dobro. Motor je vrhunski, kapo dol bmw_ju za to. Nimam ga samo zaradi tega, ker sem diesel hater.

Drugače bi ga imel takoj, in čipiran pa večji turbo bi tudi bil gor.

Urejal dragan klep, 19.01.2020, 19:46.

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdo je to sestavil?

2 lastnika pred mano, zakaj? 
Vem, da mu do kompleta še kak detajl manjka ja... 

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je brez praske, brez pike rje... original tako ohranjena kot opisuje in kot zgleda po slikah je to glavna vrednost na tem avtu. Saj ravno iz tega razloga ga verjetno tudi gledaš :) 
Tisti za 1500€ verjetno imajo praske, buške, rjo... 

Majster ga je prvo prodajal za 3000€, očitno neuspešno, zdaj je še dražji. :crazy

Je bilo nekaj zelo lepih primerkov, v razponu od 2500-3200€ z lepo opremo, ta je gol kot lešnik,

saj nima praktično nič.

Kante ne prodaš danes niti za 500€,solidni so mogoče vredni 1000€.

Meni je pač precenjen, če dobi med 1500-2000€ je lahko vesel...

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 307
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Nič ni narobe z njim. Naslednji lastnik, če bo ljubitelj, bo naredil do konca kar prešnji ni.

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Majster ga je prvo prodajal za 3000€, očitno neuspešno, zdaj je še dražji. :crazy

Je bilo nekaj zelo lepih primerkov, v razponu od 2500-3200€ z lepo opremo, ta je gol kot lešnik,

saj nima praktično nič.

Kante ne prodaš danes niti za 500€,solidni so mogoče vredni 1000€.

Meni je pač precenjen, če dobi med 1500-2000€ je lahko vesel...

Hja, ampak recimo, da je tale avto od človeka, ki ga ima že dolgo, ima res takšne km in je resnično v odlični kondiciji...
Kje boš našel takšnega? To je ravno redkost. Večina so zvoženi in z milijon km pa 15 lastniki... Tak avto se s tem, če je vse res ne more primerjat.

Predvidevam samo, ker avto ne poznam. Ampak vsak stara avto je v odličnem stanju in z resničnimi malo km lepo in redko videti :) 

E39ka z 300000 realnimi ali pa 1200000 je čisto drugačen avto. 

Ni pa popolnoma goli, od dodatne opreme ima mali BC (lahko so bli čist brez), zadnja elektro stekla in trikrak volan  :ok2 Malo za hec, itak je goli  :-D

Nič ni narobe z njim. Naslednji lastnik, če bo ljubitelj, bo naredil do konca kar prešnji ni.

Nekaj sem že jaz, vsega pa ne bom, ker ga nimam namena imet.
Če se hoče naredit do konca:
-shadowline okoli stekel
-lip zadaj
-ob montaži sprednjega odbijača je očitno izgubil pranje žarometov, treba luknje za šobe naredit pa nazaj priklopit
-črn strop
-M vstopne letvice na pragih
-pomičen naslon za roko bi mu še prav prišo 

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Hja, ampak recimo, da je tale avto od človeka, ki ga ima že dolgo, ima res takšne km in je resnično v odlični kondiciji...
Kje boš našel takšnega? To je ravno redkost. Večina so zvoženi in z milijon km pa 15 lastniki... Tak avto se s tem, če je vse res ne more primerjat.

Predvidevam samo, ker avto ne poznam. Ampak vsak stara avto je v odličnem stanju in z resničnimi malo km lepo in redko videti :) 

E39ka z 300000 realnimi ali pa 1200000 je čisto drugačen avto. 

Ni pa popolnoma goli, od dodatne opreme ima mali BC (lahko so bli čist brez), zadnja elektro stekla in trikrak volan  :ok2 Malo za hec, itak je goli  :-D

Par primerkov 523i,528i,528iA je bilo na avto.net z bistveno več opreme,podobnimi kilometri in nižjo ceno,v zadnje pol leta.

Ponudbo E39 bencinarjev spremljam aktivno.Omenjeni avto,če je res odličen, ima dodano vrednost, ampak vseeno mislim da

ne bo našel kupca za to vsoto, predvsem ker je izredno slabo opremljen.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Par primerkov 523i,528i,528iA je bilo na avto.net z bistveno več opreme,podobnimi kilometri in nižjo ceno,v zadnje pol leta.

Ponudbo E39 bencinarjev spremljam aktivno.Omenjeni avto,če je res odličen, ima dodano vrednost, ampak vseeno mislim da

ne bo našel kupca za to vsoto, predvsem ker je izredno slabo opremljen.

Jaz sem primerjal avte z fiktivnimi 300000 in realnimi 300000. Kar je od E39 z 300000 na števcu na avtonetu jih ima v 99% v resnici milijon :) 

Je pa težko najt lepega ja. 

Jaz osebno tudi ne bi kupil tako golega razen če bi iz kakšnega razloga rabil samo odlično osnovo :)
Še vseeno je pa bolje nedolžna karoserija za 3000€ kot pa slaba za 1500 in švasarije ter ličarije za 1500.

Urejal _BuLLet_, 19.01.2020, 20:00.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 430
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Bullet crn pomicen naslon imam jaz, resnicno lep.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37 674
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

Sej je lep, sam nujno shadow line letvice gor, ker ni gršega kot videt M paket s krom letvicami. Takoj veš, da je sestavljanka in da ni original.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 616
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Koliko je 25d ali 30d "trotlzihr" v primerjavi z bencinarjem?

Sama motorja sta neuničljiva, celo dosti bolj trpežna od katerega koli bencinarja iste tovarne. Pomožni agregati imajo pa svoj rok trajanja, ampak vseeno, z malo pameti zdržijo ogromno. V splošnem so motorji iz M57 serije najboljši bmwjevi dizelski motorji vseh časov, tako trpežnih ne bo nikoli več, tako da se nimaš česa bat. Če je kaj narobe, se porihta z malo truda in za majhen denar. 

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 616
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Bencinarja E39 sem imel do nedavnega, mi je poznana zadeva.

Predvsem sparšujem zato, ker imam splošen odpor do dizlov zaradi bolj kompleksnega sistema (šobe, pumpa, turbina...). Kaj pa realne performanse naprimer 25d napram 23i?

Če se le da se izogni 525d in vzemi 530d, razen če je 525d res nekaj posebnega. 3.0 je fantazija od motorja, to je čisto svoj razred, je popoln stroj, najboljši kar jih je bilo izdelanih v celotni zgodovini avtomobilizma, odkar je Rudolf Diesel pogruntal sistem. Še zvok tega motorja je fantastičen, olja ne kuri niti ko ima prevoženih milijon km, mene je ravno ta motor prepričal, da sem prestopil iz bencinarjev na dizle. Zdaj sem sicer spet na bencinarju ker se izredno malo vozim, ampak če bi se veliko, bi kupil točno tega. Svoje povejo tudi cene na trgu, 530d MTech je recimo v tujini popolnoma enako cenjen kot recimo 530i MTech, kar je precedens med klasiki novejše zgodovine, to je do zdaj uspelo samo najboljšim dizlom, ki so bili brez izjeme vsi izključno mercedesovi. Šele M57D29 jim je dal vetra.

523i limo enojni vanos z m50 sesalcem leti kot 530d touring cipan. Sprobano

Prvi april je že mimo, lol

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

DannyMPower
DannyMPower

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 746
  • Avtomobil: BMW

Sej je lep, sam nujno shadow line letvice gor, ker ni gršega kot videt M paket s krom letvicami. Takoj veš, da je sestavljanka in da ni original.

Torej če na E39 s serijskim M paketom zamenjam letvice je avto sestavljanka? 

Kaj pa če natočim neoriginalen vitrex? Je potem že sestavljanka?

:napaka

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Se čisto strinjam, da ne izgleda ravno lepo, zato sem pa že prvi dan šel za silo kupit plastidip, pa še nisem naredil.
Shadowline letvic pa trenutno nimam kakih, če ne bi prvo to menjal... mam samo od touringa :)

Drugače je pa E39 M5 lahko imel v originalu po VINu tudi krom letvice okoli stekel  :-D  Še pri nas je bil en moder.

Urejal _BuLLet_, 20.01.2020, 01:06.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.