Skoči na vsebino

Trenutna ponudba E39 na avto.netu

* * * * - 10 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
8730 odgovorov v temi
dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 643
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Življenje je prekratko, da bi popravljal starega BMW-ja.

V življenju si premalo časa vozil starega BMW-ja, da bi lahko rekel, da je za tak avto življenje prekratko. ali pa ti ni dovolj zlezel pod kožo. :)

Prikaži več možnosti
    • Aldo je všeč

fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 696

Človeku ki ima rajši citroena kot recimo e30 325i al e39 540i al kva pa vem e34 ... 525i itd... je itak brezveze kar koli razlagat..nevem koji kurac sploh dela na tem forumu..je dovol drugih recimo pecivo in slaščice itd.. :-)
Prikaži več možnosti
    • bvogri, MajoR, _BuLLet_ in 4 ostalim je všeč

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 694
  • Avtomobil: V8

Človeku ki ima rajši citroena kot recimo e30 325i al e39 540i al kva pa vem e34 ... 525i itd... je itak brezveze kar koli razlagat..nevem koji kurac sploh dela na tem forumu..je dovol drugih recimo pecivo in slaščice itd.. :-)

Ta forum bi se mogu ža kakšne 2 leti nazaj preimenovat v ...mah.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 411

Ce rabis bmwja na siht nimas cajta bit na forumu. Leon je izjema. Ali zasluzis preko 100k na leto v slo oz mio v usa. Oprosceno. Kot tudi privatnikom, ki se drzimo slov3nijo nad vodo. Ostalih skladiscnikov v mercatorju ali big bang prodajalcev ne vzamemo resno :)
Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 045
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Ojoj, what have I done!

Citroen v istem stavku kot E39. Najbolje, da se kar sam zakurim, predno pridete z baklami :-D

Človek, ki ima/gleda citroena ne bo gledal za bmwji. So premalo udobni in prestari zanj. Ne rabi 200 ali več KM.

Človek, ki ima 325 ali celo 540 ne bo gledal za citroeni. So prešvohni in preveč spužvasti zanj. Pa preveč poceni.

Človek, ki ima 3 jurje, ne pa več, pa rabi nekaj da mi premika rit naokrog...

...ima pa dve možnosti. Če mu to ni ves denar, rad šraufa, ima rad športnejšo vožnjo in dela malo kilometrov. Jasno, bavarc.

Če pa rabi nekaj zanesljivega in mu več pomeni udobje, bo vzel pač 10 let starega citroena (ali pasata, ali laguno, ali ...karkoli), ne pa 20 let starga bmwja, kjer mora v prve pol leta obiskati kleparja, ličarja, avtoelektričarja, mogoče tudi mehanika.

Ta forum je pa še vedno nr1 avto forum v slo, je pa bavarska firma sama kriva, da veliko ljudi vozi druge znamke. Raven njihove kvalitete (verige, egrji, ...) in dizajna (E65, F80, kakšen X4, ...) se še vedno slabša in to se mora nekje poznati.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti
    • MehMan in kristijan123 uporabnikom je všeč to sporočilo

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 937
  • Avtomobil: -

Ojoj, what have I done!

Citroen v istem stavku kot E39. Najbolje, da se kar sam zakurim, predno pridete z baklami :-D

Kar nadaljuj, da ne bom dobre bakle zakuril po nepotrebnem :-D

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti
    • XIN je všeč

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 480
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Tale forum je res zanimiv. Po eni strani mora biti BMW pod nujno, po drugi strani so pa eni tako šparovni, da je kar smešno, da potem kjub temu vozijo BMW-je.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 218
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

na siht se peljes vsak dan v volkswagnu, citroenu, renoju ali kaj podobnega s cimmanjsim vzdrzevanjem in porabo.

Tocno to kar si tule zapisal je meni najbolj zgresena logika od vseh..
Saj je tudi voznja na siht in nazaj lahko uzitek...

A na siht in nazaj, sploh ce mas uro voznje, raje trpis v neki kanti samo zato, ker malo pije namesto, da bi sedel v avtu, ki ti je v uzitek.
Taka jajcka s svojo manjso porabo letno niti stroskovno ne upravici uporabe..
Ko sestejes nabavo, izredne stroske, registracijo.. Ugotovis, da bi za samo malo vec € raje vozil avto, ki ti sicer v garazi stoji.
Prikaži več možnosti
    • Monaco, naliM, Davidf1 in 5 ostalim je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 218
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Ojoj, what have I done!

Človek, ki ima/gleda citroena ne bo gledal za bmwji. So premalo udobni in prestari zanj. Ne rabi 200 ali več KM.
Človek, ki ima 325 ali celo 540 ne bo gledal za citroeni. So prešvohni in preveč spužvasti zanj. Pa preveč poceni.

Človek, ki ima 3 jurje, ne pa več, pa rabi nekaj da mi premika rit naokrog...
...ima pa dve možnosti. Če mu to ni ves denar, rad šraufa, ima rad športnejšo vožnjo in dela malo kilometrov. Jasno, bavarc.
Če pa rabi nekaj zanesljivega in mu več pomeni udobje, bo vzel pač 10 let starega citroena (ali pasata, ali laguno, ali ...karkoli), ne pa 20 let starga bmwja, kjer mora v prve pol leta obiskati kleparja, ličarja, avtoelektričarja, mogoče tudi mehanika.

Ta forum je pa še vedno nr1 avto forum v slo, je pa bavarska firma sama kriva, da veliko ljudi vozi druge znamke. Raven njihove kvalitete (verige, egrji, ...) in dizajna (E65, F80, kakšen X4, ...) se še vedno slabša in to se mora nekje poznati.

Jaz pa malo drugace gledam na to.. Ok ja, ce si omejen na 3 jurje je tocno tako kot si napisal. Vzames nek avto ki nima cene zaradi redkosti in popularnosti..

Ampak ce pa hoces zanesljiv avto, je pa zal 10, 15 ali 20 let star avto enako. Nezanesljiv.. Brez skrbi si samo dokler mas garancijo, zal.
Vsak 10 let star avto je lahko ze za 100-200 tisoc km prevrten nazaj in si na istem nezanezljivem avtu, ceprav nevede.

Zanesljivo v smislu "skoraj brez akrbi" je samo novo ali skoraj novo.

Vse ostalo bomo pa vedno sraufali :)
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 822
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Jaz pa malo drugace gledam na to.. Ok ja, ce si omejen na 3 jurje je tocno tako kot si napisal. Vzames nek avto ki nima cene zaradi redkosti in popularnosti..

Ampak ce pa hoces zanesljiv avto, je pa zal 10, 15 ali 20 let star avto enako. Nezanesljiv.. Brez skrbi si samo dokler mas garancijo, zal.
Vsak 10 let star avto je lahko ze za 100-200 tisoc km prevrten nazaj in si na istem nezanezljivem avtu, ceprav nevede.

Zanesljivo v smislu "skoraj brez akrbi" je samo novo ali skoraj novo.

Vse ostalo bomo pa vedno sraufali :)

No saj zato sprašujem. 10 let star citroen za 2 jurja ne vem po kaki logiki bi bil bolj zanesljiv od 20 let stare e39. Oba sta stara! Ali imel manjše stroške vzdrževanja. Če se o voznih lastnistih sploh ne pogovarjamo. Še vedno pa se pogovarjamo o avtomobilih vsaj približno podobnega velikostnega ranga

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem vsak dan na terenu, vozim se z svojo E39 528iA, in to z največjim užitkom. Že ko ga samo pogledam se mi smeji. Lahko se vozim udobno lepo na easy, lahko pa ga tudi zašaltam in kickdown pa zadnji konec zapleše in je veselje tu. In temu nikoli ne bo niti do gležnjev segel noben citroen, holzwagen ali peugeot, kaj še le kak renault. Pa ne govorim na pamet, ker imam velikokrat v rokah kero od zgoraj naštetih jajc, ki jo kolegu mehaniku pomagam pošraufat. pač, ni, ne kvalitete, ne udobja, ne športnosti, o duši pa nebi razglabljal.

Ostalim, ki pa vas taka zadeva ne pritegne, pa verjamem, da so vam dovolj zgoraj našteta jajca.

Ljudje smo si drugačni in prav je tako. Razlika je samo to, kako si kdo želi uživat in kaj da nase. Jaz osebno dam nase tudi z udobno in kvalitetno vožnjo, ki seveda stane, kot tudi stane vse, kaj pač daš nase, ki je malo več kot samo osnovni standard. Za to se živi živjenje, da delaš in potem daš nase koliko pač lahko daš. Zame je to konkreten del smisla življenja.

Urejal dragan klep, 07.05.2021, 07:48.

Prikaži več možnosti
    • soulfly, bmw-nani, Svetnik in 4 ostalim je všeč

DD-B
DD-B

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 782
  • Avtomobil: A6 3.0 TDI, BiTu

Jaz sem vsak dan na terenu, vozim se z svojo E39 528iA, in to z največjim užitkom. Že ko ga samo pogledam se mi smeji. Lahko se vozim udobno lepo na easy, lahko pa ga tudi zašaltam in kickdown pa zadnji konec zapleše in je veselje tu. In temu nikoli ne bo niti do gležnjev segel noben citroen, holzwagen ali peugeot, kaj še le kak renault. Pa ne govorim na pamet, ker imam velikokrat v rokah kero od zgoraj naštetih jajc, ki jo kolegu mehaniku pomagam pošraufat. pač, ni, ne kvalitete, ne udobja, ne športnosti, o duši pa nebi razglabljal.

Ostalim, ki pa vas taka zadeva ne pritegne, pa verjamem, da so vam dovolj zgoraj našteta jajca.

Ljudje smo si drugačni in prav je tako. Razlika je samo to, kako si kdo želi uživat in kaj da nase. Jaz osebno dam nase tudi z udobno in kvalitetno vožnjo, ki seveda stane, kot tudi stane vse, kaj pač daš nase, ki je malo več kot samo osnovni standard. Za to se živi živjenje, da delaš in potem daš nase koliko pač lahko daš. Zame je to konkreten del smisla življenja.

Res je, ljudje smo si res različni.

Jaz imam doma dve E39 (520 in 525), letno naredim letno cca 100.000 km, pa kljub temu naredim veliko večino v Škodi Octavija. Vzrok - nizki stroški obratovanja, zelo dober infotaiment (Apple carplay), si zelo neopazen  pa avta res ni škoda. Vsake 3 leta novega ta je pa amortiziran.

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 377
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Oglasa ni več, koliko je pa hotel?

Pripete slike za predogled

• 2021-05-07 09_30_37-Window.jpg

1986 E30 325iX > 1993 E36 318i > 1991 E36 325i > 2001 E46 330Xi T > 1999 E46 316i > 2001 E46 330Xi  > 2004 E46 330Xd T > 2016 F11 520d Xdrive

Prikaži več možnosti
    • kristijan123 je všeč

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 694
  • Avtomobil: V8

O tem je ze blo govora tu, par let nazaj.
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je, ljudje smo si res različni.

Jaz imam doma dve E39 (520 in 525), letno naredim letno cca 100.000 km, pa kljub temu naredim veliko večino v Škodi Octavija. Vzrok - nizki stroški obratovanja, zelo dober infotaiment (Apple carplay), si zelo neopazen  pa avta res ni škoda. Vsake 3 leta novega ta je pa amortiziran.

Imam vgrajen Android mms, pa je to konkreten upgrade, zraven uporabljam še ibus app in vmesnik, ki v vseh pogledih prekaša velik BC in na samem avtu odklene ogromno funkcij, ena od njih je recimo comfort funkcija vklopa smerokazov itd.... Navigacija je vrhunska, hitra in še bi lahko našteval. Zraven tega je vgrajeno še komplet DSP ozvočenje, ki tudi ni od muh in res solidno igra. In take stvari te v avtu tudi primerno razvajajo. Zakaj bi se vozil z neko zjahano kanto, če pa veliko časa dnevno preživim v avtu, pa tudi nasplošno se zelo rad vozim. meni je E39 pisana na kožo kot avto za vsakodnevno uporabo. Za še večji luksuz imam pa E65 745i, pa tudi tole sem že konkretno zmodificiral. Sploh ne pomislim na kak drug avto. OK, imel bi F01 bencinarja, samo me žalosti, da so pa tam bencinski motorji porazni kaj se kvalitete tiče, sama celota avta je pa zelo dobro narejena, kvalitetna notranjost, lepa zunanjost.

Prikaži več možnosti
    • Jerry in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 689

O tem je ze blo govora tu, par let nazaj.

Jaz se tudi spomnim. Mislim, da se je dolgo casa na nemske tablice vozil oa dolgo casa tudi nekaj razbit in poselotejpan. Ce imam prav v spominu mislim da zadaj.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 282
  • Avtomobil: E39 530dTA, E39 540i ///M

Mogoče komu zanimivo,...x-dr....

https://www.autoscou...rchId=318615884

Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 599
  • Avtomobil: ///M

Mogoče komu zanimivo,...x-dr....

https://www.autoscou...rchId=318615884

Bomba avto, nikol ga nebi prodal, ce nebi prisla situacija z M3.. fantasticna voznja, sploh na dolge relacije..najbol pa impresionira navor v nizkih obratih kot ze velikokrat receno..

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 696

Sam tale mi nekam "šejkast"zgleda kar se barve tiče.. je pa res da imola barva zna bit zafukana za slikat
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 838
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

https://www.avto.net...5: 523i touring

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.